IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-10
-
- Zawodowiec
- Posty: 1240
- Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
- Lokalizacja: Lublin
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Unia Leszno -6
Unibax Toruń - Stal Gorzów +4
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -4
ROW Rybnik - Start Gniezno -5
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +22
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +13
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +16
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +12
KMŻ Lublin - Polonia Piła +6
Zawodnik: Karol Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Unia Leszno -6
Unibax Toruń - Stal Gorzów +4
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -4
ROW Rybnik - Start Gniezno -5
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +22
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +13
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +16
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +12
KMŻ Lublin - Polonia Piła +6
Zawodnik: Karol Baran
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno +4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +6
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -8
ROW Rybnik - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +32
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik: Woodward
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno +4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +6
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -8
ROW Rybnik - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +32
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik: Woodward
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Unia Leszno +4
Unibax Toruń - Stal Gorzów -6
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +2
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -10
ROW Rybnik - Start Gniezno +20
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +26
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +10
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +14
KMŻ Lublin - Polonia Piła -4
Zawodnik: Proctor
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Unia Leszno +4
Unibax Toruń - Stal Gorzów -6
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +2
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -10
ROW Rybnik - Start Gniezno +20
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +26
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +10
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +14
KMŻ Lublin - Polonia Piła -4
Zawodnik: Proctor
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Unia Leszno +6
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -10
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +14
KMŻ Lublin - Polonia Piła +16
Zawodnik: Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Unia Leszno +6
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -10
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +14
KMŻ Lublin - Polonia Piła +16
Zawodnik: Baran
- dannie
- Kadrowicz
- Posty: 1738
- Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (+14)
Unia Tarnów - Unia Leszno (-4)
Unibax Toruń - Stal Gorzów (+18)
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz (-8)
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz (-4)
ROW Rybnik - Start Gniezno (-2)
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils (+20)
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils (-4)
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno (+14)
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole (+22)
KMŻ Lublin - Polonia Piła (+14)
Zawodnik: K. Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (+14)
Unia Tarnów - Unia Leszno (-4)
Unibax Toruń - Stal Gorzów (+18)
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz (-8)
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz (-4)
ROW Rybnik - Start Gniezno (-2)
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils (+20)
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils (-4)
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno (+14)
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole (+22)
KMŻ Lublin - Polonia Piła (+14)
Zawodnik: K. Baran
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów - Unia Leszno
Unibax Toruń - Stal Gorzów
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -10
ROW Rybnik - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno -4
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +16
KMŻ Lublin - Polonia Piła +14
Zawodnik: Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów - Unia Leszno
Unibax Toruń - Stal Gorzów
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -10
ROW Rybnik - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno -4
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +16
KMŻ Lublin - Polonia Piła +14
Zawodnik: Baran
" Miasto zamiast dać nam pieniądze, wydaje je na ludzi przebranych za marchewki."
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa + 10
Unia Tarnów - Unia Leszno +6
Unibax Toruń - Stal Gorzów +10
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -10
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +6
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +20
KMŻ Lublin - Polonia Piła + 12
Zawodnik: Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa + 10
Unia Tarnów - Unia Leszno +6
Unibax Toruń - Stal Gorzów +10
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -10
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +6
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +20
KMŻ Lublin - Polonia Piła + 12
Zawodnik: Baran
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -14
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -18
ROW Rybnik - Start Gniezno -12
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +10
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -6
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +22
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik:Miesiąc
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -14
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -18
ROW Rybnik - Start Gniezno -12
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +10
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -6
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +22
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik:Miesiąc
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Unia Leszno -4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +12
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -10
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -4
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +18
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +12
KMŻ Lublin - Polonia Piła +12
Zawodnik: Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Unia Leszno -4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +12
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -10
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -4
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +18
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +12
KMŻ Lublin - Polonia Piła +12
Zawodnik: Baran
Ostatnio zmieniony 5 czerwca 2011, o 09:19 przez Saint, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +3
Unia Tarnów - Unia Leszno +7
Unibax Toruń - Stal Gorzów +5
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -13
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -11
ROW Rybnik - Start Gniezno -1
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +23
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +9
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +13
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +15
KMŻ Lublin - Polonia Piła +11
Zawodnik: Karol Baran Karol
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +3
Unia Tarnów - Unia Leszno +7
Unibax Toruń - Stal Gorzów +5
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -13
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -11
ROW Rybnik - Start Gniezno -1
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +23
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +9
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +13
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +15
KMŻ Lublin - Polonia Piła +11
Zawodnik: Karol Baran Karol
Ostatnio zmieniony 5 czerwca 2011, o 13:22 przez Hayden, łącznie zmieniany 1 raz.
Motor mocny
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów - Unia Leszno
Unibax Toruń - Stal Gorzów
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +6
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +10
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +20
KMŻ Lublin - Polonia Piła +20
Zawodnik:Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów - Unia Leszno
Unibax Toruń - Stal Gorzów
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +6
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +10
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +20
KMŻ Lublin - Polonia Piła +20
Zawodnik:Baran
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
- niespokojny
- Trener
- Posty: 5597
- Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Unia Leszno -4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +6
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -8
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +24
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +26
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +16
KMŻ Lublin - Polonia Piła +12
Zawodnik: Miesiac
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Unia Leszno -4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +6
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -8
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +24
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +26
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +16
KMŻ Lublin - Polonia Piła +12
Zawodnik: Miesiac
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +7
Unia Tarnów - Unia Leszno +7
Unibax Toruń - Stal Gorzów +9
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -15
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz +5
ROW Rybnik - Start Gniezno +7
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +31
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +13
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +27
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +15
KMŻ Lublin - Polonia Piła +11
Zawodnik: Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +7
Unia Tarnów - Unia Leszno +7
Unibax Toruń - Stal Gorzów +9
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -15
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz +5
ROW Rybnik - Start Gniezno +7
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +31
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +13
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +27
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +15
KMŻ Lublin - Polonia Piła +11
Zawodnik: Baran
Ostatnio zmieniony 5 czerwca 2011, o 12:13 przez jerry78, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
Unibax Toruń - Stal Gorzów -4
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +28
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +10
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik: Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
Unibax Toruń - Stal Gorzów -4
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +28
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +10
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik: Baran
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno +4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +6
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -8
ROW Rybnik - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +12
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +16
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +14
KMŻ Lublin - Polonia Piła +8
Zawodnik: Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno +4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +6
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -8
ROW Rybnik - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +12
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +16
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +14
KMŻ Lublin - Polonia Piła +8
Zawodnik: Baran
Ostatnio zmieniony 5 czerwca 2011, o 13:08 przez yamahaR1, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Szkółkowicz
- Posty: 293
- Rejestracja: 21 czerwca 2010, o 18:33
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz +6
ROW Rybnik - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +28
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +16
KMŻ Lublin - Polonia Piła +4
Zawodnik: Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz +6
ROW Rybnik - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +28
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +16
KMŻ Lublin - Polonia Piła +4
Zawodnik: Baran
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
KSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -4
ROW Rybnik - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +16
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +8
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +12
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik: Proctor
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -8
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -4
ROW Rybnik - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +16
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +8
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +12
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik: Proctor
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno +6
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +7
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +9
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +20
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik: Proctor
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno +6
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +7
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +9
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +20
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik: Proctor
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
Unibax Toruń - Stal Gorzów +6
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz 0
ROW Rybnik - Start Gniezno -8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +14
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +20
KMŻ Lublin - Polonia Piła +12
Zawodnik:Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
Unibax Toruń - Stal Gorzów +6
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -6
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz 0
ROW Rybnik - Start Gniezno -8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +14
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +20
KMŻ Lublin - Polonia Piła +12
Zawodnik:Baran
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Unia Leszno -4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +10
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -10
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -6
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +16
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik:Woodward
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Unia Leszno -4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +10
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -10
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -6
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +16
KMŻ Lublin - Polonia Piła +10
Zawodnik:Woodward
Ostatnio zmieniony 5 czerwca 2011, o 12:11 przez Stereeo, łącznie zmieniany 1 raz.
lepiej, żeby mnie dwunastu sądziło, niż czterech niosło.
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +7
Unia Tarnów - Unia Leszno -7
Unibax Toruń - Stal Gorzów +9
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz +1
ROW Rybnik - Start Gniezno +3
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +19
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +11
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +13
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +16
KMŻ Lublin - Polonia Piła +7
Zawodnik: Ty Proctor
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +7
Unia Tarnów - Unia Leszno -7
Unibax Toruń - Stal Gorzów +9
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -12
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz +1
ROW Rybnik - Start Gniezno +3
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +19
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +11
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +13
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +16
KMŻ Lublin - Polonia Piła +7
Zawodnik: Ty Proctor
Ostatnio zmieniony 5 czerwca 2011, o 13:00 przez smerf_997, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Unia Leszno +10
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -10
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz +6
ROW Rybnik - Start Gniezno -8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +18
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +14
KMŻ Lublin - Polonia Piła +8
Zawodnik: Karol Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Unia Leszno +10
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -10
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz +6
ROW Rybnik - Start Gniezno -8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +18
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +14
KMŻ Lublin - Polonia Piła +8
Zawodnik: Karol Baran
trening czyni mistrza.
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -10
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +10
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +24
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +8
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +20
KMŻ Lublin - Polonia Piła +14
Zawodnik: Karol Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
Unibax Toruń - Stal Gorzów +8
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -10
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +10
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +24
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +8
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +20
KMŻ Lublin - Polonia Piła +14
Zawodnik: Karol Baran
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
Unibax Toruń - Stal Gorzów +6
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -14
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -6
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +15
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +16
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +10
KMŻ Lublin - Polonia Piła +6
Zawodnik: Baran
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
Unibax Toruń - Stal Gorzów +6
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -14
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -6
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +15
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +16
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +10
KMŻ Lublin - Polonia Piła +6
Zawodnik: Baran
Re: IX RUNDA TYPERA - niedziela 2011-06-05 - piatek 2011-06-
EKSTRALIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno +4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +16
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -18
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -10
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +15
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +20
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +26
KMŻ Lublin - Polonia Piła +14
Zawodnik: Proctor
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Unia Leszno +4
Unibax Toruń - Stal Gorzów +16
I LIGA - VIII KOLEJKA (5.06)
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz -18
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz -10
ROW Rybnik - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
I LIGA - VI KOLEJKA (10.06)
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +15
II LIGA - VII KOLEJKA (5.06)
Kaskad Równe - KSM Krosno +20
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Opole +26
KMŻ Lublin - Polonia Piła +14
Zawodnik: Proctor