Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2519
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#26 Postautor: Speedway » 9 września 2009, o 01:35

Na taki lajtowy mecz do Krosna w sumie bym sie wybral :] Podopigować naszych juniorów toczących pasjonujące pojedynki między sobą. A jak jeszcze będą w awizowanym bracia Machnik to jadę na pewno :f

P.S. Nie moge sobie darować, że przegapiłem jak Karol Polak na dystansie zrobił w Krośnie Bębna. Trzeba sie teraz pilnowac zeby takich rarytasów nie przegapić :]
Obrazek

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#27 Postautor: meesha » 9 września 2009, o 01:41

Z Krosnem tez sie wiaza piekne wspomnienia :) Mozna tam bylo np. zobaczyc Karola "Czlowieka-Ktory-Chcial-Zostac-Zuzlowcem" Polaka wyprzedzajacego rywala na dystansie :D Rzadki widok. Nie wiem nawet czy przypadkiem nie jednorazowy 8)
I do tego 11 punktow Klimka. Piekne czasy :D

A moze uda sie wreszcie zobaczyc zwyciestwo naszych na krosnienskim torze w 20 okragla rocznice poprzedniego :?: 8) Naprawde warto sie wybrac.
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Remus
Senior
Posty: 654
Rejestracja: 16 czerwca 2009, o 14:11

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#28 Postautor: Remus » 9 września 2009, o 05:46

Ja jak już mówiłem - jadę na 100% a ze mną jeszcze 5 osób :)

Macie rację - nie liczą się wyniki i awanse. Liczy się to by być na meczu i wspierać Naszych. Tak jak to mówił Karol Baran. "Wy kibice jeździcie dla nas a my dla was" :D
Obrazek

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#29 Postautor: InDorka » 9 września 2009, o 11:42

meesha pisze:Ale mimo wszystko warto bylo pojechac, przygody po drodze bede mogl wnukom opowiadac.

Z pewna doza niesmialosci zapytam czy w tym* nowym watku bedziemy mogli liczyc na rozwiniecie tego* zdania w dlugie zimowe wieczory ?

*niepotrzebne skreslic
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
gizmo
Senior
Posty: 577
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 21:13

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#30 Postautor: gizmo » 9 września 2009, o 11:44

ja z wyjazdu do krosna wspominam fotoradary i do dzis sie zastanawiam czy nie dostane wezwania na komende :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#31 Postautor: mikas » 9 września 2009, o 12:14

Akurat dzis mija miesiac od wyjazdu do Krosna, jesli do dzis nie dostales to mozesz juz spac spokojnie ;)
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
piv
Junior
Posty: 406
Rejestracja: 8 sierpnia 2005, o 01:59

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#32 Postautor: piv » 9 września 2009, o 12:36

mi przyszlo po 80 dniach. OT.

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#33 Postautor: mikas » 9 września 2009, o 13:04

Niepotrzebnie placiles ;)

Kod: Zaznacz cały

Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia.

Art. 97. § 1. W postępowaniu mandatowym, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej, funkcjonariusz uprawniony do nakładania grzywny w drodze mandatu karnego może ją nałożyć jedynie, gdy:
   1)   schwytano sprawcę wykroczenia na gorącym uczynku lub bezpośrednio po popełnieniu wykroczenia,
   2)   stwierdzi popełnienie wykroczenia naocznie pod nieobecność sprawcy albo za pomocą urządzenia pomiarowego lub kontrolnego, a nie zachodzi wątpliwość co do osoby sprawcy czynu
- w tym także, w razie potrzeby, po przeprowadzeniu w niezbędnym zakresie czynności wyjaśniających, podjętych niezwłocznie po ujawnieniu wykroczenia. Nałożenie grzywny w drodze mandatu karnego nie może nastąpić po upływie 14 dni od daty ujawnienia czynu w wypadku, o którym mowa w pkt 1, i 30 dni w wypadku, o którym mowa w pkt 2.

Koniec OT.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
piv
Junior
Posty: 406
Rejestracja: 8 sierpnia 2005, o 01:59

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#34 Postautor: piv » 9 września 2009, o 13:30

30 dni od ujawnienia czynu a nie od dokonania. Dodatkowo z tego co mowil znajomy policjant moze sie okazac ze policja przekazala mandat do sadu bez informowania i ze robia tak ze sie nie przedawnia nigdy. Ile w tym prawdy nie wiem ale ja wole placic niz latac po sadach. No koniec OT ;D

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#35 Postautor: meesha » 9 września 2009, o 14:04

InDorka pisze:czy w tym* nowym watku bedziemy mogli liczyc na rozwiniecie tego* zdania w dlugie zimowe wieczory ?
Pewnych rzeczy nie da sie wyrazic slowami, trzeba je po prostu przezyc wiec raczej nie mam w planach snucia opowiesci na ksztalt tych, ktore niegdys - w sezonie 2006 - tworzylismy na s.p. stronie FanKlubu, a ktore gdzies tam sie jeszcze walaja w czelusciach sieci :) Link bym podal, ale pewne osoby moglyby sie na mnie obrazic wiec polecam google :wink:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
gizmo
Senior
Posty: 577
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, o 21:13

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#36 Postautor: gizmo » 9 września 2009, o 14:25

mikas pisze:Akurat dzis mija miesiac od wyjazdu do Krosna, jesli do dzis nie dostales to mozesz juz spac spokojnie ;)


w zeszłym roku wezwanie dostalem przełom lipca i sierpnia a wykroczenie popelnilem pod koniec maja... wiec czekalem 2 miesiace wole jeszcze sie nie cieszyc :) w krosnie bylem na rundzie zasadniczej wiec byl to 14 czerwca i za pare dni minie 3 miesiace wiec moze faktycznie moge pomalu odetchnac. Chociaz miesiac temu mialem wypad do janowa lubelskiego i wyjezdzajac z krasnika cyknal mi fotoradar jak ciezarowke wyprzedzałem wiec nie spie jeszcze spokojnie :D A co do przedawnienia to ciekawe jest to co podales ale ja nie znam sie na tym i jak piv wole zaplacic niz chodzic po sadach... Tym bardziej ze w zeszlym roku to bylo jedynie 100zł...
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zgiera16
Posty: 52
Wiek: 31
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 17:13
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#37 Postautor: zgiera16 » 9 września 2009, o 15:15

Ja niemoge organizować busa :P :P
http://kmzlublin.pl/

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#38 Postautor: mikas » 9 września 2009, o 15:25

Dlaczego nie mozesz?

Co do OT to tez zalecam placic, dlatego bylo tam " ;) ". Swoja droga ciekawe od kiedy liczy sie data "ujawnienia czynu" i czy wyjecie fotoradaru ze skrzynki juz jest ujawnieniem czy dopiero przejrzenie zdjec przez policje czy jeszcze inny moment. Sporo tu niescislosci w tym przepisie i tak naprawde policja moze jak zwykle wszystko :?
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4104
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#39 Postautor: Perez » 9 września 2009, o 19:24

mikas pisze:Dlaczego nie mozesz? :?

A nie trzeba byc pełnoletnim? "Zgiera16"
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
zgiera16
Posty: 52
Wiek: 31
Rejestracja: 23 czerwca 2009, o 17:13
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#40 Postautor: zgiera16 » 9 września 2009, o 20:03

no własnie
http://kmzlublin.pl/

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#41 Postautor: sadychor » 9 września 2009, o 20:04

Mi wyjazdy pomogly w miare obiektywnie ocenic sile lubelskiego zespolu. Kto byl/bywal, ten widzial i mogl sobie wszystko poukladac w glowie.
Takze bylo jak bylo, byle za rok tez mozna bylo popatrzec na zawodowcow. Sezon sie (prawie) skonczyl, get the life people :)
Obrazek
Lublin miastem specjalistów teoretyków pozostających w wiecznej opozycji

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#42 Postautor: Koper » 5 maja 2017, o 19:45

Do jutra trwają zapisy na wyjazd do Opola.
Informujemy, że jest organizowany wyjazd kibiców na mecz Motoru w Opolu, który jest zaplanowany na 14 maja 2017 r. Koszt wyjazdu uzależniony jest od liczby kibiców, którzy zapiszą się na ten wyjazd. Zapisów można dokonywać kontaktując się pod nr tel. 575 257 021 codziennie w godzinach 9.00-19.00. Termin zamknięcia listy zapisów : sobota, 6 maja 2017 r. Prosimy o udostępnianie tej informacji aby docierała do osób, które mogą być zainteresowane wyjazdem.

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#43 Postautor: Scibi » 22 października 2017, o 00:21

Wcześniej życie, bez tych peseli i wszystkich formalności musiało być dużo łatwiejsze i te wyjazdy pozyskiwały na atrakcyjności poprzez spontan.
Trochę GKSŻ nam zepsuło zabawę, a serce boli szczególnie wtedy, gdy za tę beznadziejność obarcza się kibiców- bo przecież my nie mamy do roboty nic innego jak notowanie peseli ;)....
Wracając do tematu- Pan Tadzio od tego sezonu przestał z nami jeździć. Zdrowie mu na to już nie pozwalało, ale wielki szacunek za te wszystkie lata!
Został natomiast Krzycho no i przewoźnik od lat pozostaję ten sam. -Tomek to zaebysty chłopak :).
Wyjazdy busami mają swój szczególny klimat, jeszcze inny jest autokarem- o tym zdążyłem się już przekonać, ale nigdy na mecz nie jechałem pociągiem specjalnym i mam taką ambicję, by się kiedyś przejechać :cool:

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#44 Postautor: Ge(L)o » 22 października 2017, o 00:43

To co : Kraków, Łódź ? Czy bardziej ambitnie Gdańsk ?

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#45 Postautor: Scibi » 22 października 2017, o 01:28

Jeśli uda się zbudować skład, który będzie liczył się w walce o awans, to Łódź i Kraków byłaby realnie w zasięgu, ale żeby do tego nie dokładać musielibyśmy przekonać wielu kibiców z Lublina, żeby samochody zostawili w garażu lub na parkingach, a to łatwe nie będzie.
Szczegółowo nigdy się w to nie zagłębiałem, ale jakąś podstawową wiedzę na temat kosztów wynajęcia takiego pociągu mam i wiem, że na taki wyjazd musiałoby pojechać min. 300 kibiców, by warto było się tego podjąć.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1738
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#46 Postautor: dannie » 22 października 2017, o 11:48

Dopóki remontują E7 nie ma sensu nawet myśleć o takich wojażach, zwłaszcza, że Rzeszów spadł do II ligi.
Obrazek

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#47 Postautor: Gecko » 22 października 2017, o 13:23


Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#48 Postautor: Czarek » 22 października 2017, o 20:06



Jak chcesz wyeliminować pijacki margines by nie narobił problemów na pokładzie?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7443
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#49 Postautor: Cooper » 23 października 2017, o 13:47

Jesli rozklady sie za bardzo nie pozmieniaja to Gdansk samolotem jest jak najbardziej realny:

http://azair.me/2h0JOOj

http://azair.me/2gZv2r8
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyjazdy i wspominki z nich wszelakie ;)

#50 Postautor: Scibi » 17 listopada 2017, o 22:27

Czarek pisze:


Jak chcesz wyeliminować pijacki margines by nie narobił problemów na pokładzie?

Czarek, po tym sezonie, zwolnił się etat organizatora wyjazdów, więc jeśli Ty masz na to pomysł, to śmiało, zgłoś swoją kandydaturę- z pewnością zostanie rozważona ;). ITI miało swojego czasu wizję podobną do Twojej. Kultura, a najlepiej to jakby na mecze przychodzili i jeździli usytuowani ludzie w garniturze.
Każdy, kto, chociaż w podstawowym stopniu, interesuje się, ruchem kibicowskim w Polsce wie, jak to się skończyło.
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2017, o 22:38 przez Scibi, łącznie zmieniany 1 raz.