EKSTRALIGA - XI KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń -4
Stal Gorzów - Unia Tarnów +16
Stal Rzeszów - Sparta Wrocław +10
I LIGA - XI KOLEJKA
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +20
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz -6
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź +6
II LIGA - X KOLEJKA
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów +4
Polonia Piła - Wanda Kraków +16
Kolejarz Rawicz - Kaskad Równe +12
XIIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-26
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: XIIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-26
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: XIIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-26
EKSTRALIGA - XI KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +4
Stal Gorzów - Unia Tarnów +16
Stal Rzeszów - Sparta Wrocław +6
I LIGA - XI KOLEJKA
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +20
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz -6
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź +10
II LIGA - X KOLEJKA
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów 0
Polonia Piła - Wanda Kraków +20
Kolejarz Rawicz - Kaskad Równe +10
Typy dla użytkownika radek23
Unia Leszno - Unibax Toruń +4
Stal Gorzów - Unia Tarnów +16
Stal Rzeszów - Sparta Wrocław +6
I LIGA - XI KOLEJKA
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +20
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz -6
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź +10
II LIGA - X KOLEJKA
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów 0
Polonia Piła - Wanda Kraków +20
Kolejarz Rawicz - Kaskad Równe +10
Typy dla użytkownika radek23
Re: XIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-26
EKSTRALIGA - XI KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +9
Stal Gorzów - Unia Tarnów +19
Stal Rzeszów - Sparta Wrocław +11
I LIGA - XI KOLEJKA
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +29
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz +5
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno +9
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź +5
II LIGA - X KOLEJKA
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów +9
Polonia Piła - Wanda Kraków +17
Kolejarz Rawicz - Kaskad Równe +11
Unia Leszno - Unibax Toruń +9
Stal Gorzów - Unia Tarnów +19
Stal Rzeszów - Sparta Wrocław +11
I LIGA - XI KOLEJKA
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +29
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz +5
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno +9
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź +5
II LIGA - X KOLEJKA
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów +9
Polonia Piła - Wanda Kraków +17
Kolejarz Rawicz - Kaskad Równe +11
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2011, o 16:46 przez zycho, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XIIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-26
EKSTRALIGA - XI KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +10
Stal Gorzów - Unia Tarnów +17
Stal Rzeszów - Sparta Wrocław +11
I LIGA - XI KOLEJKA
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +27
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz +11
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno +9
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź +12
II LIGA - X KOLEJKA
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów +3
Polonia Piła - Wanda Kraków +17
Kolejarz Rawicz - Kaskad Równe +9
Unia Leszno - Unibax Toruń +10
Stal Gorzów - Unia Tarnów +17
Stal Rzeszów - Sparta Wrocław +11
I LIGA - XI KOLEJKA
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +27
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz +11
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno +9
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź +12
II LIGA - X KOLEJKA
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów +3
Polonia Piła - Wanda Kraków +17
Kolejarz Rawicz - Kaskad Równe +9
Re: XIIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-26
WYNIKI:
1. Orzeł Łódź - PSŻ Poznań 53:37 (+16)
2. KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów 50:38 (+12)
Z. Zawodnik meczu: Woodward
3. Unia Leszno - Unibax Toruń 45:45 (0)
4. Stal Gorzów - Unia Tarnów 51:39 (+12)
5. Stal Rzeszów - Sparta Wrocław 51:38 (+13)
6. Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 60:30 (+30)
7. Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz 41:49 (-8)
8. Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno 57:32 (+25)
9. PSŻ Poznań - Orzeł Łódź 41:49 (-8)
10.KSM Krosno - Ostrovia Ostrów 47:43 (+4)
11.Polonia Piła - Wanda Kraków 65:25 (+40)
12.Kolejarz Rawicz - Kaskad Równe 49:41 (+8)
13.Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 50:40 (+10)
GP5: Hancock
KLASYFIKACJA XII RUNDY TYPERA
KLASYFIKACJA GENERALNA PO XII RUNDZIE TYPERA
1. Orzeł Łódź - PSŻ Poznań 53:37 (+16)
2. KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów 50:38 (+12)
Z. Zawodnik meczu: Woodward
3. Unia Leszno - Unibax Toruń 45:45 (0)
4. Stal Gorzów - Unia Tarnów 51:39 (+12)
5. Stal Rzeszów - Sparta Wrocław 51:38 (+13)
6. Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 60:30 (+30)
7. Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz 41:49 (-8)
8. Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno 57:32 (+25)
9. PSŻ Poznań - Orzeł Łódź 41:49 (-8)
10.KSM Krosno - Ostrovia Ostrów 47:43 (+4)
11.Polonia Piła - Wanda Kraków 65:25 (+40)
12.Kolejarz Rawicz - Kaskad Równe 49:41 (+8)
13.Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 50:40 (+10)
GP5: Hancock
KLASYFIKACJA XII RUNDY TYPERA
KLASYFIKACJA GENERALNA PO XII RUNDZIE TYPERA