Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

Wiadomość
Autor
blajar
Trener
Posty: 2558
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

#1 Postautor: blajar » 10 października 2017, o 09:19

Witam,
czy jest możliwość, żeby akceptowany przez Administratora post osoby, która ma poniżej 15 postów na forum, publikował się nie z datą/godziną jego napisania tylko z datą/godziną jego zaakceptowania? Ciężko jest wziąć udział w dyskusji jeśli post spada gdzieś stronę czy dwie niżej (przy "burzliwych dyskusjach jest tego duże prawdopodobieństwo). Nie to, żebym miał jakieś "ale" co do czasu reakcji, po prostu tak to wygląda :)
Pozdrawiam :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

#2 Postautor: TreleMorele » 14 października 2017, o 16:35

ciężko sprawa z tym forum , jak na razie żaden mój post się nie ukazał.
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

blajar
Trener
Posty: 2558
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

#3 Postautor: blajar » 15 października 2017, o 10:48

TreleMorele pisze:ciężko sprawa z tym forum , jak na razie żaden mój post się nie ukazał.


No jak nie? W stopce masz 4. Ukazały się tylko pewnie zaginęły w akcji właśnie przez to, że ukazują się z datą i godziną wysłania, a nie zatwierdzenia, a forum pędzi dalej :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

blajar
Trener
Posty: 2558
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

#4 Postautor: blajar » 20 października 2017, o 20:58

Coś się zmieniło? Mam 16 postów ki dalej nie mogę napisać bezpośrednio na forum.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Ar2r
Posty: 75
Rejestracja: 4 kwietnia 2018, o 14:06

Re: Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

#5 Postautor: Ar2r » 4 kwietnia 2018, o 14:16

Ja już z 10 lat próbuje się zrestartować na forum ;).

Prosiłem o przywrócenie logowanie się na stare konto (zapomniałem hasła a @ zlikwidowany).
Odpowiadano żebym się zgłosił na PRIV (tylko jak skoro "nowoprzyjęty nie może pisać priwów?).

I tak przez kilka lat co sezon. Póki co nie potrafię się przebić przez te 15 postów idących w kosmos (i co roku zniechęcam się całkowicie do tego forum...).

To już kolejna próba i pewnie też dam sobie spokój :). Ciekawe ilu jest takich jak ja którzy już na starcie mają pod górę. Może warto to wyłączyć
na jakiś czas i pozwolić odżyć forum....

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

#6 Postautor: grzesieck » 29 kwietnia 2018, o 11:29

pewnie juz mialbys te 15 postow gdybys nie zakladal nowego konta co 2 lata :)

Obrazek
METHANOL ADVENTURE TEAM

Prostozautu
Posty: 101
Rejestracja: 12 marca 2022, o 13:20

Re: Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

#7 Postautor: Prostozautu » 12 marca 2022, o 17:34

Ar2r pisze:Ja już z 10 lat próbuje się zrestartować na forum ;).

Prosiłem o przywrócenie logowanie się na stare konto (zapomniałem hasła a @ zlikwidowany).
Odpowiadano żebym się zgłosił na PRIV (tylko jak skoro "nowoprzyjęty nie może pisać priwów?).

I tak przez kilka lat co sezon. Póki co nie potrafię się przebić przez te 15 postów idących w kosmos (i co roku zniechęcam się całkowicie do tego forum...).

To już kolejna próba i pewnie też dam sobie spokój :). Ciekawe ilu jest takich jak ja którzy już na starcie mają pod górę. Może warto to wyłączyć
na jakiś czas i pozwolić odżyć forum....


To napisanie pierwszych piętnastu postów jest takie ciężkie? Administrator zatwierdza u początkujących tylko na prawdę idealne posty lub zatwierdza co któryś?
Pytam bo jestem nowy a po tej wiadomości wygląda jakby zostać pełnoprawnym członkiem to było jakieś wielkie wyzwanie. Zdawało mi się, że piętnaście postów to można w tydzień napisać lub krócej. Pytam bez sarkazmu. Poprostu chce wiedzieć jakie mnie mogą czekać trudności.
Prosto z autu - to amatorska strona o tematyce spoortowej

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

#8 Postautor: grzesieck » 12 marca 2022, o 18:13

nie ma trudnosci, wystarczy pisac na temat i z sensem, a jezeli chcesz pisac bez sensu to mamy od tego temat ‘wydarzenia w Polsce i na swiecie’
METHANOL ADVENTURE TEAM

Prostozautu
Posty: 101
Rejestracja: 12 marca 2022, o 13:20

Re: Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

#9 Postautor: Prostozautu » 12 marca 2022, o 18:34

grzesieck pisze:nie ma trudnosci, wystarczy pisac na temat i z sensem, a jezeli chcesz pisac bez sensu to mamy od tego temat ‘wydarzenia w Polsce i na swiecie’


Oczywiście, że chcę pisać na temat i z sensem.
Ps. Jestem tutaj bie tylko jako kibic, ale też przede wszystkim jako reprezentant amatorskiej strony o tematyce sportowej, którą współtworzę. Jak będę raz na jakiś czas linkował (Oczywiście w odpowiednich tematach - tych których on fotyczy) jakiś mój artykuł o żużlu lub wywiad przeprowadzony przeze mnie, to nie będzie z tym problemu?
Prosto z autu - to amatorska strona o tematyce spoortowej

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Czas publikacji posta (-15 postów na forum)

#10 Postautor: grzesieck » 12 marca 2022, o 18:39

nie bedzie :)
METHANOL ADVENTURE TEAM