V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-03
V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-03
UWAGA: Typujemy do 1.05 godz 16:00
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Stal Gorzów
Unibax Toruń - Unia Leszno
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Stal Gorzów
Unibax Toruń - Unia Leszno
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 20 grudnia 2009, o 19:07
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów -4
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
Unibax Toruń - Unia Leszno -2
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +8
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów -4
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
Unibax Toruń - Unia Leszno -2
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +8
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +28
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +4
Unia Tarnów - Stal Gorzów -10
Unibax Toruń - Unia Leszno +2
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -2
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +22
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +6
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +16
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +28
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +4
Unia Tarnów - Stal Gorzów -10
Unibax Toruń - Unia Leszno +2
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -2
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +22
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +6
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +16
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +16
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów -4
Unia Tarnów - Stal Gorzów -16
Unibax Toruń - Unia Leszno -6
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -10
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +12
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +16
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów -4
Unia Tarnów - Stal Gorzów -16
Unibax Toruń - Unia Leszno -6
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -10
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +12
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów -6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +14
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +10
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +12
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów -6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +14
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +10
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +12
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
- manjolo
- Junior
- Posty: 319
- Wiek: 36
- Rejestracja: 13 września 2010, o 21:44
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +22
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów -6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -14
Unibax Toruń - Unia Leszno +10
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -2
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +22
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów -6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -14
Unibax Toruń - Unia Leszno +10
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -2
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
motoru brum
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +10
Unia Tarnów - Stal Gorzów -14
Unibax Toruń - Unia Leszno +6
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +8
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +12
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk -4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +16
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +10
Unia Tarnów - Stal Gorzów -14
Unibax Toruń - Unia Leszno +6
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +8
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +12
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk -4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +16
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +18
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -10
Unibax Toruń - Unia Leszno +12
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +10
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +18
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -10
Unibax Toruń - Unia Leszno +12
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +10
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +20
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +10
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
Unibax Toruń - Unia Leszno +8
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -4
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +8
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +20
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +10
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
Unibax Toruń - Unia Leszno +8
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -4
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +8
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +20
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów -6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -12
Unibax Toruń - Unia Leszno +6
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +4
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +18
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +14
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +20
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów -6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -12
Unibax Toruń - Unia Leszno +6
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +4
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +18
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +14
Jacek Rempała:"Niezbyt ciepło przyjęli mnie kibice w Bydgoszczy, od jednego dostałem nawet morelem"
- Łoptymista
- Trener
- Posty: 3790
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
- Lokalizacja: Lublin
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +14
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
Unibax Toruń - Unia Leszno + 6
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz + 4
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +2
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +14
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
Unibax Toruń - Unia Leszno + 6
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz + 4
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +2
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
-
- Senior
- Posty: 990
- Wiek: 33
- Rejestracja: 28 października 2006, o 14:58
- Lokalizacja: Czechów!
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +30
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +4
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +6
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +30
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +4
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +6
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +26
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +10
Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
Unibax Toruń - Unia Leszno +14
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -2
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +16
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk -4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +26
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +10
Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
Unibax Toruń - Unia Leszno +14
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -2
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +16
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk -4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
METHANOL ADVENTURE TEAM
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +30
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +4
Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
Unibax Toruń - Unia Leszno +12
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +30
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +4
Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
Unibax Toruń - Unia Leszno +12
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
http://www.forum.isq.com.pl Internetowy Quiz Wiedzy o Żużlu. Dołącz do nas!
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +30
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Stal Gorzów -10
Unibax Toruń - Unia Leszno +4
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +12
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +30
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Stal Gorzów -10
Unibax Toruń - Unia Leszno +4
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +12
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
Unibax Toruń - Unia Leszno +8
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +20
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +6
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +8
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
Unibax Toruń - Unia Leszno +8
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +20
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +6
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +8
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa + 22
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów + 8
Unia Tarnów - Stal Gorzów - 6
Unibax Toruń - Unia Leszno + 10
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz - 6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils + 14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils + 8
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa + 22
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów + 8
Unia Tarnów - Stal Gorzów - 6
Unibax Toruń - Unia Leszno + 10
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz - 6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils + 14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils + 8
" Miasto zamiast dać nam pieniądze, wydaje je na ludzi przebranych za marchewki."
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +30
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +8
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +8
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -4
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +16
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +30
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +8
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +8
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -4
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +16
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +10
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Stal Gorzów -16
Unibax Toruń - Unia Leszno +6
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +8
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +26
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +20
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Stal Gorzów -16
Unibax Toruń - Unia Leszno +6
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +8
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +26
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +20
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa + 20
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów + 8
Unia Tarnów - Stal Gorzów - 6
Unibax Toruń - Unia Leszno + 8
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz + 4
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils + 12
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk + 4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils + 6
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa + 20
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów + 8
Unia Tarnów - Stal Gorzów - 6
Unibax Toruń - Unia Leszno + 8
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz + 4
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils + 12
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk + 4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils + 6
-
- Szkółkowicz
- Posty: 203
- Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 12:39
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +22
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +10
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +12
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +2
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +8
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +22
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +10
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +12
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +2
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +8
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +18
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +8
Unia Tarnów - Stal Gorzów -12
Unibax Toruń - Unia Leszno +10
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +5
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +16
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +15
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +18
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +8
Unia Tarnów - Stal Gorzów -12
Unibax Toruń - Unia Leszno +10
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +5
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +16
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +15
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2011, o 23:25 przez zycho, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +26
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
Unibax Toruń - Unia Leszno +14
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +22
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +14
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +26
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +6
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
Unibax Toruń - Unia Leszno +14
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +22
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +14
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +30
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +8
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +8
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +8
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk -4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +30
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +8
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +8
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +8
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +14
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk -4
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
Re: V RUNDA TYPERA - niedziela 2011-05-01 - wtorek 2011-05-0
EKSTRALIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +14
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +12
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +2
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +16
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa +24
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów +14
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
Unibax Toruń - Unia Leszno +12
I LIGA - IV KOLEJKA (1.05)
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +2
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils +16
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
I LIGA - II KOLEJKA (3.05)
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils +12