Do adminów

Wiadomość
Autor
Stacho85
Posty: 19
Rejestracja: 12 lipca 2004, o 23:16
Lokalizacja: Lublin

#51 Postautor: Stacho85 » 8 maja 2005, o 01:14

Ja tylko dodam, że robi się to W PROFILU bo może nie dla wstystkich jest to oczywiste


Nie no tyle to wiem, taki ciemny az nie jestem :twisted: :mrgreen: :lol: :wink:

wojteko
Senior
Posty: 828
Rejestracja: 11 lutego 2004, o 20:17

#52 Postautor: wojteko » 12 maja 2005, o 23:55

Ja z pytaniem w kwestii formalnej do Pawla i Rafala...............jakos ostatnio pojawily sie na Forum http://zuzel.info// niezrozumiale sa dla mnie restrykcje rodem ze starodawnego Rzymu :!: :cry: "palic glupa" jest niedobrze bo to robienie wariata z siebie i innych,szezenie plotek w dziale nawet do tego przeznaczonym- tez zle bo to niemoralne :cry: i niezgodne z sumieniem zapisanym w kanonach Pisma Swietego.......czym ze ma byc do cholery wreszcie to Forum :?: ani kadzeniem,ani pisaniem bzdur,ani nawet pisaniem obiektywnej sytuacji widzianej oczami przecietniaka :?: :?: :?:
A zamknac to gowno raz na zawsze i bedzie anielski spokoj...............przez istnienie tego Forum szerzą sie tylko intrygi ktore nidobrze wplywaja na wizerunek naszego jedynego Klubu TŻ Sipma Lublin z koziolkiem na plastronie i osób ktore naprawde sa zaangażowane w jego dobro calym sercem i duszą.
P.S. moze moj wpis niewiele w tej kwestii zmieni ale prosze wziaść pod rozwagę w/w słowa,
z niecierpliwoscia oczekuje na konstruktywna odpowiedz i pozdrawiam wszystkich ktorym lezy dobro naszego Klubu pzdr

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#53 Postautor: kdsz » 13 maja 2005, o 08:40

Ha, to dobre!!! Gość który w okresie transferowym wyjeżdżał z tematem "Staszek w Lublinie" i robił sobie złośliwe jaja z ludzi tematem "Trumiński podpisał", teraz apeluje, by nie rozpowszechniano intryg i plotek na forum :lol: . Dzięki Wojteko za tak zabawny początek dnia, nieźle się uśmiełem :lol:
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

wojteko
Senior
Posty: 828
Rejestracja: 11 lutego 2004, o 20:17

#54 Postautor: wojteko » 13 maja 2005, o 14:19

kdsz pisze:Ha, to dobre!!! Gość który w okresie transferowym wyjeżdżał z tematem "Staszek w Lublinie" i robił sobie złośliwe jaja z ludzi tematem "Trumiński podpisał", teraz apeluje, by nie rozpowszechniano intryg i plotek na forum :lol: . Dzięki Wojteko za tak zabawny początek dnia, nieźle się uśmiełem :lol:


kdsz Ja nareszcie przejzalem na oczy :!: jestem w calej rozciaglosci za polityka kubu tzn. Dyrektora Jaroslawa i kierownika Pawla + osob dzialajacych na ksztaltowanie dobrego wizerunku Lubelskiego Speeday,a ................fakt nie znalem wczesniej wielu niuansow ale w tym pomencie walne w ryja temu kto powie zle slowo na ludzi scisle zwiazanych z naszym klubem :!: to nie zart :!: zycze tobie i calej reszcie nieopirzalej gawiedzi aby doszli do takiego samego wniosku jak Ja.
P.S. gdyby nie nasi dzialacze to gowno bys ogladal a nie zuzel w wykonaniu chlopakow z TZ Sipma Lublin.........powiem wiecej,nie mial bys nawet mozliwosci wypisywac swoich glupkowatych bochomazow na nasazym szanujacym sie forum :idea: pzdr

P.S. a z tego co sobie przypominam to temat "Truminski podpisal" wyedytowal niejaki go!

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#55 Postautor: kdsz » 13 maja 2005, o 15:15

Wojteko, jeśli kolejny raz będziesz miał ochotę wyprodukować swoje chamskie wpisy pod czimś adresem, to może zrób to na PW. Nie zaryzykujesz tym samym bana za obrażanie forumowiczów. Ja w każdym razie jestem zawsze do usług, bo wprost uwielbiam czytać wpisy frustratów silacych się na rzeczowy ton
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

wojteko
Senior
Posty: 828
Rejestracja: 11 lutego 2004, o 20:17

#56 Postautor: wojteko » 14 maja 2005, o 00:58

kdsz pisze:Wojteko, jeśli kolejny raz będziesz miał ochotę wyprodukować swoje chamskie wpisy pod czimś adresem, to może zrób to na PW.

Gdzie tu kolego widzisz kolejny moj "chamski" wpis :?: poprostu stoje murem w obronie naszych dzialaczy TÅ» Sipma Lublin :shock:

kdsz pisze: Nie zaryzykujesz tym samym bana za obrażanie forumowiczów. Ja w każdym razie jestem zawsze do usług, bo wprost uwielbiam czytać wpisy frustratów silacych się na rzeczowy ton

Piepszycie kolego kdsz kolejny raz nie na temat,i odciagasz caly ciezar powagi sytuacji na jakies tam swoja wybujala fantazje-najlepiej jak bys chodzil sobie na rozgrywki Legii W-wa a nie na mecze Lubelskie :!: tam kibole nauczyli by Cie raz-dwa moresu i szacunku do kibicowania,lejac niekiepskim sekaczem po garbie.(tu i uwgdziez siekiera albo kastetem w ryja)
P.S.mozesz zacytowac moj chociaz jeden wpis gdzie jestem przeciwko Lubelskim dzialaczom speedwaya :?:
P.S2 nie jestem przyzwyczajony do pisania na PW (zainteresowani wiedza o co chodzi)
pozdrawiam wylewnie wojteko

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

#57 Postautor: Lublin_Fan » 14 maja 2005, o 11:05

wojteko pisze:kdsz Ja nareszcie przejzalem na oczy :!: jestem w calej rozciaglosci za polityka kubu tzn. Dyrektora Jaroslawa i kierownika Pawla + osob dzialajacych na ksztaltowanie dobrego wizerunku Lubelskiego Speeday,a ................fakt nie znalem wczesniej wielu niuansow ale w tym pomencie walne w ryja temu kto powie zle slowo na ludzi scisle zwiazanych z naszym klubem :!: to nie zart :!: zycze tobie i calej reszcie nieopirzalej gawiedzi aby doszli do takiego samego wniosku jak Ja.
P.S. gdyby nie nasi dzialacze to gowno bys ogladal a nie zuzel w wykonaniu chlopakow z TZ Sipma Lublin.........powiem wiecej,nie mial bys nawet mozliwosci wypisywac swoich glupkowatych bochomazow na nasazym szanujacym sie forum :idea: pzdr


Poważnie mówisz?????? Wiem, że nie pijesz więc sprawa jest dla mnie troche dziwna :)


Pozdr.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#58 Postautor: papi » 18 maja 2005, o 22:42

Jakie są ustalone rangi uzytkownikow, być moze gdzies to jest, ale jakos nie zauważyłem :?: Jakby co to pytam z czystej ciekawości :wink:

Awatar użytkownika
stalg3
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2005, o 14:17
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#59 Postautor: stalg3 » 25 maja 2005, o 19:58

Czy administratorzy strony http://www.tzlublin.com są poj*****? Czytam opisy pod zdjęciami i uwaga:
Lubelski Juniorzy

Jonas Kylmakorpi

Joonas Kylmakorpi

Co mi to da że sobie cytuję Musze wyjaśnić o co chodzi.
Pierwsze zdanie jest zupełnie bez sensu...
A co do pozostałych to ja kibic Stali Gorzów wiem lepiej jak sie pisze imie i nazwisko waszego obco wstd...
Joonas Kylmaekorpi...
Obrazek<-Zapraszam !
http://www.stalgorzow.bo.pl - Tutaj też zapraszam :D

Snys
Zawodowiec
Posty: 1007
Rejestracja: 6 kwietnia 2004, o 17:51
Lokalizacja: Lublin

#60 Postautor: Snys » 25 maja 2005, o 20:07

stalg3 pisze:Czy administratorzy strony http://www.tzlublin.com są poj*****? Czytam opisy pod zdjęciami i uwaga:
Lubelski Juniorzy

Jonas Kylmakorpi

Joonas Kylmakorpi

Co mi to da że sobie cytuję Musze wyjaśnić o co chodzi.
Pierwsze zdanie jest zupełnie bez sensu...
A co do pozostałych to ja kibic Stali Gorzów wiem lepiej jak sie pisze imie i nazwisko waszego obco wstd...
Joonas Kylmaekorpi...


Co prawda literówki ale zawsze....tylko po co od razu od poje***** wyzywać ?

Poza tym Kylmaekorpi mozna napisać Kylmakorpi bo w oryginale NIE MA "e" tylko "a umlaut", wiec w skrócie a :wink:

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#61 Postautor: meesha » 26 maja 2005, o 10:27

Snys pisze:Poza tym Kylmaekorpi mozna napisać Kylmakorpi bo w oryginale NIE MA "e" tylko "a umlaut", wiec w skrócie a :wink:
Dokładnie tak:

Joonas Kylmäkorpi

podobnie jak Antonio Lindbäck (w spolszczonej wersji Lindbaeck), albo Lothar Matthäus (pisany u nas Matthaeus) etc...
[napisanie "ä" nie wymaga jakiegoś ogromnego wysiłku - lewy Alt+0228 z klawiatury numerycznej :wink: :) ]
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#62 Postautor: papi » 27 maja 2005, o 09:49

widze, ze moje pytanie zadane kilka postow wyzej zostało olane, rangi są ustalone, więc chyba ktos to ma zapisane, czy nie :?: :?:

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#63 Postautor: mikas » 27 maja 2005, o 09:58

Jesli nic nie pomylilem to rangi sÄ… takie:
szkółkowicz
junior
senior
zawodowiec
kadrowicz
trener
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#64 Postautor: jas » 9 czerwca 2005, o 15:47

odnosnie: http://www.zuzel.info/viewtopic.php?p=69768#69768

1) okej, masz mikas racje, ale teraz bede sie czepial Was tutaj :mrgreen: . chociaz temat tego watku to "do adminow" a meesha i Ty jestescie modami, ale niech bedzie.

2) :lol: :lol: :lol: dowcipnis :lol: . mialem w owym temacie do powiedzenia, ze trzeba go wywalic, bo jest idiotyczny

3) Twoja broszka, przezyje. juz mnie grzesieck straszyl, chociaz nie wiem za co :lol: .

4) to niech sobie wejdzie na forum Wlokniarza, albo GKMu :twisted: . albo niech spada na drzewo 8) .

5) mikas jaki rygor? jaki rygor? osobiscie jestem zwolennikiem braku ograniczen, ale nie moze byc tak, ze wpada jakis mumin z Grudziadza, zaklada 2 idiotyczne tematy, a ja mam siedziec cicho i nie skrytykowac go. jak zalozy temat "kolor majtek mojej mamy" to tez bedzie okej? moze temat bedzie jakos zwiazany z zuzlem, bo jego mama kiedys spotykala sie z jakims zuzlowcem. i wtedy bedzie takich tematow powstawac jeszcze wiecej. od kiedy wprowadzono widoczne ostrzezenia i zwiekszono liczbe modow, spadla aktywnosc roznego rodzaju "rickardssonow", "sknerusow", "ferjanow", "sliw" czy wszystkich innych "qkich". i z pozytkiem dla forum, dlatego wszelkie przejawy idiotyzmu trzeba tepic w zarodku, zeby sie to nie rozpleniwilo :mrgreen: .

pozdrawiam :twisted:
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#65 Postautor: grzesieck » 12 czerwca 2005, o 23:02

shit, jasio dostal moderatora, co to teraz bedzie, bedzie sie juz kazdego czepial ;]
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#66 Postautor: jas » 13 czerwca 2005, o 07:55

no ba :wink: .

a tak do tematu - mozna przywrocic taka opcje, ze podczas pisania posta widzi sie poprzednie (tak kiedys bylo), bo teraz nie da sie zacytowac 2och osob w 1poscie?
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1716
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

#67 Postautor: Manitou » 13 czerwca 2005, o 08:21

grzesieck pisze:shit, jasio dostal moderatora, co to teraz bedzie, bedzie sie juz kazdego czepial ;]

No to teraz tylko patrzeć jak Ty będziesz miał ostrzerzenie :lol:

Co do propozycji jasia to chciałem nieśmiało zasugerować, że to jest bardzo słuszna koncepcja....

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#68 Postautor: mikas » 13 czerwca 2005, o 09:20

jas pisze:
a tak do tematu - mozna przywrocic taka opcje, ze podczas pisania posta widzi sie poprzednie (tak kiedys bylo), bo teraz nie da sie zacytowac 2och osob w 1poscie?


I jeszcze,żeby można było używać html'a :) :twisted: no i koniecznie wyłączyć funkcje automatycznego łączenia postów :P
MOTOR LUBLIN
Obrazek

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#71 Postautor: meesha » 13 czerwca 2005, o 21:37

Łeee, ale najważniejszego dalej nie ma (tzn. możliwości cytowania kilku postów podczas pisania nowego). A poza tym co się z rangami porobiło :?: Taki Mikas na przykład z Trenera II klasy został Zawodowcem II klasy :D No i jak to w ogóle wygląda :?: :lol:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#72 Postautor: papi » 13 czerwca 2005, o 21:45

popieram Meeshe. Kim ja teraz jestem :?: Seniorem z kadry Rumunii :lol: :x Pomysł w ponownym wyświetlaniem sie poprzednich postów tez uważam za trafiony :wink:

PS. Gawrzyk ładnie to tak nabijać posty :twisted: Niby chciałeś nam coś udowodnić, ale licznik bije :lol:

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#74 Postautor: meesha » 13 czerwca 2005, o 22:46

No da się to zrobić ale chyba jedynie za pomocą "pośrednika" w postaci otwartego drugiego okna z forum i kopiowania z niego, no chyba że jest jakiś inny nieznany mi a magiczny sposób... Chociaż w zasadzie nie jest to aż tak ważne więc ja już się nie czepiam :P
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#75 Postautor: jas » 13 czerwca 2005, o 22:50

nie, nie, nie.

cytowac dalej mozna, nie ma zakazu, ale wczesniej po kliknieciu na "odpowiedz" pojawialo sie pole gdzie sie wpisywalo tekst, a pod nim do przewijania poprzednie posty (tylko z nickami, bez avatarow i sygnatur). pozwalalo to na latwiejsze cytowanie wielu osob, a teraz po kliknieciu "odpowiedz" pojawia sie tylko to pole do wpisywania odpowiedzi, na dole nie ma poprzednich postow. a teraz aby to zrobic nalezy napisac czesc posta, wyslac, zanaczyc tekt kogos nastepnego, edytowac i tak w kolo macieju.

mam nadzieje, ze w miare jasno wytlumaczylem o co chodzi :wink:
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!