TZ SIPMA LUBLIN - KM OSTRÓW WLKP 56:34

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tarchal
Posty: 3
Rejestracja: 19 lutego 2004, o 21:40
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

#476 Postautor: tarchal » 5 maja 2004, o 17:11

Bimmer pisze:Już sobie poprawiłeś humor? To fajnie, dziękujemy, do widzenia.


Smieszny jestes. Fakt ze dobrze sie po tym meczu nie czuje ale ten post to na pewno nie mialo byc zadne poprawianie humoru. Zobaczymy co powiesz po meczu w Gdansku albo jak "przypadkiem" w dwumeczu z Gdanskiem nie zdobedziecie zadnego duzego punktu.

mikas pisze:Oj Tarchal Tarchal,z tym dopingiem to mogłes sobie darować, bo jesli nasz doping jest słaby to jaki jest Wasz?? Ja od niektórych osób z Ostrowa które były w Lublinie słyszałem,że jednak u Was doping jest słabszy od naszego.Wiem,że jest Ci żal że przegraliście, ale nie musisz nam probować udowadniac ze mamy słabą drużynę.A co będzie w meczach z Gdańskiem to sie dopiero okaże.


Nie napisalem ani ze Wasz byl slaby, ani ze nasz jest jakis super. Wiem jak beznadziejnie to u nas wypada ale powoli sie chyba rozkreca... Chodzi o to ze bylem w Gdansku i tam to zrobilo na mnie duze wrazenie. Tak wiec Ci ktorzy uwazaja ze u Was jest juz super beda mogli zobaczyc jak jest tam. Jeszcze raz powtarzam ze nie jest mi zal i znowu nie napisalem ze jestescie slabi tylko ze Gdansk jest lepszy... slabi to my jestesmy (chociaz u siebie nie calkiem).
Face your fears, live your dreams

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

#477 Postautor: Geest » 5 maja 2004, o 17:27

na różne sposoby mozna leczyć swoje kompleksy...

Awatar użytkownika
czarny
Posty: 61
Rejestracja: 16 grudnia 2003, o 17:24
Lokalizacja: Osw

#478 Postautor: czarny » 5 maja 2004, o 17:29

Ewka pisze:U nas doping jest o tyle slabszy, ze nie mamy wsparcia w sasiednich sektorach...za to u Was to wyglada bardzo fajnie. Dosc spora grupa ludzi zdziera swoje gardla dla druzyny...moze juz niedlugo nasza mentalnosc ulegnie zmianie. Oby jak najszybciej

Może również dlatego, że w Lublinie jest x-set tysięcy ludzi a u nas raptem niecałe 80 :P I stąd pewnie tych maniaków okrzyków i fal meksykańskich jest zdecydowanie więcej (pozdrowienia dla 'trąbkowicza' Lipy :P)

mikas pisze:Ja od niektórych osób z Ostrowa które były w Lublinie słyszałem,że jednak u Was doping jest słabszy od naszego.

U nas doping tworzy mniej więcej dwa razy tyle osób ile tworzyło go z naszej strony w Lublinie, natomiast reszta cieszy się tylko ze zwycięstw... Im do stworzenia prawdziwego dopingu potrzebna jest chyba tylko ludzka tragedia ('słynny' mecz z Unią!). Bo jak na razie, tylko wtedy cały stadion krzyczał: Iskra, Iskra!
Obrazek

MoDeStA
Posty: 20
Rejestracja: 27 marca 2004, o 18:29
Lokalizacja: Ostrow Wielkopolski
Kontakt:

#479 Postautor: MoDeStA » 5 maja 2004, o 17:32

mikas pisze:Właśnie Ewo o to mi chodziło.
P.S.To ile za ten doping płacicie ludziom? :wink:
A tym buraczkiem to mi sie tak za tą gracje odwdzięczasz?? :wink:



Czyli rozumiemy sie swietnie :roll: Ile placimy? Wiesz...zalezy jakiej pojemnosci gardlo ma poszczegolny osobnik....najpierw laski z FC przechodza sie po trybunach i sprawdzaja pojemnosci meskich gardel (jak? niech pozostanei ostrowska tajemnica), a potem Ci z najwiekszymi mozliwosciami dostaja zaplate po wykonannej pracy. Ale w jakiej formie...rozniez nie moge zdradzic....musialbys najpierw przejsc testy i kibicowac KM-owi.....a przy wyplacie sie przekonasz...ale nikt nie narzeka;p
Moj Ty adonisie....wybacz mi prosze buraczka...to sie nie powtorzy....do wykopkow...a potem?? :P

MoDeStA
Posty: 20
Rejestracja: 27 marca 2004, o 18:29
Lokalizacja: Ostrow Wielkopolski
Kontakt:

#480 Postautor: MoDeStA » 5 maja 2004, o 17:45

Bimmer pisze:
PS Czy możesz mi zdradzić, co krzyczeliście, kiedy ja uparcie słyszałem raz po raz "NA-LE-WO"?


Buehehehe....omal nie spadlam z krzesla :P Hehehehe.....krzyczelismy wtedy KMO Czyli skrot od Klubu Motorowego Ostrow :twisted: "Na lewo".....tekst miesiaca 8)

Pozdro

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#481 Postautor: mikas » 5 maja 2004, o 17:51

MoDeStA pisze:
mikas pisze:Właśnie Ewo o to mi chodziło.
P.S.To ile za ten doping płacicie ludziom? :wink:
A tym buraczkiem to mi sie tak za tą gracje odwdzięczasz?? :wink:



Czyli rozumiemy sie swietnie :roll: Ile placimy? Wiesz...zalezy jakiej pojemnosci gardlo ma poszczegolny osobnik....najpierw laski z FC przechodza sie po trybunach i sprawdzaja pojemnosci meskich gardel (jak? niech pozostanei ostrowska tajemnica), a potem Ci z najwiekszymi mozliwosciami dostaja zaplate po wykonannej pracy. Ale w jakiej formie...rozniez nie moge zdradzic....musialbys najpierw przejsc testy i kibicowac KM-owi.....a przy wyplacie sie przekonasz...ale nikt nie narzeka;p
Moj Ty adonisie....wybacz mi prosze buraczka...to sie nie powtorzy....do wykopkow...a potem?? :P


Wybaczam moja Afrodytko :wink:
A wykopki to będą 06.06 w Ostrowie :?:
Dobra koniec dyskusji bo schodzi "na psy".
A co do dopingu to każdy może jeszcze coś poprawić.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
Michal_BC
Posty: 19
Rejestracja: 30 marca 2004, o 20:47
Lokalizacja: Lublin

#482 Postautor: Michal_BC » 5 maja 2004, o 18:29

A ja siedziałem sobie z Ostrowianami i kilku poznałem ;) (byłem w czrnej bluzie juventusu) Co do dopingu to na tak małą grupę kibiców z Ostrowa to naprawde był dobry... Przyznać trzeba że z sektora gości nie było słychać trybuny z nad Bystrzycy :] Ale cały mecz był spoko i do zobaczenia w Ostrowie :P
Best Club rzÄ…dzi w ISQ...

MoDeStA
Posty: 20
Rejestracja: 27 marca 2004, o 18:29
Lokalizacja: Ostrow Wielkopolski
Kontakt:

#483 Postautor: MoDeStA » 5 maja 2004, o 18:35

Bimmer pisze:
MoDeStA pisze: "Na lewo".....tekst miesiaca 8)

Doprawdy, jesteś dla mnie zbyt szczodra. Zwłaszcza, jeśli się domyśliłaś, że jednak wiedziałem, kto jest przeciwnikiem TŻ w tym meczu.


Zawsze bylam szczodra, a dobry humor bardzo cenie, dlatego nie omieszkalam pochwalic Cie za dobry tekst. 8) Hehe moze domyslalam sie, ze wiesz kto jest Waszym przeciwnikiem, ale nie mialam pewnosci, z uwagi na to, ze co niektorzy w Lublinie mysla, ze Ostrow lezy na Ukrainie :wink: Czyzby pomylono nas z Lwowem :?: :wink: :wink: :twisted:

studenciak_22
Posty: 37
Rejestracja: 25 marca 2004, o 22:07
Lokalizacja: lublin

#484 Postautor: studenciak_22 » 5 maja 2004, o 18:35

MoDeStA tak z całą pewnościa to ja :D :D ja przyszdłem gdzieś w okolicy 5 biegu i siedziałem w tym miejscu co siedzi ten dzieciak co wam flagę zbiegał.

MoDeStA
Posty: 20
Rejestracja: 27 marca 2004, o 18:29
Lokalizacja: Ostrow Wielkopolski
Kontakt:

#485 Postautor: MoDeStA » 5 maja 2004, o 18:48

studenciak_22 pisze:MoDeStA tak z całą pewnościa to ja :D :D ja przyszdłem gdzieś w okolicy 5 biegu i siedziałem w tym miejscu co siedzi ten dzieciak co wam flagę zbiegał.


Hehe....tak myslalam :) Trzeba bylo od razu mowic, ze jestes na naszych fotkach :P Poszukam Cie jeszcze...a mzoe sam jakies zdjecie podrzucisz?? :twisted:

studenciak_22
Posty: 37
Rejestracja: 25 marca 2004, o 22:07
Lokalizacja: lublin

#486 Postautor: studenciak_22 » 5 maja 2004, o 19:08

na zdjęciu które wmontował grzesiczek siedzę tak jak jest flaga Dadi... to zaraz nad górnym lewym rogiem tego transparentu w czarnym sweterku bo słonko przygrzało i zdjełem kurtkę

Sober
Senior
Posty: 655
Rejestracja: 4 kwietnia 2004, o 12:03
Lokalizacja: Lublin

#487 Postautor: Sober » 5 maja 2004, o 20:20

Bimmer pisze:
PS Czy możesz mi zdradzić, co krzyczeliście, kiedy ja uparcie słyszałem raz po raz "NA-LE-WO"?


Także dziwnym przypadkiem słyszałem "NA-LE-WO" :D Ale poźniej sie skapowałem, że to KMO 8)

sledzio

#488 Postautor: sledzio » 6 maja 2004, o 00:30

no meczyk zajebisty noi teraz 6 czerwca do Ostrowa i wierze zwycieński

MoDeStA
Posty: 20
Rejestracja: 27 marca 2004, o 18:29
Lokalizacja: Ostrow Wielkopolski
Kontakt:

#489 Postautor: MoDeStA » 6 maja 2004, o 07:17

studenciak_22 pisze:na zdjęciu które wmontował grzesiczek siedzę tak jak jest flaga Dadi... to zaraz nad górnym lewym rogiem tego transparentu w czarnym sweterku bo słonko przygrzało i zdjełem kurtkę


heh...no ale za bardzo Cie nie widac :evil: Poszukaj gdzies jeszcze :twisted:

studenciak_22
Posty: 37
Rejestracja: 25 marca 2004, o 22:07
Lokalizacja: lublin

#490 Postautor: studenciak_22 » 6 maja 2004, o 10:28

raczej nie znajdę na tych zdjęciach które są na sieci, ale chyba ktoś od was robił zdjęcia i może załapała się tam moja zakazana gęba :wink: :wink:

MoDeStA
Posty: 20
Rejestracja: 27 marca 2004, o 18:29
Lokalizacja: Ostrow Wielkopolski
Kontakt:

#491 Postautor: MoDeStA » 6 maja 2004, o 13:41

studenciak_22 pisze:raczej nie znajdę na tych zdjęciach które są na sieci, ale chyba ktoś od was robił zdjęcia i może załapała się tam moja zakazana gęba :wink: :wink:


A widziales te fotki? http://www.ostrowskisport.boo.pl/lublin1.jpg (odmieniaj od 1 do 27) Moze tu sie gdzies zalapales? Ale skoro zakazana, to chyba nie wolno mi patrzec :?: :wink: Jeszcze ktos mnie oskarzy :wink: :twisted:

studenciak_22
Posty: 37
Rejestracja: 25 marca 2004, o 22:07
Lokalizacja: lublin

#492 Postautor: studenciak_22 » 6 maja 2004, o 15:15

na waszych fotkach też mnie nie ma. Może jestem phanthomasem sam nie wiem :D

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

#493 Postautor: Geest » 6 maja 2004, o 15:30

ale widać przynajmniej wszystkie te pierdoły, które ostatnio wypisujesz

studenciak_22
Posty: 37
Rejestracja: 25 marca 2004, o 22:07
Lokalizacja: lublin

#494 Postautor: studenciak_22 » 8 maja 2004, o 16:24

Geest możesz powiedzieć o co Tobie chodzi?? nikt nie zmusza Ciebie do czytania tych pierdołek :D