Czemu jesteśmy niezadowoleni?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2 Postautor: mikas » 15 czerwca 2005, o 14:23

Oczywiście że sie liczy co myśli każdy użytkownik forum,ale jeśli Ty najpierw piszesz że niby mamy jechac w meczu z Opolem w krajowym składzie a potem sie przyznajesz że to była zaczepka i specjalnie wprowadziłeś ludzi w błąd to czego Ty oczekujesz??

P.S. Na przyszlośc zakładaj tematy w odpowiednich działach, bo potem znów będziesz miał pretensje że jestes pokrzywdzony. A może warto przeczytac regulamin forum zanim zacznie sie brać czynny udział w dyskusji i robić z forum śmietnik?? Chociaż średnio rozgarnięty człowiek powienien wiedzieć i bez regulaminu jak się zachowywać w takich miejscach w sieci jakimi są różnego rodzaju fora.
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2005, o 14:29 przez mikas, łącznie zmieniany 1 raz.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Snys
Zawodowiec
Posty: 1007
Rejestracja: 6 kwietnia 2004, o 17:51
Lokalizacja: Lublin

#3 Postautor: Snys » 15 czerwca 2005, o 14:26

Jest regulamin - to trzeba przestrzegać.
Jak nie pasuje to przeniesc sie gdzie indziej albo tylko czytać, a nie afery robić.

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Czemu jesteśmy niezadowoleni?

#4 Postautor: meesha » 15 czerwca 2005, o 14:44

Pokemon pisze:Czy 4 na 5 postów nie pochodzi od fanklubowiczów? A co z pozostałymi 5900 kibicami? Nie liczy się co myślą??? :evil:
A gdzie Ty widzisz tych 5900 kibiców :?: :?: Bo chyba nie na stadionie w Lublinie 8) A czy to nasza (fanklubowiczów) wina, że się w tym sezonie 3/4 zeszłorocznych "kibiców" wypięła d... na żużel :shock: co widaż również na forum...

I wbij sobie raz a dobrze do główki, że nikt nie usuwa postów/tematów ani nie daje ostrzeżeń ot tak sobie bez powodu. Przeczytaj sobie regulamin, pomyśl, jeszcze raz pomyśl i może dojdziesz do jakichś konstruktywnych wniosków :D
Pozdrawiam
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#5 Postautor: Cooper » 15 czerwca 2005, o 14:46

Ja jestem niezadowolony bo jakos dzis slonce mocno przygrzewa. A meesha ma jutro jakies badania i na browar nie chce isc. Niezadowolony jestem, oj niezadowolony. Ot, czemu.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#6 Postautor: sadychor » 15 czerwca 2005, o 16:43

Mi też pogoda doskwiera, albo jest zimno i napieprza deszcz, albo tak gorąco, że siedzę jak ciele i nic mi się nie chce. A poza tym brakuje mi około 3 milionów PLN-ów na koncie do szczęścia :roll: Ech ten niesprawiedliwy Świat... :cry:

A ja nie jestem z Fanklubu 8) i jakoÅ› nie czuje siÄ™ z tego powodu dyskryminowany.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Czemu jesteśmy niezadowoleni?

#7 Postautor: papi » 15 czerwca 2005, o 16:44

Pokemon pisze:Czy 4 na 5 postów nie pochodzi od fanklubowiczów? A co z pozostałymi 5900 kibicami?
Nie liczy się co myślą??? :evil:

tą liczbe to faktycznie sobie wziąłeś z kosmosu (w końcu w profilu masz ustawione, że wlasnie stamtąd pochodzisz) :lol: . Każdy kibic moze sie zarejestrować, kazdy może wyrażać tu swoje opinie, nikt im tego nie broni. Więc do kogo masz pretensje :?: Jak narazie zarejestrowanych jest okolo 1500 uzytkownikow, a to, że 4 na 5 postow pochodzi od fanklubowiczów to mnie rozbawiło. Nie bawie sie w statystyki, ale czy ktoś Ci zabrania tutaj pisać :?: Ja nie naleze do FK a mimo to uczestnicze w zyciu tego forum. Ty rownież możesz pod warunkiem, że bedziesz mial do powiedzenia cos ciekawszego niż sianie plotek o zmyslonych awizowanych skladach :?

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#8 Postautor: meesha » 15 czerwca 2005, o 17:15

A ja z nudów i wrodzonej ciekawości wyliczyłem, że forumowicze-fanklubowicze napisali dotychczas 12388 postów (łącznie z tym :wink: ) co stanowi 18,66% wszystkich postów na tym forum, czuwaj :!: :D

Ale w sumie niepotrzebnie liczyłem, bo Pokemon już to zrobił wcześniej:
4 na 5 postów nie pochodzi od fanklubowiczów

Pomyłka o jedynie 1,34% 8) :D
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Paoolina
Posty: 81
Rejestracja: 12 maja 2005, o 13:03
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#9 Postautor: Paoolina » 15 czerwca 2005, o 19:17

ja mam pytanie, wiem nie ten temat, ale mimo to czekam na odp :) jak zapisac sie do FK????????????????????????

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#10 Postautor: meesha » 15 czerwca 2005, o 19:35

W zasadzie żadnych oficjalnych "zapisów" nie prowadzimy, po prostu trzeba w miarę możliwości przychodzić na spotkania Fan Klubu, od czasu do czasu rzucić parę złotych składki, pomóc w przygotowaniu oprawy na mecz i trochę podopingować i to wszystko w zasadzie :)
A żaby się "zapisać" to najlepiej przyjść przed meczem lub po do sektora gdzie siedzimy (pierwszy za "malowanym" na początku drugiej prostej) - niebieskie koszulki z logo takim jak niżej :wink: Zapraszamy
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#11 Postautor: mikas » 15 czerwca 2005, o 21:17

A najlepiej to odezwać się do kogoś z FK na PW, dowiedzieć sie kiedy jest najbliższe spotkanie fanklubowiczów i sie na nim zjawić (to jest sprawdzona droga do FK i napewno skuteczna.Potwierdzą to zapewne Manitou czy Łoptymista :wink: )
Powiem tylko nieskromnie: jest u nas zwykle przyjemnie,miło i wesoło :D
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
benim
Posty: 85
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 16:25
Lokalizacja: Lublin

#12 Postautor: benim » 15 czerwca 2005, o 21:25

meesha pisze:A ja z nudów i wrodzonej ciekawości wyliczyłem, że forumowicze-fanklubowicze napisali dotychczas 12388 postów (łącznie z tym :wink: ) co stanowi 18,66% wszystkich postów na tym forum, czuwaj :!: :D

Ale w sumie niepotrzebnie liczyłem, bo Pokemon już to zrobił wcześniej:
4 na 5 postów nie pochodzi od fanklubowiczów

Pomyłka o jedynie 1,34% 8) :D



brawo meesha. jeśli chodzi o statystykę na Ciebie zawsze można liczyć. :D pozdr.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#13 Postautor: Cooper » 15 czerwca 2005, o 21:29

benim pisze:
brawo meesha. jeśli chodzi o statystykę na Ciebie zawsze można liczyć. :D pozdr.


Pojdziesz Meesha za mnie na egzamin ze Statystyki?
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#14 Postautor: papi » 15 czerwca 2005, o 21:48

meesha pisze:A ja z nudów i wrodzonej ciekawości wyliczyłem, że forumowicze-fanklubowicze napisali dotychczas 12388 postów (łącznie z tym :wink: ) co stanowi 18,66% wszystkich postów na tym forum, czuwaj :!: :D

Ale w sumie niepotrzebnie liczyłem, bo Pokemon już to zrobił wcześniej:
4 na 5 postów nie pochodzi od fanklubowiczów

Pomyłka o jedynie 1,34% 8) :D

Meesha jak tyś to obliczył, przecież Pokemon napisał to chyba z ironią: "Czy 4 na 5 postów nie pochodzi od fanklubowiczów? A co z pozostałymi 5900 kibicami?" Mi sie wydaje, że jego zdaniem FanKlubowicze piszą 80% postów :roll: więc jesli tak to jednak Pokemon znacząco się pomylił :wink:

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#15 Postautor: meesha » 15 czerwca 2005, o 21:58

papi pisze:Meesha jak tyś to obliczył, przecież Pokemon napisał to chyba z ironią: "Czy 4 na 5 postów nie pochodzi od fanklubowiczów? A co z pozostałymi 5900 kibicami?" Mi sie wydaje, że jego zdaniem FanKlubowicze piszą 80% postów :roll: więc jesli tak to jednak Pokemon znacząco się pomylił :wink:
Papi - jest dokłądnie tak jak piszesz, ale zwróć uwagę, że dość tendencyjnie wyciąłem cytat z posta Pokemona i jak przeczytasz tylko to co jest u mnie w poście to się wszystko będzie zgadzać. Tak czy inaczej miał to być post wesoły, optymistyczny, z akcentami humorystycznymi :D więc nie ma co go tak poważnie roztrząsać :wink:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#16 Postautor: papi » 15 czerwca 2005, o 22:03

no to, że kluczowe "czy" usunąłeś to zauważyłem :P mam tylko nadzieje, ze z powodu nie zrozumienia żartu nie dostane od Ciebie ostrzeżenia, bo widzialem, że Sting juz za coś podobnego zarobił :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#17 Postautor: Łoptymista » 15 czerwca 2005, o 22:21

Cooper pisze:
benim pisze:
brawo meesha. jeśli chodzi o statystykę na Ciebie zawsze można liczyć. :D pozdr.


Pojdziesz Meesha za mnie na egzamin ze Statystyki?


A co repta siÄ™ marzy? :wink:
PS. Odpowiadając na pytanie: JESTEM BARDZO ZADOWOLONY... no i żona też zadowolona :mrgreen:

Paoolina
Posty: 81
Rejestracja: 12 maja 2005, o 13:03
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#18 Postautor: Paoolina » 15 czerwca 2005, o 22:35

a w tym FK to w jakim wieku sa ludzi??? i czesto sa te spotkania i gdzie?? a ja bardzo chetnie pomoge i do skladki sie dorzuce, :P i moze jakis kontakt do kogos z FK zeby sie dowiedziec gdzie i kiedy mam przyjsc! bardzo ladnie prosze o jakies info. pzdr

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#19 Postautor: Cooper » 15 czerwca 2005, o 22:43

W jakim wieku? Coz jest paru dwudziestoparoletnich przystojniakow (bardzo nieliczne grono), a reszta to jakies stare pryki, albo gnojstwo :D I oczywiscie jest pare pieknych i uroczych kobiet (slowo pare ma wlasciwie wymiar doslowny).
Kontakt tak jak napisal Mikas---->najlepiej napisac do kogos z fan klubu na pw i uzuyskac dalsze instrukcje.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

wojteko
Senior
Posty: 828
Rejestracja: 11 lutego 2004, o 20:17

#20 Postautor: wojteko » 15 czerwca 2005, o 23:25

Cooper pisze:W jakim wieku?...... a reszta to jakies stare pryki.....


cooper jak Ja mam to rozumiec :?: w szkole i domu rodzinnym ogłady Cię nienauczono :?: To ja sie nad Toba lituje a Ty w taki piekny sposób odpłacasz :?: przy najblizszych rozgrywkach FC masz pewniaka ze Cie "skosze" :wink: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Boss
Posty: 73
Rejestracja: 2 listopada 2004, o 19:38
Lokalizacja: Lublin

#21 Postautor: Boss » 16 czerwca 2005, o 09:23

Proponuje zmianÄ™ nazwy tematu na "Czemu jestem niezadowolony" :o
Co ja widzÄ™, co ja widzÄ™ TÅ» Lublin w e-lidze

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#22 Postautor: Cooper » 16 czerwca 2005, o 10:32

wojteko pisze:
Cooper pisze:W jakim wieku?...... a reszta to jakies stare pryki.....


cooper jak Ja mam to rozumiec :?: w szkole i domu rodzinnym ogłady Cię nienauczono :?: To ja sie nad Toba lituje a Ty w taki piekny sposób odpłacasz :?: przy najblizszych rozgrywkach FC masz pewniaka ze Cie "skosze" :wink: :mrgreen:


Oczywiscie, ze masz to rozumiec tak, ze piszac o przystojnych dwudziestolatkach mialem na mysli takze Ciebie :D

Ty mnie moze i jakims cudem skosisz, a ja Ci znowu Hat-tricka ustrzele :P
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#23 Postautor: grzesieck » 16 czerwca 2005, o 13:32

Paoolina pisze:a w tym FK to w jakim wieku sa ludzi??? i czesto sa te spotkania i gdzie?? a ja bardzo chetnie pomoge i do skladki sie dorzuce, :P i moze jakis kontakt do kogos z FK zeby sie dowiedziec gdzie i kiedy mam przyjsc! bardzo ladnie prosze o jakies info. pzdr


a Ty w jakim wieku jestes?

Goraca 19tka moze przypadkiem? :mrgreen:
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#24 Postautor: mikas » 16 czerwca 2005, o 15:27

A Ty Grzesieck zawsze musisz zniechęcać kobiety do swojej osoby już na wstępie :?: :lol:
Poza tym gentelmeni kobiet o wiek nie pytajÄ… :twisted:
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
superman
Posty: 17
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 01:42
Lokalizacja: Jarosław

#25 Postautor: superman » 16 czerwca 2005, o 18:44

prawde mowiac rzadko tu siedze ale tak czytajac ten temat to rzeczywiscie wpisują sie tu w znakomitej wiekszosci członkowie FK
no a załozyciel tematu to sie chyba strasznie nudzi bo temat jak tak samo ambitny jak moja wypowiedz w tym temacie

pozdrooo:D
ZKS STAL RZESZÓW