Wyjazd do Ostrowa 16.07.2017

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Wyjazd do Ostrowa 16.07.2017

#1 Postautor: Scibi » 1 lipca 2017, o 11:42

Organizowany jest wyjazd lubelskich kibiców, na mecz Motoru z Ostrovią Ostrów Wlkp., którego rozegranie zaplanowano na dzień 16 lipca br.
Koszt wyjazdu wynosi 80 zł.
Zapisy przyjmowane są do poniedziałku, 10 lipca, pod nr. tel. 507-485-075.
Warunkiem wpisania się na listę jest podanie swojego imienia, nazwiska oraz numeru pesel poprzez kontakt telefoniczny, a następnie wykonanie przelewu na kwotę 80 zł, na podany niżej numer konta:

mBank 63 1140 2004 0000 3502 7512 0763.
W tytule przelewu należy wpisać "Wyjazd do Ostrowa".

Osoby, które na ten mecz wybierają się własnym środkiem transportu, również mają obowiązek wpisać się na listę.

Wszyscy do Ostrowa!

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyjazd do Ostrowa 16.07.2017

#2 Postautor: jerry78 » 1 lipca 2017, o 12:43

A co na to ustawa o ochronie danych osobowych? Czy ktoś z osob zbierajacych te dane lub klub gospodarzy posiadają zgodę na przetwarzanie tych danych?

Bylem na wielu wyjazdach i nigdy nie wpisywalem sie na zadne listy.

Ponadto chyba wiekszosc osob jesli ma zamiar jechac to na oba wyjazdy do Poznania i Ostrowa z noclegiem?

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyjazd do Ostrowa 16.07.2017

#3 Postautor: Scibi » 2 lipca 2017, o 07:44

Nie wiem jak się ma do tego ustawa o ochronie danych osobowych, ale wiem, że według regulaminu opublikowanego przez GKSŻ od 20 maja 2012 r. każdy kibic, który wybiera się na mecz wyjazdowy swojej drużyny jest zobowiązany na taką listę się wpisać. Wiem też, że u nas nie każdy to robi i nie spotkałem się jeszcze z tym, by z tego powodu miał problemy z wejściem na stadion. W 2 lidze te przepisy są może mniej rygorystycznie przestrzegane. My nikogo do wpisania się na listę nie zmuszamy. Dajemy jedynie taką możliwość, a to czy ktoś z niej skorzysta pozostawiamy do wyboru każdemu kibicowi indywidualne. Osobiście uważam, że nie warto jest ryzykować, tym bardziej, że wpisanie się na listę nic nikogo nie kosztuje. Szanuję czyjąś prywatność i ze swojej strony mogę zagwarantować, że dane zawarte na liście udostępnię tylko tam, gdzie muszę, czyli policji i klubowi. Jeśli chodzi już o sam wyjazd do Ostrowa to kilka osób zapowiadało się już wcześniej, że pojedzie tylko na ten jeden mecz. Nie każdy ma możliwość wybrać się na dwudniowy wyjazd. -Zobaczymy jak będzie.
Zapisy trwają.