Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#76 Postautor: Perez » 23 kwietnia 2017, o 12:32

Moze nagral ktos mecz i sie podzieli? chetnie bym obejrzal jak to wygladało na powtorkach. Na lubeska tv nie znalazlem meczu aby byl do odtworzenia.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1138
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#77 Postautor: InDorka » 23 kwietnia 2017, o 15:51

Czarek pisze:To był rewanż za wiadomą akcję w Ostrowie.

Gdyby to był wystarczający powód do kontynuacji wojny, nigdy żadna awantura, żaden konflikt nie skończłby się. Ktoś musi ustąpić, zwykle ustępuje rozsądniejszy.
Czarek pisze:Jesteśmy o lata świetlne przed innymi klubami.

Jeśli nie zmienimy podejścia i stałe będą trwały akcje odwetowe, trzeba będzie sobie mościć miejsce gdzieś na końcu, obok Ostrowa, nie myślisz?
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Czarek
Trener
Posty: 5291
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#78 Postautor: Czarek » 23 kwietnia 2017, o 16:43

InDorka pisze:
Czarek pisze:To był rewanż za wiadomą akcję w Ostrowie.

Gdyby to był wystarczający powód do kontynuacji wojny, nigdy żadna awantura, żaden konflikt nie skończłby się. Ktoś musi ustąpić, zwykle ustępuje rozsądniejszy.
Czarek pisze:Jesteśmy o lata świetlne przed innymi klubami.

Jeśli nie zmienimy podejścia i stałe będą trwały akcje odwetowe, trzeba będzie sobie mościć miejsce gdzieś na końcu, obok Ostrowa, nie myślisz?


Zgadzam się i apeluję o zaprzestanie takich zachowań na stadionach, a także w ich pobliżu.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
MikeMistrz
Senior
Posty: 866
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#79 Postautor: MikeMistrz » 23 kwietnia 2017, o 16:49

Pomimo pogody i meczu Górnika, frekwencja dopisała. Sam mecz jak dla mnie niemiłosiernie się dłużył, zwłaszcza "dzięki" przedziurawieniu bandy. Z poprzednich lat pamiętam, że takie przerwy w meczu raczej nie służą naszej drużynie za dobrze. Same wykluczenia według mnie były sprawiedliwe - nie wiem na co liczy Miesiąc wjeżdżając w tylne koło przeciwnika, a Kuciapa chyba nawet nie dotknął Brzozy. Jeleniewski i na początku Pedersen jechali o ligę wyżej - już przed pierwszym łukiem byli o długość motocykla z przodu. I stać ich na to, żeby podobnie było na wyjazdach. Miesiąc nadal rusza ze startu, jakby jeździł rowerem. Na takim torze jak nasz, może skutecznie wyprzedzać, co pokazał, ale na jakimś betonie może być tragedia z jego wynikiem. Burza in plus - jak Kuciapa się nie zepnie, Staszek może go spokojnie wygryźć ze składu. Juniorzy też pozytywnie zaskoczyli - na lubelskim torze nie powinniśmy przegrywać biegów juniorskich.

A co do akcji z szalikiem - totalne buractwo i powinno się takie akcje piętnować. Ochroniarze to jakiś żart - jeden z nich stał może ze 2 metry od flagi, w momencie, gdy "kibic" ją zdzierał. Naprawdę nie trzeba było się specjalnie napocić, żeby gościa złapać. Pomijając otoczkę kibicowską - kradzież to kradzież. I przede wszystkim - żużel to nie piłka nożna, a do tego założę się, że ludzie którzy się tutaj wymądrzają na temat pilnowania barw, nawet by nie pisnęli gdyby akcja miała miejsce w drugą stronę.

piotrekkk007
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwietnia 2017, o 09:45

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#80 Postautor: piotrekkk007 » 23 kwietnia 2017, o 16:56

Juz nie robcie z tej flagi wydarzenia dnia. Jakos jak u nich to sie stalo to taka bozena czy indorka siedzialy cicho a teraz to jedyny temat dnia. Zajmijcie sie zuzlem a nie tym, ze Ostrow stracil flage, co tak naprawde utrzymuje rownowage w przyrodzie. Super zaprezentowali sie nasi zawodnicy. Burza, az oczom nie wierzylem :) super forma, Kuciapa na swoim poziomie, juz ostatnio jak u nas jechal to nic specjalnego jak na takiego zawodnika nie bylo. Bjarne szkoda koncowki, ale ogolnie raczej na plus. Najbardziej jestem zadowolony z Miesiaca, ktory na trasie robil co chcial. Peron tez, ogladajac w lubelskiej.tv na prezentacji byl spiety na maksa, ale dal rade i naprawde ciekawy wystep mimo dwoch ostatrnich biegow. Ogolnie to forma przeklada sie na sklad i nie ma co sie zastanawiac, czy awansujemy z 1 czy 2 miejsca, bo oba scenariusze sa reale

Ge(L)o
Trener
Posty: 3256
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#81 Postautor: Ge(L)o » 23 kwietnia 2017, o 17:11

MikeMistrz pisze: żużel to nie piłka nożna

Hmm dziękujemy za tak wspaniałe odkrycie. Przypomnijmy również, że żużel to nie koszykówka, podobnie daleko mu do hokeja.

tck
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#82 Postautor: tck » 23 kwietnia 2017, o 20:16

Czarek pisze:To był rewanż za wiadomą akcję w Ostrowie. Poza tym przestańcie tak panikować. Jesteśmy o lata świetlne przed innymi klubami.


no było wczoraj widać te lata świetlne...

Czarek pisze:Zgadza się. Ciekawe dlaczego Ostrovia siadła wśród lubelskich kibiców, a nie na miejscu dla niej przeznaczonym?


a może właśnie to miejsce wskazał organiozator? tam gdzie siadywali do tej pory jakaś "strefa vip" powstała.

tck
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#83 Postautor: tck » 23 kwietnia 2017, o 20:19

Ge(L)o pisze:
MikeMistrz pisze: żużel to nie piłka nożna

Hmm dziękujemy za tak wspaniałe odkrycie. Przypomnijmy również, że żużel to nie koszykówka, podobnie daleko mu do hokeja.


Parafrazując Twoją stopkę- Cała Polska głośno krzyczy NIE dla dziczy na stadionach wszelkich dyscyplin

Awatar użytkownika
rieper
Junior
Posty: 390
Rejestracja: 17 września 2007, o 12:54

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#84 Postautor: rieper » 23 kwietnia 2017, o 21:27

Kibice piłkarscy, narodowcy itp. Jutro poniedziałek, KomEko zabiera śmieci. Ustawicie się w kolejce.

Czarek
Trener
Posty: 5291
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#85 Postautor: Czarek » 23 kwietnia 2017, o 21:34

rieper pisze:Kibice piłkarscy, narodowcy itp. Jutro poniedziałek, KomEko zabiera śmieci. Ustawicie się w kolejce.


Swoje poglądy polityczne proponuję, przynajmniej w tej sprawie, zostawić na boku.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
MikeMistrz
Senior
Posty: 866
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#86 Postautor: MikeMistrz » 23 kwietnia 2017, o 21:41

Kolega chyba dokonał pewnego skrótu myślowego - prawdziwi kibice piłkarscy są ok, tj. ludzie którzy chodzą oglądać piłkę, w kwestii narodowców - co kto lubi. Co innego ze zwierzętami, które podpinają się pod te grupy, tylko po to, żeby sobie znaleźć sztandar, pod którym można się tłuc z innymi.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#87 Postautor: _piotrusss » 23 kwietnia 2017, o 22:14

Proponuję zostawić ten temat i mieć nadzieję że więcej w Lublinie tego typu emocji nie będzie. Mamy świetną grupę kibiców w Lublinie i jestem przekonany że z tej sytuacji wszyscy wyciągną wnioski. Mam też nadzieję że użytkownik rieper sobie odpocznie od forum.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#88 Postautor: Cooper » 24 kwietnia 2017, o 09:53

Blinki pisze:Na pewno do poprawy ochrona. Można bylo wnieść co sie chciało zero kontroli.


I cale szczescie, bo bym tam zamarzl na tym heblu :)

Ja chcialem pochwalic klub za to, ze gdy utworzyla sie wielka kolejka do wejscia karnetowego, zaczeli wpuszczac bez przydlugiego odczytywania kodow kreskowych z karnetow, co szybko rozladowalo korek. A sam obiecuje przyjsc nastepnym razem wczesniej 8)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7232
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#89 Postautor: istred » 24 kwietnia 2017, o 10:10

Ja z kolei po meczu mam mieszane uczucia. Z jednej strony w pierwszych biegach pokazaliśmy siłę, ale już 5 ostatnich biegów było na remis. W drugiej części zawodów nasi zawodnicy notorycznie przegrywali starty i gdyby nie kilka udanych akcji na trasie wynik mógłby być mniej okazały. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy po prostu drugą cześć zawodów potraktowali ulgowo.
Co do poszczególnych zawodników to średnio pojechał Kuciapa. Wolny i nijaki na trasie, chociaż moim zdaniem, w kontekście kolejnych meczów, i tak pewniejszy niż Burza, który miał jedną świetną akcję, a poza tym tak jak można było oczekiwać.
Duży plus dla Peronia. Wygrał bieg juniorski, a później potrafił powalczyć na trasie z seniorami z Ostrowa. W końcu nie mamy dziury na juniorach, a to często jest klucz do wygrania ligi.
Ogólnie pokazaliśmy, że jesteśmy silni. Nawet jeśli, któryś z seniorów zawiedzie, to pozostali powinni nadrobić.
Liczę na komplet zwycięstw w tym sezonie :)

Ogromny plus za organizację. Wyglądało to bardzo profesjonalnie, w końcu się za to wziął ktoś ogarnięty. Szkoda, że nie można było kupić biletów w speed carze, może byłyby dzięki temu mniejsze kolejki przed kasami.

Przy okazji, fajna inicjatywa: http://www.kurierlubelski.pl/sport/lube ... ,12010063/

PS. Co do wykluczenia Miesiąca - siedziałem przy prostej startowej i dobrze wszystko widziałem. Suchecki wygrał start i próbował zamknąć Miesiąca, ale podczas tego manewru nastąpił kontakt i zawodnicy sczepili się motocyklami. Miesiąc nie miał jak niknąć upadku. Moim zdaniem modelowe zdarzenie kwalifikujące się do powtórki w 4.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2017, o 10:28 przez istred, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13322
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#90 Postautor: Gelo » 24 kwietnia 2017, o 10:28

Hm - czasami mam wrażenie, że byliśmy na różnych meczach. Albo po prostu Maciek to dyżurny obiekt do drwin i narzekań. Ja rozumiem, że to ikona rzeszowskiego żużla ale nawet w jego rodzinnym mieście z niego szydzą. Uważam, że to niesprawiedliwe. Opinie, że pojechał bez wyrazu, że mu się ręce otwierają, że jest nieprzygotowany do sezonu itd, podczas gdy był drugim punktującym zawodnikiem w drużynie - w mojej ocenie są przesadzone i krzywdzące. Albo inaczej - jak ma robić po 11 punktów w każdym meczu - to niech jeździ bez wyrazu i niech będzie nieprzygotowany :) Co do wykluczenia Pawła - jak najbardziej słuszne. Również siedziałem przy prostej startowej. Jak się z pierwszego pola przegrywa start i koleś po prawej się "zakłada" masz dwa wyjścia - zamykasz gaz albo jedziesz prosto taranem i liczysz na fuksa, że sędzia się ulituje i powtórzy we czterech. Paweł wybrał drugą opcję - sędzia nie był łaskawy.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2017, o 10:37 przez Gelo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7232
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#91 Postautor: istred » 24 kwietnia 2017, o 10:33

Punktowo OK, ale zdobył je na juniorach i na fatalnych Sówce i Brzozowskim. Przy czym 3 razy przegrywał z Ostrowianami, najwięcej spośród wszystkich naszych zawodników.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13322
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#92 Postautor: Gelo » 24 kwietnia 2017, o 10:40

Nie może być tak, że będziemy mieli pięciu Jeleni czy Pedersenów. Ktoś musi być drugą linią i będąc punktowo drugim zawodnikiem w drużynie Maciek broni się swoim wynikiem jako solidna druga linia. Oby tak zawsze. Moim zdaniem mamy dwie i pół lokomotywy (Jeleń, Pedersen, Miesiąc - z wynikami z zeszłego roku). Maciek, Staszek i juniorzy to wagoniki do tych lokomotyw. Każdy się na razie wywiązał ze swoich ról.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7232
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#93 Postautor: istred » 24 kwietnia 2017, o 10:43

Oczywiście, jako druga linia się broni. Szczególnie, że to doświadczony zawodnik i na obcych torach może sobie nieźle radzić.
Myślę, że każdy zespół w II lidze chciałby mieć taką II linię ;-)

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#94 Postautor: grzesieck » 24 kwietnia 2017, o 10:44

istred pisze:PS. Co do wykluczenia Miesiąca - siedziałem przy prostej startowej i dobrze wszystko widziałem. Suchecki wygrał start i próbował zamknąć Miesiąca, ale podczas tego manewru nastąpił kontakt i zawodnicy sczepili się motocyklami. Miesiąc nie miał jak niknąć upadku. Moim zdaniem modelowe zdarzenie kwalifikujące się do powtórki w 4.


nie 'probowal zamknac' tylko go zamknal, Miesiac probowal go sobie przesunac prawa noga ale sie nie udalo, wykluczenie w 100% sluszne, naprawde :)
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4476
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#95 Postautor: Kargolo » 24 kwietnia 2017, o 10:49

Dajcie spokój Maćkowi. Wydaje mi się że będzie pewnym punktem drużyny. Jak ktoś wyżej napisał - nie każdy w drużynie jest od robienia kompletów.
Akcja, a raczej dwie akcje Burzy na dwóch kolejnych łukach to "stadiony świata". Chyba nikt się nie spodziewał po Staszku czegoś takiego. Pozytywnie na plus i oby tak dalej.
Druga połowa zawodów do zapomnienia, po prostu chłopaki utrzymali przewagę i tyle. Nie sądzę żeby to przesądziło o braku bonusa.
Peroń mega pozytywne zaskoczenie. Pierwszy start ligowy w karierze i od razu trójeczka wpadła. Od seniorów też za bardzo nie odstawał. I najważniejsze, że jest naszym wychowankiem. Brawo! Trzymam kciuki za dalszy rozwój, bo potencjał jest :)

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4282
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#96 Postautor: Torsen » 24 kwietnia 2017, o 11:29

Mam bardzo podobne przemyślenia do istreda, z wyjątkiem wykluczenia Miesiąca. Bezpośrednio po kolizji przeczuwałem, że zostanie wykluczony, chociaż równie dobrze sędzia mógł tego nie robić. Natomiast wykluczenie Brzozowskiego uważam za absurdalne - winnym kolizji, upadku i przerwania biegu był moim zdaniem Kuciapa, decyzja sędziego była chyba motywowana nie do końca sprawiedliwym wcześniejszym rozstrzygnięciem, czego sędzia miał świadomość.
Goście po korektach nie odstawali od naszych i wygrali chyba wszystkie starty. Niezależnie od wyniku, trochę to niepokojące.
Bardzo ładnie chodzi zewnętrzna, chyba już od trzeciego biegu.
Zaskakujący regres Pedersena, który w pierwszej części zawodów na starcie miał chyba większą przewagę nad wszystkimi, niż Nielsen w najlepszych latach, a później jakby odpuścił albo zmienił motocykl albo jedno i drugie.
Miesiąc tradycyjnie, kompletnie bez startu. O ile w Lublinie czasem można to jakoś nadrobić na dystansie, o tyle na wyjazdach będzie znacznie ciężej, bo zapewne twardziej, no i optymalne ustawienia będzie miał dopiero gdzieś od trzeciej serii startów. Nie sądzę, by była to kwestia czasu reakcji, raczej ustawień - przydałoby się je wreszcie zoptymalizować.
Bardzo podobał mi się Peroń, który przez całe zawody jechał w kontakcie z seniorami, a bieg juniorski wygrał w cuglach.
Ogólnie z meczu jestem zadowolony. Nie mniej, na początku wydawało się, że wygramy wszystkie wyścigi, a później nasi oddali trochę pola, czego nie dało się nie zauważyć.
Organizacyjnie inny świat. Szkoda, że nie dostosował się sędzia, któremu chyba nie zależało na sprawnym odjechaniu zawodów. Bursztynowe światło powinno być włączane natychmiast, gdy pojawia się zielona flaga - niektórzy sędziowie tak robią i nie ukrywam, że bardzo mi się to podoba.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#97 Postautor: _piotrusss » 24 kwietnia 2017, o 11:32

Kluczowe jest to żeby Maciek przywoził punkty w każdym meczu. 7-8 punktów regularnie na wyjazdach i będzie git.
Co do meczu to serce rosło jak się to wszystko oglądało. Świetna organizacja, profesjonalna oprawa, dużo kibiców i drużyna którą naprawdę da się lubić. Jedynie spiker mógłby poprawić współpracę z kibicami. To sektor od Bystrzycy ma w większości przypadków pytać o to kto wygra mecz ;-) Spiker niech to robi maksymalnie dwa razy (na początku meczu i gdy go wygramy).
Poza tym na "Szkocji" musi być cisza! "Druga strona odpowiada..." też było skutecznie zagłuszane przez spikera/muzykę.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4476
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#98 Postautor: Kargolo » 24 kwietnia 2017, o 12:26

To fakt, nie sądziłem że zobaczę taką organizację meczu ligowego w tym mieście.
A dla spikera faktycznie żółta kartka. Po pierwsze za kompletny brak współpracy z kibicami, co momentami było strasznie irytujące. Po drugie za brak podawania czasów albo podawanie ich ze sporym opóźnieniem. Do poprawy :)

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#99 Postautor: Zaratustra » 24 kwietnia 2017, o 13:12

Byłem bardzo ciekawy, czy w Lublinie zacznie chodzić szeroka. Z tego, co piszecie było z tym o niebo lepiej, niż ostatnio. Frekwencja na szóstkę, wynik też. Nie mogę przeboleć tego, że nie było mnie w Lublinie:) Co do suchych wyników naszych to chyba nie ma do czego się przyczepić :) Jeśli chodzi o Ostrów to zaskoczył mnie słaby wynik Dolnego. Pamiętam, że w Lublinie był ostatnio szybki. Sówka zgodnie z planem. Wiedziałem, że sobie nie poradzi.

Ogólnie wynik marzenie. Pewne zwycięstwo bez pogromu, czyli wszyscy w klubie powinni być zadowoleni.

Awatar użytkownika
MIERZWIN
Senior
Posty: 642
Wiek: 44
Rejestracja: 21 marca 2007, o 11:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Speed Car Motor Lublin - TŻ Ostrovia - 22.04.2017 18:30

#100 Postautor: MIERZWIN » 24 kwietnia 2017, o 13:15

Kargolo pisze:Peroń mega pozytywne zaskoczenie. Pierwszy start ligowy w karierze i od razu trójeczka wpadła. Od seniorów też za bardzo nie odstawał. I najważniejsze, że jest naszym wychowankiem. Brawo! Trzymam kciuki za dalszy rozwój, bo potencjał jest :)


Peroń i Brzeziński zaliczyli ligowe debiuty w tamtym roku jako goście odpowiednio w Wandzie i Stali.
od 1988 tylko SPEEDWAY