VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
UWAGA: Typujemy do 22.05 godz 16:00
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Stal Rzeszów - Unia Tarnów
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
PSŻ Poznań - Start Gniezno
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Stal Rzeszów - Unia Tarnów
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
PSŻ Poznań - Start Gniezno
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno
- manjolo
- Junior
- Posty: 319
- Wiek: 36
- Rejestracja: 13 września 2010, o 21:44
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -10
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +14
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +22
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
PSŻ Poznań - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +10
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +20
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole 0
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +10
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +24
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -10
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +14
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +22
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
PSŻ Poznań - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +10
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +20
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole 0
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +10
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +24
motoru brum
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno+4
Sparta Wrocław - Stal Gorzów-12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów+10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa+18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils+12
PSŻ Poznań - Start Gniezno+2
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz-8
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz+4
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole+6
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów+4
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno+12
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno+4
Sparta Wrocław - Stal Gorzów-12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów+10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa+18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils+12
PSŻ Poznań - Start Gniezno+2
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz-8
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz+4
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole+6
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów+4
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno+12
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -10
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +6
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +22
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +24
PSŻ Poznań - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +8
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -12
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +30
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -10
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +6
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +22
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +24
PSŻ Poznań - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +8
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -12
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +30
METHANOL ADVENTURE TEAM
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów -6
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +10
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -4
PSŻ Poznań - Start Gniezno -2
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +18
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +6
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +2
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów -6
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +10
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -4
PSŻ Poznań - Start Gniezno -2
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +18
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +6
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +2
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
Ostatnio zmieniony 22 maja 2011, o 10:25 przez Mary, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 20 grudnia 2009, o 19:07
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +12
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
PSŻ Poznań - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz -10
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -2
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +10
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +2
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +12
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
PSŻ Poznań - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz -10
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -2
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +10
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +2
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +10
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +8
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +14
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
PSŻ Poznań - Start Gniezno +4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +6
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +4
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +10
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +4
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +10
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +8
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +14
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
PSŻ Poznań - Start Gniezno +4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +6
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +4
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +10
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +4
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +10
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -10
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +20
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +20
PSŻ Poznań - Start Gniezno +2
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +10
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +2
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +16
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +2
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +30
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +10
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -10
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +20
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +20
PSŻ Poznań - Start Gniezno +2
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +10
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +2
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +16
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +2
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +30
- rAdEk23
- Junior
- Posty: 434
- Wiek: 33
- Rejestracja: 20 października 2006, o 18:47
- Lokalizacja: Londyn
- Kontakt:
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno+6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów-12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów+10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa+18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils+12
PSŻ Poznań - Start Gniezno+2
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz+10
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz+4
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole+10
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów+6
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno+14
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno+6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów-12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów+10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa+18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils+12
PSŻ Poznań - Start Gniezno+2
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz+10
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz+4
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole+10
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów+6
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno+14
Sipma Lublin
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +12
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +14
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
PSŻ Poznań - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz -6
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +10
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +6
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +6
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +12
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +14
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
PSŻ Poznań - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz -6
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +10
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +6
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +6
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów -2
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +20
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +4
PSŻ Poznań - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +6
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -8
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +14
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +10
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +30
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów -2
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +20
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +4
PSŻ Poznań - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +6
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -8
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +14
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +10
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +30
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -10
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +20
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16
PSŻ Poznań - Start Gniezno +4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz -4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -2
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +4
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +6
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +22
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -10
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +20
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16
PSŻ Poznań - Start Gniezno +4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz -4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -2
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +4
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +6
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +22
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +10
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -6
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +12
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +12
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
PSŻ Poznań - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +10
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +8
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +22
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +10
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -6
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +12
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +12
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
PSŻ Poznań - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +10
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +8
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +22
http://www.forum.isq.com.pl Internetowy Quiz Wiedzy o Żużlu. Dołącz do nas!
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +10
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +6
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +18
PSŻ Poznań - Start Gniezno +4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +6
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -4
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +14
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +4
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +28
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +10
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +6
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +18
PSŻ Poznań - Start Gniezno +4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +6
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -4
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +14
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +4
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +28
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +11
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -11
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +11
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +13
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +15
PSŻ Poznań - Start Gniezno -5
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +5
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +5
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +11
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +5
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +13
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +11
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -11
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +11
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +13
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +15
PSŻ Poznań - Start Gniezno -5
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +5
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +5
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +11
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +5
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +13
- dannie
- Kadrowicz
- Posty: 1743
- Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (+12)
Sparta Wrocław - Stal Gorzów (-4)
Stal Rzeszów - Unia Tarnów (+14)
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa (+20)
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils (+2)
PSŻ Poznań - Start Gniezno (+4)
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz (-4)
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz (+6)
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole (+10)
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów (-4)
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno (+14)
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (+12)
Sparta Wrocław - Stal Gorzów (-4)
Stal Rzeszów - Unia Tarnów (+14)
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa (+20)
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils (+2)
PSŻ Poznań - Start Gniezno (+4)
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz (-4)
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz (+6)
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole (+10)
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów (-4)
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno (+14)
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -6
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +20
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
PSŻ Poznań - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -4
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +12
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -4
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +18
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -6
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +20
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
PSŻ Poznań - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -4
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +12
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -4
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +18
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +12
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +8
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -6
PSŻ Poznań - Start Gniezno -10
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz -4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +12
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -10
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +6
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -12
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +12
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +8
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -6
PSŻ Poznań - Start Gniezno -10
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz -4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +12
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -10
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +6
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +12
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
PSŻ Poznań - Start Gniezno +6
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz -4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +6
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów - 10
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +12
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
PSŻ Poznań - Start Gniezno +6
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz -4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +6
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów - 10
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
" Miasto zamiast dać nam pieniądze, wydaje je na ludzi przebranych za marchewki."
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -14
Stal Rzeszów - Unia Tarnów -4
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +30
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +22
PSŻ Poznań - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +8
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -10
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +14
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +10
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +34
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -14
Stal Rzeszów - Unia Tarnów -4
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +30
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +22
PSŻ Poznań - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +8
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -10
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +14
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +10
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +34
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)
Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +8
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
PSŻ Poznań - Start Gniezno +4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +6
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +10
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -4
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +8
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
PSŻ Poznań - Start Gniezno +4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +6
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +10
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -4
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
-
- Szkółkowicz
- Posty: 293
- Rejestracja: 21 czerwca 2010, o 18:33
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
- VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +12
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -16
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +6
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +22
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +26
PSŻ Poznań - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +8
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +8
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -6
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +30
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +12
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -16
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +6
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +22
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +26
PSŻ Poznań - Start Gniezno -4
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +8
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +8
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -6
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +30
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -4
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -6
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +6
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +10
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils+12
PSŻ Poznań - Start Gniezno 0
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +14
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -8
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +4
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -4
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -6
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +6
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +10
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils+12
PSŻ Poznań - Start Gniezno 0
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +14
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -8
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +4
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p
- niespokojny
- Trener
- Posty: 5602
- Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +4
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -10
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +8
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +14
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
PSŻ Poznań - Start Gniezno +2
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole -4
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +8
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +4
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -10
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +8
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +14
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
PSŻ Poznań - Start Gniezno +2
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +4
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz -6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole -4
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów +8
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +8
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych
Re: VII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-22
EKSTRALIGA - VI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16
PSŻ Poznań - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +8
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +14
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -6
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +20
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Stal Gorzów -8
Stal Rzeszów - Unia Tarnów +10
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa +18
I LIGA - VI KOLEJKA
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16
PSŻ Poznań - Start Gniezno -6
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz +8
ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz +6
II LIGA - V KOLEJKA
Kaskad Równe - Kolejarz Opole +14
Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów -6
Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +20