1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Przepraszam, że tak późno, obiecuję poprawę w tej materii Obok data i godzina końca typowania.
Sparta Wrocław - Unia Leszno - 7.04, 15:00 (tutaj wyjątkowo typujemy do godziny rozpoczęcia meczu, bo moja wina, że tak późno powstał temat)
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa - 8.04, 10:00
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 8.04, 10:00
Stal Gorzów - KS Toruń - 8.04, 10:00
ROW Rybnik - Polonia Piła - 7.04, 16:15 (tak jak wyżej)
Motor Lublin - Orzeł Łódź - 8.04, 10:00
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków - 8.04, 10:00
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils - 8.04, 10:00
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno - 7.04, 17:30 (tak jak wyżej)
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole - 8.04, 10:00
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów - 3.06, 10:00
Zaczynamy zabawę, powodzenia :)
Sparta Wrocław - Unia Leszno - 7.04, 15:00 (tutaj wyjątkowo typujemy do godziny rozpoczęcia meczu, bo moja wina, że tak późno powstał temat)
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa - 8.04, 10:00
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 8.04, 10:00
Stal Gorzów - KS Toruń - 8.04, 10:00
ROW Rybnik - Polonia Piła - 7.04, 16:15 (tak jak wyżej)
Motor Lublin - Orzeł Łódź - 8.04, 10:00
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków - 8.04, 10:00
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils - 8.04, 10:00
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno - 7.04, 17:30 (tak jak wyżej)
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole - 8.04, 10:00
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów - 3.06, 10:00
Zaczynamy zabawę, powodzenia :)
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#16
Sparta Wrocław - Unia Leszno 0
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
Stal Gorzów - KS Toruń +12
ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +26
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +14
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +8
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10
Sparta Wrocław - Unia Leszno 0
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
Stal Gorzów - KS Toruń +12
ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +26
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +14
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +8
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10
Ostatnio zmieniony 6 kwietnia 2018, o 19:19 przez Hayden, łącznie zmieniany 1 raz.
Motor mocny
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Hayden pisze:Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10
Na pewno chcesz typować mecz 2 miesiące wcześniej?
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#4
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +6
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +8
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +10
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -8
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +6
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +8
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +10
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -8
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Sparta Wrocław - Unia Leszno -4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
Stal Gorzów - KS Toruń +14
ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +12
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +24
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
Stal Gorzów - KS Toruń +14
ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +12
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +24
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Kargolo pisze:Hayden pisze:Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10
Na pewno chcesz typować mecz 2 miesiące wcześniej?
Później (np za miesiąc) tego meczu nie mogę zmienić?
Motor mocny
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Możesz, najwyżej zrobię przypomnienie o zaległości. Ale w nowym poście żeby mi się pokazał :)
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#7
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 0
Stal Gorzów - KS Toruń +14
ROW Rybnik - Polonia Piła +18
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole 0
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -14
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 0
Stal Gorzów - KS Toruń +14
ROW Rybnik - Polonia Piła +18
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole 0
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -14
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#2
Sparta Wrocław - Unia Leszno +2
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +14
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +34
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +2
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -14
Sparta Wrocław - Unia Leszno +2
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +14
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +34
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +2
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -14
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#9
Sparta Wrocław - Unia Leszno +2
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +8
ROW Rybnik - Polonia Piła +26
Motor Lublin - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +32
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +26
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -28
Sparta Wrocław - Unia Leszno +2
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +8
ROW Rybnik - Polonia Piła +26
Motor Lublin - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +32
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +26
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -28
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#10
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Gorzów - KS Toruń +8
ROW Rybnik - Polonia Piła +14
Motor Lublin - Orzeł Łódź +6
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +18
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +8
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +6
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -16
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Gorzów - KS Toruń +8
ROW Rybnik - Polonia Piła +14
Motor Lublin - Orzeł Łódź +6
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +18
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +8
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +6
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -16
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#21
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa 0
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź 0
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +12
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +8
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -12
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa 0
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź 0
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +12
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +8
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -12
never ride faster than your angel can fly
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#24
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +22
Motor Lublin - Orzeł Łódź +12
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +30
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +12
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +6
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +22
Motor Lublin - Orzeł Łódź +12
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +30
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +12
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +6
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -18
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#18
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +18
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +24
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils -6
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +20
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -20
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +18
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +24
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils -6
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +20
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -20
- m.a.c.i.e.k.s
- Junior
- Posty: 345
- Wiek: 35
- Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
- Lokalizacja: Lublin
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#1
Sparta Wrocław - Unia Leszno 0
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -2
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - KS Toruń +5
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -8
Sparta Wrocław - Unia Leszno 0
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -2
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - KS Toruń +5
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -8
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#17
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +14
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +26
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils -4
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +13
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +8
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +14
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +26
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils -4
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +13
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +8
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10
"Życie to jazda"
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#6
Sparta Wrocław - Unia Leszno -2
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -2
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
Stal Gorzów - KS Toruń +12
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -16
Sparta Wrocław - Unia Leszno -2
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -2
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
Stal Gorzów - KS Toruń +12
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -16
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#20
Sparta Wrocław - Unia Leszno
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -8
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - +4
Stal Gorzów - KS Toruń - +15
ROW Rybnik - Polonia Piła +18
Motor Lublin - Orzeł Łódź - +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +20
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +12
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -18
Sparta Wrocław - Unia Leszno
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -8
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - +4
Stal Gorzów - KS Toruń - +15
ROW Rybnik - Polonia Piła +18
Motor Lublin - Orzeł Łódź - +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +20
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +12
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -18
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#13
Sparta Wrocław - Unia Leszn
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +2
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +30
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -20
Sparta Wrocław - Unia Leszn
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +2
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +30
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -20
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Tak to wygląda po pierwszym dniu. Pierwszym liderem został Hayden, gratuluję! Tylko on i m.a.c.i.e.k.s trafili remis wrocławsko-leszczyński.
Tutaj można pobrać w wyższej rozdzielczości: http://chomikuj.pl/typer_zuzel.info/Kla ... owe+typera
PS: W następnych tygodniach będę publikował klasyfikacje przejściowe raczej po zakończeniu żużlowej niedzieli, ale teraz chciałem zobaczyć czy wszystko mi się ładnie wyliczy i jak to będzie wyglądać. Jeśli dostrzeżecie jakiś błąd proszę o info. Pozdro :)
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#8
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa - 8.04, 10:00 -6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 8.04, 10:00 +4
Stal Gorzów - KS Toruń - 8.04, 10:00 +4
Motor Lublin - Orzeł Łódź - 8.04, 10:00 +6
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków - 8.04, 10:00 +10
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils - 8.04, 10:00 -2
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole - 8.04, 10:00 +4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa - 8.04, 10:00 -6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 8.04, 10:00 +4
Stal Gorzów - KS Toruń - 8.04, 10:00 +4
Motor Lublin - Orzeł Łódź - 8.04, 10:00 +6
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków - 8.04, 10:00 +10
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils - 8.04, 10:00 -2
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole - 8.04, 10:00 +4
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Sparta Wrocław - Unia Leszno
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - +8
Stal Gorzów - KS Toruń -
ROW Rybnik - Polonia Piła
Motor Lublin - Orzeł Łódź - +12
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +26
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - +8
Stal Gorzów - KS Toruń -
ROW Rybnik - Polonia Piła
Motor Lublin - Orzeł Łódź - +12
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +26
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
maestro76 pisze:#21
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa 0
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Gorzów - KS Toruń +10
ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź 0
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +12
Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +8
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -12
Trafił :D
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#5
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -14
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -14
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: 1 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#15
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -16
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -16