BONUSY 2010 - Typowanie zakończone
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Świata - Tomasz Gollob
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Unia Leszno
7. Zwycięzca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Wlókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Unia Leszno
7. Zwycięzca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Wlókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Nicki Pedersen
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Australia
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Emil Sajfutdinow
4. Indywidualny Mistrz Polski - Piotr Protasiewicz
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Wybrzeże Gdańsk
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Betard Wrocław
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Marcin Jędrzejewski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Mariusz Puszakowski
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Australia
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Emil Sajfutdinow
4. Indywidualny Mistrz Polski - Piotr Protasiewicz
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzów
7. Zwyciezca I ligi - Wybrzeże Gdańsk
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Betard Wrocław
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Marcin Jędrzejewski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Mariusz Puszakowski
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Z żużla powstałeś i w żużel się obrócisz
- Kaka
- Szkółkowicz
- Posty: 299
- Wiek: 42
- Rejestracja: 3 czerwca 2003, o 01:04
- Lokalizacja: Lublin/Cambridge
- Kontakt:
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Emil Sajfudinof
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Apator Torun
7. Zwyciezca I ligi - Wybrzeze Gdansk
8. Zwyciezca II ligi - Krakow
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Start Gniezno
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Greg Hancock
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Daniel Davidsson
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Apator Torun
7. Zwyciezca I ligi - Wybrzeze Gdansk
8. Zwyciezca II ligi - Krakow
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Start Gniezno
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Greg Hancock
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Daniel Davidsson
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Jason Crump
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Emil Sajfutdinow
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Wybrzeże Gdańsk
8. Zwyciezca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - WTS Wrocław
10. Ostatni zespol I ligi - GTŻ Grudziądz
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Emil Sajfutdinow
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Wybrzeże Gdańsk
8. Zwyciezca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - WTS Wrocław
10. Ostatni zespol I ligi - GTŻ Grudziądz
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
- rAdEk23
- Junior
- Posty: 434
- Wiek: 33
- Rejestracja: 20 października 2006, o 18:47
- Lokalizacja: Londyn
- Kontakt:
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata-Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata- Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski Artur Mroczka
6. Zwyciezca Ekstraligi Unia Leszno
7. Zwyciezca I ligi Stal Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi Kmz Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi Grudziadz
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi J.Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi L.Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi K.Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak K.Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec S.Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata- Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski Artur Mroczka
6. Zwyciezca Ekstraligi Unia Leszno
7. Zwyciezca I ligi Stal Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi Kmz Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi Grudziadz
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi J.Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi L.Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi K.Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak K.Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec S.Darkin
Ostatnio zmieniony 3 kwietnia 2010, o 18:38 przez rAdEk23, łącznie zmieniany 1 raz.
Sipma Lublin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Świata - Tomasz Gollob
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Janusz Kołodziej
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwycięzca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Wlókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - RKM Rybnik
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Janusz Kołodziej
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwycięzca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Wlókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - RKM Rybnik
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Świata - Jason Crump
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Toruń
7. Zwycięzca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - KMZ Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Wlókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - Chris Harris
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Toruń
7. Zwycięzca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - KMZ Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Wlókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - Chris Harris
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
-
- Zawodowiec
- Posty: 1240
- Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
- Lokalizacja: Lublin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Gdańsk
8. Zwyciezca II ligi - Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi- Wrocław
10. Ostatni zespol I ligi - Poznań
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Gdańsk
8. Zwyciezca II ligi - Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi- Wrocław
10. Ostatni zespol I ligi - Poznań
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Sajfutdinow
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Australia
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - T. Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Leszno
7. Zwyciezca I ligi - Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Lodz
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Ł. Jankowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - K.Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Australia
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - T. Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Leszno
7. Zwyciezca I ligi - Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Lodz
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Czestochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Ł. Jankowski
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - K.Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Emil Sajfudinof
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Patryk Dudek
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzow
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - ROW Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi -Lee
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Patryk Dudek
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzow
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - ROW Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi -Lee
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
zamiast 500 + program Beryl +
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomek Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzow
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Speedway Miszkolc
10. Ostatni zespol I ligi - ROW Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Stal Gorzow
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszow
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Speedway Miszkolc
10. Ostatni zespol I ligi - ROW Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Świata - Tomasz Gollob
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Unibax Torun
7. Zwycięzca I ligi - Marma Hadykówka Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - KMZ Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Wlokniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - Jaroslaw Hampel
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Unibax Torun
7. Zwycięzca I ligi - Marma Hadykówka Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - KMZ Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Wlokniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - Jaroslaw Hampel
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Nicki Pedersen
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Apator Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi- Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Apator Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi- Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Sebastian Alden
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Falubaz Zielona Góra
7. Zwyciezca I ligi - GKM Grudziądz
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - ROW Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Tomasz Gollob
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Krzysztof Buczkowski
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Tomasz Piszcz
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak- Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Sergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Falubaz Zielona Góra
7. Zwyciezca I ligi - GKM Grudziądz
8. Zwyciezca II ligi - Motor Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - ROW Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Tomasz Gollob
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Krzysztof Buczkowski
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Tomasz Piszcz
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak- Tomasz Piszcz
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Sergiej Darkin
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?
H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...
H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Jason Crump
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Patryk Dudek
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi -KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi -Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Grigorij Laguta
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Stanisław Burza
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Jarosław Hampel
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Patryk Dudek
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi -KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi -Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Grigorij Laguta
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Stanisław Burza
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Nicki Pedersen
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Lokomotiv Daugavpils
8. Zwyciezca II ligi -KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi -Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Grigorij Laguta
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Lokomotiv Daugavpils
8. Zwyciezca II ligi -KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi -Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Grigorij Laguta
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unia Leszno
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi -KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi -Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Dania
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Maciej Janowski
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unia Leszno
7. Zwyciezca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi -KMŻ Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miskolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi -Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Tomasz Gollob
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Leszno
7. Zwyciezca I ligi - Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Magnus Zetterstroem
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Jurica Pavlic
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Leszno
7. Zwyciezca I ligi - Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Lublin
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Rybnik
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi - Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Magnus Zetterstroem
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Swiata - Jason Crump
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Janusz Kołodziej
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi -Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Darcy Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - Janusz Kołodziej
5. Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwyciezca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwyciezca I ligi - Marma Rzeszów
8. Zwyciezca II ligi - Orzeł Łódź
9. Ostatni zespol Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespol I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jezdziec Ekstraligi -Jason Crump
12. Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
-Jurek Mordel zadowolony...
- No tak...
- Żona w domu także...
- No tak...
- Żona w domu także...
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
Indywidualny Mistrz Swiata - Nicki Pedersen
Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Kus
Indywidualny Mistrz Polski - Kołodziej
Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Mroczka
Zwyciezca Ekstraligi - Toruń
Zwyciezca I ligi - Rzeszów
Zwyciezca II ligi - Lublin
Ostatni zespol Ekstraligi - Częstochowa
Ostatni zespol I ligi - Miskolc
Najlepszy jezdziec Ekstraligi -Nicki Pedersen
Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Harris
Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Baran
Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Baran
Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Darkin
Druzynowy Mistrz Swiata - Polska
Indywidualny Mistrz Swiata Juniorow - Kus
Indywidualny Mistrz Polski - Kołodziej
Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski - Mroczka
Zwyciezca Ekstraligi - Toruń
Zwyciezca I ligi - Rzeszów
Zwyciezca II ligi - Lublin
Ostatni zespol Ekstraligi - Częstochowa
Ostatni zespol I ligi - Miskolc
Najlepszy jezdziec Ekstraligi -Nicki Pedersen
Najlepszy jezdziec Pierwszej Ligi - Harris
Najlepszy jezdziec Drugiej Ligi - Baran
Najlepszy jezdziec KMZ Lublin - Polak - Baran
Najlepszy jezdziec KMZ Lublin- Obcokrajowiec - Darkin
- Arcziii
- Posty: 32
- Wiek: 37
- Rejestracja: 17 listopada 2004, o 18:29
- Lokalizacja: Lublin/Kendal
- Kontakt:
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Świata - N.Pedersen
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - D.Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - J.Hampel
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - M.Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Unia Leszno
7. Zwycięzca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Wlókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - N.Pedersen
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - L.Richardson
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - S.Alden
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - K.Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - S.Darkin
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - D.Ward
4. Indywidualny Mistrz Polski - J.Hampel
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - M.Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Unia Leszno
7. Zwycięzca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Wlókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - N.Pedersen
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - L.Richardson
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - S.Alden
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - K.Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - S.Darkin
Re: BONUSY 2010 - Typujemy do 4. kwietnia włącznie!!!
1. Indywidualny Mistrz Świata - Jason Crump
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwycięzca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin
2. Drużynowy Mistrz Świata - Polska
3. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów - Tai Woffinden
4. Indywidualny Mistrz Polski - Tomasz Gollob
5. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Maciej Janowski
6. Zwycięzca Ekstraligi - Unibax Toruń
7. Zwycięzca I ligi - Stal Rzeszów
8. Zwycięzca II ligi - KMŻ Lublin
9. Ostatni zespół Ekstraligi - Włókniarz Częstochowa
10. Ostatni zespół I ligi - Speedway Miszkolc
11. Najlepszy jeździec Ekstraligi - Nicki Pedersen
12. Najlepszy jeździec Pierwszej Ligi - Lee Richardson
13. Najlepszy jeździec Drugiej Ligi - Karol Baran
14. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin - Polak - Karol Baran
15. Najlepszy jeździec KMŻ Lublin- Obcokrajowiec - Siergiej Darkin