VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +14
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - ROW Rybnik +16
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +18
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +28
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +12
KSM Krosno - KMŻ Lublin -8
Zawodnik:Miesiąc
Stal Gorzów - Unibax Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +14
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - ROW Rybnik +16
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +18
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +28
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +12
KSM Krosno - KMŻ Lublin -8
Zawodnik:Miesiąc
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +10
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - ROW Rybnik +28
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +24
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +22
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +18
KSM Krosno - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: Paweł Miesiąc
Stal Gorzów - Unibax Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +10
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - ROW Rybnik +28
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +24
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +22
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +18
KSM Krosno - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: Paweł Miesiąc
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -10
Start Gniezno - ROW Rybnik +18
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +24
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +32
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +18
KSM Krosno - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: T. Proctor
Stal Gorzów - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -10
Start Gniezno - ROW Rybnik +18
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +24
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +32
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +18
KSM Krosno - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: T. Proctor
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +24
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +14
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +2
Start Gniezno - ROW Rybnik +12
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +16
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +20
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +14
KSM Krosno - KMŻ Lublin -12
Zawodnik:P.Miesiąc
Stal Gorzów - Unibax Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +24
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +14
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +2
Start Gniezno - ROW Rybnik +12
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +16
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +20
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +14
KSM Krosno - KMŻ Lublin -12
Zawodnik:P.Miesiąc
-
- Szkółkowicz
- Posty: 293
- Rejestracja: 21 czerwca 2010, o 18:33
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
Stal Gorzów - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +4
Start Gniezno - ROW Rybnik +14
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +22
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +34
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +22
KSM Krosno - KMŻ Lublin -18
Zawodnik: S.Stead
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +4
Start Gniezno - ROW Rybnik +14
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +22
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +34
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +22
KSM Krosno - KMŻ Lublin -18
Zawodnik: S.Stead
Ostatnio zmieniony 29 maja 2011, o 09:16 przez alfkrystian, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +11
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - ROW Rybnik +22
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +34
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +36
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +24
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +20
KSM Krosno - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unibax Toruń +11
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - ROW Rybnik +22
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +34
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +36
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +24
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +20
KSM Krosno - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Miesiąc
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +16
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +8
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +18
Start Gniezno - ROW Rybnik +20
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +24
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +28
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +30
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +22
KSM Krosno - KMŻ Lublin -16
Zawodnik: Simon Stead
Stal Gorzów - Unibax Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +16
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +8
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +18
Start Gniezno - ROW Rybnik +20
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +24
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +28
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +30
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +22
KSM Krosno - KMŻ Lublin -16
Zawodnik: Simon Stead
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +8
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - ROW Rybnik +18
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +26
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: Karol Baran
Stal Gorzów - Unibax Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +8
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - ROW Rybnik +18
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +26
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: Karol Baran
trening czyni mistrza.
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +16
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +12
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -8
Start Gniezno - ROW Rybnik +20
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +22
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +28
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +18
KSM Krosno - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unibax Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +16
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +12
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -8
Start Gniezno - ROW Rybnik +20
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +22
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +28
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +18
KSM Krosno - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Miesiąc
"Życie to jazda"
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +8
Start Gniezno - ROW Rybnik +22
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +16
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +26
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +22
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +16
KSM Krosno - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +8
Start Gniezno - ROW Rybnik +22
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +16
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +26
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +22
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +16
KSM Krosno - KMŻ Lublin -14
Zawodnik: Miesiąc
- dannie
- Kadrowicz
- Posty: 1738
- Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń (+10)
Unia Leszno - Unia Tarnów (+22)
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra (+4)
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław (+8)
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk (+10)
Start Gniezno - ROW Rybnik (+18)
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź (+22)
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań (+20)
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz (+16)
Kolejarz Opole - Wanda Kraków (+12)
KSM Krosno - KMŻ Lublin (-10)
Zawodnik: Stead
Stal Gorzów - Unibax Toruń (+10)
Unia Leszno - Unia Tarnów (+22)
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra (+4)
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław (+8)
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk (+10)
Start Gniezno - ROW Rybnik (+18)
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź (+22)
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań (+20)
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz (+16)
Kolejarz Opole - Wanda Kraków (+12)
KSM Krosno - KMŻ Lublin (-10)
Zawodnik: Stead
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +8
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +4
Start Gniezno - ROW Rybnik +12
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +22
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +30
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +10
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -8
Zawodnik:Miesiac
Stal Gorzów - Unibax Toruń +8
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +4
Start Gniezno - ROW Rybnik +12
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +22
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +30
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +10
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -8
Zawodnik:Miesiac
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - ROW Rybnik +18
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +20
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +30
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: baran
Stal Gorzów - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - ROW Rybnik +18
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +20
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +30
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: baran
lepiej, żeby mnie dwunastu sądziło, niż czterech niosło.
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +8
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - ROW Rybnik +22
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +28
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +34
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -8
Zawodnik:Miesiąc
Stal Gorzów - Unibax Toruń +8
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - ROW Rybnik +22
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +28
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +34
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -8
Zawodnik:Miesiąc
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Unia Tarnów +21
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +9
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -9
Start Gniezno - ROW Rybnik +23
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +25
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +32
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +17
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +19
KSM Krosno - KMŻ Lublin -15
Zawodnik: S. Stead
Stal Gorzów - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Unia Tarnów +21
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +9
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -9
Start Gniezno - ROW Rybnik +23
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +25
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +32
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +17
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +19
KSM Krosno - KMŻ Lublin -15
Zawodnik: S. Stead
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Unia Tarnów +21
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +9
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -9
Start Gniezno - ROW Rybnik +23
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +25
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +32
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +17
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +19
KSM Krosno - KMŻ Lublin -15
Zawodnik: S. Stead
Stal Gorzów - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Unia Tarnów +21
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +9
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -9
Start Gniezno - ROW Rybnik +23
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +25
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +32
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +17
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +19
KSM Krosno - KMŻ Lublin -15
Zawodnik: S. Stead
-
- Zawodowiec
- Posty: 1240
- Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
- Lokalizacja: Lublin
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Unia Tarnów +17
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - ROW Rybnik +16
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +26
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +24
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +16
KSM Krosno - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Simon Stead
Stal Gorzów - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Unia Tarnów +17
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - ROW Rybnik +16
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +26
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +24
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +16
KSM Krosno - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Simon Stead
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +8
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - ROW Rybnik +24
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +20
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +26
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Stead
Stal Gorzów - Unibax Toruń +8
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +4
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - ROW Rybnik +24
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +20
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +26
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Stead
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.
- Łoptymista
- Trener
- Posty: 3790
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
- Lokalizacja: Lublin
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +8
Unia Leszno - Unia Tarnów +22
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +12
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - ROW Rybnik +26
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +18
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +30
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +22
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Simon Stead
Stal Gorzów - Unibax Toruń +8
Unia Leszno - Unia Tarnów +22
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +12
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - ROW Rybnik +26
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +18
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +30
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +22
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +10
KSM Krosno - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Simon Stead
Ostatnio zmieniony 29 maja 2011, o 13:08 przez Łoptymista, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +15
Unia Leszno - Unia Tarnów +23
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -3
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +7
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -7
Start Gniezno - ROW Rybnik +13
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +13
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +33
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +21
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +11
KSM Krosno - KMŻ Lublin -19
Zawodnik: Karol Baran Karol
Stal Gorzów - Unibax Toruń +15
Unia Leszno - Unia Tarnów +23
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -3
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +7
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -7
Start Gniezno - ROW Rybnik +13
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +13
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +33
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +21
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +11
KSM Krosno - KMŻ Lublin -19
Zawodnik: Karol Baran Karol
Motor mocny
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Unia Tarnów +9
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -7
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +11
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -7
Start Gniezno - ROW Rybnik +23
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +27
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +31
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +15
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +13
KSM Krosno - KMŻ Lublin -7
Zawodnik: Proctor
Stal Gorzów - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Unia Tarnów +9
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -7
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +11
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -7
Start Gniezno - ROW Rybnik +23
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +27
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +31
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +15
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +13
KSM Krosno - KMŻ Lublin -7
Zawodnik: Proctor
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -2
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - ROW Rybnik +18
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +28
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +30
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +16
KSM Krosno - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -2
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - ROW Rybnik +18
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +28
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +30
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +16
KSM Krosno - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Miesiąc
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń + 7
Unia Leszno - Unia Tarnów + 15
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +4
Start Gniezno - ROW Rybnik +13
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +15
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +19
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +8
KSM Krosno - KMŻ Lublin -13
Zawodnik: Simon Stead
Stal Gorzów - Unibax Toruń + 7
Unia Leszno - Unia Tarnów + 15
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra +6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +4
Start Gniezno - ROW Rybnik +13
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +15
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +19
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +8
KSM Krosno - KMŻ Lublin -13
Zawodnik: Simon Stead
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń + 11
Unia Leszno - Unia Tarnów + 17
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -5
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +9
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -5
Start Gniezno - ROW Rybnik +23
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +31
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +37
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +19
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +17
KSM Krosno - KMŻ Lublin -15
Zawodnik: Simon Stead
Stal Gorzów - Unibax Toruń + 11
Unia Leszno - Unia Tarnów + 17
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -5
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +9
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -5
Start Gniezno - ROW Rybnik +23
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +31
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +37
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +19
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +17
KSM Krosno - KMŻ Lublin -15
Zawodnik: Simon Stead
Ostatnio zmieniony 29 maja 2011, o 13:57 przez jerry78, łącznie zmieniany 1 raz.
- niespokojny
- Trener
- Posty: 5601
- Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38
Re: VIII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-29
EKSTRALIGA - VII KOLEJKA
Stal Gorzów - Unibax Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +14
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -12
Start Gniezno - ROW Rybnik +20
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +26
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +32
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +20
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +18
KSM Krosno - KMŻ Lublin -16
Zawodnik:Stead
Stal Gorzów - Unibax Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +14
Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra -10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
I LIGA - VII KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk -12
Start Gniezno - ROW Rybnik +20
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź +26
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +32
II LIGA - VI KOLEJKA
Polonia Piła - Kolejarz Rawicz +20
Kolejarz Opole - Wanda Kraków +18
KSM Krosno - KMŻ Lublin -16
Zawodnik:Stead
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych