X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +26
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +24
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +30
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +16
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Karol Baran.
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +26
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +24
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +30
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +16
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Karol Baran.
trening czyni mistrza.
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +28
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +42
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +18
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +24
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +18
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +28
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +42
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +18
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +24
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +18
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Proctor
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2011, o 14:08 przez Cooper, łącznie zmieniany 2 razy.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +18
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +20
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +14
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +4
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Simon Stead
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +18
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +20
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +14
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +4
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Simon Stead
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
-
- Szkółkowicz
- Posty: 293
- Rejestracja: 21 czerwca 2010, o 18:33
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +35
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +22
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków -4
Polonia Piła - Kaskad Równe +16
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +10
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +35
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +22
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków -4
Polonia Piła - Kaskad Równe +16
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +10
Zawodnik: Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -10
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +24
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +18
Start Gniezno - PSŻ Poznań +22
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +8
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +16
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -10
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +24
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +18
Start Gniezno - PSŻ Poznań +22
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +8
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +16
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
" Miasto zamiast dać nam pieniądze, wydaje je na ludzi przebranych za marchewki."
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +18
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +28
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +18
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +28
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Baran
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2011, o 19:12 przez istred, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Szkółkowicz
- Posty: 203
- Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 12:39
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - IX KOLEJKA
GKM Grudziądz - ROW Rybnik +26
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +26
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - Motor Lublin -4
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - IX KOLEJKA
GKM Grudziądz - ROW Rybnik +26
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +26
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - Motor Lublin -4
Zawodnik: Baran
- Łoptymista
- Trener
- Posty: 3790
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
- Lokalizacja: Lublin
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -11
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -2
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +16
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +30
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Stead
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -11
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -2
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +16
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +30
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Stead
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +26
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +28
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +2
Polonia Piła - Kaskad Równe +20
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Suchecki
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +26
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +28
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +2
Polonia Piła - Kaskad Równe +20
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Suchecki
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2011, o 15:42 przez BR, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
UWAGA: Typujemy do 12.06 godz 16:00
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +20
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +14
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Proctor
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +20
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +14
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Proctor
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +10
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +20
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +28
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +14
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -6
Zawodnik:Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +10
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +20
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +28
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +14
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -6
Zawodnik:Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -5
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +32
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +22
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +24
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -5
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +32
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +22
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +24
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Proctor
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2011, o 14:29 przez Saint, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +24
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +18
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +24
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +18
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Stead
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +24
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +18
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +24
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +18
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Stead
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.
- Kaka
- Szkółkowicz
- Posty: 299
- Wiek: 42
- Rejestracja: 3 czerwca 2003, o 01:04
- Lokalizacja: Lublin/Cambridge
- Kontakt:
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń: -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów: +4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław: +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra: -6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik: +14
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk: +16
Start Gniezno - PSŻ Poznań: +20
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź: +12
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków: +10
Polonia Piła - Kaskad Równe: +18
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin: -4
Zawodnik: Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń: -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów: +4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław: +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra: -6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik: +14
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk: +16
Start Gniezno - PSŻ Poznań: +20
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź: +12
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków: +10
Polonia Piła - Kaskad Równe: +18
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin: -4
Zawodnik: Proctor
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń: -5
Unia Tarnów - Stal Rzeszów: +9
Stal Gorzów - Sparta Wrocław: +17
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra: +3
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik: +25
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk: +17
Start Gniezno - PSŻ Poznań: +19
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź: +11
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków: +9
Polonia Piła - Kaskad Równe: +29
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin: -5
Zawodnik: KAROL BARAN BARAN
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń: -5
Unia Tarnów - Stal Rzeszów: +9
Stal Gorzów - Sparta Wrocław: +17
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra: +3
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik: +25
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk: +17
Start Gniezno - PSŻ Poznań: +19
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź: +11
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków: +9
Polonia Piła - Kaskad Równe: +29
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin: -5
Zawodnik: KAROL BARAN BARAN
Motor mocny
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 0
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +18
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +10
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +15
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +2
Zawodnik:Stead
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 0
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +18
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +10
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +15
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +2
Zawodnik:Stead
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +21
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +12
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +17
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +15
Start Gniezno - PSŻ Poznań +21
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +18
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +9
Polonia Piła - Kaskad Równe +25
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -5
Zawodnik:Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +21
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +12
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +17
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +15
Start Gniezno - PSŻ Poznań +21
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +18
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +9
Polonia Piła - Kaskad Równe +25
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -5
Zawodnik:Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -3
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +2
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra-1
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +20
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +13
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +18
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin-1
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -3
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +2
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra-1
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +20
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +13
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +18
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin-1
Zawodnik: Baran
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +25
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +17
Start Gniezno - PSŻ Poznań +29
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +17
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +18
Polonia Piła - Kaskad Równe +29
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin - 8
Zawodnik: Karol Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +25
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +17
Start Gniezno - PSŻ Poznań +29
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +17
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +18
Polonia Piła - Kaskad Równe +29
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin - 8
Zawodnik: Karol Baran
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław -4
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra =10
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +20
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +20
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +16
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +18
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Karol Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław -4
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra =10
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +20
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +20
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +16
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +18
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Karol Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +22
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +32
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Karol Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +22
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +32
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Karol Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -10
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +26
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +33
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +30
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków -10
Polonia Piła - Kaskad Równe +20
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Paweł Miesiąc
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -10
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +26
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +33
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +30
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków -10
Polonia Piła - Kaskad Równe +20
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Paweł Miesiąc
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +7
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +40
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +16
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +34
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +7
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +40
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +16
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +34
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Proctor
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +22
Start Gniezno - PSŻ Poznań +34
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +24
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +4
Zawodnik: Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +22
Start Gniezno - PSŻ Poznań +34
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +24
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +4
Zawodnik: Proctor