:[

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Michal_BC
Posty: 19
Rejestracja: 30 marca 2004, o 20:47
Lokalizacja: Lublin

#2 Postautor: Michal_BC » 24 kwietnia 2004, o 17:45

Mądre słowa :] Z tego co widać to wpisy nabijają sobie chłopcy mający 12-15 lat :| Uczyć się a nie przy komputerze siedzieć;d
Best Club rzÄ…dzi w ISQ...

arek200
Szkółkowicz
Posty: 156
Rejestracja: 10 kwietnia 2004, o 15:03
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#3 Postautor: arek200 » 24 kwietnia 2004, o 19:01

racja:):):)

Apocalips
Zawodowiec
Posty: 1498
Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

#4 Postautor: Apocalips » 24 kwietnia 2004, o 19:41

Gawrzyk się wysila, a tu już post, który piszę człowiek widocznie nie umiejący czytać ze zrozumiem...Z tego co wiem uczą tego w 5-6 klasie szkoły podstawowej, zalecam cofnąć się do tego poziomu :wink:
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin

Pozdrawiam - Apocalips

bartexs1
Senior
Posty: 519
Rejestracja: 7 marca 2004, o 19:35
Lokalizacja: LBN

#5 Postautor: bartexs1 » 24 kwietnia 2004, o 19:52

gawrzyk ma racje!! nie pisac głupot ;)

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#6 Postautor: Shack » 24 kwietnia 2004, o 20:14

w ostaniem tygodniu poleciało dużo banów za takie własnie pisanie, bany sa na ip, takze nie ma możliwości czytania ani pisania.

Kolejne osoby na bany:

1. Kuki
2. bartexs1
3. arek200

Awatar użytkownika
m.a.c.i.e.k.s
Junior
Posty: 345
Wiek: 35
Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
Lokalizacja: Lublin

#7 Postautor: m.a.c.i.e.k.s » 24 kwietnia 2004, o 22:27

Michal_BC pisze:Mądre słowa :] Z tego co widać to wpisy nabijają sobie chłopcy mający 12-15 lat :| Uczyć się a nie przy komputerze siedzieć;d

A co Ja nie mam prawa na forum pisać nic?? myślisz że jesteś taki doświadczony, że ja (chłopiec 15 lat) nic do powiedzenia nie mam?? :evil:
jestem stanowczo przeciwnego zdania!!!
Gawrzyku zainterweniuj w tej sprawie. CZUJE SIĘ URAŻONY!!!

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#8 Postautor: grzesieck » 24 kwietnia 2004, o 23:17

Shack pisze:w ostaniem tygodniu poleciało dużo banów za takie własnie pisanie, bany sa na ip, takze nie ma możliwości czytania ani pisania.

Kolejne osoby na bany:

1. Kuki
2. bartexs1
3. arek200


Ja bym dopisal do tej listy "Nadzieje lubelskiego żużla - IMŚJ 2008"...
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#10 Postautor: mikas » 25 kwietnia 2004, o 13:35

Brawa dla adminów za to,że wreszcie stanowczo reagują, juz najwyższy czas aby niektórzy sie opamiętali, mysle ze po dwoch ostrzeżeniach powinien należeć sie permanentny ban bez możliwości odwołania się :) przynajmniej przez rok.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: :[

#11 Postautor: ravajas » 25 kwietnia 2004, o 13:39

Gawrzyk pisze:juz mam dosc czytania tylu beznadziejnych postow na forum
ja rozumiem ze kazdy chce cos powiedziec, ale co madrego wnosza na forum wpisy typu "no tak, masz racje, "Piszcz dojdzie do formy i bedzie dobrze" itp. i takie wpisy przez 4 strony. naprawde nie mam juz sily wyrzucac po 50 takich wpisow dziennie. prym wiedzie w tym kuki i spolka.

jesli nie macie nic ciekawego do napisania to naprawde nie zabieracje glosu bo ja i tak te wpisy pozniej kasuje. szczegolnie te jednozdaniowe.


Przepraszam bardzo, ale Panowie raczą tu jakieś pierdoły uskuteczniać: co to znaczy "mam dość czytania tylu postów..."?? Jeśli nie chcesz, nie czytaj. Szanuję, że jesteś administratorem, ale czy komuś zabraniasz wypowiadania się na forum? Owszem przyznaję rację, jęsli toczą się tu potyczki słowne w stylu: "sam jesteś coś tam coś tam..." i tym podobne obrażanie jeden drugiego. Takie nierzeczowe dyskusje rzeczywiście powinny znikać, ale nie opowiadaj, że kasujesz wpisy jednozdaniowe, bo czasem po prostu jest potrzeba by w jednym krótkim zdaniu wyrazić coś lub odpowiedzieć komuś.

Swoją drogą Gawrzyk, to nie odpisujesz ludziom na prywatne wiadomości, bo kiedyś przesłałem do Ciebie ważne dla mnie zapytanie i do tej pory odpowiedzi nie uzyskałem. Na forum się udzielasz a na korespondencję nie odpowiadasz. Zapytanie swoje skieruję do Ciebie jeszcze raz i bardzo Ciebie proszę odezwij się.

pozdrawia:
Rafał Borowski

PS. Postarajcie się zrozumieć młodzież szkolną, oni też mają swoją potrzebę i rację udzielania się na forum. Dlatego przyjmowanie kategorii wiekowej jako jedynego słusznego rozwiązania problemu "zbędnych" postów wydaje mi się nieodpowiednie.

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12 Postautor: mikas » 25 kwietnia 2004, o 14:31

Ravajas chyba nie zrozumiałes problemu.Przytocze Ci kilka wypowiedzi,abys wiedział o co chodzi.
Shack napisał:
no niby wszystko już jest skończone, nie widac tylko krzesełek

Kuki odpowiedział Shackowi: Widziałem nową trybune ale nie widziałem jeszcze krzesełek:)!!

Ręce opadają...
Ja ysle ze bedzie good Tomek napewno zacznie jezdzic tak jak kiedys licze na to.Pozdro dla Bochena:D

etam qki Ty sie nieznasz;];]

popieram w całej rozciągłosci... ;]

Chodzi o tego typu wypowiedzi na forum i nie ważny jest tu wiek piszącego.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#13 Postautor: ravajas » 25 kwietnia 2004, o 16:59

Mikas, ok ok, ale przeczytaj dokładnie cały post Gawrzyka i potem przeczytaj cały dokładnie mój. Zrozumiałem o co chodzi Gawrzykowi, ale uważam, że niech nie komentuje, tylko niech działą, bo komentowanie uruchamia lawinę nieptrzebnych postów - jak ten mój chociażby. proponuję EOT.

pozdrawia:
Rafał Borowski

PS. A i ten post w całości mógłby Gawrzyk usunąć, bo zobaczcie ile jest wpisów...

djrafix
Posty: 128
Rejestracja: 17 lipca 2003, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

#14 Postautor: djrafix » 25 kwietnia 2004, o 19:35

mikas mash coś??co to she pishe takie krótkie niektóry posty ! Kij Ci w do tego !! moshe mi siem tak podoba ! lUz lUz:D pOzDrO;]!! RaFiX->>
=>rAfIx:)<=

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#15 Postautor: mikas » 25 kwietnia 2004, o 21:43

Z Toba Rafale nawet nie będę dyskutował.Lepiej zamiast pisać tyle niepotrzebnych rzeczy trenuj, bo może być z Ciebie jeszcze dobry żużlowiec, ale pracy przed Tobą jeszcze bardzo bardzo dużo.Nie jeden talent juz się zmarnował w Lublinie.Pamiętaj że swoją klasę będziesz mogł pokazać na torze a nie ma forum. Więcej mysl o motorze, mniej o forum a napewno wyjdzie Ci to na dobre.
Pozdrawiam.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: :[

#17 Postautor: ravajas » 26 kwietnia 2004, o 10:29

Gawrzyk pisze:
Przepraszam bardzo, ale Panowie raczą tu jakieś pierdoły uskuteczniać: co to znaczy "mam dość czytania tylu postów..."?? Jeśli nie chcesz, nie czytaj.


bardzo sprytnie opusciles jeden wyraz w cytacie mojej wypowiedzi, ktore zmienia calkowicie kontekst tego co chcialem przekazac. przeczytaj jeszcze raz co napisalem, moze nie zauwazyles tego słowa.

Przepraszam, ale to tylko przez niedopatrzenie, a nie celowo... dalszy sens j.w.

pozdrawia:
Rafał Borowski

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: :[

#18 Postautor: ravajas » 26 kwietnia 2004, o 10:33

[quote="Gawrzyk"]tak sie sklada ze nie ja jeden korzystam z komputera w domu, wiec czasem nie widze ze przyszla jakas wiadomosc. wiec moze lepiej przeslac maila mailto:gawrzyk@tzlublin.com

właśnie na ten mail słałem...

jeszcze raz proponuję EOT, bo te - moje również, przyznaję - dyskusje niczego nie w noszą w temacie żużla...

pozdrawia:
Rafał Borowski

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#19 Postautor: Erwin » 26 kwietnia 2004, o 14:08

W końcu jakaś reakcja na te beznadziejne posty, nie trzeba już przytaczać jakie, bo kto normalny to dawno już to zauważył.
Pamiętam czasy jak zaczynałem działalność na forum, każdy post to znakomite bardzo ważne info, świetne refleksje i oceny, dzisiaj jest odwrotnie, co 20 post jakaś ważne informacja lub ocena sytuacji, jest wiele osób które potrafią pisał i dyskutować, przeważnie są to ludzie, którzy już siedzą tu nie od dzisiaj. Teraz narojiło się małolatów i gówniarzy, nie mają co robić i pie***** głupoty, piszą jakieś glupie swoje spostrzezenia nawet tego nie przemyślając, świetny przykład to ostatni temat założony przez naszą "gwiazdeczkę :lol: ", śmiech na sali, ludzie tzreba na to działać, bo lubelskie (poprzednio bardzo zajefajne) forum schodzi na psy :evil: . Jeśli bany pomagają to jestem za stosowaniem ich jak najczęściej i na dłuższy okres czasu, żeby delikwent przemyślał na drugi raz co pisze :!:

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#21 Postautor: Łoptymista » 27 kwietnia 2004, o 08:40

Podobne dyskusje, o jakości wypowiedzi przerabiałem już na wielu listach dyskusyjnych. To zabawne, że zawsze przychodzi taki moment. Jednym przeszkadzał niski poziom dyskusji, innym brak aktywności coniektórych. Efekt...Sypały się bany, wyrzucano mało aktywnych i b. często już nic więcej się nie działo. Bo wywaleni zakładali swoje listy, które pomimo nie zawsze najwyższego poziomu okazaywały się znacznie żywotniejsze.
Dlatego też nie przesadźmy w czyszczeniu i uzdrawianiu tego forum...

Awatar użytkownika
kuki
Posty: 135
Rejestracja: 26 września 2003, o 12:21
Lokalizacja: LuBlIn CiTy TaM gDzIe Tż:)!!
Kontakt:

#22 Postautor: kuki » 27 kwietnia 2004, o 22:33

Erwin pisze:W końcu jakaś reakcja na te beznadziejne posty, nie trzeba już przytaczać jakie, bo kto normalny to dawno już to zauważył.
Pamiętam czasy jak zaczynałem działalność na forum, każdy post to znakomite bardzo ważne info, świetne refleksje i oceny, dzisiaj jest odwrotnie, co 20 post jakaś ważne informacja lub ocena sytuacji, jest wiele osób które potrafią pisał i dyskutować, przeważnie są to ludzie, którzy już siedzą tu nie od dzisiaj. Teraz narojiło się małolatów i gówniarzy, nie mają co robić i pie***** głupoty, piszą jakieś glupie swoje spostrzezenia nawet tego nie przemyślając, świetny przykład to ostatni temat założony przez naszą "gwiazdeczkę :lol: ", śmiech na sali, ludzie tzreba na to działać, bo lubelskie (poprzednio bardzo zajefajne) forum schodzi na psy :evil: . Jeśli bany pomagają to jestem za stosowaniem ich jak najczęściej i na dłuższy okres czasu, żeby delikwent przemyślał na drugi raz co pisze :!:
No i co jak tak wszystkim da bany to kto na tym forum będzie pisał??zostanie 2 osoby i będą pisać jak np.na czacie czy coś w tym stylu??!!
DuMnY z Tż RuLeZu KiNg!!
http://WWW.DAWIDSTACHYRA.PRV.PL <==ZaPrAsZaM

E-MAIL: mailto:kuki-lbn@o2.pl
GG:4271574

TÅ» SIPMA LUBLIN

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CAŁEGO TŻL I TY TEŻ TRZYMAJ SIĘ

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23 Postautor: Erwin » 27 kwietnia 2004, o 22:51

żeby nawet Shack miał dać 20 banów na raz to jestem za, trzeba wywalać tych co burzą dobre imię lubelskiego forum bo zrobi sie w koncu taki bałagan że hej :evil: a 2 osoby na pewno nie zostaną jest grono naprawdę mądrych forumowiczów.

Piotrbaz

#24 Postautor: Piotrbaz » 28 kwietnia 2004, o 10:23

kuki pisze:
Erwin pisze:W końcu jakaś reakcja na te beznadziejne posty, nie trzeba już przytaczać jakie, bo kto normalny to dawno już to zauważył.
Pamiętam czasy jak zaczynałem działalność na forum, każdy post to znakomite bardzo ważne info, świetne refleksje i oceny, dzisiaj jest odwrotnie, co 20 post jakaś ważne informacja lub ocena sytuacji, jest wiele osób które potrafią pisał i dyskutować, przeważnie są to ludzie, którzy już siedzą tu nie od dzisiaj. Teraz narojiło się małolatów i gówniarzy, nie mają co robić i pie***** głupoty, piszą jakieś glupie swoje spostrzezenia nawet tego nie przemyślając, świetny przykład to ostatni temat założony przez naszą "gwiazdeczkę :lol: ", śmiech na sali, ludzie tzreba na to działać, bo lubelskie (poprzednio bardzo zajefajne) forum schodzi na psy :evil: . Jeśli bany pomagają to jestem za stosowaniem ich jak najczęściej i na dłuższy okres czasu, żeby delikwent przemyślał na drugi raz co pisze :!:
No i co jak tak wszystkim da bany to kto na tym forum będzie pisał??zostanie 2 osoby i będą pisać jak np.na czacie czy coś w tym stylu??!!


chciałem kuki zaluwazyc ze na forum jest ponad 600 osób i nikt tyle eni bedzie banował bo eni ma za co..... większosc ludzi na tym forum ma powyzej 16 lat więc piszą posty normalne , które cos wnoszą do dyskusji. a nie na pół linijki...........

jezeli nawet te 20 banów erwina :twisted: by poszo to forum by nei ucierpiało a nwet bym rzekł zyskało

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#25 Postautor: grzesieck » 28 kwietnia 2004, o 12:58

Piotrek pisze:chciałem kuki zaluwazyc ze na forum jest ponad 600 osób i nikt tyle eni bedzie banował bo eni ma za co..... większosc ludzi na tym forum ma powyzej 16 lat więc piszą posty normalne , które cos wnoszą do dyskusji. a nie na pół linijki...........

jezeli nawet te 20 banów erwina :twisted: by poszo to forum by nei ucierpiało a nwet bym rzekł zyskało


A jak ktos ma ponizej 16 lat to pisze posty nienormalne na pol linijki tak? Nie jestem pewien ale chyba np. Ru$ek nie ma 16 lat a jednak udaje mu sie pisac posty wnoszace cos do dyskusji i ja go uwazam za bardzo "dobrego" forumowicza jesli mozna tak powiedziec....
Przeciez sÄ… tez osoby ktore maja wiecej niz 16 lat a pieprza glupoty tak jak czasami kuki, djrafix, itd...Ty z reszta chyba sam tez nie masz 16 lat nie?
METHANOL ADVENTURE TEAM