zuzel.info

Lubelskie Forum Żużlowe
Dzisiaj jest 10 grudnia 2018, o 01:53

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 
Autor Wiadomość
Post: 6 kwietnia 2018, o 15:33 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55
Posty: 1985
Przepraszam, że tak późno, obiecuję poprawę w tej materii ;) Obok data i godzina końca typowania.

Sparta Wrocław - Unia Leszno - 7.04, 15:00 (tutaj wyjątkowo typujemy do godziny rozpoczęcia meczu, bo moja wina, że tak późno powstał temat)
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa - 8.04, 10:00
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 8.04, 10:00
Stal Gorzów - KS Toruń - 8.04, 10:00

ROW Rybnik - Polonia Piła - 7.04, 16:15 (tak jak wyżej)
Motor Lublin - Orzeł Łódź - 8.04, 10:00
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków - 8.04, 10:00
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils - 8.04, 10:00

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno - 7.04, 17:30 (tak jak wyżej)
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole - 8.04, 10:00
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów - 3.06, 10:00

Zaczynamy zabawę, powodzenia :)


Na górę
Post: 6 kwietnia 2018, o 15:48 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03
Posty: 1655
#16

Sparta Wrocław - Unia Leszno 0
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
Stal Gorzów - KS Toruń +12

ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +26
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +14

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +8
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10

_________________
kondzio78 pisze:
Raczej to oczywiste że pojedziemy baraże.Przecież o to wszystkim chodzi i nikt nie ma zamiaru pojutrze kończyć sezonu.Na Zielonce też wszyscy jeszcze dorobią


Ostatnio zmieniony 6 kwietnia 2018, o 19:19 przez Hayden, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Post: 6 kwietnia 2018, o 16:14 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55
Posty: 1985
Hayden pisze:
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10

Na pewno chcesz typować mecz 2 miesiące wcześniej? ;)


Na górę
Post: 6 kwietnia 2018, o 16:22 
Offline
Trener

Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23
Posty: 3328
#4
Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +10

ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +6

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +8
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +10
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -8


Na górę
Post: 6 kwietnia 2018, o 17:02 
Offline
Trener
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 marca 2003, o 12:07
Posty: 2088
Sparta Wrocław - Unia Leszno -4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
Stal Gorzów - KS Toruń +14

ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +12
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +24
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10

_________________
Mugen Seiki Racing


Na górę
Post: 6 kwietnia 2018, o 19:18 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03
Posty: 1655
Kargolo pisze:
Hayden pisze:
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10

Na pewno chcesz typować mecz 2 miesiące wcześniej? ;)


Później (np za miesiąc) tego meczu nie mogę zmienić?

_________________
kondzio78 pisze:
Raczej to oczywiste że pojedziemy baraże.Przecież o to wszystkim chodzi i nikt nie ma zamiaru pojutrze kończyć sezonu.Na Zielonce też wszyscy jeszcze dorobią


Na górę
Post: 6 kwietnia 2018, o 19:24 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55
Posty: 1985
Możesz, najwyżej zrobię przypomnienie o zaległości. Ale w nowym poście żeby mi się pokazał :)


Na górę
Post: 6 kwietnia 2018, o 20:28 
Offline
Zawodowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 21:11
Posty: 1387
Lokalizacja: Lublin
#7

Sparta Wrocław - Unia Leszno +6
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 0
Stal Gorzów - KS Toruń +14

ROW Rybnik - Polonia Piła +18
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole 0
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -14

_________________
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski


Na górę
Post: 6 kwietnia 2018, o 22:07 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55
Posty: 1985
#2
Sparta Wrocław - Unia Leszno +2
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +14

ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +34
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +2
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -14


Na górę
Post: 6 kwietnia 2018, o 22:37 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Posty: 1890
Lokalizacja: Łęczna
#9
Sparta Wrocław - Unia Leszno +2
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +8

ROW Rybnik - Polonia Piła +26
Motor Lublin - Orzeł Łódź +4
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +32
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +26

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -28


Na górę
Post: 7 kwietnia 2018, o 07:54 
Offline
Senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Posty: 682
Lokalizacja: Lublin
#10
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -4
Stal Gorzów - KS Toruń +8

ROW Rybnik - Polonia Piła +14
Motor Lublin - Orzeł Łódź +6
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +18
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +8

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +6
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -16


Na górę
Post: 7 kwietnia 2018, o 08:48 
Offline
Senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 listopada 2003, o 17:56
Posty: 740
Lokalizacja: Åšwidnik
#21
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa 0
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Gorzów - KS Toruń +10

ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź 0
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +12

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +8
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -12

_________________
never ride faster than your angel can fly


Na górę
Post: 7 kwietnia 2018, o 08:51 
Offline
Trener
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Posty: 3084
Lokalizacja: Lublin
#24
Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
Stal Gorzów - KS Toruń +10

ROW Rybnik - Polonia Piła +22
Motor Lublin - Orzeł Łódź +12
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +30
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +12
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +6
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -18

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek


Na górę
Post: 7 kwietnia 2018, o 09:13 
Offline
Junior

Rejestracja: 14 listopada 2016, o 18:35
Posty: 342
#18

Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - KS Toruń +10

ROW Rybnik - Polonia Piła +18
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +24
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils -6

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +20
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -20


Na górę
Post: 7 kwietnia 2018, o 11:00 
Offline
Szkółkowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 marca 2004, o 17:16
Posty: 290
Lokalizacja: Lublin
#1

Sparta Wrocław - Unia Leszno 0
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -2
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +10
Stal Gorzów - KS Toruń +5

ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -8


Na górę
Post: 7 kwietnia 2018, o 11:45 
Offline
Senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 czerwca 2007, o 19:51
Posty: 761
#17

Sparta Wrocław - Unia Leszno +8
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +12
Stal Gorzów - KS Toruń +10

ROW Rybnik - Polonia Piła +20
Motor Lublin - Orzeł Łódź +14
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +26
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils -4

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +13
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +8
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10

_________________
"Życie to jazda"


Na górę
Post: 7 kwietnia 2018, o 14:19 
Offline
Senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 marca 2009, o 22:08
Posty: 975
Lokalizacja: Lubartów
#6

Sparta Wrocław - Unia Leszno -2
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -2
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
Stal Gorzów - KS Toruń +12

ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +14
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -16

_________________
Bójta sie chamy do Ekstraligi wracamy ;)


Na górę
Post: 7 kwietnia 2018, o 15:05 
Offline
Szkółkowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 września 2007, o 12:54
Posty: 276
#20

Sparta Wrocław - Unia Leszno
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa -8
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - +4
Stal Gorzów - KS Toruń - +15

ROW Rybnik - Polonia Piła +18
Motor Lublin - Orzeł Łódź - +10
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +20
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +4

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +20
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +12
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -18


Na górę
Post: 7 kwietnia 2018, o 16:24 
Offline
Senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 marca 2008, o 01:01
Posty: 592
Lokalizacja: Lublin
#13
Sparta Wrocław - Unia Leszn
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +2
Stal Gorzów - KS Toruń +10

ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź +8
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +30
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +20

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +10
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -2
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -20

_________________
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."


Na górę
Post: 7 kwietnia 2018, o 21:19 
Offline
Kadrowicz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55
Posty: 1985
Obrazek
Tak to wygląda po pierwszym dniu. Pierwszym liderem został Hayden, gratuluję! Tylko on i m.a.c.i.e.k.s trafili remis wrocławsko-leszczyński.
Tutaj można pobrać w wyższej rozdzielczości: http://chomikuj.pl/typer_zuzel.info/Kla ... owe+typera
PS: W następnych tygodniach będę publikował klasyfikacje przejściowe raczej po zakończeniu żużlowej niedzieli, ale teraz chciałem zobaczyć czy wszystko mi się ładnie wyliczy i jak to będzie wyglądać. Jeśli dostrzeżecie jakiś błąd proszę o info. Pozdro :)


Na górę
Post: 8 kwietnia 2018, o 09:23 
Offline
Junior

Rejestracja: 28 czerwca 2009, o 17:43
Posty: 309
#8

GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa - 8.04, 10:00 -6
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 8.04, 10:00 +4
Stal Gorzów - KS Toruń - 8.04, 10:00 +4


Motor Lublin - Orzeł Łódź - 8.04, 10:00 +6
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków - 8.04, 10:00 +10
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils - 8.04, 10:00 -2

PSŻ Poznań - Kolejarz Opole - 8.04, 10:00 +4


Na górę
Post: 8 kwietnia 2018, o 10:48 
Offline
Trener

Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Posty: 2018
Lokalizacja: Lublin
Sparta Wrocław - Unia Leszno
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - +8
Stal Gorzów - KS Toruń -

ROW Rybnik - Polonia Piła
Motor Lublin - Orzeł Łódź - +12
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +26
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +10

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole -4
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -10


Na górę
Post: 8 kwietnia 2018, o 22:34 
Offline
Senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24
Posty: 732
maestro76 pisze:
#21
Sparta Wrocław - Unia Leszno +4
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa 0
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -8
Stal Gorzów - KS Toruń +10

ROW Rybnik - Polonia Piła +16
Motor Lublin - Orzeł Łódź 0
Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków +22
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils +12

Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno +16
PSŻ Poznań - Kolejarz Opole +8
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -12



Trafił :D

_________________
Obrazek

http://www.pomocdrogowalublin.pl


Na górę
Post: 11 kwietnia 2018, o 13:49 
Offline
Zawodowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
Posty: 1454
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
#5

Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -14

_________________
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin

Pozdrawiam - Apocalips


Na górę
Post: 12 kwietnia 2018, o 18:56 
Offline
Senior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24
Posty: 732
#15

Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów -16

_________________
Obrazek

http://www.pomocdrogowalublin.pl


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl