7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

typowania żużlowe
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 3235
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#1 Postautor: Kargolo » 21 maja 2018, o 16:44

Wszystkie mecze ligowe 27.05.
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń
Unia Leszno - Unia Tarnów
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
Wanda Kraków - ROW Rybnik
Polonia Piła - Motor Lublin
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - Stal Rzeszów
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań

GP Czech - Praga - 26.05

go!
Trener
Posty: 3547
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#2 Postautor: go! » 21 maja 2018, o 16:54

#4
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -16
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +6

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +10

GP Czech - Praga - Maciek Janowski

Rusek
Senior
Posty: 876
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#3 Postautor: Rusek » 21 maja 2018, o 18:48

Wszystkie mecze ligowe 27.05.
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +22
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -12
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk -4

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -6
KSM Krosno - Stal Rzeszów -14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20

GP Czech - Praga - Bartosz Zmarzlik

Sledzio
Trener
Posty: 2160
Wiek: 37
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#4 Postautor: Sledzio » 23 maja 2018, o 10:23

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +14

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź -4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +18

GP Czech - Praga - 26.05 Lindgren

Apocalips
Zawodowiec
Posty: 1495
Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#5 Postautor: Apocalips » 23 maja 2018, o 10:46

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -6
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20

GP Czech - Praga - Jason Doyle
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin

Pozdrawiam - Apocalips

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#6 Postautor: _piotrusss » 24 maja 2018, o 08:44

#7

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 0
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +14

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -10
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +12

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +6
KSM Krosno - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +12

GP Czech - Praga - Maciej Janowski
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2282
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#7 Postautor: Speedway » 24 maja 2018, o 22:03

#9
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +34
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +12

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź -6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -18
Polonia Piła - Motor Lublin -6
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +16

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +8
KSM Krosno - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +22

GP Czech - Praga - 26.05
Jason Doyle
Obrazek

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 3235
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#8 Postautor: Kargolo » 24 maja 2018, o 22:09

UWAGA KOREKTA!
Mecz Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź jest oczywiście w sobotę 26.05 o godzinie 16:15!

Grucha
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 28 czerwca 2009, o 17:43

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#9 Postautor: Grucha » 25 maja 2018, o 09:52

#8

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -18
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16

GP Czech - Praga - 26.05
Patryk Dudek

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3188
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#10 Postautor: mikas » 25 maja 2018, o 12:57

#24

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów -4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +22

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -18
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +20

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +24

GP Czech - Praga - 26.05
Maciej Janowski
MOTOR LUBLIN
Obrazek

ezbeg
Senior
Posty: 602
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 18:35

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#11 Postautor: ezbeg » 25 maja 2018, o 14:43

#18

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +28
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -6
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +20

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16

GP Czech - Praga - 26.05
Maciej Janowski

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 943
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#12 Postautor: Fantys » 25 maja 2018, o 17:51

#15

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +22
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +10
Wanda Kraków - ROW Rybnik -8
Polonia Piła - Motor Lublin -12
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +2
KSM Krosno - Stal Rzeszów +2.

Metalliczny
Senior
Posty: 744
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#13 Postautor: Metalliczny » 25 maja 2018, o 18:15

#10

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +12

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -22
Polonia Piła - Motor Lublin 0
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +6

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16

GP Czech - Praga - 26.05
Bartek Zmarzlik

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 3235
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#14 Postautor: Kargolo » 25 maja 2018, o 18:39

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +18
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +34

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +8
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +14

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +20
KSM Krosno - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20

GP Czech - Praga - Maciej Janowski

Awatar użytkownika
Jcob
Senior
Posty: 594
Wiek: 35
Rejestracja: 12 marca 2008, o 01:01
Lokalizacja: Lublin

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#15 Postautor: Jcob » 26 maja 2018, o 08:41

#13

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +26
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -22
Polonia Piła - Motor Lublin -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +18

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -8
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +30

GP Czech - Praga - 26.05
Maciej Janowski
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."

Awatar użytkownika
m.a.c.i.e.k.s
Junior
Posty: 305
Wiek: 32
Rejestracja: 5 marca 2004, o 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#16 Postautor: m.a.c.i.e.k.s » 26 maja 2018, o 10:21

#1

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów + 20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów + 6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz + 10

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź + 2
Wanda Kraków - ROW Rybnik - 14
Polonia Piła - Motor Lublin - 10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk + 12

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz + 4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +12

GP Czech - Praga - Tai Woffinden

Awatar użytkownika
maestro76
Senior
Posty: 986
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 17:56
Lokalizacja: Åšwidnik

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#17 Postautor: maestro76 » 26 maja 2018, o 11:23

# 21

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +28
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +22

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +8

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -10
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +30

GP Czech - TAI WOFFINDEN
never ride faster than your angel can fly

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2251
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen
Kontakt:

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#18 Postautor: Hans » 26 maja 2018, o 12:36

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +10

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -8
Polonia Piła - Motor Lublin -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +20

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +10
KSM Krosno - Stal Rzeszów -12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20

GP Czech - Praga - 26.05- Patryk Dudek

Awatar użytkownika
Hayden
Kadrowicz
Posty: 1717
Wiek: 29
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#19 Postautor: Hayden » 26 maja 2018, o 14:07

Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +8
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +7
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +12

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -16
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +14

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +22
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +22

GP Czech - Praga - Maciej Janowski
Motor mocny

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 2391
Rejestracja: 8 marca 2009, o 22:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP

#20 Postautor: Perez » 26 maja 2018, o 15:52

Wszystkie mecze ligowe 27.05.
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów -2
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18

Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -26
Polonia Piła - Motor Lublin -10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +12

Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +8
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16

GP Czech - Praga - Emil
Pamiętajcie chamy, mistrza świata nie ruszamy!