Do adminów

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#77 Postautor: mikas » 13 czerwca 2005, o 23:18

Nie no człowiek chwile sie zagapi,nieprzypilnuje swojego i go degradują :evil:
Żądam zmian i powrotu do jedynie słusznego systemu z trenerem za 1000 postów :twisted: :wink:
P.S.Gawrzyk prosiłem Cie o zmniejszenie mi licznika postów ale o rangach nic nie wspominałem :wink:
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#78 Postautor: sadychor » 15 czerwca 2005, o 17:29

Ja mam pytanie odnośnie pojawienia się ostrzeżeń u modów. Czy to jakaś zorganizowana akcja :?: Chcecie się przybliżyć tym do zwykłych klepaczy postów :?: Aby patrzeć jak ktoś wystartuje z pretensjami w stylu:"przyganiał kocioł garnkowi"(jakbym dostał ostrzeżenie, to bym tak napisał :mrgreen: ). A marudnych ostatnio nie brakuje. Proponuje, żebyście coś z tym zrobili, zamaskowali czy jakoś inaczej zdefraudowali :wink:, bo jak tak dalej pójdzie to i Gawrzyk z Shackiem doczekają się czerwoności pod avatarami :lol: :lol:
I jeszcze jedno. Czy któryś z wszechwładnych :wink: nie zastanawiał się kiedyś nad stworzeniem tematu-pokazówki, coś w stylu "alei głupoty", gdzie byście na zasadzie cytowania umieszczali najdurniejsze posty które usuwacie :?: Taki namacalny przykład czego nie powinno się pisać. Sam regulamin niektórym niewystarcza :roll: Ostatnio widziałem taki "kwiatek" od Pokemona, coś o zwieraczach :? :?

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#79 Postautor: Cooper » 15 czerwca 2005, o 17:39

I to jest calkiem dobry pomysl. Jestem za.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#80 Postautor: meesha » 15 czerwca 2005, o 18:04

sadychor pisze:Ja mam pytanie odnośnie pojawienia się ostrzeżeń u modów. Czy to jakaś zorganizowana akcja :?:

Po prostu za dużo tych moderatorów się narobiło więc trzeba wykosić konkurencję :D :wink:

jak tak dalej pójdzie to i Gawrzyk z Shackiem doczekają się czerwoności pod avatarami :lol: :lol:

To jest - niestety 8) - niemożliwe, adminom nie da się dać ostrzeżenia :P

I jeszcze jedno. Czy któryś z wszechwładnych :wink: nie zastanawiał się kiedyś nad stworzeniem tematu-pokazówki, coś w stylu "alei głupoty", gdzie byście na zasadzie cytowania umieszczali najdurniejsze posty które usuwacie :?:
Ciekawa koncepcja, myślę, że można coś takiego zrobić...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

wojteko
Senior
Posty: 828
Rejestracja: 11 lutego 2004, o 20:17

#82 Postautor: wojteko » 15 czerwca 2005, o 21:29

Gawrzyk pisze:.....A co do modów i ostrzeżen to też uważam że jest ich za dużo... :wink:

Zdaje sie ze miedzy "moderatorami" powstala niezdrowa rywalizacja :cry: i jak to u samcow bywa.........w wyniku tego zjawiska nastepuje eliminacja przeciwnika z unicestwieniem go wlacznie.
Jak to meesha kiedys powiedzial (i tu pozwole sobie zacytować) : "wszystko w złym kierunku zmierza"
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2005, o 21:41 przez wojteko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#83 Postautor: Cooper » 15 czerwca 2005, o 21:31

wojteko pisze:Jak to meesha kiedys powiedzial (i tu pozwole sobie zacytować) : "to wszystko idzie w zlym kierunku"


Tez tak uwazam. Instytucja ostrzezenia z kazdym dniem traci na szacunku i wartosci. To po prostu zwykle przelewanie prywaty na forum.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#84 Postautor: mikas » 15 czerwca 2005, o 21:50

wojteko pisze:Zdaje sie ze miedzy "moderatorami" powstala niezdrowa rywalizacja :cry: i jak to u samcow bywa.........w wyniku tego zjawiska nastepuje eliminacja przeciwnika z unicestwieniem go wlacznie.
Jak to meesha kiedys powiedzial (i tu pozwole sobie zacytować) : "wszystko w złym kierunku zmierza"

Rywalizacja to może nie,bo na przykład taki Jasio chciał miec czerwony pasek pod nickiem i dostał na własną prośbę. Ale faktem jest,że jako moderatorzy troche ostatnio przeginamy( i nie chodzi mi tu o dawanie ostrzeżen użytkownikom, którzy na to zasłużyli,ale własnie o prywatę i dawanie sobie nawzajem ostrzeżeń bez powodu).
Była to kompletna głupota i ja sie kajam i obiecuje poprawę :oops:
MOTOR LUBLIN
Obrazek

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#85 Postautor: meesha » 15 czerwca 2005, o 21:54

Panie Cooper - prywata to jest np. wysyłanie mnie tu na forum na egzamin ze statystyki :D natomiast otrzymanie ostrzeżenia "bez powodu" ma cele szkoleniowe... Mikas czy wiesz co się dzieje kiedy dostaniesz ostrzeżenie - nie wiesz, a warto się dowiedzieć, żeby wiedzieć jak to wygląda 8) :P
A jeśli to była głupia zabawa to są dwa wyjścia - albo usunąć te pseudoostrzeżenia albo dodać drugie za głupotę :lol:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#86 Postautor: Shack » 15 czerwca 2005, o 22:11

Własnie miałem w tej sprawie do was pisać PW, ale ze już was dużo to mi sie nie chcialo ;) Mam nadzieje, że te ostrzeżenia z modów znikną szybko.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#87 Postautor: Łoptymista » 15 czerwca 2005, o 22:17

meesha pisze:To jest - niestety 8) - niemożliwe, adminom nie da się dać ostrzeżenia :P

Próbowałeś :!: :?: Jeśli tak to wielce mi zaimponowałeś.
Przyznaj się. Zostanie to tylko między nami. Nikomu nie powiem. Słowo.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#88 Postautor: meesha » 15 czerwca 2005, o 22:26

Łoptymista pisze:
meesha pisze:To jest - niestety 8) - niemożliwe, adminom nie da się dać ostrzeżenia :P

Próbowałeś :!: :?: Jeśli tak to wielce mi zaimponowałeś.
Przyznaj się. Zostanie to tylko między nami. Nikomu nie powiem. Słowo.

No skąd :!: Jak w ogóle mogłeś tak pomyśleć :?: :shock: :shock:
Zauważyłem po prostu, że w profilach adminów nie ma przycisku "dodaj ostrzeżenie" :D :P
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#89 Postautor: grzesieck » 16 czerwca 2005, o 13:27

Łoptymista pisze:
meesha pisze:To jest - niestety 8) - niemożliwe, adminom nie da się dać ostrzeżenia :P

Próbowałeś :!: :?: Jeśli tak to wielce mi zaimponowałeś.
Przyznaj się. Zostanie to tylko między nami. Nikomu nie powiem. Słowo.


i postow tez nie mozna adminom usuwac.... probowalem, bo zdarzylo sie Gawrzykowi kiedy napisac jakas glupote :>
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#90 Postautor: sadychor » 14 lipca 2005, o 23:32

Shacku co to ma być :?:

Obrazek

Składam oficjalne zażalenie i żądam zadośćuczynienia :!: Coś na moje skołatane nerwy :!:
Byle by było zimne :wink:
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2005, o 23:37 przez sadychor, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Lublin miastem specjalistów teoretyków pozostających w wiecznej opozycji

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1716
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

#91 Postautor: Manitou » 14 lipca 2005, o 23:36

No nie mogę :lol: nie ładnie tak z ucha strzelać Sady.... :wink: oj nieładnie kurna

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#92 Postautor: Shack » 14 lipca 2005, o 23:38

a nic bo to nie jest obrazek tylko link do obrazka, czyli strona www z obrazkiem w srodku strony :twisted:

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#93 Postautor: sadychor » 15 lipca 2005, o 15:42

Manitou pisze:No nie mogę :lol: nie ładnie tak z ucha strzelać Sady.... :wink: oj nieładnie kurna


Wy siÄ™ Manitou nie nabijajcie i siÄ™ nie mieszajcie :wink: . Dzisiaj My jutro Wy.
(wykasowałem bezsensowną część tego postu)
Obrazek
Lublin miastem specjalistów teoretyków pozostających w wiecznej opozycji

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4105
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#94 Postautor: papi » 19 lipca 2005, o 20:32

można prosić o otwarcie tematu z typowaniem 14 kolejki Typera :?: z góry dzięki :wink:

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#95 Postautor: Cooper » 9 sierpnia 2005, o 16:18

Ktory cfaniak skasowal temat o obco 2012?????!!!!!!! A tyle sie mowi w innych tematach o patrzeniu na rozoj klubu w perspektywie kilku lat...
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#96 Postautor: jas » 9 sierpnia 2005, o 16:24

temat nie jest skasowany, ale przeniesiony tutaj .

ps. ja bynajmniej nie mam z tym nic wspolnego. meesha tez nie :wink:
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#97 Postautor: meesha » 9 sierpnia 2005, o 16:24

Nie wiem który, ale nie skasował tylko przeniósł (dział "Inne") 8)
Chociaż nie rozumiem dlaczego :mrgreen:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Dudi
Junior
Posty: 349
Rejestracja: 29 października 2004, o 09:28

#98 Postautor: Dudi » 25 sierpnia 2005, o 16:46

Mam pytanie, dlaczego niejaki grzesieck, notorycznie wywala wpisy? Wszystko co jest nie po myśli starej ekipy jest wywalane. Może i moderatorów czas zmienić ?
Kompletny brak obiektywizmu i prywata! Ja protestuję! Ot się poczuł!Ważny jest, może wywalac wpisy...On wie, co jest na temat, co nie...rządzi!Poważna funkcja...
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2005, o 16:51 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#99 Postautor: grzesieck » 25 sierpnia 2005, o 16:51

Dudi pisze:Mam pytanie, dlaczego niejaki grzesieck, notorycznie wywala wpisy? Wszystko co jest nie po myśli starej ekipy jest wywalane. Może i moderatorów czas zmienić ?
Kompletny brak obiektywizmu i prywata! Ja protestuję! Ot się poczuł!Ważny jest, może wywalac wpisy...


co Ty gadasz?

wyrzucane sa wpisy nie na temat i tyle!
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2005, o 17:09 przez grzesieck, łącznie zmieniany 1 raz.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Dudi
Junior
Posty: 349
Rejestracja: 29 października 2004, o 09:28

#100 Postautor: Dudi » 25 sierpnia 2005, o 17:02

Ile ty masz lat?