Mecze Motoru Lublin

Wiadomość
Autor
Kaman
Kadrowicz
Posty: 1594
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Mecze Motoru Lublin

#101 Postautor: Kaman » 26 grudnia 2018, o 10:35

Perez pisze:Będą powtórki na nSport sprawdź program.


Dzięki za radę... ale być może ktoś nagrał w HD. a warto mieć do czego wracać. Ja niestety nie posiadam dekodera z opcją nagrywania.

hugo69
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwietnia 2018, o 20:35

Re: Mecze Motoru Lublin

#102 Postautor: hugo69 » 26 grudnia 2018, o 10:46

Chlopaki z FP "fanatycy ze wschodniej stolicy" napisali, ze wrzucą na yt : )

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1594
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Mecze Motoru Lublin

#103 Postautor: Kaman » 27 grudnia 2018, o 03:53

hugo69 pisze:Chlopaki z FP "fanatycy ze wschodniej stolicy" napisali, ze wrzucą na yt : )


Czekam czekam, ale coś nie widać :P

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mecze Motoru Lublin

#104 Postautor: Sledzio » 14 stycznia 2019, o 22:34


Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Mecze Motoru Lublin

#105 Postautor: Kargolo » 15 stycznia 2019, o 21:08

Bardzo to lubię i zazdroszczę tym z Was, którzy widzieli takie mecze na żywo. Którzy mogli kibicować Motorowi opartemu na wychowankach w Ekstralidze.
Kilka rzeczy rzuca się w oczy, kiedy oglądam mecze z tamtych czasów.
1. Każdy zawodnik miał swój kevlar (wtedy właściwie skórę). Była w tym niesamowita magia i fajnie byłoby do tego wrócić :)
2. Ostra walka w wykonaniu właściwie wszystkich zawodników. Nie było tak, że tylko Miesiąc, Jonsson i powiedzmy Batchelor potrafią wyprzedzać na dystansie, tylko cała stawka gryzła tor.
3. Kiedy ktoś już upadał po ostrej walce bark w bark, pokornie podnosił motocykl i zabierał się z nim na murawę. Nie było leżakowania i oczekiwania na wykluczenie rywala.
4. SZKOLENIE. W składach obydwu drużyn w większości wychowankowie. W tym momencie jak jakaś drużyna ma dwóch wychowanków na seniorce to jest to sukcesem. Wtedy proporcje były zazwyczaj odwrotne.

Podsumowując, mocno poszedł ten żużel do przodu, ale stracił przy tym na atrakcyjności.
Jak znajdziecie więcej takich materiałów to wstawiajcie. Chętnie skorzystam :)

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Mecze Motoru Lublin

#106 Postautor: grzesieck » 16 stycznia 2019, o 00:16

nic nie stoi na przeszkodzie zebys sam poszukal :)
jest na youtubie troche naszych meczow z poczatku lat 90-tych, niektore w calosci, inne w czesciach, nie sa to jakies wielkie zbiory ale pare godzin ogladania bedzie
METHANOL ADVENTURE TEAM

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Mecze Motoru Lublin

#107 Postautor: Ge(L)o » 16 stycznia 2019, o 09:57

Mega czasy.
Wszystko jako żywo jak opisał Kargolo. Miałem ogromne szczęście wychować się w tamtych żużlowych latach. Oglądać na żywo na torze przy Zygmuntowskich Nielsena, Adamsa, Kępę, Dadosa, Rickardssona, Ermolenkę, Knudsena, Hamilla, Lorama, Screena, Pera Jonssona, Gollobów, Huszczę, Jankowskiego to kosmos.
Takie filmy powodują, że łza się w oku kręci.
Wiem, że już kiedyś ktoś to wyliczał, ale nadal mam wrażenie, że komplet publiczności wtedy a dziś to spora różnica. Przecież na miejscu dzisiejszych 2 krzesełek gnieździły się na ławkach przynajmniej 3 osoby.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Mecze Motoru Lublin

#108 Postautor: grzesieck » 16 stycznia 2019, o 10:28

Screena w meczu ligowym przy Zygmuntowskich to chyba mogles ogladac na zywo tylko w 2007 roku, ale wiadomo o co chodzi :)

Ja bym jeszcze do Twojej listy dodal Darka Stenke, chyba moj ulubiony zawodnik Motoru poczatku lat 90-tych oraz Wegrow - Kocso, Adorjana i Tihanyiego. Moze nie sa to nazwiska, ktore robia teraz wrazenie, dodatkowo Adorjana ogladali rowniez kibice wychowani na LKZ-cie, ale wtedy wszyscy trzej potrafili wygrac z Nielsenem w Lublinie i sprawiali wrazenie tak samo dobrych jak Rickardsson, Ermolenko, Knudsen itd.

Adorjan w 92 roku bardzo dziwny mecz odjechal w Lublinie, wygral z Nielsenem, ale przegral m.in. z Pawelcem :D
METHANOL ADVENTURE TEAM

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Mecze Motoru Lublin

#109 Postautor: Ge(L)o » 16 stycznia 2019, o 10:54

grzesieck pisze:Screena w meczu ligowym przy Zygmuntowskich to chyba mogles ogladac na zywo tylko w 2007 roku, ale wiadomo o co chodzi :)

Miałem przebłysk, że zawitał do nas w barwach Yawalu. Widocznie się pomyliłem, taki wiek :mrgreen: Albo był w programie, a nie pojechał. Musiałbym zajrzeć do swojej magicznej szuflady.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Mecze Motoru Lublin

#110 Postautor: Kargolo » 16 stycznia 2019, o 15:51

grzesieck pisze:nic nie stoi na przeszkodzie zebys sam poszukal :)
jest na youtubie troche naszych meczow z poczatku lat 90-tych, niektore w calosci, inne w czesciach, nie sa to jakies wielkie zbiory ale pare godzin ogladania bedzie

Bardziej chodziło mi o inne strony niż YT. Na chomikuj.pl można coś znaleźć, ale raczej z sezonów po 2000 roku :)