7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
Wszystkie mecze ligowe 27.05.
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń
Unia Leszno - Unia Tarnów
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
Wanda Kraków - ROW Rybnik
Polonia Piła - Motor Lublin
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - Stal Rzeszów
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań
GP Czech - Praga - 26.05
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń
Unia Leszno - Unia Tarnów
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
Wanda Kraków - ROW Rybnik
Polonia Piła - Motor Lublin
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz
KSM Krosno - Stal Rzeszów
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań
GP Czech - Praga - 26.05
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
#4
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -16
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +6
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +10
GP Czech - Praga - Maciek Janowski
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -16
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +6
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +10
GP Czech - Praga - Maciek Janowski
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
Wszystkie mecze ligowe 27.05.
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +22
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -12
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk -4
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -6
KSM Krosno - Stal Rzeszów -14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20
GP Czech - Praga - Bartosz Zmarzlik
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +22
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -12
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk -4
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -6
KSM Krosno - Stal Rzeszów -14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20
GP Czech - Praga - Bartosz Zmarzlik
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +14
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź -4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +18
GP Czech - Praga - 26.05 Lindgren
Unia Leszno - Unia Tarnów +18
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +14
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź -4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +18
GP Czech - Praga - 26.05 Lindgren
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -6
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20
GP Czech - Praga - Jason Doyle
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -6
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20
GP Czech - Praga - Jason Doyle
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
#7
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 0
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +14
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -10
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +12
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +6
KSM Krosno - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +12
GP Czech - Praga - Maciej Janowski
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 0
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +14
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -10
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +12
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +6
KSM Krosno - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +12
GP Czech - Praga - Maciej Janowski
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
#9
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +34
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +12
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź -6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -18
Polonia Piła - Motor Lublin -6
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +16
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +8
KSM Krosno - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +22
GP Czech - Praga - 26.05
Jason Doyle
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +34
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +12
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź -6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -18
Polonia Piła - Motor Lublin -6
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +16
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +8
KSM Krosno - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +22
GP Czech - Praga - 26.05
Jason Doyle
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
UWAGA KOREKTA!
Mecz Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź jest oczywiście w sobotę 26.05 o godzinie 16:15!
Mecz Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź jest oczywiście w sobotę 26.05 o godzinie 16:15!
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
#8
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -18
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16
GP Czech - Praga - 26.05
Patryk Dudek
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +10
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +16
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -18
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16
GP Czech - Praga - 26.05
Patryk Dudek
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
#24
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów -4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +22
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -18
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +20
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +24
GP Czech - Praga - 26.05
Maciej Janowski
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów -4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +22
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -18
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +20
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +24
GP Czech - Praga - 26.05
Maciej Janowski
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
#18
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +28
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -6
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +20
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16
GP Czech - Praga - 26.05
Maciej Janowski
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +28
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -6
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +20
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16
GP Czech - Praga - 26.05
Maciej Janowski
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
#15
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +22
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +10
Wanda Kraków - ROW Rybnik -8
Polonia Piła - Motor Lublin -12
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +2
KSM Krosno - Stal Rzeszów +2.
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów +22
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +8
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +10
Wanda Kraków - ROW Rybnik -8
Polonia Piła - Motor Lublin -12
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +2
KSM Krosno - Stal Rzeszów +2.
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
#10
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +12
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -22
Polonia Piła - Motor Lublin 0
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +6
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16
GP Czech - Praga - 26.05
Bartek Zmarzlik
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +12
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -22
Polonia Piła - Motor Lublin 0
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +6
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16
GP Czech - Praga - 26.05
Bartek Zmarzlik
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +18
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +34
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +8
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +14
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +20
KSM Krosno - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20
GP Czech - Praga - Maciej Janowski
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +34
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +8
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +14
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +20
KSM Krosno - Stal Rzeszów -10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20
GP Czech - Praga - Maciej Janowski
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
#13
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +26
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -22
Polonia Piła - Motor Lublin -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +18
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -8
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +30
GP Czech - Praga - 26.05
Maciej Janowski
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +26
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -22
Polonia Piła - Motor Lublin -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +18
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -8
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +30
GP Czech - Praga - 26.05
Maciej Janowski
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
- m.a.c.i.e.k.s
- Junior
- Posty: 345
- Wiek: 35
- Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
- Lokalizacja: Lublin
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
#1
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów + 20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów + 6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz + 10
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź + 2
Wanda Kraków - ROW Rybnik - 14
Polonia Piła - Motor Lublin - 10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk + 12
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz + 4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +12
GP Czech - Praga - Tai Woffinden
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +12
Unia Leszno - Unia Tarnów + 20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów + 6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz + 10
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź + 2
Wanda Kraków - ROW Rybnik - 14
Polonia Piła - Motor Lublin - 10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk + 12
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz + 4
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +12
GP Czech - Praga - Tai Woffinden
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
# 21
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +28
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +22
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +8
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -10
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +30
GP Czech - TAI WOFFINDEN
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +16
Unia Leszno - Unia Tarnów +28
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +22
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -20
Polonia Piła - Motor Lublin -10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +8
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz -10
KSM Krosno - Stal Rzeszów -20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +30
GP Czech - TAI WOFFINDEN
never ride faster than your angel can fly
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +10
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -8
Polonia Piła - Motor Lublin -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +20
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +10
KSM Krosno - Stal Rzeszów -12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20
GP Czech - Praga - 26.05- Patryk Dudek
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +6
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +10
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -8
Polonia Piła - Motor Lublin -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +20
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +10
KSM Krosno - Stal Rzeszów -12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +20
GP Czech - Praga - 26.05- Patryk Dudek
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +8
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +7
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +12
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -16
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +14
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +22
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +22
GP Czech - Praga - Maciej Janowski
Unia Leszno - Unia Tarnów +20
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów +7
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +12
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - ROW Rybnik -16
Polonia Piła - Motor Lublin -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +14
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +22
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +22
GP Czech - Praga - Maciej Janowski
Motor mocny
Re: 7 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ + 2 RUNDA GP
Wszystkie mecze ligowe 27.05.
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów -2
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -26
Polonia Piła - Motor Lublin -10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +12
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +8
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16
GP Czech - Praga - Emil
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń +14
Unia Leszno - Unia Tarnów +30
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów -2
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz +18
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - ROW Rybnik -26
Polonia Piła - Motor Lublin -10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +12
Kolejarz Opole - Unia-Kolejarz Rawicz +8
KSM Krosno - Stal Rzeszów -18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań +16
GP Czech - Praga - Emil
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!