VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +7
Unia Leszno - Sparta Wrocław +24
Unia Tarnów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +15
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +18
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +20
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +28
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +14
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +12
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin +14
Zawodnik: Proctor
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +7
Unia Leszno - Sparta Wrocław +24
Unia Tarnów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +15
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +18
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +20
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +28
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +14
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +12
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin +14
Zawodnik: Proctor
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
Unia Leszno - Sparta Wrocław +20
Unia Tarnów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +10
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +20
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +24
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +32
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +22
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin - 4
Zawodnik: Karol Baran
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
Unia Leszno - Sparta Wrocław +20
Unia Tarnów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +10
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +20
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +24
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +32
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +22
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin - 4
Zawodnik: Karol Baran
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
- jas
- Senior
- Posty: 757
- Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
- Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
- Kontakt:
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
Unia Leszno - Sparta Wrocław +30
Unia Tarnów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +6
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +18
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +12
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +16
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +30
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +6
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +30
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Puuuuzon
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
Unia Leszno - Sparta Wrocław +30
Unia Tarnów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +6
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +18
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +12
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +16
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +30
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +6
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +30
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Puuuuzon
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +6
Unia Leszno - Sparta Wrocław +18
Unia Tarnów - Apator Toruń -6
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +8
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +16
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +12
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +20
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +22
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +18
Kolejarz Opole - Motor Lublin +10
Zawodnik: Proctor
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +6
Unia Leszno - Sparta Wrocław +18
Unia Tarnów - Apator Toruń -6
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +8
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +16
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +12
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +20
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +22
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +18
Kolejarz Opole - Motor Lublin +10
Zawodnik: Proctor
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra -6
Unia Leszno - Sparta Wrocław +18
Unia Tarnów - Apator Toruń -4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +12
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +20
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +15
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +23
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +24
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +15
Kolejarz Opole - Motor Lublin -4
Zawodnik: Paweł Miesiąc
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra -6
Unia Leszno - Sparta Wrocław +18
Unia Tarnów - Apator Toruń -4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +12
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +20
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +15
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +23
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +24
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +15
Kolejarz Opole - Motor Lublin -4
Zawodnik: Paweł Miesiąc
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +6
Unia Leszno - Sparta Wrocław +20
Unia Tarnów - Unibax Toruń -8
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +6
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +16
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +18
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +22
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła -8
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +16
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin +14
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +6
Unia Leszno - Sparta Wrocław +20
Unia Tarnów - Unibax Toruń -8
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +6
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +16
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +18
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +22
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła -8
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +16
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin +14
Zawodnik: Miesiąc
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
Unia Leszno - Sparta Wrocław +14
Unia Tarnów - Unibax Toruń-4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów-2
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +6
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +20
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź+16
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła+2
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe+5
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin-1
Zawodnik:Suchecki
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
Unia Leszno - Sparta Wrocław +14
Unia Tarnów - Unibax Toruń-4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów-2
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +6
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +20
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź+16
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła+2
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe+5
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin-1
Zawodnik:Suchecki
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
Unia Leszno - Sparta Wrocław +22
Unia Tarnów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +10
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +14
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +28
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +30
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +8
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +16
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin 0
Zawodnik: Miesiąc Paweł
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
Unia Leszno - Sparta Wrocław +22
Unia Tarnów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +10
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +14
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +28
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +30
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +8
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +16
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin 0
Zawodnik: Miesiąc Paweł
trening czyni mistrza.
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
Unia Leszno - Sparta Wrocław +20
Unia Tarnów - Unibax Toruń -4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +8
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +16
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +18
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +22
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +6
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +22
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Proctor
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
Unia Leszno - Sparta Wrocław +20
Unia Tarnów - Unibax Toruń -4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +8
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +16
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +18
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +22
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +6
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +22
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Proctor
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno - Sparta Wrocław
Unia Tarnów - Unibax Toruń -4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +10
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +16
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +4
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +14
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +20
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +8
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +20
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin +14
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno - Sparta Wrocław
Unia Tarnów - Unibax Toruń -4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +10
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +16
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +4
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +14
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +20
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +8
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +20
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin +14
Zawodnik: Miesiąc
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
Unia Leszno - Sparta Wrocław +18
Unia Tarnów - Unibax Toruń -8
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +12
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +22
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +14
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +28
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +26
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła -8
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +18
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin -5
Zawodnik: Puzon
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
Unia Leszno - Sparta Wrocław +18
Unia Tarnów - Unibax Toruń -8
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +12
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +22
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +14
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +28
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +26
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła -8
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +18
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin -5
Zawodnik: Puzon
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
Unia Leszno - Sparta Wrocław +28
Unia Tarnów - Unibax Toruń -7
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +10
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +26
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +8
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +30
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +33
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła -10
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +24
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin -3
Zawodnik: Proctor
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
Unia Leszno - Sparta Wrocław +28
Unia Tarnów - Unibax Toruń -7
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +10
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +26
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +8
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +30
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +33
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła -10
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +24
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin -3
Zawodnik: Proctor
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
Unia Leszno - Sparta Wrocław +20
Unia Tarnów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +4
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +23
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +12
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +20
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +28
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +14
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin +13
Zawodnik: Suchecki
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
Unia Leszno - Sparta Wrocław +20
Unia Tarnów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +4
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +23
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz +12
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +20
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +28
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła +4
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +14
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin +13
Zawodnik: Suchecki
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +4
Unia Leszno - Sparta Wrocław +20
Unia Tarnów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +10
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +18
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 0
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +24
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +22
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła -4
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +12
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin +22
Zawodnik: Puszakowski
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +4
Unia Leszno - Sparta Wrocław +20
Unia Tarnów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów +10
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +18
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 0
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań +24
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź +22
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła -4
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe +12
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin +22
Zawodnik: Puszakowski
- Kaka
- Szkółkowicz
- Posty: 299
- Wiek: 42
- Rejestracja: 3 czerwca 2003, o 01:04
- Lokalizacja: Lublin/Cambridge
- Kontakt:
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
EKSTRALIGA - V KOLEJKA
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra: +10
Unia Leszno - Sparta Wrocław: +16
Unia Tarnów - Unibax Toruń: -4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów: +4
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik: +8
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz: +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznan: +24
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła: -8
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe: +18
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin: +8
Zawodnik: Puszakowski
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra: +10
Unia Leszno - Sparta Wrocław: +16
Unia Tarnów - Unibax Toruń: -4
Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów: +4
I LIGA - V KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik: +8
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz: +10
Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznan: +24
II LIGA - IV KOLEJKA
KSM Krosno - Polonia Piła: -8
Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe: +18
Kolejarz Opole - KMŻ Lublin: +8
Zawodnik: Puszakowski
Re: VI RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-08
WYNIKI:
1. Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 56:33 (+23)
2. Unia Leszno - Sparta Wrocław 51:39 (+12)
3. Unia Tarnów - Unibax Toruń 42:47 (-5)
4. Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów 47:43 (+4)
5. Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 47:43 (+4)
6. Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 44:46 (-2)
7. Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznan 69:16 (+53)
8. Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź 66:24 (+42)
9. KSM Krosno - Polonia Piła 38:52 (-14)
10.Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe 62:28 (+34)
11.Kolejarz Opole - KMŻ Lublin 42:47 (-5)
Z. Zawodnik: Suchecki
KLASYFIKACJA VI RUNDY TYPERA
KLASYFIKACJA GENERALNA PO VI RUNDZIE TYPERA
1. Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 56:33 (+23)
2. Unia Leszno - Sparta Wrocław 51:39 (+12)
3. Unia Tarnów - Unibax Toruń 42:47 (-5)
4. Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów 47:43 (+4)
5. Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 47:43 (+4)
6. Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 44:46 (-2)
7. Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznan 69:16 (+53)
8. Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź 66:24 (+42)
9. KSM Krosno - Polonia Piła 38:52 (-14)
10.Ostrovia Ostrów - Kaskad Równe 62:28 (+34)
11.Kolejarz Opole - KMŻ Lublin 42:47 (-5)
Z. Zawodnik: Suchecki
KLASYFIKACJA VI RUNDY TYPERA
KLASYFIKACJA GENERALNA PO VI RUNDZIE TYPERA