Organizacja na forum!!!!!

Wiadomość
Autor
max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Organizacja na forum!!!!!

#1 Postautor: max3 » 28 lipca 2003, o 19:03

Do administratorow ,mozecie wysylac jakies upomnienia do osob nowo zarejestrowanych ,zeby nie nabijali postow jeden za drugim ,bo takie pisanie nic nie wnosi a robi sie balagan na forum.

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Organizacja na forum!!!!!

#2 Postautor: Shack » 28 lipca 2003, o 19:10

max3 pisze:Do administratorow ,mozecie wysylac jakies upomnienia do osob nowo zarejestrowanych ,zeby nie nabijali postow jeden za drugim ,bo takie pisanie nic nie wnosi a robi sie balagan na forum.


upomnialem te osoby, ale my nie siedzimy 24 h przy komputerze :)

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3 Postautor: bkapusta » 28 lipca 2003, o 19:46

Nie no administracja zaczela dzialac wzorowo nie ma co marudzic;-)

Kolega Piotrek dostal bana i tak sie zalamal ze zaczol pisac do mnie maile z prosba jego zdjecie.. Chlopak bez forum zyc nie moze;-)

Nom ale ja nie jestem krolewna sniezka czy tez inna zlota rybka i zyczen nie spelniam;-)
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#6 Postautor: Erwin » 28 lipca 2003, o 21:26

Do mnie na maila napisał żebym do Gawiego napisał żeby mu zdjął bana, zebym poprosił w swoim imieniu, niezły typ i jaki ja miałbym mieć w tym interes na ten czas nie widze interesu i też sądze że ban był słuszny 8)

konradeczek_fransik
Posty: 48
Rejestracja: 2 grudnia 2002, o 21:11
Lokalizacja: Rzeszów

#7 Postautor: konradeczek_fransik » 28 lipca 2003, o 22:40

max 3 chyba nie masz nic do mnie?!?! napewno nie bo ja nie jestem nowy jak dobrą masz pamięć to pamietasz moją dyskusje z Wami przed sezonem:) i jesli myslisz ze nabijam osty to mi je wyzerujcie bo glupio się czyta ze ktos posty naabija do czego mi to potrzebne? ile mam postów?! ehhhhh
gdzie Ci
mody
ktorzy
mi
posty kiedys
wywalali
:P

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

#9 Postautor: Maxx » 29 lipca 2003, o 09:18

A wy plotkujecie na temat Piotrka jak stare baby na targu!!! Dostał bana i po sprawie. Po co kogokolwiek obgadywać? Jak ktoś ma mu coś do powiedzenia to niech mu powie w oczy a nie się nabija za jego plecami.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

#11 Postautor: Maxx » 29 lipca 2003, o 09:45

CzŁeŃ~! pisze:
Maxx pisze:A wy plotkujecie na temat Piotrka jak stare baby na targu!!! Dostał bana i po sprawie. Po co kogokolwiek obgadywać? Jak ktoś ma mu coś do powiedzenia to niech mu powie w oczy a nie się nabija za jego plecami.


co do tego co napisałeś to powiem ci że rozmawiałem z nim na ten temat ale to mnie poprostu nadal smieszy.


Ale obgadujesz go Człeniu jak stara baba. Jak z nim rozmawiałeś to twoja sprawa i po co to upubliczniać? Takie stare bebcie co siedzą na ławeczkach lubią takie pogaduchy...

Awatar użytkownika
goofy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2003, o 12:12
Lokalizacja: Tarnów

#13 Postautor: goofy » 29 lipca 2003, o 09:58

Uffffff ale ulga, wywaliliscie wrescie tego gowniarza!!! Wielkie brawa dla tych co to zrobili :P

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

#14 Postautor: Maxx » 29 lipca 2003, o 10:00

CzŁeŃ~! pisze:
Maxx pisze:
CzŁeŃ~! pisze:
Maxx pisze:A wy plotkujecie na temat Piotrka jak stare baby na targu!!! Dostał bana i po sprawie. Po co kogokolwiek obgadywać? Jak ktoś ma mu coś do powiedzenia to niech mu powie w oczy a nie się nabija za jego plecami.


co do tego co napisałeś to powiem ci że rozmawiałem z nim na ten temat ale to mnie poprostu nadal smieszy.


Ale obgadujesz go Człeniu jak stara baba. Jak z nim rozmawiałeś to twoja sprawa i po co to upubliczniać? Takie stare bebcie co siedzą na ławeczkach lubią takie pogaduchy...


bo mnie zdenerwował. nabluzgał mi i chce żeby wszyscy ci co mówili że Piotrek powinien zostać wreszcie przejżeli na oczy.


I dlatego, że Piotrek cię zdenerwował musisz poskarżyć się na niego na forum, tak? To jest forum żużlowe a nie książka skarg i zażaleń.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mars
Zawodowiec
Posty: 1344
Rejestracja: 25 listopada 2002, o 19:52

#16 Postautor: Mars » 29 lipca 2003, o 12:59

ehh........ mam mieszane uczucia co dotego bana ,ale jezeli naprawde nawrzucal administratorom przez gg to nie zasluguje na to aby byc zarejestrowanym na tym forum ale szkoda mi chlopaka bo to jednak kibic naszej druzynki !!!! moze co niektorzy przejza na oczy i zobacza co sie z tym forum zrobilo;P
LUBELSKI WĘGIEL za 2 mln złotych :lol: :lol:

Awatar użytkownika
mescalito
Posty: 64
Rejestracja: 8 sierpnia 2003, o 16:06

#17 Postautor: mescalito » 20 września 2003, o 12:39

Od jakiegoś czasu udzielam się na tym forum jest całkiem fajnie ale zauważyłem że niektóre osoby bardzo zaniżają jego poziom i flaki mi się przewracają jak widzę odpowiedzi które nie mają nic wspólnego z tematem i raczej przypominają rozmowę pod trzepakiem 7 latków z
rodzin patologicznych, albo wrzucają jakieś jednowyrazowe wstawki typu zgadzam się, no właśnie itp.:

nie tylko ja ich nazwyam buczokami! wszyscy powinni

Zgadza sie Piotrek

BUCZOKI nie moga wygrac

RKM !! bedzie w extralidze............. TARNÓW NIE MA PRAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!znaczy sie....buczoki

sie jeszcze zobaczy....

no wlaśnie?????

Piotrbaz

#18 Postautor: Piotrbaz » 20 września 2003, o 14:21

moze 7 lat to ty masz... powidz mi .. jezeli chce napisac np: ze mecz jest o 16 ... to moge napisac tylko
16:00


ale tobie to sie niespodoba i pewnie musze piscac
mecz miedzy druzynami TZ Sipma lublin i kolejarz rawicz odbedzie sie o godzinie 16:00... na stadionie przy alejach zyg........


pomysl czasami.przeszkadza ci to??????????

Awatar użytkownika
Carter#15
Szkółkowicz
Posty: 218
Rejestracja: 10 marca 2003, o 09:59
Lokalizacja: AZS LUBLIN

#19 Postautor: Carter#15 » 20 września 2003, o 14:34

Ja się zgadzam z Mescalito. Np. taki post był
X : Mecz o 16:00 ?
Y : No właśnie ???

albo przedstawianie po raz drugi awizowanych składów w tym samym temacie. Też mi się zdaje że niektórzy obniżają poziom tego forum. Ciągle są nowe niepotrzebne tamty....., posty oraz co najgorszcze oszczerstwa itp. Np. Post : "RKM !! bedzie w extralidze............. TARNÓW NIE MA PRAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!znaczy sie....buczoki" Ciekaw jestem dlaczego nie ma prawa ? Czyżby w Polsce nie było równouprawnienia, a może to pewnego rodzaju rasizm :?: Dlaczego ktoś jest wyzywany przez to gdzie mieszka ? Nie mogę tego zabardzo pojąć. Kiedy przychodziłem na to forum czułem się w gronie fachowców, a teraz widze że tych fachowców ubywa....

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#20 Postautor: Shack » 20 września 2003, o 17:19

Piotrek już miał bana ze 3 razy i za każdym razem błagał żeby go zdjąć....
za czwartym razem już będzie na stałe....

Przemo-speedway-fan
Posty: 2
Rejestracja: 10 czerwca 2004, o 06:05

#21 Postautor: Przemo-speedway-fan » 17 czerwca 2004, o 19:08

Do agministratorów-dlaczego skasowano moj temat ,który dziś założyłem . Czy to że mecz z grudziądzem jest za jakiś czas oznacza ze nie mozna juz o tym podyskutowac??????????????????
TO JA NA SPEEDWAY'U WYCHOWANY -WIERNY KIBIC-TYP NIEOKIEŁZNANY

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

#22 Postautor: peterix » 14 lipca 2004, o 11:11

Gawrzyk, wywaliłeś temat "chamstwo na forum" założony przez ermana! Ludzie zaczęli to potwierdzać, że za dużo chamówy a ty...?
Możesz to wyjasnić czy.... prawda w oczy kole? Jeśli panujesz nad tym to wycinaj bluzgi typu k... ch.... czy jeb..... Pozdro!
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

#24 Postautor: peterix » 16 lipca 2004, o 15:28

Bądz tak miły i daj znać gdzie jest ten temat i jaki ma tytuł. A po drugie jeśli to nie ten dział to który? Możesz mnie oświecić? Pozdro!
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom