Nasi rywale w sezonie 2017

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#101 Postautor: Zaratustra » 23 czerwca 2017, o 13:15

Dodatkowo nasz seniorski dream-team okazał się być dużo słabszy niż oczekiwano, więc posiadanie w miarę objeżdżonych juniorów w play-off będzie na wagę złota.

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#102 Postautor: mustafa » 25 czerwca 2017, o 18:16

Sówka to taki Jeleniewski własnego toru :)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5601
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#103 Postautor: niespokojny » 25 czerwca 2017, o 18:20

Jeleniewski to i na swoim torze przeciętny się zrobił.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2073
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#104 Postautor: Hayden » 25 czerwca 2017, o 18:47

Patryk Dolny to chyba walczy o angaż w Starcie na przyszły rok :(

Lukasz Sówka Łukasz <klap> <klap> 8) :lol: :lol:
Motor mocny

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#105 Postautor: mustafa » 25 czerwca 2017, o 18:53

2,5 zawodnika wygrało Ostrowowi mecz, ciekawe :) Przedłuża to naszą szansę na 1 miejsce w tabeli na koniec, o ile do Ostrowa pojedziemy z Lambertem.

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#106 Postautor: miedziany » 25 czerwca 2017, o 18:55

No i wreszcie Gniezno zgubiło punkty- Ovia-Start 46-44 uf.... jest szansa na lidera. Swoją drogą to już trzeci mecz wyjazdowy Startu w którym w 15 biegu gubią punkty meczowe (My, Krosno i Ostrów). Tylko czy damy radę w Ostrowie? Oby!

Awatar użytkownika
MikeMistrz
Senior
Posty: 866
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#107 Postautor: MikeMistrz » 25 czerwca 2017, o 18:58

Warto zauważyć, że w dwumeczu Ostrowa z Gnieznem, padły dokładnie te same wyniki, co w pojedynku Lublin-Gniezno. Ale mimo wszystko nasza siła rażenia powinna być większa, niż Ostrowa.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#108 Postautor: Zaratustra » 25 czerwca 2017, o 18:58

Wymarzony wynik dla nas. Wystarczy nam remis w Ostrowie i powinniśmy mieć 1 miejsce po zasadniczym; )

Ostrów ma nierówny skład, ale ma fajną parę juniorów. Natomiast Gniezno potwierdziło, że jest zespołem prawie kompletnym.

Nam potrzeba juniora i lidera Jeleniewskiego.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#109 Postautor: Czarek » 25 czerwca 2017, o 19:01

Zaratustra pisze:Wymarzony wynik dla nas. Wystarczy nam remis w Ostrowie i powinniśmy mieć 1 miejsce po zasadniczym; )

Ostrów ma nierówny skład, ale ma fajną parę juniorów. Natomiast Gniezno potwierdziło, że jest zespołem prawie kompletnym.

Nam potrzeba juniora i lidera Jeleniewskiego.


Trudno uwierzyć w nasz korzystny wynik w Ostrowie, ale jeśli nasi chcą awansować to niech to pokażą. Droga wolna.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#110 Postautor: Kargolo » 25 czerwca 2017, o 19:06

Same pozytywne dla nas informacje ostatnio. Nowak spuścił z tonu, jednak może nie jest aż takim kozakiem. Daniel w 1/2 IMP wyglądał rewelacyjnie, przede wszystkim w końcu wygrywał starty. Mam nadzieję że pogodził się ze sprzętem i do końca sezonu będzie jeździł zgodnie z oczekiwaniami :)

Awatar użytkownika
Moran
Junior
Posty: 348
Rejestracja: 20 czerwca 2011, o 00:23

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#111 Postautor: Moran » 25 czerwca 2017, o 19:09

Ale jaja. nie sądziłem że Start może przegrać z taką Ostrovią, jednak jak widać na dobrym sprzęcie to nawet Sówka pojedzie, wbrew opiniom że sprzęt nie decyduje. Jabłoński, generalnie za dobry na II ligę, tak jak w Lublinie ostatni bieg zero.
Masters zaczyna jechać tak jak z ogórami powinien, ale to nie nasz problem bo nie jest zawodnikiem Gniezna.
Nowak tym razem przegrał kolegom mecz, jednak Ostrovia jest bardzo słaba, mimo tej wygranej, na którą pracowało mocno dwóch zawodników.
Ten wynik daje chyba nam pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym, co ma znaczenie niezbyt wielkie

niespokojny pisze:Spokojnie i wiecej pokory. Jakos mozna bylo spasc z ligi skladem
Miskowiak
Lampart
Kudriaszow
Woodward
Watt

Ostrów spadł ze składem: Harris - Nermark - Miśkowiak - Gomólski - Ząbik - Klindt (jako junior)
który na tamte czasy był bardzo mocny i bardzo drogi, typowany do awansu
Janusz Stachyra: Kto na nas trafi, bedzie miał problem i dalej będzie jeździć w drugiej lidze

Awatar użytkownika
poli
Senior
Posty: 900
Rejestracja: 2 listopada 2005, o 16:08
Kontakt:

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#112 Postautor: poli » 25 czerwca 2017, o 21:10

mustafa pisze:Sówka to taki Jeleniewski własnego toru :)

jasne tylko jelen w finale mp :)

jagermaister
Posty: 45
Rejestracja: 23 marca 2011, o 15:26

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#113 Postautor: jagermaister » 25 czerwca 2017, o 21:18

Niepostrzeżenie Opole ma teraz 2 zawodników w TOP-3 drugiej ligi. Dobrze, że ten wyjazd mamy już zaliczony, Gniezno jedzie tam 6 sierpnia. Może ktoś zacznie w Kolejarzu jechać poza Gizatullinem i Woelbertem i Start punkty i tam zgubi.

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#114 Postautor: Gecko » 25 czerwca 2017, o 21:39

Moran pisze:Ten wynik daje chyba nam pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym, co ma znaczenie niezbyt wielkie


Pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym ma znaczenie olbrzymie bo prawdopodobnie pozwala uniknąć Ostrowa w półfinale. Mogą zmieniać nazwy, mogą się zmieniać władze ale praktycznie co roku jak dochodzi do decydujących meczy to zawsze tam coś się dzieje. Niech się Gniezno z nimi wozi i awaryjnie bierze elektryka na mecz.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13187
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#115 Postautor: Gelo » 25 czerwca 2017, o 21:41

Wynik wymarzony pod warunkiem, że my wygramy w Poznaniu i Ostrowie. Przed sezonem typowalem że możemy przegrać dwa mecze w Gnieźnie i Ostrowie. Pociesza mnie fakt że w przeciwieństwie do Gniezna w Ostrowie zawsze jeździliśmy dobrze niezależnie od składu.latwy szeroki tor

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5601
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#116 Postautor: niespokojny » 25 czerwca 2017, o 21:43

Moran pisze:Ten wynik daje chyba nam pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym, co ma znaczenie niezbyt wielkie


A moim zdaniem bardzo duże znaczenia ma. Lepiej mieć za rywala Krosno niż Ostrów, powiedzmy to sobie szczerze. Elis wskakuje za Sucheckiego i zrobi te 6-7 pkt. I już się robi wynik koło 50-40. I dużo i nie. Dużo na pewno nerwów. A jak nerwy to i więcej pomyłek niż zwykle. Ostrów jechał w Gnieznie bez Mastersa i ukłuł tyle pkt co my. Z nami mają małe szanse bo u nich sami betoniarze, może oprócz obco. Ale w Gnieznie? Kto wie. Przypominam że w półfinale Lambert NIE POJEDZIE w jednym meczu...

Ale że w Ostrowie, w lipcu jedziemy bez Lamberta to i z nami sobie poradzą. Chyba, że w końcu sprawdzimy Hansena i chłopak odpali. Albo Bobera wypożyczą ale na to bym nie liczył, chyba że na finały wrocławianie już go sobie odpuszczą.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

speedhub
Posty: 26
Rejestracja: 5 czerwca 2017, o 08:21

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#117 Postautor: speedhub » 25 czerwca 2017, o 21:59

Moran pisze:Ale jaja. nie sądziłem że Start może przegrać z taką Ostrovią,


A ja szczerze mówiąc liczyłem się z porażką w Ostrowie, nawet wyższą. Dziwię się, że Suchecki i Dolny pojechali słabo na własnym torze. Oni mają młody, waleczny skład. Ostatni bieg był loteria. Dojechanie do 15 biegu z wynikiem 43 pkt.potwierdza jak ktoś wspomniał że Start to kompletna drużyna.

Awatar użytkownika
Moran
Junior
Posty: 348
Rejestracja: 20 czerwca 2011, o 00:23

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#118 Postautor: Moran » 26 czerwca 2017, o 12:00

Gecko pisze:
Moran pisze:Ten wynik daje chyba nam pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym, co ma znaczenie niezbyt wielkie

Pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym ma znaczenie olbrzymie bo prawdopodobnie pozwala uniknąć Ostrowa w półfinale. Mogą zmieniać nazwy, mogą się zmieniać władze ale praktycznie co roku jak dochodzi do decydujących meczy to zawsze tam coś się dzieje. Niech się Gniezno z nimi wozi i awaryjnie bierze elektryka na mecz.

Ostrów jest dużo słabszy od Gniezna, równie dobrze możemy się bać Krosna które może wygra z Ostrowem z bonusem.
Jak mamy się bać półfinału z takimi zespołami to nie ma po co jechać do Gniezna, czy ewentualnie Bydgoszczy/Rzeszowa
speedhub pisze:A ja szczerze mówiąc liczyłem się z porażką w Ostrowie, nawet wyższą. Dziwię się, że Suchecki i Dolny pojechali słabo na własnym torze. Oni mają młody, waleczny skład. Ostatni bieg był loteria. Dojechanie do 15 biegu z wynikiem 43 pkt.potwierdza jak ktoś wspomniał że Start to kompletna drużyna.

Nowak pojechał zdecydowanie najgorszy mecz w sezonie a Sówka najlepszy. Masters też. Ponadto juniorzy Gniezna przegrali. Stąd wszystko się odwróciło i te +2 Ostrovia na koniec zrobiła.
Janusz Stachyra: Kto na nas trafi, bedzie miał problem i dalej będzie jeździć w drugiej lidze

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#119 Postautor: Gecko » 26 czerwca 2017, o 15:52

Moran pisze:Ostrów jest dużo słabszy od Gniezna, równie dobrze możemy się bać Krosna które może wygra z Ostrowem z bonusem.
Jak mamy się bać półfinału z takimi zespołami to nie ma po co jechać do Gniezna, czy ewentualnie Bydgoszczy/Rzeszowa


Słabszy może i jest, ale tak jak pisałem Ostrów potrafi innymi zagraniami wygrać mecz. Przypominam 2014 rok i rewanżowy mecz finału Ostrów - Wanda. Kraków wygrał pierwszy mecz 18 punktami, podczas rewanżu w Ostrowie Drymla odwożą do szpitala, poza tym juniorzy jadą ze złymi numerami startowymi. I wtedy "przypadkiem" gaśnie światło. Lepiej uniknąć takich zagrywek i spokojnie pojechać z Krosnem.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#120 Postautor: Ge(L)o » 26 czerwca 2017, o 17:53

I puknąć Ostrów w finale 8)

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#121 Postautor: kibicLBN » 28 czerwca 2017, o 20:35

Gecko pisze:
Moran pisze:Ostrów jest dużo słabszy od Gniezna, równie dobrze możemy się bać Krosna które może wygra z Ostrowem z bonusem.
Jak mamy się bać półfinału z takimi zespołami to nie ma po co jechać do Gniezna, czy ewentualnie Bydgoszczy/Rzeszowa


Słabszy może i jest, ale tak jak pisałem Ostrów potrafi innymi zagraniami wygrać mecz. Przypominam 2014 rok i rewanżowy mecz finału Ostrów - Wanda. Kraków wygrał pierwszy mecz 18 punktami, podczas rewanżu w Ostrowie Drymla odwożą do szpitala, poza tym juniorzy jadą ze złymi numerami startowymi. I wtedy "przypadkiem" gaśnie światło. Lepiej uniknąć takich zagrywek i spokojnie pojechać z Krosnem.

Jak można zobaczyć w moim podpisie nawet nasz selekcjoner był pod wrażeniem 8)
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#122 Postautor: lombard » 29 czerwca 2017, o 10:32

Trzeba jechać i wygrywać a nie oglądać się na potknięcia innych. Co mi się podoba np. w zespole z Krosna? Oni do każdego meczu podchodzą tak samo. Uda się to się uda. Nie ma Gelu, że zakładamy jakieś dwie porażki. Sport jest dlatego sportem, że można polec w Rawiczu a wygrać w Gnieźnie. Szanse i procenty zostawmy bukmacherom.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13187
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#123 Postautor: Gelo » 29 czerwca 2017, o 10:47

Chyba nie skumałeś kontekstu mojej wypowiedzi - chodziło mi o to, że patrząc na składy przed sezonem założyłem, że należy się spodziewać porażek w Gnieźnie i Ostrowie - po prostu obie te druzyny są na tyle mocne, że będzie z nimi trudno wygrać na wyjezdzie. A jechać trzeba zawsze i z każdym na maxa - to oczywiste.

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#124 Postautor: lombard » 29 czerwca 2017, o 13:57

Skumałem skumałem. Tylko CI co to czytają np. wiem że Daniel czyta, niech zrozumieją, że jakikolwiek minimalizm to tylko taka lubelska mentalność, a zawodowcy zawsze podchodzić powinni do każdego meczu w sposób zawodowy. Albo jadę, albo kończę karierę. Można mieć gorszy dzień i zakładam, że tak było w Gnieźnie. Jeśli podobnie będzie w Ostrowie, to ciężko to będzie zwalić na gorszy dzień...
Słusznie zauważyłeś, że te mecze są kluczowe. Co nie znaczy że z góry należy pogodzić się z ich porażką, bo to powoduje frustracje żołądka u kibiców.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13187
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2017

#125 Postautor: Gelo » 29 czerwca 2017, o 16:09

Ja wierzę w "lubelską" umiejętność jazdy w Ostrowie. Natomiast w Gnieźnie przeważnie było nam ciężko. Szkoda, że Ostrów wziął Nowackiego, bo to on im wygrał mecz ze Startem.