Lee Richardson

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
meridol

#126 Postautor: meridol » 21 lipca 2004, o 02:39

to znowu jest ta kontuzja ktora trapila go kiedy byl u nas chyba czas pomyslec o operacji w zimie.
Lee wracaj do zdrowia

woocash
Szkółkowicz
Posty: 223
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 21:57

#127 Postautor: woocash » 27 lipca 2004, o 18:18

to teraz tak dla urozmaicenia,zeby w kolko o tym sledziu nie klepac

za Syfy.pl:
W zeszłym tygodniu informowaliśmy, o tym, że Lee Richardson doznał kontuzji pachwiny podczas meczu towarzyskiego Wielkiej Brytanii z Danią. Wówczas lekarze zalecali mu dwumiesięczną przerwę w startach na torze.

Anglik powrócił na tor już w niedzielę - wystartował w VII kolejce Drużynowych Mistrzostw Niemiec. Powrót na tor wypadł bardzo dobrze, ponieważ Lee zdobył w 5 biegach 14 punktów. We wczorajszym meczu Peterborough z Coventry obcokrajowiec quick-miksu Zielona Góra wywalczył 11 "oczek" w 5 startach. Lee stwierdził na oficjalnej stronie BSPA, że czuje się lepiej, ponieważ poddał się leczeniu - W zeszłym tygodniu byłem u specjalisty, który w kontuzjowaną pachwinę zaaplikował mi kilka zastrzyków. Dzięki temu czuję się o wiele lepiej. Liczę, że podczas Drużynowego Pucharu Świata Wielka Brytania powalczy i wygra turniej - powiedział Richardson.


a wczoraj w wygranym meczu Peterborough - Coventry 47:43
Lee wykrecil 11 pkt (3,3,2,3,0), czyli moze z ta jego kontuzja nie jest az tak zle

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

#128 Postautor: _piotrusss » 9 września 2004, o 17:35

Witam. Niestety moga wystapić problemy z wejściem na stronę http://www.leerichardson.alternatywa.net , powodem jest wiolny serwer. NApisałem do admina ale nie wiem czy coś to zmieni poniewaz jest to serwer z sieci internetowej za którym w sumie ni epłacę, poza abonamentem za net. Mam nadzieję, że nie zniechęci Was to do zaglądania na stronę o Lee, ja ze swojej strony zrobię wszystko aby coś z robić z tym problemem. Niestety nie stać mnie jako 17stolatka na wykupienie serwera. pozdrawiam

ps. Dzieki uprzejmości Kubbasa na stronie pojawiły się teledyski żuzlowe.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

sledzio

#129 Postautor: sledzio » 22 września 2004, o 21:30

a jednak wszystko na to wychodzi że będziemy mieć lee u nas na torze tylko że w przeciwnej drużynie a tak płakaliście ze nie zobaczycie lee w tym roku wogóle w Lublinie !!!

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

#130 Postautor: _piotrusss » 29 września 2004, o 16:00

Strona http://www.leerichardson.prv.pl jest już na nowym serwerze. Mam nadzieję że chodzi szybciej. Gdyby ktoś był zainteresowany współpracą w tworzeniu strony prosze o kontakt mailowy. ( mailto:piotrusss@piotrusss.livenet.pl )
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Koper
Trener
Posty: 5488
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#131 Postautor: Koper » 13 grudnia 2006, o 22:52

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się chyba żadnej sympatyk "czarnego sportu" w Częstochowie. W klubowej kawiarence częstochowskiego klubu odbyła się dziś specjalnie zwołana konferencja prasowa, której tematem przewodnim był nowy, pięcioletni kontrakt Lee Richardsona, który plastron z "Lwem" przywdziewać będzie przez kolejne pięć sezonów!

Anglik stwierdził, że pod Jasną Górą czuje się jak przysłowiowa "ryba w wodzie" i stąd decyzja o zawarciu tak długoterminowej umowy. Nieco zdumieni i zarazem zadowoleni tym faktem byli sternicy "biało-zielonych", a sam Lech Malagowski stwierdził, że to pierwszy tak długi kontrakt zawarty w dziejach drużyny spod Jasnej Góry.

W ciągu ostatnich lat często zmieniałem kluby, ale w Częstochowie znalazłem odpowiednich ludzi, odpowiedni warsztat, a przede wszystkim dobrych mechaników i sprzęt. To właśnie zadecydowało, że podpisałem pięcioletni kontrakt z Włókniarzem- stwierdził "Rico" tuż po parafowaniu stosownych dokumentów.

źródło- http://www.ckmwlokniarz.pl

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4230
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#132 Postautor: papi » 13 grudnia 2006, o 22:59

chyba taki typ człowieka, gdzie nie pójdzie tam jest zadowolony, a nam pozostaje żal, że zmiana przepisów nam go zabrała.
A swoją drogą kiedyś się nad tym zastanwiałem - Lee podpisał z nami kontrakt w obecności kilku tysięcy ludzi na stadionie przy Zygmuntowskich, a zakaz startu zawodników z GP w 1 lidze został wprowadzony kilka tygodni później. Od czasów starożytnego Rzymu obowiązuje zasada, że prawo nie działa wstecz, więc dlaczego wtedy GKSŻ nie pozwoliła by Lee startował w naszych barwach :roll: :roll:

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7554
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#133 Postautor: Cooper » 13 grudnia 2006, o 23:26

Nie jestem pewien, ale czyzby dlatego, ze Lee podpisal kontrakt jeszcze zanim zaczal sie oficjalny sezon transferowy?
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#134 Postautor: istred » 13 grudnia 2006, o 23:36

Raczej dlatego, że to regulamin rozgrywek, a nie regulamin kontraktowania zawodników. Teraz też możemy zakontraktować sobie kogo nam się tylko podoba ...
Nikt nam przecież nie zabronił zakontraktowania Lee.
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2006, o 23:37 przez istred, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4230
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#135 Postautor: papi » 13 grudnia 2006, o 23:36

Teoretycznie tak, ale jak sama nazwa wskazuje - sezon transferowy wiąże się ze zmianą klubu. Natomiast pod koniec roku 2003 Lee zostal naszym zawodnikiem nie w wyniku transferu, ale w wyniku obowiązującej (wtedy) umowy, która została przełużona.
W tym roku było podobnie, kluby mogą przełużać umowy kiedy chcą, ale transfery między klubami mogły być dokonywane od określonego terminu (bodajże od 1 grudnia) :roll: :roll:

istred pisze:Raczej dlatego, że to regulamin rozgrywek, a nie regulamin kontraktowania zawodników. Teraz też możemy zakontraktować sobie kogo nam się tylko podoba ...

cały czas jest jeden żelazny argument - prawo nie działa wstecz. Co mnie to obchodzi, że regulamin rozgrywek zabrania startu zawodników GP w 1 lidze, skoro kontrakt został podpisany sporo przed jego uchwaleniem :?:

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#136 Postautor: istred » 13 grudnia 2006, o 23:51

papi pisze:cały czas jest jeden żelazny argument - prawo nie działa wstecz. Co mnie to obchodzi, że regulamin rozgrywek zabrania startu zawodników GP w 1 lidze, skoro kontrakt został podpisany sporo przed jego uchwaleniem :?:
Tylko, że regulamin nie odnosi się do kontraktowania zawodników tylko do udziału ich w meczu. Lee mógł być dalej zakontraktowany (żadne przepisy tego nie zabraniają) ale nie może startować w meczu, a to jest już inna kwestia. Prawo by działało wstecz jeśli np. w połowie sezonu ustalono że nie mogą startować zawodnicy z zagranicy i anulowany by ich wyniki z poprzednich meczów.
Ps. Swoją drogą po "amnestii maturalnej" jestem w stanie uwierzyć, że w Polsce prawo może działać wstecz...

Teraz też możemy nawet samego Crumpa zakontraktować (tego regulamin nie zabrania), ale nie będzie mógł startować w zawodach(regulamin tego dotyczy)

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4230
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#137 Postautor: papi » 13 grudnia 2006, o 23:58

istred pisze:Tylko, że regulamin nie odnosi się do kontraktowania zawodników tylko do udziału ich w meczu. Lee mógł być dalej zakontraktowany (żadne przepisy tego nie zabraniają) ale nie może startować w meczu, a to jest już inna kwestia.

z tego co pamiętam kontrakt Lee został unieważniony przez GKSŻ/PZM* (niepotrzebne skreślić :P ), a nie rozwiązany za porozumieniem stron. W wyniku zmiany regulaminu, klub miał zakaz kontraktowania zawodników z GP przynajmniej ja to tak kojarzę :roll:

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#138 Postautor: istred » 14 grudnia 2006, o 00:09

papi pisze:z tego co pamiętam kontrakt Lee został unieważniony przez GKSŻ/PZM* (niepotrzebne skreślić :P ), a nie rozwiązany za porozumieniem stron. W wyniku zmiany regulaminu, klub miał zakaz kontraktowania zawodników z GP przynajmniej ja to tak kojarzę :roll:
Powiem szczerze, że nie pamiętam i nie wiem jak było. Mi się wydaje, że kontrakt powinien być rozwiązany za prorozumieniem stron, albo stawał się nieważny z mocy samego prawa, z tego powodu, że elementy (gwarantowana ilość spotkań na przykład) stawały się niemożliwe do wykonania?
Jeśli tak było jak piszesz, to moim zdaniem jest to wielka głupota, ale w Polsce wszystko jest możlwie, a tym bardziej w GKSŻecie czy PZMocie :roll:

meridol

#139 Postautor: meridol » 14 grudnia 2006, o 09:25

Koper pisze: To właśnie zadecydowało, że podpisałem pięcioletni kontrakt z Włókniarzem- stwierdził "Rico" tuż po parafowaniu stosownych dokumentów.
źródło- http://www.ckmwlokniarz.pl


:cry:

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

#140 Postautor: boxing » 14 grudnia 2006, o 18:27

papi pisze:chyba taki typ człowieka, gdzie nie pójdzie tam jest zadowolony

Sa tez typy bedace wrecz "negatywem" Richardsona - gdzie nie pojda, tam sa niezadowoleni. Mielismy nawet jednego takiego w tym sezonie u nas. Macie zagadke do poduszki, kto to taki.
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
piwo__
Szkółkowicz
Posty: 253
Rejestracja: 1 września 2003, o 00:25
Lokalizacja: Lublin

#141 Postautor: piwo__ » 14 grudnia 2006, o 18:50

P.Åš.!?!
MOTORLUBLIN

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

#142 Postautor: boxing » 14 grudnia 2006, o 18:54

Bingo - niestety nie przewidziano nagród w tym konkursie :D
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

#143 Postautor: Hans » 14 grudnia 2006, o 21:00

Może zagwarantuj Karnet na Amatorów na przyszły sezon 8)

Awatar użytkownika
Bochen
Posty: 84
Rejestracja: 23 marca 2004, o 22:26
Lokalizacja: Lublin

#144 Postautor: Bochen » 17 grudnia 2006, o 08:51

Chłopaki nie słyszeliście kiedyś o mocy prawnej?? Regulamin GKSŻ miał wtedy i ma do tej pory wyższą moc prawną niż regulamin transferowy.....wiec w tamtej sytuacji anulował kontrakt Rico!!

pozdrawiam
NO breakes, NO rules.....SPEEDWAY!!!

Awatar użytkownika
piwo__
Szkółkowicz
Posty: 253
Rejestracja: 1 września 2003, o 00:25
Lokalizacja: Lublin

#145 Postautor: piwo__ » 17 grudnia 2006, o 17:18

boxing pisze:Bingo - niestety nie przewidziano nagród w tym konkursie :D


Zrobilem to z czystej przyjemnosci ;)
MOTORLUBLIN

Speedway-Mati
Zawodowiec
Posty: 1240
Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
Lokalizacja: Lublin

#146 Postautor: Speedway-Mati » 9 lutego 2007, o 10:43

Kozackie kaski Lee na nowy sezon ... :D szkoda tylko że nie będziemy mogli go ujrzeć przy Zygmuntowskich...

:arrow: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=174478
Obrazek

meridol

#147 Postautor: meridol » 9 lutego 2007, o 11:47

mogą być, choć najładniejsze są jednolite kaski Lazer w których jeździł dwa lat temu.

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#148 Postautor: bartosch » 9 lutego 2007, o 12:58

meridol pisze:mogą być, choć najładniejsze są jednolite kaski Lazer w których jeździł dwa lat temu.

te malo brakowalo, a ogladalibysmy na glowie Daniela Kinga sic! byc moze i zobaczymy ale startujacego w druzynie przeciwnej tj. Ostrowa, choc pewnie do Lublina przyjada z Tomickiem...
carpe diem!

meridol

#149 Postautor: meridol » 9 lutego 2007, o 16:58

Ja nie chciałem czekać na Daniel Kinga... i kupiłem sobie takie kaski :D

Awatar użytkownika
jataman21
Senior
Posty: 809
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:05
Lokalizacja: Lublin

#150 Postautor: jataman21 » 9 lutego 2007, o 19:21

Myślę, że po kontrakcie Lee w Częstochowie, można kopnąć tą ankiete na pare ładnych lat :wink:
ObrazekObrazek