BONUSY 2010 - Typowanie zakończone
BONUSY 2010 - Typowanie zakończone
Za kazdy trafny typ 15 pkt. Typujemy w 15 kategoriach. W ostatnich pieciu uwzglednia sie tylko zawodnikow sklasyfikowanych. Jesli nie ma takich zawodników, wowczas bierze sie pod uwagę nieklasyfikowanych. Termin typowania bonusow uplywa tuz przed 1 kolejka ligowa, tj. 4 kwietnia o godzinie 23:59 :> Zyczymy sukcesow :]
1. Indywidualny Mistrz Swiata
2. Druzynowy Mistrz Swiata
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow
4. Indywidualny Mistrz Polski
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski
6. Zwyciezca Ekstraligi
7. Zwyciezca I ligi
8. Zwyciezca II ligi
9. Ostatni zespol Ekstraligi
10. Ostatni zespol I ligi
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec
1. Indywidualny Mistrz Swiata
2. Druzynowy Mistrz Swiata
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow
4. Indywidualny Mistrz Polski
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski
6. Zwyciezca Ekstraligi
7. Zwyciezca I ligi
8. Zwyciezca II ligi
9. Ostatni zespol Ekstraligi
10. Ostatni zespol I ligi
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Jason Crump
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Przemysław Pawlicki
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Piotr Świst
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Przemysław Pawlicki
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Piotr Świst
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - N.Pedersen
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Dobrucki
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Torun
7. Zwyciezca I ligi - Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Lodz
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Dym
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Dobrucki
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Torun
7. Zwyciezca I ligi - Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Lodz
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Dym
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Nicki Pedersen
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski- Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - SC Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Piotr Świst
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski- Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - SC Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Piotr Świst
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
-
- Zawodowiec
- Posty: 1193
- Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
- Lokalizacja: Southampton
- Kontakt:
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski- Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unia Leszno
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - SC Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Tomasz Gollob
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Tomasz Piszcz
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski- Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unia Leszno
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - SC Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Tomasz Gollob
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Tomasz Piszcz
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
MOTOR LUBLIN
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata T.Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow D.Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski J.Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski M.Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi Toruń
7. Zwyciezca I ligi Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi J.Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi L.Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi M.Jędrzejewski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak Puzon
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec S.Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow D.Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski J.Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski M.Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi Toruń
7. Zwyciezca I ligi Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi J.Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi L.Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi M.Jędrzejewski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak Puzon
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec S.Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unia Leszno
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardsson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Stanisław Burza
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unia Leszno
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardsson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Stanisław Burza
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
http://www.forum.isq.com.pl Internetowy Quiz Wiedzy o Żużlu. Dołącz do nas!
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Jason Crump
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Zielona Góra
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - PSŻ Poznań
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Łukasz Jankowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Zielona Góra
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - PSŻ Poznań
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Łukasz Jankowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
- Łoptymista
- Trener
- Posty: 3790
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
- Lokalizacja: Lublin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - fabulaz Zielona Goora
10. Ostatni zespol I ligi - Miszkolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - fabulaz Zielona Goora
10. Ostatni zespol I ligi - Miszkolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Piotr Protasiewicz
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Falubaz Zielona Gora
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Orzel Lodz
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Unia Tarnow
10. Ostatni zespol I ligi - ROW Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Siergiej Darkin
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Piotr Protasiewicz
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Falubaz Zielona Gora
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Orzel Lodz
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Unia Tarnow
10. Ostatni zespol I ligi - ROW Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Siergiej Darkin
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Czas na zmiany :]
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarek Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Orzel Lodz
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarek Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Orzel Lodz
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
"Życie to jazda"
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Nicki Pedersen
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maksim Bogdanov
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Azoty Tarnów
7. Zwyciezca I ligi - GTŻ Grudziądz
8. Zwyciezca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - RKM Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Tomasz Gollob
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Scott Nicholls
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Mads Korneliussen
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec- Aleksandar Borodaj
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maksim Bogdanov
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Azoty Tarnów
7. Zwyciezca I ligi - GTŻ Grudziądz
8. Zwyciezca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - RKM Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Tomasz Gollob
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Scott Nicholls
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Mads Korneliussen
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec- Aleksandar Borodaj
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Jason Crump
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - D.Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - RKM Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Scott Nicholls
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec- Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - D.Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - RKM Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Scott Nicholls
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec- Siergiej Darkin
- jas
- Senior
- Posty: 757
- Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
- Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
- Kontakt:
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Nicki Pedersen
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Martin Vaculik
4. Indywidualny Mistrz Polski - Rafał Dobrucki
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Miscolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Lukasz Jankowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec- Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Martin Vaculik
4. Indywidualny Mistrz Polski - Rafał Dobrucki
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Miscolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Lukasz Jankowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec- Siergiej Darkin
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi Tomasz Piszcz
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi Tomasz Piszcz
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec Siergiej Darkin
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Martin Vaculik
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Artur Mroczka
6. Zwyciezca Ekstraligi - Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Grudzionc
8. Zwyciezca II ligi - Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Wrocław
10. Ostatni zespol I ligi - Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Greg Hancock
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Davey Watt
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Mariusz Puszakowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Mariusz Puszakowski
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Martin Vaculik
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Artur Mroczka
6. Zwyciezca Ekstraligi - Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Grudzionc
8. Zwyciezca II ligi - Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Wrocław
10. Ostatni zespol I ligi - Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Greg Hancock
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Davey Watt
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Mariusz Puszakowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Mariusz Puszakowski
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Torun
7. Zwyciezca I ligi - Rzeszow :/
8. Zwyciezca II ligi - Lublin
9. Ostatni Zespol Ekstraligi - Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Daugavpils
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Chris Harris
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Klecha
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Torun
7. Zwyciezca I ligi - Rzeszow :/
8. Zwyciezca II ligi - Lublin
9. Ostatni Zespol Ekstraligi - Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Daugavpils
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Chris Harris
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Klecha
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Matej Kus
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni Zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - PSŻ Poznań
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardsson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Łukasz Jankowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Matej Kus
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni Zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - PSŻ Poznań
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardsson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Łukasz Jankowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Ostatnio zmieniony 3 kwietnia 2010, o 23:20 przez istred, łącznie zmieniany 2 razy.
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata: Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata: Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow: Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski: Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski: Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi: Toruń
7. Zwyciezca I ligi: Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi: Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi: Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi: Miszkolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi: Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi: Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi: Tomasz Piszcz
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak: Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec: Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata: Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow: Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski: Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski: Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi: Toruń
7. Zwyciezca I ligi: Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi: Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi: Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi: Miszkolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi: Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi: Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi: Tomasz Piszcz
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak: Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec: Siergiej Darkin
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Przemysław Pawlicki
6. Zwyciezca Ekstraligi - Apator Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Marta Polskie Folie Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łuć^^
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - RKM Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedałsen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Chris Harris
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Piotr Świst
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Tomasz Piszcz (Karol jest zajebisty, ale liderem pod względem średniej nie był nigdy;])
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- SIergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Przemysław Pawlicki
6. Zwyciezca Ekstraligi - Apator Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Marta Polskie Folie Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łuć^^
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - RKM Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedałsen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Chris Harris
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Piotr Świst
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Tomasz Piszcz (Karol jest zajebisty, ale liderem pod względem średniej nie był nigdy;])
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- SIergiej Darkin
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
- niespokojny
- Trener
- Posty: 5602
- Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Janusz Kołodziej
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Torun
7. Zwyciezca I ligi - GTZ Grudziadz
8. Zwyciezca II ligi - KMZ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Wlokniarz Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi - RKM Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Daniel Nermark
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Janusz Kołodziej
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Torun
7. Zwyciezca I ligi - GTZ Grudziadz
8. Zwyciezca II ligi - KMZ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Wlokniarz Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi - RKM Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Daniel Nermark
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Jason Crump
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Apator Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Marcin Jędrzejewski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Apator Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Marcin Jędrzejewski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - ROW Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Mariusz Puszakowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Mariusz Puszakowski
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - ROW Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Mariusz Puszakowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Mariusz Puszakowski
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
lepiej, żeby mnie dwunastu sądziło, niż czterech niosło.
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Nicki Pedersen
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Tarnow
10. Ostatni zespol I ligi - Poznan
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Tarnow
10. Ostatni zespol I ligi - Poznan
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata- Emil Sajfutdinow
2. Druzynowy Mistrz Swiata- Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow- Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski- Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski- Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi- Unibax Torun
7. Zwyciezca I ligi Marma Rzeszow ;/
8. Zwyciezca II ligi Orzel Lodz
9. Ostatni zespol Ekstraligi- Wlokniarz Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi- Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi- J.Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi- Hot Scott Nicholls
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi- Lukasz Jankowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak Tomek Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec Sziergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata- Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow- Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski- Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski- Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi- Unibax Torun
7. Zwyciezca I ligi Marma Rzeszow ;/
8. Zwyciezca II ligi Orzel Lodz
9. Ostatni zespol Ekstraligi- Wlokniarz Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi- Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi- J.Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi- Hot Scott Nicholls
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi- Lukasz Jankowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak Tomek Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec Sziergiej Darkin
Ostatnio zmieniony 30 marca 2010, o 09:34 przez luCas, łącznie zmieniany 2 razy.
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski