Fotki opraw;)))

Wiadomość
Autor
Mati_KSSG-StalG
Posty: 2
Rejestracja: 24 czerwca 2005, o 13:14
Lokalizacja: Stal Gorzów
Kontakt:

Fotki opraw;)))

#1 Postautor: Mati_KSSG-StalG » 24 czerwca 2005, o 17:23

Tu Dawajcie fotki kibiców z waszych klubów :wink: Ja jestem z Gorzowa to dam fotki oprawy stali :P
http://www.stalgorzowfanatics.prv.pl/ tu macie sporo fotek wystarczy wejśc i kliknąć na galeria :D są też tam inne rzeczy ale przekoajcie się sami... :twisted:

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1738
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2 Postautor: dannie » 24 czerwca 2005, o 18:45

O Boze! Ty tutaj?! i jeszcze link do tej smiesznej strony... ehhh... :roll:

Miejscowych w młynie ok. 15 w porywach do 20


Jeszcze na poczÄ…tku meczu Ostrovia proponuje konfrontacjÄ™ 15 na 15. Nasi przystajÄ… na propozycjÄ™, ale przy stanie 10 na 10. Ostrovia odziwo…odmawia


Pod koniec drobna przepychanka z ochroniarzem, który usiłuje przerwać próbę palenia przez nas szala. Pomarańczowy spotyka się jednak z szybką interwencją naszych po czym ewakuuje się z sektora.


:lol: :lol: :lol:

ej... wez daruj... nie ma na innej stronie zdjec z oprawy bo wchodzenie na ta wywoluje we mnie niekontrolowane wybuchy smiechu... no nie moge...

P.S a poza tym mysle, ze podobny watek juz byl:
viewtopic.php?t=1807
...wystarczy zmienic troszke temat
Obrazek

Mati_KSSG-StalG
Posty: 2
Rejestracja: 24 czerwca 2005, o 13:14
Lokalizacja: Stal Gorzów
Kontakt:

#3 Postautor: Mati_KSSG-StalG » 24 czerwca 2005, o 21:16

dannie pisze:O Boze! Ty tutaj?! i jeszcze link do tej smiesznej strony... ehhh... :roll:

Miejscowych w młynie ok. 15 w porywach do 20


Jeszcze na poczÄ…tku meczu Ostrovia proponuje konfrontacjÄ™ 15 na 15. Nasi przystajÄ… na propozycjÄ™, ale przy stanie 10 na 10. Ostrovia odziwo…odmawia


Pod koniec drobna przepychanka z ochroniarzem, który usiłuje przerwać próbę palenia przez nas szala. Pomarańczowy spotyka się jednak z szybką interwencją naszych po czym ewakuuje się z sektora.


:lol: :lol: :lol:

ej... wez daruj... nie ma na innej stronie zdjec z oprawy bo wchodzenie na ta wywoluje we mnie niekontrolowane wybuchy smiechu... no nie moge...

P.S a poza tym mysle, ze podobny watek juz byl:
viewtopic.php?t=1807
...wystarczy zmienic troszke temat

Ta i co jeszcze powiesz...nie chce się kłuciś bo lubie lublin ale bym to z checią zrobił :? jak się niepodoba to nie wchodz

vertigo_07
Posty: 25
Rejestracja: 8 maja 2005, o 22:53

#4 Postautor: vertigo_07 » 27 czerwca 2005, o 12:17

Jeśli chodzi o tę stronę, to i tak najlepsze są piosenki:) Pozwolę sobie zacytować:

"O moja Staleczko nie zdradze cie!
O moja Staleczko nie zdradze cie!
Inni cie zdradzili, barwy porzucili, ale ja nie! ale ja nie!
A jak mi ktoÅ› powie - gorzowski psie!, a jak mi ktoÅ› powie - gorzowski psie!
ja mu z kopa w ryja, zęby powybijam, odpierdol sie!/za Stal KS, po życia kres"

Może warto byłoby ogłosić na naszym forum konkurs na jakąś piosenkę o TŻcie :mrgreen: ?

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#5 Postautor: Maciek » 1 lipca 2005, o 10:16

Mnie to sie bardzo podoba!! Jakby u nas tacy kibice byli... :) i tylu kibiców na meczu na fotkach pełne stadiony i jaki doping!! Widze że w Gorzowie na żużlu jest tak samo jak na meczach MOtoru Lublin:/ Szkoda że u nas na żużlu nie ma takiej oprawy!! Przy takim dopingu inaczej meczyk sie ogląda!!:) Pozdro dla stalówki !! Fajna stronka !! :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#6 Postautor: Jaga » 19 sierpnia 2005, o 16:35

Witam!!
Ja jestem z Tarnowa i wrzuce pare fotek od nas - fakt nie sa one jakies powalajace bo niestety problemy mamy z kasa (taki klub ktory zamiast pomagać kibicom podklada nogi) ale ile nam sie udało uzbierać to taka oprawe zroblismy !!

http://img368.imageshack.us/my.php?image=img02362qg.jpg

http://img369.imageshack.us/my.php?imag ... 7co4cm.jpg

http://img370.imageshack.us/my.php?imag ... 3oc6sp.jpg

http://img382.imageshack.us/my.php?image=img03722rv.jpg

Niestety u nas na stadionie to musi byś super oprawa żeby nam fotografowie fotki zrobili albo naprawde musimy ich poprosić bo jakoś niechętnie robią :|
Ale ...
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1738
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#7 Postautor: dannie » 19 sierpnia 2005, o 17:25

bardzo fajnie, ze na zuzlowych stadionach cos sie dzieje jezeli chodzi o oprawy... widac, ze jest coraz lepiej.

zdecydowanie najlepsze oprawy robi bezapelacyjnie Gdansk i Zielona Gora (co by nie mowic o kibicach to oprawy maja niezle)... reszta raczej trzyma podobny poziom ;)

Jaga, co do zdjec opraw... u nas pomysl podrzucil jeden z czlonkow FK i jak fotograf sie obija w ten kwestii to skandujemy jego nazwisko... (zazwyczaj nie musimy, bo fotografa mamy swietnego :mrgreen: ) ...moze i u Was poskutkuje ;)

Pozdrawiam!
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#8 Postautor: Jaga » 19 sierpnia 2005, o 19:08

No w sumie znam 2 fotoreporterów i bede musiał z nimi pogadac zeby popprostu w pizdu tych fotek nam robili :D

A co do oprawy to fakt Zielona i Gdańsk rzadza!! A to tylko dlatego że klub wychodzi naprzeciw kibicom i im pomaga. Organizuja rozne zbiorki na stadionach co mecz i srednio maja z tego jakies 1,500zł na oprawe a to naprawde duzo!!
U nas w klubie mistrza polski niestety klub woli brac dla siebie i nie jest skory aby wesprzec ultrasow ktorzy chca robic widowisko a z wlasnej kasy to jestesmy w stanie niewiele zrobic :(
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN


Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#10 Postautor: Jaga » 21 kwietnia 2006, o 13:16

Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1716
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

#11 Postautor: Manitou » 21 kwietnia 2006, o 14:12

Jaga muszę przyznać, że wasza oprawa gites-grejts :wink: Fajnie ta flaga "Jaskółki naszym życiem..." na tle rac....miodzio miodzio. A takie pytanie mam: Tej flagi co prewencja chciała zdjąć to resoraki nie próbowali wam zawinąć i spalić :?: :wink: :twisted: Bo w zeszłym sezonie przejawiali takie tendencje, a teraz jakoś widzę kucnęli :lol:
POZDR :!:

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12 Postautor: mikas » 21 kwietnia 2006, o 15:05

W zeszłym roku byli u siebie na stadionie i w tym czasie gdy zawijali transparent w sektorze gości było z 10 lublinian w tym kobiety, teraz byli na wyjeździe i juz tak nie kozaczyli a jedynie w prasie wylewają swoje żale na okropną tarnowską ochronę jakby nie wystarczyło się wyżalić na forum pani prezes :wink:
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#13 Postautor: Jaga » 21 kwietnia 2006, o 15:12

Manitou no niestety zaden żeszofiak nie fifokował co do tej flagi jedynie ta prewencja hehe i niestety flage solidnie podarli ale jej nie zakosili hehe dalimy rade ;) tylo ze pare osób dostało pałką po łbie i gazem po oczah ale nic bedzie nowy transparent taki sam ale wiekszy ;)
Za to jeden mojrzeszowiak sie przewinął koło młyna i moomentalnie stracił szaliczek i pobiegł się do ochrony i policji poskarzyć hehe :lol: śmieszne te ziomki sa

P.S.
Widziałem pare aut na tablicahc Lubelskich tak że respekcik dla tych co przyjechali ;)
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#14 Postautor: kdsz » 21 kwietnia 2006, o 15:18

Jaga pisze:Za to jeden mojrzeszowiak sie przewinął koło młyna i moomentalnie stracił szaliczek
Bohaterska akcja! Brawo!

Awatar użytkownika
ciapek
Posty: 85
Rejestracja: 26 lipca 2005, o 13:29
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

#15 Postautor: ciapek » 21 kwietnia 2006, o 15:48

Bardzo fajne flagi okolicznościowe !!!! :lol: Ciekawe czy rzeszowiakufff przyjmą gdzieś miło na wyjeździe :D
-->~Tż LuBlIn~<--
Obrazek

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#16 Postautor: grzesieck » 21 kwietnia 2006, o 15:57

czemu ta jaskółka wyglada jak pingwin?

kdsz pisze:
Jaga pisze:Za to jeden mojrzeszowiak sie przewinął koło młyna i moomentalnie stracił szaliczek
Bohaterska akcja! Brawo!


rowniez tego nie pochwalam, ale nalezy im sie za zeszly rok, tak samo bohatersko sie zachowali na meczu w Rzeszowie palac nasza flage.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#17 Postautor: Jaga » 22 kwietnia 2006, o 14:05

grzesieck pisze:czemu ta jaskółka wyglada jak pingwin?

Jaki pingwin ? O czym Ty mówisz ? :lol:
Ja sam osobiście tymi rencoma które wlasnie klepią na klawiaturze robiłem projekt tej jaskółki i wg mnie to jest jaskołka :D No inna sprawa że ten zuraw wyglada jak mewa hehehe ale wyszło ładne ;) :lol:

grzesieck pisze:
kdsz pisze:
Jaga pisze:Za to jeden mojrzeszowiak sie przewinął koło młyna i moomentalnie stracił szaliczek
Bohaterska akcja! Brawo!


rowniez tego nie pochwalam, ale nalezy im sie za zeszly rok, tak samo bohatersko sie zachowali na meczu w Rzeszowie palac nasza flage.

No też nie pochwalam zadym no ale wiesz idzie kozak (ktory zreszta na naszym forum sie pluje i drze zebysmy mu szalik oddali bo to był szalik piłkarski hehe i pewniebedzie miał przechlapane :P - jego problem) szalik tylko przerzucony przez szyje to az sie prosi hehe p[oza tym to były derby ... do tego to był józek ... do tego robią na cała polske syfu i maja protensje ... do tego to Żeszuf ... wiec z prawnego punktu widzenia nic się nie stało - norma i juz :D
Ale to nie jeden szaliczek skrojony Kololowym Kledkom hehe

P.S.
Zapraszam Lublin na deby w mojrzeszowie w Lipcu i niewielki odwet za akcje z zeszłego roku !!! Zapewniam że będzi enapewno ciekawie bo KK już zapowiedziały że na nas beda czekały pod kasami :lol: :lol: :lol:
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

#18 Postautor: JAG » 24 kwietnia 2006, o 16:26

bardzo fajne zdjecia zapodałeś Jaga:),efektownie wam to wychodzi,wogóle jakos fajna atmosfera panuje na waszym stadionie(to akurat wiem z dwukrotnych odwiedzin z zeszłego sezonu)super sektorówki.
mam nadz.że znowu uda mi się zawitac do Tarnowa na jakieś fajne zawody w tym roku:)
:),czasami :(

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#19 Postautor: Jaga » 28 kwietnia 2006, o 00:33

JAG pisze:bardzo fajne zdjecia zapodałeś Jaga:),efektownie wam to wychodzi,wogóle jakos fajna atmosfera panuje na waszym stadionie(to akurat wiem z dwukrotnych odwiedzin z zeszłego sezonu)super sektorówki.
mam nadz.że znowu uda mi się zawitac do Tarnowa na jakieś fajne zawody w tym roku:)

a serdecznie i gorąco zapraszam ;) Wprawdzie rok temu i 2 lata temu atmosferka była naprawde wpożo tak w tym jak narazie jest mega lipa .... ale myśle że się szybko rozkręci i jak ktoś z Lublina przyjedzie to sie nie zawiedzie ;) oczywiście zapraszam do młyna a potem na pomeczowego browarka 8)
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

Awatar użytkownika
Kubbas
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 17 sierpnia 2002, o 13:34
Lokalizacja: Lublin !!
Kontakt:

#20 Postautor: Kubbas » 28 kwietnia 2006, o 20:22

Fotka FanKlubu.
Obrazek

Jak ktos chce to wrzuce ta fotke w rozmiarach takich zeby mozna bylo sobie ustawic na tapete (nawet fajnie sie prezentuje) :)
Jak by co to odzywac sie na gg.

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#21 Postautor: jas » 28 kwietnia 2006, o 21:16

ja poprosze.
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1653
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

#22 Postautor: _piotrusss » 28 kwietnia 2006, o 21:18

Jeśli ktoś by nie zauważył na zuzel.info to ja sobei posta nabiję:

http://212.182.68.150/~kubbas/foto/2006 ... petafk.jpg

Kubbas wrzucił ;)
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Jaga
Junior
Posty: 384
Rejestracja: 19 sierpnia 2005, o 11:20
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

#23 Postautor: Jaga » 29 kwietnia 2006, o 16:28

Rewelacyjnie siÄ™ te koszulki prezentujÄ… ;)

No i tak wogóle fajna fotka 8)
A można wiecej takich na PW dostać względnie jakieś linki do stron gdzie są fotencje lub siakieś dane do serwerka ;)
Z góry dzienks :)
Obrazek
PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade

NSN

sledzio

#24 Postautor: sledzio » 30 kwietnia 2006, o 01:48

:lol: jak sporo kibiców z Mojrzeszowa, skąd ich się tyle nabrało :D :D :lol: :lol: :lol: