3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
GKM Grudziądz - Unia Leszno - 21.04
Unia Tarnów - KS Toruń - 22.04
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa - 22.04
Sparta Wrocław - Stal Gorzów - 22.04
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków - 22.04
ROW Rybnik - Orzeł Łódź - 22.04
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin - 21.04
Start Gniezno - Polonia Piła - 22.04
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz - 21.04
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów - 22.04
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno - 22.04
Unia Tarnów - KS Toruń - 22.04
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa - 22.04
Sparta Wrocław - Stal Gorzów - 22.04
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków - 22.04
ROW Rybnik - Orzeł Łódź - 22.04
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin - 21.04
Start Gniezno - Polonia Piła - 22.04
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz - 21.04
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów - 22.04
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno - 22.04
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
GKM Grudziądz - Unia Leszno -2
Unia Tarnów - KS Toruń +6
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +12
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +26
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin +8
Start Gniezno - Polonia Piła +16
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +10
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +22
Unia Tarnów - KS Toruń +6
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +12
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +26
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin +8
Start Gniezno - Polonia Piła +16
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +10
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +22
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1654
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#7
GKM Grudziądz - Unia Leszno -6
Unia Tarnów - KS Toruń +6
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -2
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +24
ROW Rybnik - Orzeł Łódź -4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Polonia Piła +8
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +24
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -6
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +22
GKM Grudziądz - Unia Leszno -6
Unia Tarnów - KS Toruń +6
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -2
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +24
ROW Rybnik - Orzeł Łódź -4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Polonia Piła +8
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +24
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -6
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +22
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#5
GKM Grudziądz - Unia Leszno -6
Unia Tarnów - KS Toruń -4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +10
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +30
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin +6
Start Gniezno - Polonia Piła +10
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +18
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +24
GKM Grudziądz - Unia Leszno -6
Unia Tarnów - KS Toruń -4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +10
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +30
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin +6
Start Gniezno - Polonia Piła +10
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +18
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +24
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#4
GKM Grudziądz - Unia Leszno -2
Unia Tarnów - KS Toruń +2
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa -2
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +20
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -2
Start Gniezno - Polonia Piła +12
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +10
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +18
GKM Grudziądz - Unia Leszno -2
Unia Tarnów - KS Toruń +2
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa -2
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +20
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -2
Start Gniezno - Polonia Piła +12
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +10
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +18
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#9
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń +4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +36
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +6
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin +8
Start Gniezno - Polonia Piła +14
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +14
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń +4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +36
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +6
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin +8
Start Gniezno - Polonia Piła +14
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +14
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#24
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń -4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +10
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +36
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -2
Start Gniezno - Polonia Piła +18
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +22
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -6
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń -4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +10
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +36
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -2
Start Gniezno - Polonia Piła +18
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +22
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -6
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń +4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +14
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +40
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Polonia Piła +10
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +18
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
Unia Tarnów - KS Toruń +4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +14
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +40
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Polonia Piła +10
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +18
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#21
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń +6
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +34
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Polonia Piła +14
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +20
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń +6
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +34
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Polonia Piła +14
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +20
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
never ride faster than your angel can fly
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#8
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń +4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +6
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +30
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Polonia Piła +10
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +26
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń +4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +6
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +30
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Polonia Piła +10
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +26
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#20
GKM Grudziądz - Unia Leszno -10
Unia Tarnów - KS Toruń 0
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +9
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -4
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +32
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin +6
Start Gniezno - Polonia Piła +8
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +20
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +28
GKM Grudziądz - Unia Leszno -10
Unia Tarnów - KS Toruń 0
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +9
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -4
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +32
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin +6
Start Gniezno - Polonia Piła +8
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +20
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +28
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń +6
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa -6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +30
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -2
Start Gniezno - Polonia Piła +10
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +14
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -6
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
Unia Tarnów - KS Toruń +6
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa -6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +30
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -2
Start Gniezno - Polonia Piła +10
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +14
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -6
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#16
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń 0
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +6
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +38
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin +6
Start Gniezno - Polonia Piła +18
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +22
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń 0
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +6
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +38
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin +6
Start Gniezno - Polonia Piła +18
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +22
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
Motor mocny
- m.a.c.i.e.k.s
- Junior
- Posty: 345
- Wiek: 35
- Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
- Lokalizacja: Lublin
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#1
GKM Grudziądz - Unia Leszno - 10
Unia Tarnów - KS Toruń +4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +16
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +20
ROW Rybnik - Orzeł Łódź 0
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -10
Start Gniezno - Polonia Piła +10
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +10
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów - 8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +12
GKM Grudziądz - Unia Leszno - 10
Unia Tarnów - KS Toruń +4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +16
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +20
ROW Rybnik - Orzeł Łódź 0
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin -10
Start Gniezno - Polonia Piła +10
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +10
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów - 8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +12
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#13
GKM Grudziądz - Unia Leszno -8
Unia Tarnów - KS Toruń - 4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +34
ROW Rybnik - Orzeł Łódź - 2
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin - 4
Start Gniezno - Polonia Piła +12
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +14
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +22
GKM Grudziądz - Unia Leszno -8
Unia Tarnów - KS Toruń - 4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +34
ROW Rybnik - Orzeł Łódź - 2
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin - 4
Start Gniezno - Polonia Piła +12
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +14
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +22
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#15
GKM Grudziądz - Unia Leszno -6
Unia Tarnów - KS Toruń -0
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +2
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +12
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +36
ROW Rybnik - Orzeł Łódź -+4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 0
Start Gniezno - Polonia Piła +2
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +14
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów +2
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
GKM Grudziądz - Unia Leszno -6
Unia Tarnów - KS Toruń -0
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +2
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +12
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +36
ROW Rybnik - Orzeł Łódź -+4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 0
Start Gniezno - Polonia Piła +2
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz +14
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów +2
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Fantys pisze:Unia Tarnów - KS Toruń -0
ROW Rybnik - Orzeł Łódź -+4
Mam sobie wybrać? Błagam, sprawdzajcie typy żebym nie musiał się domyślać. Dopisz Fantys o co chodziło ;)
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
GKM Grudziądz - Unia Leszno
Unia Tarnów - KS Toruń -4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +12
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +32
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin
Start Gniezno - Polonia Piła +14
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +16
Unia Tarnów - KS Toruń -4
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +12
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +32
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin
Start Gniezno - Polonia Piła +14
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +16
Re: 3 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#6
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń +2
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa -2
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +6
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +32
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +2
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin
Start Gniezno - Polonia Piła +18
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
GKM Grudziądz - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - KS Toruń +2
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa -2
Sparta Wrocław - Stal Gorzów +6
Lokomotiv Daugavpils - Wanda Kraków +32
ROW Rybnik - Orzeł Łódź +2
Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin
Start Gniezno - Polonia Piła +18
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz
PSŻ Poznań - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno +20
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!