6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
KS Toruń - Unia Leszno - 18.05
Unia Tarnów - GKM Grudziądz - 20.05
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - 20.05
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa - 20.05
Polonia Piła - Orzeł Łódź - 18.05
ROW Rybnik - Start Gniezno - 20.05
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils - 20.05
Motor Lublin - Wanda Kraków - 20.05
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 19.05
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno - 20.05
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole - 20.05
Unia Tarnów - GKM Grudziądz - 20.05
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - 20.05
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa - 20.05
Polonia Piła - Orzeł Łódź - 18.05
ROW Rybnik - Start Gniezno - 20.05
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils - 20.05
Motor Lublin - Wanda Kraków - 20.05
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 19.05
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno - 20.05
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole - 20.05
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#4
KS Toruń - Unia Leszno +6
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +12
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +10
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +10
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +10
Motor Lublin - Wanda Kraków +20
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +10
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
KS Toruń - Unia Leszno +6
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +12
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +10
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +10
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +10
Motor Lublin - Wanda Kraków +20
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +10
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
KS Toruń - Unia Leszno +4
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa -4
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - Wanda Kraków +22
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +6
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +12
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa -4
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - Wanda Kraków +22
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +6
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +12
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#12
KS Toruń - Unia Leszno -10
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +8
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +6
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
Motor Lublin - Wanda Kraków +28
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno -6
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +14
KS Toruń - Unia Leszno -10
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +8
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +6
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
Motor Lublin - Wanda Kraków +28
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno -6
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +14
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#24
KS Toruń - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +10
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +16
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +12
Polonia Piła - Orzeł Łódź -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - Wanda Kraków +24
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno -4
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
KS Toruń - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +10
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +16
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +12
Polonia Piła - Orzeł Łódź -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - Wanda Kraków +24
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno -4
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#9
KS Toruń - Unia Leszno -8
Unia Tarnów - GKM Grudziądz -4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +4
Polonia Piła - Orzeł Łódź -10
ROW Rybnik - Start Gniezno +14
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
Motor Lublin - Wanda Kraków +30
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +10
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +16
KS Toruń - Unia Leszno -8
Unia Tarnów - GKM Grudziądz -4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +4
Polonia Piła - Orzeł Łódź -10
ROW Rybnik - Start Gniezno +14
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
Motor Lublin - Wanda Kraków +30
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +10
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +16
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#2
KS Toruń - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +12
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +16
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa -2
Polonia Piła - Orzeł Łódź -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
Motor Lublin - Wanda Kraków +40
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +6
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
KS Toruń - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +12
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +16
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa -2
Polonia Piła - Orzeł Łódź -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +18
Motor Lublin - Wanda Kraków +40
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +6
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#13
KS Toruń - Unia Leszno -10
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +4
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
Motor Lublin - Wanda Kraków +32
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +4
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
KS Toruń - Unia Leszno -10
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +4
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
Motor Lublin - Wanda Kraków +32
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +4
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#21
KS Toruń - Unia Leszno -2
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +8
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +14
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +6
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +20
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - Wanda Kraków +40
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +8
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +8
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +26
KS Toruń - Unia Leszno -2
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +8
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +14
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +6
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +20
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - Wanda Kraków +40
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +8
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +8
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +26
never ride faster than your angel can fly
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#8
KS Toruń - Unia Leszno -2
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +6
Polonia Piła - Orzeł Łódź -4
ROW Rybnik - Start Gniezno +20
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - Wanda Kraków +35
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +8
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +26
KS Toruń - Unia Leszno -2
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +6
Polonia Piła - Orzeł Łódź -4
ROW Rybnik - Start Gniezno +20
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - Wanda Kraków +35
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +8
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +26
- m.a.c.i.e.k.s
- Junior
- Posty: 345
- Wiek: 35
- Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
- Lokalizacja: Lublin
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
KS Toruń - Unia Leszno - 12
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +10
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +6
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa - 8
Polonia Piła - Orzeł Łódź +2
ROW Rybnik - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +6
Motor Lublin - Wanda Kraków + 32
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +8
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +2
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +10
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +6
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa - 8
Polonia Piła - Orzeł Łódź +2
ROW Rybnik - Start Gniezno +8
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +6
Motor Lublin - Wanda Kraków + 32
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +8
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +2
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#18
KS Toruń - Unia Leszno -10
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +6
Polonia Piła - Orzeł Łódź +2
ROW Rybnik - Start Gniezno +10
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +8
Motor Lublin - Wanda Kraków + 28
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +4
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +18
KS Toruń - Unia Leszno -10
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +6
Polonia Piła - Orzeł Łódź +2
ROW Rybnik - Start Gniezno +10
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +8
Motor Lublin - Wanda Kraków + 28
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +4
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +18
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
KS Toruń - Unia Leszno -6
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +12
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +10
Polonia Piła - Orzeł Łódź -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +22
Motor Lublin - Wanda Kraków +40
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +6
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +18
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +12
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +10
Polonia Piła - Orzeł Łódź -6
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +22
Motor Lublin - Wanda Kraków +40
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +6
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +18
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
KS Toruń - Unia Leszno -6
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +14
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +6
Polonia Piła - Orzeł Łódź -10
ROW Rybnik - Start Gniezno +18
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - Wanda Kraków +34
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +8
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +8
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +14
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +6
Polonia Piła - Orzeł Łódź -10
ROW Rybnik - Start Gniezno +18
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - Wanda Kraków +34
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +8
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +8
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +20
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#16
KS Toruń - Unia Leszno -8
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +2
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +8
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +18
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - Wanda Kraków +38
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno 0
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +22
KS Toruń - Unia Leszno -8
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +2
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +8
Polonia Piła - Orzeł Łódź -8
ROW Rybnik - Start Gniezno +18
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - Wanda Kraków +38
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno 0
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +22
Motor mocny
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
KS Toruń - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - GKM Grudziądz -4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +4
Polonia Piła - Orzeł Łódź -10
ROW Rybnik - Start Gniezno +18
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
Motor Lublin - Wanda Kraków +36
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +6
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +6
Unia Tarnów - GKM Grudziądz -4
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +4
Polonia Piła - Orzeł Łódź -10
ROW Rybnik - Start Gniezno +18
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +20
Motor Lublin - Wanda Kraków +36
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno +6
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +6
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#7
KS Toruń - Unia Leszno -10
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +10
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +10
Motor Lublin - Wanda Kraków +32
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +8
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno 0
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +22
KS Toruń - Unia Leszno -10
Unia Tarnów - GKM Grudziądz +6
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +10
ROW Rybnik - Start Gniezno +16
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils +10
Motor Lublin - Wanda Kraków +32
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. +8
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno 0
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole +22
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: 6 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#15
Unia Tarnów - GKM Grudziądz - +12
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - +14
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa - +8
Polonia Piła - Orzeł Łódź - 18.05
ROW Rybnik - Start Gniezno - 0
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils - +14
Motor Lublin - Wanda Kraków - +26
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno - +2
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole - +12
Unia Tarnów - GKM Grudziądz - +12
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra - +14
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa - +8
Polonia Piła - Orzeł Łódź - 18.05
ROW Rybnik - Start Gniezno - 0
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils - +14
Motor Lublin - Wanda Kraków - +26
Unia-Kolejarz Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - +4
Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno - +2
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole - +12