Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#26 Postautor: DrPaiHiWo » 29 maja 2017, o 23:28

niespokojny pisze:Karny jeśli juz a nie karne. 8)

– To był faul. Zadaniem sędziego jest patrzeć na skutek działania, nie jest istotne, że Meunier przewrócił się niechcący. Chęci nie bierzemy pod uwagę. Spowodował upadek Neymara i to jest rzut karny. Wiem, że zabrzmi to dziwacznie, ale zrobił wślizg głową. Napastnik nie ma obowiązku omijać obrońcy, upadł przez jego błąd i to był faul. Rzut karny nie podlegał dyskusji – nie ma wątpliwości Sławomir Stempniewski - szef Kolegium Sędziów PZPN, a obecnie ekspert NC+ i prezes II-ligowego Radomiaka.

Tak samo Real nie powinien grać po niesłusznej czerwonej dla Vidala, dwóch bramkach ze spalonych i braku czerwonej kartki dla Casemiro.

Jest w końcu temat do napinki :lol:


Boję się o frekwencję na tym meczu z Rawiczem. Jak będzie 3 tyś to znaczy, że głód żużla przekracza w naszym mieście wszelkie granice.


Dodałbym jeszcze, że w poprzednim finale bramkę w regulaminowym czasie Real strzelił ze spalonego...bez tego mistrzem byłoby Atletico.

Ps. To prawda, że na mecz z nami Rawicz zakontraktował Woofindena, Doyla, Łagutę i Lindgrena ?
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#27 Postautor: Metalliczny » 30 maja 2017, o 07:47

A ja bym dodał, żeby te wszystkie "mundrości" odnośnie skórokopaczy wynieść na odpowiednie do tego forum ;)

Co do meczu, szkoda że nie będzie można sprawdzić Patricka. Maciek ewidentnie ma problem z ręką i wątpliwe jest, że zdążył ją porządnie wyleczyć w tydzień. W tej sytuacji najlepszym wyjściem byłby Oskar.

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#28 Postautor: miedziany » 30 maja 2017, o 08:45

Szkoda że Peroń dalej kontuzjowany, można by było pojechać trójką juniorów.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#29 Postautor: $korzen$ » 30 maja 2017, o 11:13

Nie ma sensu forsowac Kuciapy, niech Maciek wyleczy bark a najlepiej niech mu to uswiadomi sam klub, ze potrzebny jest nam ZDROWY zwlaszcza, ze na horyzoncie trudne mecze wyjazdowe, ktore beda duza weryfikacja tego zespolu. Szanse zamiast Macka powinnien dostac Oskar. Niech sie Kuciapa dobrze wykuruje, jakis nieszczesliwy wypadek z Rawiczem i moze byc kontuzja na dlugie miesiace.

ja to widze tak:

Bjarne
Burza
Miesiac
Bober
Jelen
Kurumonow
Brzezinski

No i jazda.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#30 Postautor: jerry78 » 30 maja 2017, o 11:21

Z drugiej strony, żeby zawodnik był w formie potrzebuje jazdy. A my potrzebujemy Maćka w formie, oczywiście zdrowego też.
Każdy mecz jest lepszy niż zwykły trening, w dodatku można nieźle zarobić na takim meczu, co też przekłada się na odpowiednie inwestycje w sprzęt.
Myślę, że Darek Śledź po konsultacji z Maćkiem będzie wiedział najlepiej jaki jest stan jego zdrowia i czy lepszy będzie odpoczynek czy nie.
Dziś awizowane, więc niebawem się przekonamy.

Awatar użytkownika
Majo
Szkółkowicz
Posty: 192
Rejestracja: 23 marca 2009, o 21:24
Lokalizacja: Lublin/Śródmieście

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#31 Postautor: Majo » 30 maja 2017, o 16:09

Jedziemy z Maćkiem w składzie , więc można przypuszczać że z barkiem jest już trochę lepiej ;)
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/690699/motor-kolejarz-bez-niespodzianek-w-skladzie-gospodarzy-sklad
Jacek Rempała:"Niezbyt ciepło przyjęli mnie kibice w Bydgoszczy, od jednego dostałem nawet morelem"

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#32 Postautor: DrPaiHiWo » 30 maja 2017, o 21:26

Po meczu w Rawiczu "Rybka" powiedział, że mecz z Gnieznem spędza mu sen z powiek. Myślę, że to dobry prognostyk. Człowiek na pewno zna się na swoim fachu ale zastanawiam się czy jest w stanie wpłynąć na chłopaków ?
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#33 Postautor: peterix » 1 czerwca 2017, o 09:46

grzesieck pisze:3 czerwca sa polfinaly DMSJ w Pocking i Esbjergu. W jednym startuje Lambert, a w drugim Hansen.


W takim razie niech ktoś poda mi przynajmniej jeden argument za przełożeniem/wyznaczeniem terminu meczu na sobotę. Od zawsze żużel był w niedzielę, a piłka w sobotę (ewentualnie w środę). Fajnie, że prosto z meczu piłkarzy na Arenie można przejść na żużel, ale wyznaczenie godziny zawodów w porze tuż przed finałem Ligi Mistrzów to przynajmniej kilka setek kibiców mniej i mniejszy wpływ za bilety. Do tego transmisja na żywo (retransmisja spokojnie by wystarczyła) też odbiera kolejnych kilka setek kibiców. Jak już liczymy każdy grosz, to róbmy to skrupulatnie do końca. No chyba, że te 500-1000 osób więcej na meczu nie ma dla budżetu klubu żadnego znaczenia...
A tak przy okazji, czy z tytułu bezpośredniej transmisji przez lubelska.tv wpływa coś dodatkowo do kasy klubu?
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#34 Postautor: istred » 1 czerwca 2017, o 10:02

Chcesz argument? Masz - dzięki temu, że mecz odbywa się w soboty ja mogę na nim być :) termin niedzielny mi nie pasuje. I wielu moim znajomym również.

A poważniej to klub podjął taką, a nie inną decyzję zarówno o terminie sobotnim jak i transmisjach na żywo i jak się okazuje, pomimo tych setek (a jeśli te setki się skumulują to może i tysięcy?) "odebranych kibiców" trybuny zapełniają się niemal w całości to pomimo wszelkich dyskusji trzeba przyznać, że te decyzje po prostu same się obroniły w praktyce.

Jakoś w poprzednich latach mecze były w niedzielę, a godziny rozpoczęcia ustalane żeby można było wrócić znad jeziora, komunii oraz żeby nie kolidowały ze zbijakiem, wszelkimi transmisjami sportowymi, mszą oraz obiadem, a i tak na stadionie było może 1/3 obecnej widowni.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#35 Postautor: grzesieck » 1 czerwca 2017, o 10:30

peterix pisze: Do tego transmisja na żywo (retransmisja spokojnie by wystarczyła) też odbiera kolejnych kilka setek kibiców.


tym, ktorzy maja mozliwosc obejrzenia meczu na Zygmuntowskich z cala pewnoscia retransmisja spokojnie by wystarczyla, ale np. ja takiej mozliwosci nie mam, wiec bardzo sobie cenie transmisje na zywo
METHANOL ADVENTURE TEAM

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#36 Postautor: peterix » 1 czerwca 2017, o 10:34

@istred
1. Najważniejsze, że nie koliduje z meczem piłkarzy Motoru i oby tak było w przyszłości zawsze.
2. Przekonałeś mnie tylko częściowo ;-)
3. Tak czy siak - do zobaczenia na stadionie :)

@grzesieck
Znam takich, którzy już dawno wybrali by się na stadion, ale skoro jest transmisja na necie i tv to wolą obejrzeć w domu.
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#37 Postautor: istred » 1 czerwca 2017, o 10:39

To jest trochę jak ze sponsorami. Jak "X odejdzie do damy pieniądze", "jakby klub był w ekstralidze to byśmy sponsorowali". Zwykłe wymówki. Gdyby transmisji nie było to by się znalazła inna wymówka.

Klub też korzysta na transmisjach. Pomijając, że wychodzi naprzeciw kibicowi, który nie może obejrzeć meczu na żywo, to nawet jeśli nie dostaje pieniędzy za prawa do transmisji (tego nie wiem) to bardziej eksponuje swoją markę i ma kolejny argument w rozmowach z miastem czy sponsorami.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#38 Postautor: Cooper » 1 czerwca 2017, o 12:20

A ja tak sobie myśle, że topowe mecze (Gniezno, Ostrów) powinny być w sobote o 19, a nawet 20, a mecze bardziej piknikowe w piknikowe pozne, niedzielne popoludnie.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4103
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#39 Postautor: Perez » 1 czerwca 2017, o 13:40

A ja jestem ciekawy czy jest jakaś szansa na to że mecz w Gnieźnie będzie transmitowany na żywo przez Lubeską.tv. Na jakąś tamtejszą telewizje to raczej nie ma co liczyć. Mam taką lekką nadzieje z tego względu że "my" czyli lubelska.tv pozwoliła oglądać mecz na żywo kibicom z Gniezna również i to za darmo, fajnie by było jakby się nam "zrewanżowali" i wpuścili "naszą" telewizje na stadion i pozwolili transmitować na żywo a lubelskiej.tv by się chciało to zrobić jeśli byłyby odpowiednie do tego warunki. Wiem że to zbyt słaby pewnie argument i pewnie nic z tego ale połudzić się zawsze mozna :P Gniezno będzie pewnie chciało zgromadzić jak najwięcej kibiców na stadionie i nie pozwolą aby telewizja im w tym przeszkodziła... Z drugiej strony wielu kibiców z Gniezna i okolic oraz z Lublina i nie tylko byłoby wdzięczne...
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#40 Postautor: Sledzio » 2 czerwca 2017, o 09:16

A może na wyjazdy zaczniesz jeździć, a nie tylko transmisji byś chciał.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#41 Postautor: ravajas » 2 czerwca 2017, o 09:48

Dobrym pomysłem byłby telebim, podobnie jak w bodaj 2012 roku przy Globusie

go!
Trener
Posty: 3761
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#42 Postautor: go! » 2 czerwca 2017, o 11:37

Sledzio pisze:A może na wyjazdy zaczniesz jeździć, a nie tylko transmisji byś chciał.

Tak jest!
Przy kazdej transmisji powinien sie pojawiac komunikat:
"TRANSMISJA DOSTEPNA TYLKO POZA GRANICAMI NASZEGO KRAJU" :lol:

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#43 Postautor: jerry78 » 3 czerwca 2017, o 13:57

Dzisiaj jest jakiś mecz? Bo tak cicho...

WSZYSCY NA STADION BO DZIŚ JEST ŻUŻEL
MOTOR LUBLIN O ZWYCIĘSTWO WALCZY
ŻADNYCH HAMULCÓW ŻADNEGO STRACHU
REMIS W TYM MECZU NAM NIE WYSTARCZY...

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5597
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#44 Postautor: niespokojny » 3 czerwca 2017, o 14:11

Nie przepadam za tą dożynkowa wersją.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#45 Postautor: ermen » 3 czerwca 2017, o 15:27

A ja wręcz przeciwnie, bardzo ją lubię i uważam za udaną.
Każdemu jego Everest...

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#46 Postautor: DrPaiHiWo » 3 czerwca 2017, o 21:42

Dużo by pisać.
Wniosek jest jeden
Burza > Kuciapa
Stasio zasłużył na Gniezno bardziej niż Maciek.
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#47 Postautor: Czarek » 3 czerwca 2017, o 22:06

Pozytywy to T. Dryła, frekwencja (pewnie rekord wyjazdowych spotkań Rawicza ostatnich lat) i najlepszy w tym sezonie doping.
Minusy: stan toru - zbyt twardy jak na pogodę, poważny regres formy juniorów - jechali bardzo niepewnie, B. Pedersen - teraz jestem przekonany, że zawali nam mecz w Gnieźnie, słabe starty, wolny na trasie.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 457
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#48 Postautor: spokojny » 3 czerwca 2017, o 22:18

Czarek pisze:Minusy: stan toru - zbyt twardy jak na pogodę

Bzdura - tor był jak najbardziej przyczepny ale i równy.
Czarek pisze:poważny regres formy juniorów - jechali bardzo niepewnie,

Żaden regres - po prostu nie poradzili sobie na przyczepnym torze gdzie trzeba trzymać gaz i nie bać się prędkości.
Czarek pisze: B. Pedersen - teraz jestem przekonany, że zawali nam mecz w Gnieźnie, słabe starty, wolny na trasie.

To dobre - Bjarne się nie spina na mecze nic nie znaczące. Tym bardziej że tor był przyczepny czyli średnio pod niego, a czy zawali mecz to się dopiero okaże. Moim zdaniem 11+ zrobi.

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#49 Postautor: Metalliczny » 3 czerwca 2017, o 22:27

Też nie uważam, żeby Bjarne położył nam Gniezno. Bardziej się martwię o Maćka, bo wolny okropnie dziś. Stacho za to szybki, fajnie latał. Juniorzy dziś niestety tragedia, istna walka o przeżycie. Wiem, że trzeba być wyrozumiałym, ale dziś to tragikomedia wyszła.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#50 Postautor: Czarek » 3 czerwca 2017, o 22:37

spokojny pisze:
Czarek pisze:Minusy: stan toru - zbyt twardy jak na pogodę

Bzdura - tor był jak najbardziej przyczepny ale i równy.


Przyczepność tego toru mocno dyskusyjna. Może nie był to grudziądzki beton, ale jednak sprawiał wrażenie w miarę twardego, co widać także po czasach.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.