II RUNDA TYPERA
II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk
Wrocław - Gorzów
Częstochowa - Bydgoszcz
Zielona Góra - Tarnów
Łódź - Lublin
Grudziądz - Ostrów Wlkp.
Daugavpils - Gniezno
Rawicz - Opole
Rybnik - Kraków
Krosno - Piła
Najlepszy lubelski zawodnik:
Wrocław - Gorzów
Częstochowa - Bydgoszcz
Zielona Góra - Tarnów
Łódź - Lublin
Grudziądz - Ostrów Wlkp.
Daugavpils - Gniezno
Rawicz - Opole
Rybnik - Kraków
Krosno - Piła
Najlepszy lubelski zawodnik:
- manjolo
- Junior
- Posty: 319
- Wiek: 36
- Rejestracja: 13 września 2010, o 21:44
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +8
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów 0
Łódź - Lublin +6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +14
Daugavpils - Gniezno -6
Rawicz - Opole +10
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +8
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów 0
Łódź - Lublin +6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +14
Daugavpils - Gniezno -6
Rawicz - Opole +10
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +8
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
motoru brum
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +14
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +6
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin +12
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +28
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole -2
Rybnik - Kraków +30
Krosno - Piła +20
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +6
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin +12
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +28
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole -2
Rybnik - Kraków +30
Krosno - Piła +20
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +16
Wrocław - Gorzów -12
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów +4
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +15
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole 0
Rybnik - Kraków +14
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Wrocław - Gorzów -12
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów +4
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +15
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole 0
Rybnik - Kraków +14
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +16
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin +8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +16
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków +10
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik: Miskowiak
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin +8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +16
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków +10
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik: Miskowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +14
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +16
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin -2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +16
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +10
Krosno - Piła +12
Najlepszy lubelski zawodnik: JELENIEWSKI !
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +16
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin -2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +16
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +10
Krosno - Piła +12
Najlepszy lubelski zawodnik: JELENIEWSKI !
"I tak pojdziesz do piekla wszyscy pojdziecie do piekla hahahahahahah "
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk + 14
Wrocław - Gorzów - 8
Częstochowa - Bydgoszcz + 10
Zielona Góra - Tarnów + 8
Łódź - Lublin + 8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. + 16
Daugavpils - Gniezno + 4
Rawicz - Opole + 4
Rybnik - Kraków + 12
Krosno - Piła + 4
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów - 8
Częstochowa - Bydgoszcz + 10
Zielona Góra - Tarnów + 8
Łódź - Lublin + 8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. + 16
Daugavpils - Gniezno + 4
Rawicz - Opole + 4
Rybnik - Kraków + 12
Krosno - Piła + 4
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +12
Wrocław - Gorzów - 10
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów +6
Łódź - Lublin -2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +18
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków + 12
Krosno - Piła +8
Najlepszy lubelski zawodnik:Jeleniewski
Wrocław - Gorzów - 10
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów +6
Łódź - Lublin -2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +18
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków + 12
Krosno - Piła +8
Najlepszy lubelski zawodnik:Jeleniewski
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +8
Wrocław - Gorzów -12
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin -2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +14
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +8
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik: Jeleniewski
Wrocław - Gorzów -12
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin -2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +14
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +8
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik: Jeleniewski
Karol Baran Karol!
- stefanzdzialek
- Senior
- Posty: 571
- Rejestracja: 6 września 2005, o 11:47
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +12
Wrocław - Gorzów -6
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów 0
Łódź - Lublin +2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +12
Daugavpils - Gniezno 0
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +12
Krosno - Piła -2
Najlepszy lubelski zawodnik: Miesiąc
Wrocław - Gorzów -6
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów 0
Łódź - Lublin +2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +12
Daugavpils - Gniezno 0
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +12
Krosno - Piła -2
Najlepszy lubelski zawodnik: Miesiąc
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +10
Wrocław - Gorzów -12
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów -6
Łódź - Lublin +6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +10
Daugavpils - Gniezno -6
Rawicz - Opole +2
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +4
Najlepszy lubelski zawodnik: Jeleniewski
Wrocław - Gorzów -12
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów -6
Łódź - Lublin +6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +10
Daugavpils - Gniezno -6
Rawicz - Opole +2
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +4
Najlepszy lubelski zawodnik: Jeleniewski
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +16
Wrocław - Gorzów -12
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów +8
Łódź - Lublin +6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +16
Daugavpils - Gniezno -6
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik:Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -12
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów +8
Łódź - Lublin +6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +16
Daugavpils - Gniezno -6
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik:Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +20
Wrocław - Gorzów -6
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin +8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +16
Daugavpils - Gniezno -4
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +8
Najlepszy lubelski zawodnik:Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -6
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin +8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +16
Daugavpils - Gniezno -4
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +8
Najlepszy lubelski zawodnik:Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +10
Wrocław - Gorzów -6
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów +2
Łódź - Lublin -4
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +10
Daugavpils - Gniezno +10
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +14
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -6
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów +2
Łódź - Lublin -4
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +10
Daugavpils - Gniezno +10
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +14
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +12
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin -6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno -6
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin -6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno -6
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2012, o 12:52 przez Apocalips, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +20
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +2
Zielona Góra - Tarnów +8
Łódź - Lublin -6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +14
Daugavpils - Gniezno +10
Rawicz - Opole +12
Rybnik - Kraków +22
Krosno - Piła +16
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +2
Zielona Góra - Tarnów +8
Łódź - Lublin -6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +14
Daugavpils - Gniezno +10
Rawicz - Opole +12
Rybnik - Kraków +22
Krosno - Piła +16
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +10
Wrocław - Gorzów +6
Częstochowa - Bydgoszcz +6
Zielona Góra - Tarnów -10
Łódź - Lublin -2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno +2
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów +6
Częstochowa - Bydgoszcz +6
Zielona Góra - Tarnów -10
Łódź - Lublin -2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno +2
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +16
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +6
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin -8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +12
Daugavpils - Gniezno -16
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków -6
Krosno - Piła +4
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +6
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin -8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +12
Daugavpils - Gniezno -16
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków -6
Krosno - Piła +4
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +10
Wrocław - Gorzów -14
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów -16
Łódź - Lublin -4
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole -6
Rybnik - Kraków +10
Krosno - Piła +12
Najlepszy lubelski zawodnik: D. Stachyra
Wrocław - Gorzów -14
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów -16
Łódź - Lublin -4
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole -6
Rybnik - Kraków +10
Krosno - Piła +12
Najlepszy lubelski zawodnik: D. Stachyra
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +16
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +6
Zielona Góra - Tarnów -10
Łódź - Lublin -6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +30
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +33
Krosno - Piła +28
Najlepszy lubelski zawodnik: Miskowiak
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +6
Zielona Góra - Tarnów -10
Łódź - Lublin -6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +30
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +33
Krosno - Piła +28
Najlepszy lubelski zawodnik: Miskowiak
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2012, o 08:46 przez Cooper, łącznie zmieniany 1 raz.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)
Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +16
Wrocław - Gorzów -18
Częstochowa - Bydgoszcz +6
Zielona Góra - Tarnów -12
Łódź - Lublin -12
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +24
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole +12
Rybnik - Kraków +20
Krosno - Piła +22
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -18
Częstochowa - Bydgoszcz +6
Zielona Góra - Tarnów -12
Łódź - Lublin -12
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +24
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole +12
Rybnik - Kraków +20
Krosno - Piła +22
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +10
Wrocław - Gorzów -14
Częstochowa - Bydgoszcz +4
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin +14
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno +2
Rawicz - Opole -4
Rybnik - Kraków+18
Krosno - Piła +20
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -14
Częstochowa - Bydgoszcz +4
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin +14
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno +2
Rawicz - Opole -4
Rybnik - Kraków+18
Krosno - Piła +20
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
- Łoptymista
- Trener
- Posty: 3790
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
- Lokalizacja: Lublin
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +16
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +18
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin -20
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +22
Daugavpils - Gniezno +2
Rawicz - Opole -4
Rybnik - Kraków +18
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Mads
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +18
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin -20
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +22
Daugavpils - Gniezno +2
Rawicz - Opole -4
Rybnik - Kraków +18
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Mads
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +10
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz -6
Zielona Góra - Tarnów -3
Łódź - Lublin -4
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +12
Daugavpils - Gniezno +12
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +18
Krosno - Piła +16
Zaw. Miskowiak
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz -6
Zielona Góra - Tarnów -3
Łódź - Lublin -4
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +12
Daugavpils - Gniezno +12
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +18
Krosno - Piła +16
Zaw. Miskowiak
- rAdEk23
- Junior
- Posty: 434
- Wiek: 33
- Rejestracja: 20 października 2006, o 18:47
- Lokalizacja: Londyn
- Kontakt:
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +14
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin -2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +14
Daugavpils - Gniezno +2
Rawicz - Opole +10
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +8
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin -2
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +14
Daugavpils - Gniezno +2
Rawicz - Opole +10
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +8
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Sipma Lublin