XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +22
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +24
Unia Leszno - Stal Gorzów +4
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -4
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +24
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -2
Wanda Kraków - KSM Krosno +26
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +24
Zawodnik:Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +22
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +24
Unia Leszno - Stal Gorzów +4
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -4
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +24
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -2
Wanda Kraków - KSM Krosno +26
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +24
Zawodnik:Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +16
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +26
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +2
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -4
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +23
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -10
Wanda Kraków - KSM Krosno +32
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +28
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +16
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +26
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +2
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -4
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +23
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -10
Wanda Kraków - KSM Krosno +32
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +28
Zawodnik: Woodward
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +20
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -6
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +22
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -12
Wanda Kraków - KSM Krosno +12
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +30 (ale rozumiem, że ten mecz będziemy typować i tak jeszcze raz?)
Zawodnik:Miesiąc
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +20
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -6
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +22
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -12
Wanda Kraków - KSM Krosno +12
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +30 (ale rozumiem, że ten mecz będziemy typować i tak jeszcze raz?)
Zawodnik:Miesiąc
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +20
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -5
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +28
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +24
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -4
Wanda Kraków - KSM Krosno +26
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +20
Zawodnik:Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +20
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -5
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +28
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +24
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -4
Wanda Kraków - KSM Krosno +26
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +20
Zawodnik:Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów + 16
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Stal Gorzów -6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +4
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +10
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +14
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KSM Krosno +18
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +30
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów + 16
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Stal Gorzów -6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +4
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +10
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +14
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KSM Krosno +18
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +30
Zawodnik: Woodward
- niespokojny
- Trener
- Posty: 5601
- Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +16
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Stal Gorzów 0
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -6
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -6
Wanda Kraków - KSM Krosno +22
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +30
Zawodnik: Wooward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +16
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Stal Gorzów 0
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -6
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -6
Wanda Kraków - KSM Krosno +22
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +30
Zawodnik: Wooward
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +12
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +16
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -10
Wanda Kraków - KSM Krosno +18
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +30
Zawodnik: Stead
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +12
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +16
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -10
Wanda Kraków - KSM Krosno +18
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +30
Zawodnik: Stead
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +18
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +26
Unia Leszno - Stal Gorzów -6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +28
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +22
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +2
Wanda Kraków - KSM Krosno +24
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +16
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +18
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +26
Unia Leszno - Stal Gorzów -6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +28
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +22
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +2
Wanda Kraków - KSM Krosno +24
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +16
Zawodnik: Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +18
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +4
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +24
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +30
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -6
Wanda Kraków - KSM Krosno +34
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +26
Zawodnik: Baran
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +18
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +4
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +24
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +30
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -6
Wanda Kraków - KSM Krosno +34
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +26
Zawodnik: Baran
- Łoptymista
- Trener
- Posty: 3790
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
- Lokalizacja: Lublin
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +18
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +18
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -10
Wanda Kraków - KSM Krosno +22
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +24
Zawodnik: Stead
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +18
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +18
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -10
Wanda Kraków - KSM Krosno +22
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +24
Zawodnik: Stead
- Kaka
- Szkółkowicz
- Posty: 299
- Wiek: 42
- Rejestracja: 3 czerwca 2003, o 01:04
- Lokalizacja: Lublin/Cambridge
- Kontakt:
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa: +12
Unibax Toruń - Stal Rzeszów: +20
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław: +18
Unia Leszno - Stal Gorzów: +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz: -8
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk: -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań: +12
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils: +22
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła: +4
Wanda Kraków - KSM Krosno: +20
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz: +24
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa: +12
Unibax Toruń - Stal Rzeszów: +20
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław: +18
Unia Leszno - Stal Gorzów: +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz: -8
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk: -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań: +12
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils: +22
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła: +4
Wanda Kraków - KSM Krosno: +20
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz: +24
Zawodnik: Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +6
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +22
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Stal Gorzów 0
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -2
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +18
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +30
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KSM Krosno +20
Motor Lublin - Kolejarz Rawicz +20
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +6
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +22
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Stal Gorzów 0
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -2
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +18
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +30
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KSM Krosno +20
Motor Lublin - Kolejarz Rawicz +20
Zawodnik: Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +15
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +24
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Stal Gorzów +18
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -14
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +30
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -6
Wanda Kraków - KSM Krosno +20
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +26
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +15
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +24
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Stal Gorzów +18
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -14
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +30
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -6
Wanda Kraków - KSM Krosno +20
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +26
Zawodnik: Woodward
-
- Zawodowiec
- Posty: 1240
- Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
- Lokalizacja: Lublin
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +17
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Stal Gorzów +4
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -14
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -8
Wanda Kraków - KSM Krosno +22
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +26
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +17
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Stal Gorzów +4
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -14
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -8
Wanda Kraków - KSM Krosno +22
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +26
Zawodnik: Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +18
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +14
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Stal Gorzów +3
I LIGA - XII KOLEJKA GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +12
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
II LIGA - XI KOLEJKA Kaskad Równe - Polonia Piła -8
Wanda Kraków - KSM Krosno +18
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +24
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +18
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +14
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Stal Gorzów +3
I LIGA - XII KOLEJKA GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +12
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
II LIGA - XI KOLEJKA Kaskad Równe - Polonia Piła -8
Wanda Kraków - KSM Krosno +18
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +24
Zawodnik: Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +14
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław+ 12
Unia Leszno - Stal Gorzów+10
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -2
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk-10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań+22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils+24
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła+1
Wanda Kraków - KSM Krosno+15
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz+20
Zawodnik:Stead
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +14
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław+ 12
Unia Leszno - Stal Gorzów+10
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -2
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk-10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań+22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils+24
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła+1
Wanda Kraków - KSM Krosno+15
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz+20
Zawodnik:Stead
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +16
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +6
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +22
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +3
Wanda Kraków - KSM Krosno +22
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +28
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +16
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +6
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +22
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +3
Wanda Kraków - KSM Krosno +22
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +28
Zawodnik: Woodward
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +16
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Stal Gorzów +4
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -6
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +18
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +22
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -4
Wanda Kraków - KSM Krosno +20
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +20
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +16
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Stal Gorzów +4
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -6
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +18
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +22
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -4
Wanda Kraków - KSM Krosno +20
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +20
Zawodnik: Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +22
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +26
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -6
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +12
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +28
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KSM Krosno +24
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +24
Zawodnik:Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +22
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +26
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -6
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +12
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +28
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KSM Krosno +24
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +24
Zawodnik:Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +7
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +17
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +17
Unia Leszno - Stal Gorzów +7
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -7
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +5
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +19
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +23
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -5
Wanda Kraków - KSM Krosno +19
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +29
Zawodnik:Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +7
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +17
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +17
Unia Leszno - Stal Gorzów +7
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -7
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +5
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +19
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +23
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -5
Wanda Kraków - KSM Krosno +19
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +29
Zawodnik:Woodward
Motor mocny
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +20
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Stal Gorzów -4
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +8
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -8
Wanda Kraków - KSM Krosno +10
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +18
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +20
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Stal Gorzów -4
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -10
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +8
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -8
Wanda Kraków - KSM Krosno +10
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +18
Zawodnik: Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +13
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +17
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +17
Unia Leszno - Stal Gorzów +7
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -9
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -9
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +19
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +21
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +5
Wanda Kraków - KSM Krosno +23
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +29
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +13
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +17
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +17
Unia Leszno - Stal Gorzów +7
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -9
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -9
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +19
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +21
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +5
Wanda Kraków - KSM Krosno +23
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +29
Zawodnik: Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +13
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +17
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +15
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -9
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -7
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +23
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +21
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +5
Wanda Kraków - KSM Krosno +21
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +31
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +13
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +17
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +15
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -9
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -7
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +23
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +21
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła +5
Wanda Kraków - KSM Krosno +21
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +31
Zawodnik: Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +10
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -13
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +14
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -6
Wanda Kraków - KSM Krosno +13
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +19
Zawodnik: Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +10
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -13
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +14
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -6
Wanda Kraków - KSM Krosno +13
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +19
Zawodnik: Woodward
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-07-03
EKSTRALIGA - XII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +16
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +14
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +24
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -8
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +26
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -6
Wanda Kraków - KSM Krosno +18
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +18
Zawodnik:Woodward
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +16
Unibax Toruń - Stal Rzeszów +14
Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław +24
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
I LIGA - XII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +6
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -8
ROW Rybnik - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +26
II LIGA - XI KOLEJKA
Kaskad Równe - Polonia Piła -6
Wanda Kraków - KSM Krosno +18
KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz +18
Zawodnik:Woodward