Wybrzeże Gdańsk - TŻ Lublin 63:27

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
DonKamizi
Senior
Posty: 629
Rejestracja: 2 czerwca 2003, o 15:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#276 Postautor: DonKamizi » 17 maja 2004, o 03:12

michalw pisze:Witam, sfrunęliście już na ziemie??? a tak wam było wesoło jak nasi dostali w gdansku baty. Wasi juniorzy NIC by wam nie pomogli, jedynie karlsson, ale do 40 ciezko by bylo. Za 2 kolejki jak dobrze pojdzie zrównujemy się z wami punktami, i co??:)

I, że tak brzydko powiem gówno.Pobożne życzenia jakiegoś jelenia :twisted: :twisted: Gdańsk dużymi krokami zmierza do ekstraligi, to widać, Przed meczem rozmawialiśmi z ludźmi z Gdańska i powiedzieli nam jaka sara idzie tam na speedway o czym w naszej wiosce pod tytułem Lublin mozna tylko pomarzyć.
Co do meczu. Prawie każdy zastanawiał się czy wyjdziemy z 30 :( Nie wyszło niestety chociaż mogło. Tomek w swoim drugim starcie miał D na 1 miejscu (dobrze, że nikt z jadących z tyłu nie wpakował mu się na plecy) później jeździł na drugim motorze, który był o wiele :evil: wolniejszy.Grzesiek niestety znowu przegrywał starty z wyjątkiem jednego super kiedy to wygrał bieg. Darek z Frankiem cztery wyścigi pojechali na 3:3 i była to nasza najlepsza para w meczu. W 15 biegu powalczyli z Chrzanowskim i Kościechą, niestety ci panowie u siebie rzadko przegrywają.
Gelo pisze:Wynik planowy - dla Jurka ten sezon już się zakończył. Mam nadzieję, że pokazał wszytskim (nawet swoim zwolennikom) jakim jest zawodnikiem.
A teraz coś dla znawcy żużla. Niestety tym meczem Jurek napewno nie zyskał sobie zwolenników.Ale :twisted: :twisted: to był jego pierwszy mecz w sezonie w dodatku na torze murowanego kandydata do awansu. Nie wieszajmy psów na zawodniku po jednym meczu chociaż wiem, że w przypadku Jurka będzie mu ciężko załapać się do składu.
O młodzieży nie ma co pisać. Jazda, Jazda i jeszce raz jazda. W czarnych kolorach widzę przyszły rok jeżeli chodzi o młodzież.
I na koniec apropos awansu. Wydaje mi się, że niektórzy ludzie w naszym klubie i to wysoko postawieni albo chcą ludziom zamieszać w głowie albo nie wiedzą co mówią. Dopóki niektórzy z naszych zawodników będą musieli prosić i wypłatę po meczu i dopóki nie będzie porządnego zabezpieczenia w $$$ lub jak kto woli w Euro zapomnijmy o Ekstralidze w Lublinie. Chyba, że chcemy te mecze kończyć takimi wynikami jak w tym meczu i nie ważne, że po staraniach i walce .
Ostatnio zmieniony 17 maja 2004, o 12:19 przez DonKamizi, łącznie zmieniany 1 raz.
Perła ponad wszystko :) :)
Pozdrowienia dla Krzyżaków
GG 4113059


http://www.otwieramy.pl/?p=89413

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2972
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

#279 Postautor: Maxx » 17 maja 2004, o 09:22

Porazka była wkalkulowana w koszty, teraz trzeba będzie pokazać sie z jak najlepszej strony podczas rewanżu. Cieżko będzie wygrać w Lublinie, ale uważam, ze osiągnięcie dobrego rezultatu jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Od samego początku byłem przeciwny wstawianiu do składu "ojca" i jak się okazało moje obawy nie były bezpodstawne...

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13401
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#280 Postautor: Gelo » 17 maja 2004, o 10:10

Lotoos wygra lige nie tyle umiejetnosciami co piekielnie szybkim sprzetem..

Można to skomentować tylko w jeden sposób - nic nie stoi na przeszkodzie, żeby i nasi mieli taki sprzęt. Ale gdzie tam, mają inne wydatki

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2972
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

#281 Postautor: Maxx » 17 maja 2004, o 10:39

W przypadku gdańskiego Lotosu na pewno procentują doświadczenia nabyte podczas startów w Extralidze. Jeśli dodamy do tego potężnego sponsora, który wyłożył kasę na odpowiednie przygotowanie motocykli to mamy taki a nie inny obraz gdańskiej drużyny. Jest kasa - jest sprzęt i tyle.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

#282 Postautor: GIGI » 17 maja 2004, o 10:55

Maxx pisze:W przypadku gdańskiego Lotosu na pewno procentują doświadczenia nabyte podczas startów w Extralidze.


A bo ja wiem

A u nas Piszcz, Franek, Śledź ??? Przecież oni jeździli w e-lidze i nieźle sobie radzili

Awatar użytkownika
WBA
Szkółkowicz
Posty: 274
Rejestracja: 4 lipca 2003, o 13:20
Lokalizacja: Lublin-zone
Kontakt:

#283 Postautor: WBA » 17 maja 2004, o 11:01

Maxx pisze:Porazka była wkalkulowana w koszty, teraz trzeba będzie pokazać sie z jak najlepszej strony podczas rewanżu. Cieżko będzie wygrać w Lublinie, ale uważam, ze osiągnięcie dobrego rezultatu jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Od samego początku byłem przeciwny wstawianiu do składu "ojca" i jak się okazało moje obawy nie były bezpodstawne...

zapewne mało było takich, co liczyli na przyzwoity występ Mordela (o ile w ogole byli:) ), ale z drugiej strony kogo kolega proponował do składu? Bałabucha, Trumińskiego :?:

Czarek
Trener
Posty: 5342
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

#284 Postautor: Czarek » 17 maja 2004, o 11:07

Gelo pisze:
Lotoos wygra lige nie tyle umiejetnosciami co piekielnie szybkim sprzetem..

Można to skomentować tylko w jeden sposób - nic nie stoi na przeszkodzie, żeby i nasi mieli taki sprzęt. Ale gdzie tam, mają inne wydatki


Jak ktoś z klubu myślał poważnie o awansie przed sezonem to musiał zapewnić piekielnie szybki sprzęt, a skoro nie zapewnił to nie myślał poważnie.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13401
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#285 Postautor: Gelo » 17 maja 2004, o 11:27

Jak ktoś z klubu myślał poważnie o awansie przed sezonem to musiał zapewnić piekielnie szybki sprzęt, a skoro nie zapewnił to nie myślał poważnie.

Niestety wychodzi na to, że tym "ktosiem" który myślał poważnie o awansie było kierownictwo klubu, a nie zawodnicy. Po to się podpisuje kontrakty zawodowe żeby każdy sam troszczył sie o swój sprzęt. A na co rzeczywiscie poszła wcale niemała kasa, którą dostali nasi żużlowcy? Wiedzą tylko oni. Czy naprawdę żeby mieli dobry sprzęt trzeba ich prowadzić za rączkę jak małe dzieci i rozliczać z każdej złotówki? Nasi zawodnicy sprawiają wrażenie, jakby nie zdawali sobie sprawy z tego, że jak nie będą inwestować w sprzęt to nie będą punktować i w związku z tym nie zarobią. A może wiedzą, że awans do ekstraligi oznacza dla kilku z nich utratę "ciepłej i pewnej posadki". Dlatego moze bardziej chcą 10 lat obijać się w I lidze mając pewne miejsce w składzie niż awansować. Oczywiscie może sie tak zdarzyć, że ktos miał pecha i zainwestował w szmelc. Ale skoro każdy robi gdzieindziej a wszystkim nie jedzie, to coś jest nie tak.

Awatar użytkownika
K@rol
Posty: 10
Rejestracja: 13 maja 2004, o 23:42
Lokalizacja: WMG
Kontakt:

#286 Postautor: K@rol » 17 maja 2004, o 11:39

Fajnie ze Wam sie podobalo w Gdańsku (poza wynikiem oczywiscie).
Mam tylko pytanie:
Czy slyszeliscie zeby na stadionie ktokolwiek krzyczal "Lotos" :?:
Ta nazwa jest tylko dla sponsora, kibice uzywaja innej nazwy, i Ci co byli w Gdansku dokladnie wiedza jakiej. Dlatego dziwie sie ze pisza "Lotos to, Lotos tamto".
MOCNI PO ZWYCIĘSTWIE - WIERNI PO PORAŻCE

Awatar użytkownika
michalw
Posty: 90
Rejestracja: 20 marca 2004, o 20:01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

#288 Postautor: michalw » 17 maja 2004, o 12:03

michalw napisał:
Witam, sfrunęliście już na ziemie??? a tak wam było wesoło jak nasi dostali w gdansku baty. Wasi juniorzy NIC by wam nie pomogli, jedynie karlsson, ale do 40 ciezko by bylo. Za 2 kolejki jak dobrze pojdzie zrównujemy się z wami punktami, i co??

I, że tak brzydko powiem gówno.Pobożne życzenia jakiegoś jelenia


no zyczenia czasem sie spelniaja a jelenia to wy macie w składzie, przydałby sie wam jeszcze łos jako trener, do tego Karol Baran i bylaby niezla trzoda.

wersyl
Posty: 4
Rejestracja: 3 maja 2004, o 21:51
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#289 Postautor: wersyl » 17 maja 2004, o 12:17

Ktoś wcześniej napisał o upadku Piszcza... Myslę że zawinił Stojanowski. Takie jest moje zdanie. Teraz z innej beczki, cieszę sie że temat który założyłem cieszy się tak dużą popularnością. Forum na stronie oficjalnej Wybrzeża nie rozwija się tak dynamicznie...
"nauka to potęga, do kopania węgla"

Awatar użytkownika
K@rol
Posty: 10
Rejestracja: 13 maja 2004, o 23:42
Lokalizacja: WMG
Kontakt:

#290 Postautor: K@rol » 17 maja 2004, o 12:39

Wersyl:
Ale na stronie nieoficjalnej ( http://www.wybrzeze.gda.pl ) rozwija sie calkiem prawidlowo :D
A co do upadku to uwazam ze zawinil Stojan.
MOCNI PO ZWYCIĘSTWIE - WIERNI PO PORAŻCE

Awatar użytkownika
WBA
Szkółkowicz
Posty: 274
Rejestracja: 4 lipca 2003, o 13:20
Lokalizacja: Lublin-zone
Kontakt:

#291 Postautor: WBA » 17 maja 2004, o 12:56

Gawrzyk pisze:mi sie podobało. kibice Wybrzeza sa super. troche zbyt fanatyczni ale bez watpienia najelpepsi w pierwszej lidze. takiego dopingu podczas meczu pierwszoligowego nie widzialem. az strach pomyslec co by bylo gdyby mecz był na styku.

max napisal ze w gdansku przewyzszali nas doswiadczeniem nabytem w ekstralidze. nie zgodze sie z tym. u nas Sledz, Franek, Mordel i PIszcz ojezdzili sie troche lat z najlepszymi wiec to nie jest usprawiedliwienie.
przywyzszali naszych sprzetem. juz na probie toru golym okiem wiadac bylo roznice w szybkosci. w gdansku cala druzyna robi motoocykle u Jensena, a to juz cos znaczy...moze warto byloby pujsc sladem Atlasu i Lotosu. Jak widac jest to dobra droga w przygotowaniu motocykli, bo druzyny te lideruja w tabeli.


starzy górale pamiętają zapewne, że robił on już kiedyś (zdaje się początek 90-tych lat) silniki dla - wtedy jeszcze- Motoru Lublin. I przy okazji któregoś meczu ligowego zjawił się nawet we własnej osobie, żeby doglądać wszystkiego na miejscu.

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#292 Postautor: Shack » 17 maja 2004, o 13:09


Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13401
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#293 Postautor: Gelo » 17 maja 2004, o 13:16

w gdansku cala druzyna robi motoocykle u Jensena, a to juz cos znaczy...moze warto byloby pujsc sladem Atlasu i Lotosu. Jak widac jest to dobra droga w przygotowaniu motocykli, bo druzyny te lideruja w tabeli.

Gawrzyk - wczoraj na meczu Atlas - Unia był wywiad z Gapińskim. Powiedział, że jego silniki robi Flemming Graversen (ten sam co Śledziowi). Żeby było smieszniej powiedział też, że są beznadziejne i pan mechanik zaczął sobie olewać. Gapa szuka nowego tunera.

maloh
Szkółkowicz
Posty: 157
Rejestracja: 15 maja 2004, o 15:34

#294 Postautor: maloh » 17 maja 2004, o 13:17

wersyl pisze:Ktoś wcześniej napisał o upadku Piszcza... Myslę że zawinił Stojanowski. Takie jest moje zdanie. Teraz z innej beczki, cieszę sie że temat który założyłem cieszy się tak dużą popularnością. Forum na stronie oficjalnej Wybrzeża nie rozwija się tak dynamicznie...


mam podobne zdanie.
Gdańszczanie oprócz Jensena robią motorki u Kargera

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#295 Postautor: Talib » 17 maja 2004, o 14:17

michalw napisał:

"Za 2 kolejki jak dobrze pojdzie zrównujemy się z wami punktami, i co?? "

I nic, bo w małych punktach jesteście 22 w plecy, a na dodatek w ostatnich 4 meczach zdobędziecie 0 punktów i powalczycie sobie znowu z drugoligowcami.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13401
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#296 Postautor: Gelo » 17 maja 2004, o 14:25

Witam, sfrunęliście już na ziemie??? a tak wam było wesoło jak nasi dostali w gdansku baty. Wasi juniorzy NIC by wam nie pomogli, jedynie karlsson, ale do 40 ciezko by bylo. Za 2 kolejki jak dobrze pojdzie zrównujemy się z wami punktami, i co??

Rzeczywiście musiałoby bardzo dobrze pójść (dla Was). Nie sądzę jednak, żeby nasi nie powalczyli o zwycięstwo w Ostrowie i mam nieodparte wrażenie że wygrają. Nie wiem skąd ten optymizm, po prostu czuję "w kościach". I nie podniecałbym się zbytnio, bo czekają Was jeszcze przegrane mecze w Rzeszowie, Grudziądzu i Gorzowe, wiec szklankę zimnej wody polecam na ostudzenie.

Awatar użytkownika
michalw
Posty: 90
Rejestracja: 20 marca 2004, o 20:01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

#297 Postautor: michalw » 17 maja 2004, o 14:27

o ostatnie 4 kolejki bedziemy sie martwic pozniej. I zobaczymy ile wy wymeczycie, a ile my.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13401
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#298 Postautor: Gelo » 17 maja 2004, o 14:31

michalw pisze:o ostatnie 4 kolejki bedziemy sie martwic pozniej. I zobaczymy ile wy wymeczycie, a ile my.

Różnicę miedzy naszymi zespołami poznasz już za 3 tygodnie. My nie przegramy u Was 22 punktami.

Apocalips
Zawodowiec
Posty: 1498
Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

#299 Postautor: Apocalips » 17 maja 2004, o 14:34

No to i ja się odezwę :) Na meczu nie byłem :? , a wynik jak dla mnie i pewnie dla większości/wszystkich nie jest zaskoczeniem. Jadąc do Gdańska mało kto wierzył w zwycięstwo. GKS jest w tym sezonie co widać po wynikach świetnie przygotowany, organizacyjnie, sprzętowo. A my w tych "rzeczach" niestety odstajemy :cry:
Śledź i Franek pojechali nieźle, 4 remisy przywiezione. Knapp powinien wziąść kilka lekcji startu u Jasia :) nie wiem na czym polega jego problem, czy na dopracowaniu sprzętu do startu, czy na technice startu, ale to już Jego problem. Z tego co pisze to Piszczyk walczył, ale niestety po defekcie odstawał sprzętowo, tylko czego przegrał na dystansie z Mirkiem J. jadąc na "najlepszym" motorze :?: :evil: Lider drużyny nie może mieć takich "gorszych występów" :) . Juniorzy zgodnie z oczekiwaniami :) Cieszy, że za każdym razem dojeżdżali do mety :) No, a czas Jurka dobiegł końca. Trzeba powoli zastanowić się czy jest sens dalszej jazdy (po tym sezonie). Wiem, że to było Wybrzeże, że lider, że rakiety itp. ale jednak spodziewałem się ciut lepszego występu.

Pozdrawiam

P.S. Dawid i Daniel wracajcie do zdrowia i wspomóżcie TŻ 30 maja :)
P.S.1 Fajny ten nowy dresik Darka :lol:
Ostatnio zmieniony 17 maja 2004, o 14:57 przez Apocalips, łącznie zmieniany 2 razy.
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin

Pozdrawiam - Apocalips

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#300 Postautor: Talib » 17 maja 2004, o 14:39

michalw napisał:

"o ostatnie 4 kolejki bedziemy sie martwic pozniej. I zobaczymy ile wy wymeczycie, a ile my."

No pewnie, po co masz sobie psuć nastrój. O nasze męczarnie się nie martw bo jeszcze jeździmy u siebie z Gnieznem i Rzeszowem, więc nawet jak przegramy resztę wyjazdów i z Gdańskiem u siebie to i tak będziemy co najmniej 4 duże punkty lepsi od was. Przypominam również, że macie wyjazdy do Rzeszowa i Grudziądza, gdzie wasze szanse widzę bardzo cienko, więc zamiast się mnartwić o nasze 3 miejsce martw się o wasze 4!