Mordel

Wiadomość
Autor
meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#1 Postautor: meesha » 29 czerwca 2004, o 21:58

Bimmer - http://www.senna.prv.pl to Twoja strona :?: Jeśli tak to jestem pod ogromnym wrażeniem. Ayrton był (jest) moim wielkim idolem. Teraz już nie ma takich ludzi w F1. Pokój Jego duszy...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#2 Postautor: Cooper » 29 czerwca 2004, o 22:30

meesha. mam pytanie, Edynburg Monarchs to zuzlowy team?? Bylem w zeszlym roku w Edynburgu, w tym tez jade, daj jakies namiary a terminarze rozgrywek, albo co, w ogole dobry tam poziom, bo sie nic nie orientuje.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#3 Postautor: Cooper » 29 czerwca 2004, o 22:40

RE5PECT za stronke o Ayrtonie. Pamietam jak bylem malym szczylem i F1 byla w TV publicznej i ogladalem przyklejony do telewizora ten bialo-czerwony bolid...(jak jeszcze jezdzil w McLarenie).
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#4 Postautor: Cooper » 30 czerwca 2004, o 00:08

Bimmer, teraz juz calkiem odbiegne od tematu Mordela, ale sciagnalem filmik z wypadkiem A. Senny i po rozpakowaniu nie jest do odtworzenia. W czym jest problem? Od razu zaznaczam, ze inne filmiki sa OK i po rozpakowaniu normalnie mozna je odtwarzac.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#5 Postautor: meesha » 30 czerwca 2004, o 08:05

Cooper pisze:meesha. mam pytanie, Edynburg Monarchs to zuzlowy team?? Bylem w zeszlym roku w Edynburgu, w tym tez jade, daj jakies namiary a terminarze rozgrywek, albo co, w ogole dobry tam poziom, bo sie nic nie orientuje.
Ja tam jadę jutro :) ale pierwszy raz i z tego co wyszperałem w necie to Edinburgh Monarchs są mistrzami Premier League, a w składzie mają takie gwiazdy :wink: jak: Frede Schott, Theo Pijper, Peter Carr, Rory Schlein itp. Stadion znajduje się niestety 20 mil od miasta więc nie wiem czy uda mi się tam dotrzeć. Zobaczymy. A najlepsza strona o żużlu w Edynburgu to moim zdaniem (kilka sprawdziłem): http://www.edinburghspeedway.com Jest tam oczywiście również terminarz (jeszcze 10 meczów ligowych i 2 turnieje do końca sezonu). Tak więc, Cooper - do zobaczenia na szkockim speedway'u :D

PS. Sorka, że tak odbiegłem od tematu (Mordel), ale nie chciałem zakładać nowego wątku o Edinburgh Monarchs (choć może warto 8) )
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Siwek Patataj

Re: Mordel

#6 Postautor: Siwek Patataj » 13 października 2004, o 04:23

Bimmer pisze:Pod adresem http://www.senna.prv.pl/katalog/mordel.jpg dostępne jest (tymczasowo) wykonane przeze mnie ostatnio zdjęcie Jurka w 5 mpix. Jak ktoś by chciał je wykorzystać do robienia tapety, czy w innych celach, to nie jest chyba najgorsze.
Pozdrawiam


Bimmer, pozwoliłem już sobie ocecnić Twoją stronkę poprzez wpis do księgi gości, ale nie mogę się powstrzymać, by uczynić tutaj to po raz drugi. Składam wyrazy pełnego uznania dla Ciebie ode mnie, za pasję którą odnalazłem w Tobie przeglądając i czytając Twoją stronę. Mimo, że spędziłem prawie całą noc na jej czytaniu (jest 4:22 w nocy), to nie żałuję. Zazdroszczę Ci tego, że oddałeś się swojemu zamiłowaniu bez reszty, co widać po szczegółowości Twojej strony. Tam widać Twoje serce, które włożyłeś w realizowanie tego co kochasz.

ukłony
lucki73

Awatar użytkownika
jachu_falubaz
Posty: 14
Rejestracja: 26 września 2004, o 19:02
Lokalizacja: ZG

#7 Postautor: jachu_falubaz » 17 października 2004, o 22:09

Świetna stronka!! Sporo czasu poświęciłem na jej czytanie, chociaż trafłem na nią zupełnie przypadkowo.