X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
UWAGA: Typujemy do 12.06 godz 15:00
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń
Unia Tarnów - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Sparta Wrocław
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk
Start Gniezno - PSŻ Poznań
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków
Polonia Piła - Kaskad Równe
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin
Zawodnik:
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń
Unia Tarnów - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Sparta Wrocław
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk
Start Gniezno - PSŻ Poznań
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków
Polonia Piła - Kaskad Równe
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin
Zawodnik:
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +12
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +30
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +12
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +30
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
- rAdEk23
- Junior
- Posty: 434
- Wiek: 33
- Rejestracja: 20 października 2006, o 18:47
- Lokalizacja: Londyn
- Kontakt:
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -10
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +2
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Puszakowski
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -10
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +2
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Puszakowski
Sipma Lublin
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +34
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +16
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +16
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +32
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +4
Zawodnik: Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +34
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +16
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +16
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +32
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +4
Zawodnik: Proctor
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -14
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +10
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -18
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +22
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - PSŻ Poznań +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +22
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +12
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik:S.Stead
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -14
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +10
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -18
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +22
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - PSŻ Poznań +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +22
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +12
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik:S.Stead
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +14
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +14
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Baran
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 20 grudnia 2009, o 19:07
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +34
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +12
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +24
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik:Woodward
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +28
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +34
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +12
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +24
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik:Woodward
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +18
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +16
Start Gniezno - PSŻ Poznań +24
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +14
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +6
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +10
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +18
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +16
Start Gniezno - PSŻ Poznań +24
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +14
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +6
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +10
Zawodnik: Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń - 8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów + 4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław + 12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra + 8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik + 24
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk + 12
Start Gniezno - PSŻ Poznań + 22
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź + 14
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków + 6
Polonia Piła - Kaskad Równe + 18
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin - 4
Zawodnik: Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń - 8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów + 4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław + 12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra + 8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik + 24
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk + 12
Start Gniezno - PSŻ Poznań + 22
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź + 14
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków + 6
Polonia Piła - Kaskad Równe + 18
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin - 4
Zawodnik: Proctor
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +22
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +20
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +18
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +6
Polonia Piła - Kaskad Równe +14
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +6
Zawodnik: P.Miesiąc
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +22
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +20
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +18
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +6
Polonia Piła - Kaskad Równe +14
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +6
Zawodnik: P.Miesiąc
http://www.forum.isq.com.pl Internetowy Quiz Wiedzy o Żużlu. Dołącz do nas!
- manjolo
- Junior
- Posty: 319
- Wiek: 36
- Rejestracja: 13 września 2010, o 21:44
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 0
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +16
Start Gniezno - PSŻ Poznań +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +28
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +20
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +6
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 0
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +16
Start Gniezno - PSŻ Poznań +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +28
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +20
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +6
Zawodnik: Baran
motoru brum
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +22
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +10
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +6
Polonia Piła - Kaskad Równe +20
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: Karol
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów -4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +22
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +10
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +6
Polonia Piła - Kaskad Równe +20
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: Karol
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2011, o 12:54 przez Deri, łącznie zmieniany 2 razy.
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +18
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk -6
Start Gniezno - PSŻ Poznań +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +10
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +6
Polonia Piła - Kaskad Równe +12
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: T.Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +18
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk -6
Start Gniezno - PSŻ Poznań +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +10
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +6
Polonia Piła - Kaskad Równe +12
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: T.Proctor
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +36
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +12
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +36
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +12
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Baran
Mateusz Borowicz o jeździe na przyczepnej nawierzchni: "Lubię czuć motocykl, to że parzy mnie w tyłek i jedzie do przodu."
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -5
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +7
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +15
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -9
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +27
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +13
Start Gniezno - PSŻ Poznań +35
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +17
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +13
Polonia Piła - Kaskad Równe +33
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +7
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -5
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +7
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +15
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -9
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +27
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +13
Start Gniezno - PSŻ Poznań +35
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +17
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +13
Polonia Piła - Kaskad Równe +33
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +7
Zawodnik: Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +7
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +15
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -9
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +20
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk -2
Start Gniezno - PSŻ Poznań +35
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +25
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków -4
Polonia Piła - Kaskad Równe +25
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +8
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +7
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +15
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -9
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +20
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk -2
Start Gniezno - PSŻ Poznań +35
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +25
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków -4
Polonia Piła - Kaskad Równe +25
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +8
Zawodnik: Baran
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2011, o 19:06 przez Grucha18, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +8
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +13
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków -6
Polonia Piła - Kaskad Równe +20
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +8
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +13
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków -6
Polonia Piła - Kaskad Równe +20
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Proctor
lepiej, żeby mnie dwunastu sądziło, niż czterech niosło.
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -10
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +26
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +16
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +6
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -10
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +26
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +16
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +6
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Baran
METHANOL ADVENTURE TEAM
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +26
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +16
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -6
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +26
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +32
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +16
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +8
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Baran
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +24
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +2
Polonia Piła - Kaskad Równe +24
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +8
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +2
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +24
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +20
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +2
Polonia Piła - Kaskad Równe +24
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin +8
Zawodnik: Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +12
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków -4
Polonia Piła - Kaskad Równe +28
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -8
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +6
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - PSŻ Poznań +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +12
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków -4
Polonia Piła - Kaskad Równe +28
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: Proctor
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2011, o 19:27 przez RadeKas, łącznie zmieniany 1 raz.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +18
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +4
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +22
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +30
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +18
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +4
Polonia Piła - Kaskad Równe +26
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +18
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +12
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +38
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +36
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +26
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +18
Polonia Piła - Kaskad Równe +28
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -16
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +6
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +18
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +20
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +12
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +38
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +36
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +26
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +18
Polonia Piła - Kaskad Równe +28
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -16
Zawodnik: Baran
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +24
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +26
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Proctor
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń -4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +8
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -8
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +24
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - PSŻ Poznań +28
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +26
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +10
Polonia Piła - Kaskad Równe +22
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Proctor
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2011, o 19:39 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: X RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-12
EKSTRALIGA - IX KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -16
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +24
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +15
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +22
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +28
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Baran
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń +4
Unia Tarnów - Stal Rzeszów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +14
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra -16
I LIGA - IX KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - ROW Rybnik +24
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk +15
Start Gniezno - PSŻ Poznań +30
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +22
II LIGA - VIII KOLEJKA
KSM Krosno - Wanda Kraków +12
Polonia Piła - Kaskad Równe +28
Kolejarz Rawicz - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Baran
"Życie to jazda"