Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Robson
Senior
Posty: 758
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#76 Postautor: Robson » 4 czerwca 2017, o 21:45

No blagam Cie... Widziałes ich jazdę wczoraj na pewno? Płynie luku nie potrafili pokonać. To jest postep??

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#77 Postautor: peterix » 5 czerwca 2017, o 10:17

Hayden pisze:Co do naszych wychowanków to na początku sezonu u siebie jeszcze nawet to jakoś wyglądało ale w tym meczu nawet chłopaki nie podjęli walki i z najsłabszym zespołem w lidze nie jechali nawet w kontakcie. Swoją drogą jaki sens miało puszczanie ich w 15. biegu, w którym Skóra i R. Worrall byli naprawdę szybcy i spokojnie mogliby podjąć walkę z naszymi seniorami. Tak samo zmiana Brzezińskiego za Jelenia w 11. biegu gdzie Rawicz robił podwójną taktyczną.
Tor zdawał się być najbardziej dziurawy do tej pory w tym sezonie, strasznie rzucało juniorami zwłaszcza na drugim łuku.


Pełna zgoda. Od drugiego swojego biegu Kuromonow "umiera" na każdym łuku i to niezależnie czy ktoś jedzie blisko czy nie. Jaki jest cel szkoleniowy puszczać młodych z zawodnikami, który wcześniej byli dla nich nie łapani? Kibice oczekujący w 15. biegu na trochę walki mogli czuć się mocno rozczarowani. Ja byłem jednym z nich. Te piąte starty naszych młodych można już było sobie spokojnie darować.
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7490
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#78 Postautor: Cooper » 5 czerwca 2017, o 13:19

Nie podoba mi sie ten nasz tor, cos nie w tym kierunku poszlo. Juniorzy kaleczyli, ale poza Miesiacem to praktycznie kazdy z seniorow troche sie na nim nameczyl. Nie wiem czemu w ogole nie ma polewania i czemu wejscie w pierwszy luk jest takie bogate w koleiny.

Tor zaczyna przypominac ten z Lodzi, gdzie mijanki sa efektem bledu spowodowanego torem, obsrania przyjezdnych lub ewentualnie akcji kogos kto ma naprawde grande cojones i przytrzyma gaz. W wiekszosci biegow grozi nam jednak nuda i duze odleglosci.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#79 Postautor: go! » 5 czerwca 2017, o 15:50

Pelna zgoda Cooper,
po raz kolejny przez caly mecz sie zastanawiam o co chodzi z tym torem? Wyglada to tak, jakby juz nie bylo z czego tam usypac. Ale wydawalo mi sie, ze to juz przerabialismy i mamy za soba. Nie moge tego rozkminic, tym bardziej, ze nie dopuszczam mysli, aby Darek Sledz robil cokolwiek nieswiadomie?

Awatar użytkownika
rieper
Junior
Posty: 390
Rejestracja: 17 września 2007, o 12:54

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#80 Postautor: rieper » 5 czerwca 2017, o 16:57

Prawda jest taka, że ze Śledzia jest kiepski trener.
Był w Gnieźnie, rewelacji nie było, w końcu mu podziękowali. Prowadzenie treningu iście w stylu "na dwa palce", młodzież cofa się w rozwoju, brak treningów na przyczepnym torze, beton z "betonolubnym" Gnieznem i teraz ta padają na Rawiczu. Do Gniezna trzeba brać Bobera i liczyć na to że wypali...

Awatar użytkownika
KosaRKS
Zawodowiec
Posty: 1107
Rejestracja: 17 lipca 2008, o 12:35

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#81 Postautor: KosaRKS » 5 czerwca 2017, o 18:50

Kuciapa dramat, juniorzy dramat, Śledź dramat... :lol: no popier... Was do reszty już :lol:
7 meczów, 7 zwycięstw. Poza najbliższym meczem w Gnieźnie, nie zakładam żadnej możliwej porażki do końca sezonu.


ta nagonka na juniorów to w ogóle śmieszna jest, przed sezonem zakładali wszyscy, że obaj co mecz robią łącznie 1 punkt.
a tymczasem biegi juniorskie w tym sezonie:

Opole - 3:2
Ostrów 5:1
Krosno 2:3
Poznań 3:3
Gniezno 3:3
Rawicz 3:3
Rawicz 5:1


Chłopaki jadą swój pierwszy normalny sezon ligowy, a Wy ze skrajności w skrajność - oczekujecie teraz od nich nie wiadomo czego. Nie rozumiem też dlaczego wywieracie tak dużą presję na Peroniu. On też jest równie niedoświadczony, a dodatkowo ma na razie dużą część sezonu w plecy. Pamiętajmy, że z torem w Krośnie też sobie nie poradził. Jego powrót na tor nie sprawi, że nagle będziemy mieli juniora na 6+ punktów w meczu.
Naczelny obrońca Karola Barana.

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#82 Postautor: Czarek » 5 czerwca 2017, o 20:24

KosaRKS pisze:Kuciapa dramat, juniorzy dramat, Śledź dramat... :lol: no popier... Was do reszty już :lol:
7 meczów, 7 zwycięstw. Poza najbliższym meczem w Gnieźnie, nie zakładam żadnej możliwej porażki do końca sezonu.


ta nagonka na juniorów to w ogóle śmieszna jest, przed sezonem zakładali wszyscy, że obaj co mecz robią łącznie 1 punkt.
a tymczasem biegi juniorskie w tym sezonie:

Opole - 3:2
Ostrów 5:1
Krosno 2:3
Poznań 3:3
Gniezno 3:3
Rawicz 3:3
Rawicz 5:1


Chłopaki jadą swój pierwszy normalny sezon ligowy, a Wy ze skrajności w skrajność - oczekujecie teraz od nich nie wiadomo czego. Nie rozumiem też dlaczego wywieracie tak dużą presję na Peroniu. On też jest równie niedoświadczony, a dodatkowo ma na razie dużą część sezonu w plecy. Pamiętajmy, że z torem w Krośnie też sobie nie poradził. Jego powrót na tor nie sprawi, że nagle będziemy mieli juniora na 6+ punktów w meczu.


Masz sporo racji, ale i tak typuję 55:35 dla Gniezna.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
KosaRKS
Zawodowiec
Posty: 1107
Rejestracja: 17 lipca 2008, o 12:35

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#83 Postautor: KosaRKS » 5 czerwca 2017, o 23:01

Ja liczę, że zdobędą jednak kilka punktów więcej ;) Jeśli przegrają (nie skreślajmy ich z góry), to tak jak napisałem - ta porażka jest wkalkulowana w sezon.
Naczelny obrońca Karola Barana.

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1236
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Speed Car Motor Lublin - Kolejarz Rawicz - 3.06.2017 r.

#84 Postautor: Kshyhu » 7 czerwca 2017, o 10:25

Porażka - tak, ale czy utrata bonusu w dwumeczu - tu możemy się spierać.
Motor mocnyj!