zuzel.info

Lubelskie Forum Żużlowe
Dzisiaj jest 16 grudnia 2018, o 09:39

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23 lipca 2018, o 08:20 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55
Posty: 1988
Przepraszam za tytuł tematu, ale musiałem przyciaśnić ze względu na ograniczoną ilość liter ;)

Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno

11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów
GKM Grudziądz - KS Toruń
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk
Start Gniezno - Wanda Kraków

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów - 28.07
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole

Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils


Na górę
Post: 23 lipca 2018, o 12:54 
Offline
Trener

Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Posty: 2018
Lokalizacja: Lublin
Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno +4

11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
GKM Grudziądz - KS Toruń +4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +4

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +40

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +22

Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16


Na górę
Post: 24 lipca 2018, o 18:58 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Posty: 1890
Lokalizacja: Łęczna
#9
Stal Gorzów - Unia Leszno -8

Unia Tarnów - Stal Gorzów +8
GKM Grudziądz - KS Toruń +6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +38
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +8
Start Gniezno - Wanda Kraków +44

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +8
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +16

Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14


Na górę
Post: 25 lipca 2018, o 08:18 
Offline
Senior

Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23
Posty: 511
Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno +2

11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
GKM Grudziądz - KS Toruń +10
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +12
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +34

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +10

Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -6


Na górę
Post: 25 lipca 2018, o 08:53 
Offline
Trener

Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23
Posty: 3331
#4
Stal Gorzów - Unia Leszno +2

Unia Tarnów - Stal Gorzów -12
GKM Grudziądz - KS Toruń +6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +10
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 0
Start Gniezno - Wanda Kraków +24

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -18
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +10

Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 0


Na górę
Post: 25 lipca 2018, o 11:18 
Offline
Junior

Rejestracja: 28 czerwca 2009, o 17:43
Posty: 309
#8

Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno +4

11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów +2
GKM Grudziądz - KS Toruń +4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +4

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +30
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +40

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +26

Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10


Na górę
Post: 25 lipca 2018, o 15:54 
Offline
Zawodowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 21:11
Posty: 1389
Lokalizacja: Lublin
#7

Stal Gorzów - Unia Leszno -2

Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
GKM Grudziądz - KS Toruń -6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - Wanda Kraków +34

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz + 30
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +26

Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8

_________________
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski


Na górę
Post: 26 lipca 2018, o 21:33 
Offline
Senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Posty: 682
Lokalizacja: Lublin
#10

Stal Gorzów - Unia Leszno +4

Unia Tarnów - Stal Gorzów +6
GKM Grudziądz - KS Toruń +8
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -4

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +12
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - Wanda Kraków +42

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +14


Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12


Na górę
Post: 26 lipca 2018, o 22:41 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03
Posty: 1655
#16

Stal Gorzów - Unia Leszno +2

Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń -4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -8

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +44

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 0
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +12


Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14

_________________
kondzio78 pisze:
Raczej to oczywiste że pojedziemy baraże.Przecież o to wszystkim chodzi i nikt nie ma zamiaru pojutrze kończyć sezonu.Na Zielonce też wszyscy jeszcze dorobią


Na górę
Post: 27 lipca 2018, o 08:34 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55
Posty: 1988
Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno -4

11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń +2
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -8

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +36
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - Wanda Kraków +44

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +14

Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16


Na górę
Post: 27 lipca 2018, o 09:06 
Offline
Senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 marca 2008, o 01:01
Posty: 592
Lokalizacja: Lublin
#13
Stal Gorzów - Unia Leszno +2

Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
GKM Grudziądz - KS Toruń +8
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +4
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +22
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 0
Start Gniezno - Wanda Kraków +42

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +26
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +30

Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8

_________________
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."


Na górę
Post: 27 lipca 2018, o 16:36 
Offline
Senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 listopada 2003, o 17:56
Posty: 740
Lokalizacja: Åšwidnik
#21
Stal Gorzów - Unia Leszno -4

Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń +8
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +8
Start Gniezno - Wanda Kraków +36

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +26

Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10

_________________
never ride faster than your angel can fly


Na górę
Post: 27 lipca 2018, o 20:06 
Offline
Trener
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Posty: 2039
Lokalizacja: Aberdeen
Stal Gorzow - Unia Leszno +10

Unia Tarnów - Stal Gorzów +6
GKM Grudziądz - KS Toruń +4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +2

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - Wanda Kraków +30

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +28
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +20

Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +20


Na górę
Post: 28 lipca 2018, o 08:34 
Offline
Trener
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Posty: 3084
Lokalizacja: Lublin
#24

Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń -2
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +30
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - Wanda Kraków +42

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -8
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +22
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +22


Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek


Na górę
Post: 28 lipca 2018, o 15:56 
Offline
Junior

Rejestracja: 14 listopada 2016, o 18:35
Posty: 343
#18

Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
GKM Grudziądz - KS Toruń -6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +14
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +32
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +46

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -12
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +30
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +16


Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14


Na górę
Post: 28 lipca 2018, o 16:41 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03
Posty: 1655
Można jeszcze zmienić typ? Jak tak to uprzejmie proszę o uwzględnienie:

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +8

_________________
kondzio78 pisze:
Raczej to oczywiste że pojedziemy baraże.Przecież o to wszystkim chodzi i nikt nie ma zamiaru pojutrze kończyć sezonu.Na Zielonce też wszyscy jeszcze dorobią


Na górę
Post: 28 lipca 2018, o 16:46 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55
Posty: 1988
Hayden pisze:
Można jeszcze zmienić typ? Jak tak to uprzejmie proszę o uwzględnienie:

Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +8

Jasne. Wiedziałem, że ktoś zmieni jak zobaczyłem, że Pan Dolar nie jedzie. Sam czekałem na skład Rawicza, bo typując uwzględniałem Smyka i Domina, ale bez złotówy mi się wyrównało ;)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl