Pytanie

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Pytanie

#1 Postautor: Fantys » 31 sierpnia 2007, o 14:38

Nie wiem do kogo mam to kierowac pewnie do Gawrzyka lub Shacka miałem na forum konto nick :Fantyś ale niestety nie moge sie na niego zalogowac czy moze mi ktos powiedz z czym to jest zwiazane ?

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pytanie

#2 Postautor: RadeKas » 31 sierpnia 2007, o 15:53

Tez to mam, ale tylko na operze. Nie moge sie zalogowac na tej przegladarce i musze uzywac Firerfoxa, zeby to zrobic.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pytanie

#3 Postautor: meesha » 31 sierpnia 2007, o 16:24

Fantys pisze:Nie wiem do kogo mam to kierowac pewnie do Gawrzyka lub Shacka miałem na forum konto nick :Fantyś ale niestety nie moge sie na niego zalogowac czy moze mi ktos powiedz z czym to jest zwiazane ?

Związane jest to z literką "ś", która się w tym nicku znajduje, a która po przeniesieniu forum na inny serwer przekształciła się w jakiś dziwny znaczek (zobacz jak wyglądają posty sprzed paru miesięcy pisane z użyciem "polskich" liter to zobaczysz o co chodzi)...

FantyÅ›
- tak wygląda teraz Twój stary nick :D
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...