IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
UWAGA: Typujemy do 25.04 godz 15:00
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
Stal Rzeszów - Unibax Toruń
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno
PSŻ Poznań - ROW Rybnik
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz
Kolejarz Opole - Polonia Piła
Wanda Kraków - KMŻ Lublin
Zawodnik:
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
Stal Rzeszów - Unibax Toruń
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno
PSŻ Poznań - ROW Rybnik
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz
Kolejarz Opole - Polonia Piła
Wanda Kraków - KMŻ Lublin
Zawodnik:
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń -8
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów -4
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -8
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +10
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Polonia Piła +6
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: P.Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń -8
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów -4
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -8
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +10
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Polonia Piła +6
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: P.Miesiąc
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2011, o 09:23 przez Mary, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +8
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +12
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +8
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +12
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 20
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +28
Kolejarz Opole - Polonia Piła +8
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Proctor
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +8
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +12
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +8
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +12
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 20
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +28
Kolejarz Opole - Polonia Piła +8
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Proctor
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno -2
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +4
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +20
Kolejarz Opole - Polonia Piła +10
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno -2
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +4
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +20
Kolejarz Opole - Polonia Piła +10
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Miesiąc
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 20 grudnia 2009, o 19:07
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +12
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +18
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +12
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +18
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Miesiąc
- Łoptymista
- Trener
- Posty: 3790
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
- Lokalizacja: Lublin
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -7
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +12
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 22
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +26
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Baran
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -7
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +12
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 22
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +26
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Baran
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno -8
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +12
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +12
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +14
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +20
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +20
Kolejarz Opole - Polonia Piła 0
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Auty
Stal Gorzów - Unia Leszno -8
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +12
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +12
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +14
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +20
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +20
Kolejarz Opole - Polonia Piła 0
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Auty
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +14
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +14
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +18
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +18
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Polonia Piła +20
Wanda Kraków - KMŻ Lublin +6
Zawodnik: Auty
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +14
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +14
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +18
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +18
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Polonia Piła +20
Wanda Kraków - KMŻ Lublin +6
Zawodnik: Auty
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +8
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +8
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Rzeszów - Unibax Toruń -6
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +4
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +12
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Polonia Piła +6
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Rzeszów - Unibax Toruń -6
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +4
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +12
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Polonia Piła +6
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Miesiąc
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +2
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +12
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +14
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +20
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Proctor
Stal Gorzów - Unia Leszno +2
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +12
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +14
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +20
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Proctor
-
- Szkółkowicz
- Posty: 203
- Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 12:39
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Rzeszów - Apator Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +16
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +8
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +20
Polonia Bydgoszcz - GKM Grudziądz + 24
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +24
Kolejarz Opole - Polonia Piła +2
Wanda Kraków - Motor Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Rzeszów - Apator Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +16
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +8
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +20
Polonia Bydgoszcz - GKM Grudziądz + 24
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +24
Kolejarz Opole - Polonia Piła +2
Wanda Kraków - Motor Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +8
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +12
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +22
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 16
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +28
Kolejarz Opole - Polonia Piła +10
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Miesiac
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +8
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +12
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +22
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 16
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +28
Kolejarz Opole - Polonia Piła +10
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Miesiac
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2011, o 22:29 przez go!, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -8
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -8
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +20
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 22
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Polonia Piła +12
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -7
Zawodnik: Miesiac
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -8
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -8
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +20
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 22
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Polonia Piła +12
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -7
Zawodnik: Miesiac
"Życie to jazda"
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno -4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -16
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +6
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -16
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +10
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +6
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Polonia Piła -10
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -4
Zawodnik:P.Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno -4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -16
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +6
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -16
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +10
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +6
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Polonia Piła -10
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -4
Zawodnik:P.Miesiąc
- MikeMistrz
- Senior
- Posty: 866
- Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń -4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -6
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +6
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Paweł Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń -4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -6
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +6
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -8
Zawodnik: Paweł Miesiąc
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno + 4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - 10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń + 10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów + 6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno + 4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik - 8
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź + 10
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 16
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz + 14
Kolejarz Opole - Polonia Piła - 4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin - 10
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno + 4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - 10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń + 10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów + 6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno + 4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik - 8
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź + 10
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 16
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz + 14
Kolejarz Opole - Polonia Piła - 4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin - 10
Zawodnik: Miesiąc
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno + 4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - 8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów + 8
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź + 14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 16
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz + 12
Kolejarz Opole - Polonia Piła -4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno + 4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - 8
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów + 8
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź + 14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 16
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz + 12
Kolejarz Opole - Polonia Piła -4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2011, o 10:05 przez Hela, łącznie zmieniany 1 raz.
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -12
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +10
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Polonia Piła +6
Wanda Kraków - KMŻ Lublin +10
Zawodnik:Baran
Stal Gorzów - Unia Leszno +8
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -12
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +4
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +10
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Polonia Piła +6
Wanda Kraków - KMŻ Lublin +10
Zawodnik:Baran
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +2
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +12
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +10
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +12
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +20
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: P.Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +2
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +6
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +12
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +10
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +12
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +20
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +18
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: P.Miesiąc
http://www.forum.isq.com.pl Internetowy Quiz Wiedzy o Żużlu. Dołącz do nas!
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno - 6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - 10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń -2
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów -4
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -6
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 0
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +14
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz + 26
Kolejarz Opole - Polonia Piła +10
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Tyron Proctor
Stal Gorzów - Unia Leszno - 6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - 10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń -2
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów -4
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -6
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 0
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +14
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz + 26
Kolejarz Opole - Polonia Piła +10
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -12
Zawodnik: Tyron Proctor
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +8
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +8
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +18
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 24
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +24
Kolejarz Opole - Polonia Piła +6
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -10
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +8
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +10
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +8
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +18
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz + 24
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +24
Kolejarz Opole - Polonia Piła +6
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Miesiąc
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno 0
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -6
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +12
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +8
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +22
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +26
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +30
Kolejarz Opole - Polonia Piła +8
Wanda Kraków - KMŻ Lublin 0
Zawodnik: Miesiąc
Stal Gorzów - Unia Leszno 0
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -6
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +12
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +8
PSŻ Poznań - ROW Rybnik -6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +22
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +26
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +30
Kolejarz Opole - Polonia Piła +8
Wanda Kraków - KMŻ Lublin 0
Zawodnik: Miesiąc
- manjolo
- Junior
- Posty: 319
- Wiek: 36
- Rejestracja: 13 września 2010, o 21:44
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +2
Stal Rzeszów - Unibax Toruń -10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +16
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +20
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +10
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Polonia Piła +8
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Baran
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +2
Stal Rzeszów - Unibax Toruń -10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno -4
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +16
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +20
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +10
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Polonia Piła +8
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -10
Zawodnik: Baran
motoru brum
Re: IV RUNDA TYPERA - poniedziałek 2011-04-25
EKSTRALIGA - III KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +2
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +18
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +22
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Josh Auty
Stal Gorzów - Unia Leszno +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Rzeszów - Unibax Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - III KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno +2
PSŻ Poznań - ROW Rybnik +6
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +14
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +18
II LIGA - II KOLEJKA
Ostrovia Ostrów - Kolejarz Rawicz +22
Kolejarz Opole - Polonia Piła +4
Wanda Kraków - KMŻ Lublin -2
Zawodnik: Josh Auty
Mateusz Borowicz o jeździe na przyczepnej nawierzchni: "Lubię czuć motocykl, to że parzy mnie w tyłek i jedzie do przodu."