Mała uwaga do forumowiczów...

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
:Radim:
Posty: 137
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 23:56
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

#2 Postautor: :Radim: » 20 stycznia 2004, o 22:05

Szczeze mowiac nie chcialo mi sie czasami przeczytac wczesniejszych postow
przepraszam bardzo jesli powtozylem pytanie ktore bylo wczesniej napisame
Czym jest zapalniczka wobec potęgi nieskończoności... poza tym nie mogę jej znaleźć :)
3% alkocholu we krwi - to brzmi dumnie
http://www.zuzelnews.com <-- Zapraszam na ogólnopolskie forum żuzlowe !!!

Piotrbaz

#3 Postautor: Piotrbaz » 21 stycznia 2004, o 13:09

guulps.... :oops: teszh przeprawszam jeżeli powtórzyłem cos ....ale miałem przerwe na forum ...wchodze do tematu w tu 3 nowe strony :D

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4 Postautor: meesha » 11 października 2004, o 21:51

Trochę nie w temacie ale nie ma sensu zakładać nowego...
MAm pytanie: czy wam też po wejściu na forum nie zaznaczają się na pomarańczowo nowe posty w poszczególnych tematach (nie wiem czy się wyraziłem jasno, ale chyba wiecie o co chodzi ;)
Ja dziś od rana mam coś takiego. Nie to, żeby to był jakiś straszny problem, ale trochę utrudnia życie :( Chciałbym się więc dowiedzieć czy to tylko u mnie tak, czy innym się to samo robi...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#5 Postautor: Cooper » 11 października 2004, o 22:45

w ogole dzis i wczoraj wieczorem cos sie walilo ze stronka i z forum tez, otwierala sie z bledami albo najczesciej wcale. a jesli chodzi o swiecenie na pomaranczowo :D to ono znika jesli nawet na sekundke wejdziesz na forum nie czytajac zadnego postu i wyjdziesz. innych przypadkow nie swiecenia na pomaranczowo nie znam :twisted:
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#6 Postautor: Shack » 11 października 2004, o 23:15

Cooper pisze:w ogole dzis i wczoraj wieczorem cos sie walilo ze stronka i z forum tez, otwierala sie z bledami albo najczesciej wcale. a jesli chodzi o swiecenie na pomaranczowo :D to ono znika jesli nawet na sekundke wejdziesz na forum nie czytajac zadnego postu i wyjdziesz. innych przypadkow nie swiecenia na pomaranczowo nie znam :twisted:


za duze obciÄ…zenie i nam Å‚acza brakuje

Awatar użytkownika
Kiry
Senior
Posty: 564
Wiek: 46
Rejestracja: 5 września 2002, o 14:09
Lokalizacja: ze starej szkoły

#7 Postautor: Kiry » 12 października 2004, o 08:54

Shack pisze:za duze obciÄ…zenie i nam Å‚acza brakuje


uuu, na strate 150% ciepła nie możemy sobie pozwolic ;) tniemy :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
sonyicius
Posty: 18
Rejestracja: 22 lipca 2004, o 07:34
Lokalizacja: Księżyc :D

Re: mala uwaga do forumowiczow...

#8 Postautor: sonyicius » 2 listopada 2004, o 11:23

sting126 pisze:mam taka malutka prosbe - ludzie czytajcie dokladnie wszystkie posty zanim sami cos napiszecie! Coraz czesciej powtarza sie sytuacja, ze ktos cos napisze a troche nizej pojawia sie post poruszajacy to samo zagadnienie, wiem ze czasem moze nie chce sie czytac wszystkich nowych wiadomosci, ale to by ulatwilo nam wszystkim zycie i zwiekszylo by porzadek na forum. Dzieki
Pozdrawiam


Nom mozemy na to przystac... 8)
Nie zbadane sÄ… drogi PC-ta
Numer gg:5171756
Obrazek