XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
-
- Szkółkowicz
- Posty: 293
- Rejestracja: 21 czerwca 2010, o 18:33
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno -4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +12
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -10
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -8
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno -4
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils -8
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +22
Wanda Kraków - Polonia Piła -2
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +38
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno -4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +12
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -10
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -8
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno -4
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils -8
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +22
Wanda Kraków - Polonia Piła -2
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +38
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +12
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +10
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -16
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno -6
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils -4
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +20
Wanda Kraków - Polonia Piła +6
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +40
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +12
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +10
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -16
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno -6
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils -4
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +20
Wanda Kraków - Polonia Piła +6
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +40
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +15
Unibax Toruń - Unia Tarnów +13
Sparta Wrocław - Unia Leszno +9
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +5
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -17
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -17
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +3
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +9
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +7
Wanda Kraków - Polonia Piła -9
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +31
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +15
Unibax Toruń - Unia Tarnów +13
Sparta Wrocław - Unia Leszno +9
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +5
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -17
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -17
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +3
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +9
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +7
Wanda Kraków - Polonia Piła -9
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +31
Motor mocny
- Łoptymista
- Trener
- Posty: 3790
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
- Lokalizacja: Lublin
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +12
Unibax Toruń - Unia Tarnów +24
Sparta Wrocław - Unia Leszno -4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów -2
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -10
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -6
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +12
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +24
Wanda Kraków - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +12
Unibax Toruń - Unia Tarnów +24
Sparta Wrocław - Unia Leszno -4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów -2
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -10
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -6
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +12
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +24
Wanda Kraków - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa+10
Unibax Toruń - Unia Tarnów+18
Sparta Wrocław - Unia Leszno+6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów+12
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz-18
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk-6
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno+14
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils+14
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz+11
Wanda Kraków - Polonia Piła-8
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno+30
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa+10
Unibax Toruń - Unia Tarnów+18
Sparta Wrocław - Unia Leszno+6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów+12
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz-18
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk-6
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno+14
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils+14
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz+11
Wanda Kraków - Polonia Piła-8
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno+30
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 20 grudnia 2009, o 19:07
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Unia Tarnów +14
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -14
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +10
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +4
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +16
Wanda Kraków - Polonia Piła +6
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +28
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Unia Tarnów +14
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -14
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +10
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +4
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +16
Wanda Kraków - Polonia Piła +6
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +28
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +10
Apator Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów -2
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -16
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GKM Grudziądz - Start Gniezno +8
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +7
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +12
Wanda Kraków - Polonia Piła -8
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +32
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +10
Apator Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów -2
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -16
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GKM Grudziądz - Start Gniezno +8
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +7
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +12
Wanda Kraków - Polonia Piła -8
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +32
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +10
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +16
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -12
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -10
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +12
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +8
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +20
Wanda Kraków - Polonia Piła 0
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +30
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +10
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +16
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -12
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -10
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +12
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +8
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +20
Wanda Kraków - Polonia Piła 0
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +30
trening czyni mistrza.
- dannie
- Kadrowicz
- Posty: 1738
- Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa (+10)
Unibax Toruń - Unia Tarnów (+18)
Sparta Wrocław - Unia Leszno (+4)
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (+14)
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz (-12)
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk (-8)
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno (+16)
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils (-4)
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz (+16)
Wanda Kraków - Polonia Piła (-4)
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno (+24)
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa (+10)
Unibax Toruń - Unia Tarnów (+18)
Sparta Wrocław - Unia Leszno (+4)
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (+14)
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz (-12)
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk (-8)
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno (+16)
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils (-4)
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz (+16)
Wanda Kraków - Polonia Piła (-4)
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno (+24)
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +11
Unibax Toruń - Unia Tarnów +22
Sparta Wrocław - Unia Leszno -8
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +10
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -12
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +12
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +15
Wanda Kraków - Polonia Piła -12
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +33
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +11
Unibax Toruń - Unia Tarnów +22
Sparta Wrocław - Unia Leszno -8
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +10
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -12
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +12
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +15
Wanda Kraków - Polonia Piła -12
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +33
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Unia Tarnów +12
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +10
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -14
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -6
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +8
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +2
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +28
Wanda Kraków - Polonia Piła -2
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +38
Unibax Toruń - Unia Tarnów +12
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +10
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -14
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -6
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +8
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +2
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +28
Wanda Kraków - Polonia Piła -2
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +38
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Unia Tarnów +6
Sparta Wrocław - Unia Leszno -8
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +12
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -16
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -10
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +18
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +4
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +20
Wanda Kraków - Polonia Piła +2
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +36
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Unia Tarnów +6
Sparta Wrocław - Unia Leszno -8
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +12
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -16
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -10
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +18
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +4
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +20
Wanda Kraków - Polonia Piła +2
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +36
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +11
Unibax Toruń - Unia Tarnów +15
Sparta Wrocław - Unia Leszno +9
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +7
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -17
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -13
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +9
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +5
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +15
Wanda Kraków - Polonia Piła -11
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +43
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +11
Unibax Toruń - Unia Tarnów +15
Sparta Wrocław - Unia Leszno +9
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +7
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -17
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -13
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +9
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +5
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +15
Wanda Kraków - Polonia Piła -11
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +43
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Unia Tarnów +30
Sparta Wrocław - Unia Leszno -6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -11
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -4
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +10
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +14
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +22
Wanda Kraków - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +32
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +14
Unibax Toruń - Unia Tarnów +30
Sparta Wrocław - Unia Leszno -6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -11
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -4
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +10
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +14
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +22
Wanda Kraków - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +32
- niespokojny
- Trener
- Posty: 5597
- Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +18
Unibax Toruń - Unia Tarnów +16
Sparta Wrocław - Unia Leszno -4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +10
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -16
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +4
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils -6
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +22
Wanda Kraków - Polonia Piła -8
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +38
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +18
Unibax Toruń - Unia Tarnów +16
Sparta Wrocław - Unia Leszno -4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +10
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -16
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +4
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils -6
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +22
Wanda Kraków - Polonia Piła -8
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +38
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych
- jas
- Senior
- Posty: 757
- Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
- Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
- Kontakt:
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +16
Unibax Toruń - Unia Tarnów +24
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +10
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -28
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -8
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +8
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +18
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +16
Wanda Kraków - Polonia Piła -12
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +16
Unibax Toruń - Unia Tarnów +24
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +10
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -28
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -8
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +8
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +18
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +16
Wanda Kraków - Polonia Piła -12
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!
- Kaka
- Szkółkowicz
- Posty: 299
- Wiek: 42
- Rejestracja: 3 czerwca 2003, o 01:04
- Lokalizacja: Lublin/Cambridge
- Kontakt:
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa: +12
Unibax Toruń - Unia Tarnów: +16
Sparta Wrocław - Unia Leszno: +6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów: +8
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz: -10
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk: -6
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno: +6
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils: +8
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz: +18
Wanda Kraków - Polonia Piła: +4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno: +30
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa: +12
Unibax Toruń - Unia Tarnów: +16
Sparta Wrocław - Unia Leszno: +6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów: +8
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz: -10
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk: -6
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno: +6
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils: +8
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz: +18
Wanda Kraków - Polonia Piła: +4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno: +30
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +12
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -12
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -10
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +6
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +6
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +18
Wanda Kraków - Polonia Piła -4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +12
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -12
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -10
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +6
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +6
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +18
Wanda Kraków - Polonia Piła -4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -14
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk-16
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno+10
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils-6
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz+30
Wanda Kraków - Polonia Piła+1
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno+35
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +10
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -14
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk-16
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno+10
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils-6
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz+30
Wanda Kraków - Polonia Piła+1
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno+35
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +12
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno -4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +10
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -16
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -8
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +12
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +14
Wanda Kraków - Polonia Piła +2
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +12
Unibax Toruń - Unia Tarnów +18
Sparta Wrocław - Unia Leszno -4
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +10
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -16
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -8
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +12
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +14
Wanda Kraków - Polonia Piła +2
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +6
Apator Toruń - Unia Tarnów +20
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 0
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -20
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GKM Grudziądz - Start Gniezno +8
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +6
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +14
Wanda Kraków - Polonia Piła -4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +6
Apator Toruń - Unia Tarnów +20
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 0
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -20
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -12
GKM Grudziądz - Start Gniezno +8
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +6
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +14
Wanda Kraków - Polonia Piła -4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
-
- Zawodowiec
- Posty: 1240
- Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
- Lokalizacja: Lublin
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Unia Tarnów +16
Sparta Wrocław - Unia Leszno -6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +12
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -20
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -8
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +12
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +4
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +26
Wanda Kraków - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +8
Unibax Toruń - Unia Tarnów +16
Sparta Wrocław - Unia Leszno -6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +12
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -20
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -8
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +12
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +4
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +26
Wanda Kraków - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +34
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +9
Unibax Toruń - Unia Tarnów +16
Sparta Wrocław - Unia Leszno -3
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +9
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -14
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -7
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +7
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +9
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +19
Wanda Kraków - Polonia Piła -12
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +35
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +9
Unibax Toruń - Unia Tarnów +16
Sparta Wrocław - Unia Leszno -3
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +9
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -14
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -7
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +7
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +9
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +19
Wanda Kraków - Polonia Piła -12
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +35
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2011, o 14:43 przez smerf_997, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa
Unibax Toruń - Unia Tarnów +14
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -10
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -4
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +14
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +10
Wanda Kraków - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +36
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa
Unibax Toruń - Unia Tarnów +14
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -10
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -4
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +14
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +10
Wanda Kraków - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +36
Re: XI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-19
EKSTRALIGA - X KOLEJKA
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +7
Unibax Toruń - Unia Tarnów +13
Sparta Wrocław - Unia Leszno +9
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +17
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -11
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -11
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +17
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +7
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +30
Wanda Kraków - Polonia Piła +7
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +40
Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa +7
Unibax Toruń - Unia Tarnów +13
Sparta Wrocław - Unia Leszno +9
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +17
I LIGA - X KOLEJKA
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz -11
PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk -11
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno +17
ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils +7
II LIGA - IX KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Rawicz +30
Wanda Kraków - Polonia Piła +7
Ostrovia Ostrów - KSM Krosno +40