MMPPK 11 maja bez Dawida ;/

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kubbas
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 17 sierpnia 2002, o 13:34
Lokalizacja: Lublin !!
Kontakt:

Po zawodach powiedzieli:

#51 Postautor: Kubbas » 11 maja 2004, o 23:58

Janusz KoÅ‚odziej (Unia Tarnów): „ByÅ‚y to dość Å‚atwe zawody, ponieważ nie byÅ‚o zbyt mocnej konkurencji.
Startowało dużo młodych i niedoświadczonych zawodników.
MuszÄ™ powiedzieć, że dosyć Å‚atwo dziÅ› wygraliÅ›my.”
-W 15 biegu stoczyliście dość twardą walkę z Danielem Jeleniewskim.
„MyÅ›lÄ™, że nie byÅ‚a to twarda walka. JechaÅ‚em normalnie Wydaje mi siÄ™, że nie byÅ‚o tam nic konfliktowego.
Wjechałem tam gdzie mogłem wjechać, Daniel mnie widział,
więc myślę, że wszystko było fair.
Daniel Jeleniewski (TÅ» Sipma Lublin):
„Dość Å›rednie zawody. Wiadomo, że stawka nie byÅ‚a
zbyt wysoka poza tym 15 biegiem.
Jestem zadowolony. Rozpadł mi się jeden motocykl,
później urwaÅ‚ siÄ™ Å‚aÅ„cuch, wiÄ™c byÅ‚o trochÄ™ pechowo.”
-W drugiej połowie zawodów startowałeś sam
w lubelskiej parze jednak udało Ci się wywalczyć awans.

„DokÅ‚adnie tak, jestem zadowolony z tego, że udaÅ‚o mi siÄ™
wywalczyć awans. Szkoda jednak Dawida miał problemy z ręką,
jutro piszę maturę. Szkoda chłopaka, ale niestety taki jest sport.

Rozmawiał: Jakub Kozłowski
Źródło: http://www.sportowefakty.pl

Awatar użytkownika
ozzyman
Posty: 139
Rejestracja: 15 czerwca 2003, o 08:54
Lokalizacja: Lublin

#52 Postautor: ozzyman » 12 maja 2004, o 09:49

Co tu dużo mówić ogromny pech Dawida.Kontuzja w takim momencie.Mam nadzieję,że to nie będzie miało wpływu na jego "formę" podczas pisania matury.Ale skoro to prawa ręka to dyskonfort napewno będzie.A swoją drogą to ludzie z zużlowej centrali po raz kolejny wykazali się głupotą, ustalając termin eliminacji MMPPK w samym środku matur.Przecież już wcześniej było wiadomo, że kilku zawodników przystąpi tego dnia do egzaminu dojrzałości.No i zastanawia mnie jeszcze postawa trenera Grabowskiego.Chyba go zabolała porażka z naszą druzyną i bardzo zapragnał mieć swoich asów w finale za wszelka cenę.Liczył pewnie, że zabraknie chłopaków z Rzeszowa i Dawida, a wtedy pojawi się szansa awansu z drugiego miejsca.Strach pomyśleć biorąc po uwagę pech Dawida, że ta taktyka mogła się powieść.Założmy na przykład kolejny pech i defekt Daniela w biegu barażowym i Ostrów w finale.

Awatar użytkownika
KubuÅ›
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 22:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#53 Postautor: KubuÅ› » 12 maja 2004, o 10:00

Dawid mial wczoraj ogromnego pecha, juz zaczynal jezdzic coraz lepiej a tu nagle przytrafila mu sie kontuzja. No i jeszcze ma pisac dzisjaj mature mam nadzieje ze ta reka mu pozwoli na jej pomyslne napisane. Mam tez nadzieje ze sie wykuruje do 30 maja na mecz z Wybrzezem w Lublinie i bedzie jezdzil tak jak teraz.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1653
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

#54 Postautor: _piotrusss » 12 maja 2004, o 10:04

Z tego co widzialem i słyszałem to Dawid mając rywali daleko za sobą chcial wyprzedzić Daniela i to nie tylko w tym biegu... sam jest sobie winny... bo jak się jedzie na 5:1 a rywale są daleko za plecami to się jedzi eostrożnie żeby dowieść 2 punkty i nie przwrocić się... a On wtedy chciał wziąść po zewnętrznej Daniela... po co??? Ale oczywiście tez zycze Mu przede wszystkim pomyślnego zdania matury i coraz lepszych startow.
ps. Jeśli chodzi o pech to chyba wiekrzego mial Daniel... rozsypal Mu się motor i zerwal łańcuch tuz przed meta... dobrze że dobiegł :)
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#55 Postautor: Erwin » 12 maja 2004, o 11:39

Nie rozumiem niektórych osób, biadolicie że mógł jechać ostrożnie po 2 pkt. taka jazda jest jak najbardziej na miejscu u Andrzeja Huszczy, ale nie u młodych żądnych żużlowców, to że nie było rywali do walki nie oznacza, że ma olać całe zawody, próbował jechać jak najszybciej, pech chciał, że wpadł w dziurę i nie opanował motocykla, nie ma tu żadnej jego winy, potrzebuję jak najwięcej objeżdżenia jak najwięcej walki choćby nawet z Danielem, jeśli nie ma z kim walczyć to można powalczyć tak jak na treningu i ja nie widze w tym nic złego, oczywiście ostrożnie.
Nie byłeś tam na torze nie widziałeś dokładnie co się stało więc nie biadol głupot :!:

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#58 Postautor: Erwin » 12 maja 2004, o 13:28

No proste że były parowe, ale chyba chłopak chciał jechać jak najszybciej, jego wina że wpadł w dziurę :shock: , równie dobrze w biegu z rezerwami zawodów (Trygar i ktoś tam jeszcze, potwornie szybcy) mogli wogóle się nie skladać w łuki tylko dojechac do mety stylem rowerowym przecież byłoby 5:1, a więcej ugrać sie nie da :roll:

Sober
Senior
Posty: 655
Rejestracja: 4 kwietnia 2004, o 12:03
Lokalizacja: Lublin

#59 Postautor: Sober » 12 maja 2004, o 13:59

To, że w Gdańsku nie pojedzie to pól biedy, w sumie i tak chyba jedziemy na pożarcie? Najgorsze, że być może sie niw wykuruje na mecz w Lublinie.
Ja tam licze na Dawida, bo wiem, że to silny chłopak i będzie chciał bardzo pojechać. Da rade.. Gorzej jest ze sprzetem..

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

#60 Postautor: harry » 12 maja 2004, o 20:34

Sprzęt już sie prostuje a Dawid po dzisiejszych maturach ( 4 lub 5 z ruskiego) pokuśtykał z chłopakami "na miasto". Ma załatwioną kriokomorę ( plus inne dodatki) więc szybko powinien stanąć na nogi ( nogę?). teraz największym problemem może okazać sie mama Dawida, która zapowiedziała, że koniec żużla do końca matur!!!

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

#61 Postautor: GIGI » 13 maja 2004, o 09:13

harry pisze:Sprzęt już sie prostuje a Dawid po dzisiejszych maturach ( 4 lub 5 z ruskiego)


Ciekawe że już wyniki matur są znane :) :lol:

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#62 Postautor: Talib » 13 maja 2004, o 09:49

"Ciekawe że już wyniki matur są znane"

Ja znam taki przypadek, że wyniki co prawda nie matur, ale egzaminów wstępnych na studia były znane jeszcze przed ich rozpoczęciem. Co tylko prawda niektóre, ale za to dostali się ci co powinni.

A co do Dawida to chyba przed meczem z Gdańskiem w Lublinie nie ma innej alternatywy, więc mam nadzieję, że pojedzie.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

#63 Postautor: $korzen$ » 14 maja 2004, o 12:07

Z tego co slyszalem przerwa ma potrwac ok 3 tygodnie wiec wychodzi na to ze z Gdanskiem u nas nie pojedzie. Teraz jak nigdy potrzebna bedzie dobra forma Jelenia :roll:

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#64 Postautor: Talib » 14 maja 2004, o 12:33

Jeżeli ok. 3 tygodnie to od 11 do 30 jest dokładnie 19 dni, czyli prawie 3 tygodnie, więc może jednak Dawid wystartuje. Ale nieodparcie nasuwa się takie spostrzeżenie, że praktycznie w żadnej formacji nie mamy przyzwoitej rezerwy.