Kogo chcialbys widziec w Lublinie w sezonie 2004?

żużel w Lublinie

Kogo chcialbys widziec w Lublinie w sezonie 2004?

Krzysztof Pecyna
6
6%
Robert Dados
24
22%
Tomasz Chrzanowski
21
19%
Robert Sawina
3
3%
Piotr Swiderski
1
1%
Andrzej Zieja
3
3%
Zbiegniew Czerwiński
5
5%
Tomasz Jędrzejak
2
2%
Robert Miskowiak
2
2%
Andy Smith
16
15%
Krzysztof Słaboń
1
1%
Piotr Dym
8
7%
Karol Baran
3
3%
Sebastian Trumiński
6
6%
Maciej Kuciapa
8
7%
 
Liczba głosów: 109

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Scream
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 14 sierpnia 2002, o 10:38
Lokalizacja: Lublin

#1051 Postautor: Scream » 20 stycznia 2004, o 10:50

Mysle ze po czesco zadania Rusko wynikaja rowniez z obecnej sytuacji transferowej. Baran nam nie wypalil, Smith tez teraz Dym. Zdaje sobei sprawe ze jesli rzeczywiscie chcemy powalczyc o ten awans potrzebujemy wzmocnienia a jezeli nei Dados to.... no wlasnie kto nam jeszcze zostal na rynku zeby sie oplacalo go sciagac?

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#1052 Postautor: Talib » 20 stycznia 2004, o 11:10

Może naprawdę ktoś z dwójki Adam Skórnicki (Gniezno/Leszno), Tomasz Rempała (Tarnów/Rzeszów) nie byłby głupim pomysłem plus np. Paweł Staszek lub Łukasz Dados na rezerwę.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#1053 Postautor: Gelo » 20 stycznia 2004, o 11:16

Talib pisze:Może naprawdę ktoś z dwójki Adam Skórnicki (Gniezno/Leszno), Tomasz Rempała (Tarnów/Rzeszów) nie byłby głupim pomysłem plus np. Paweł Staszek lub Łukasz Dados na rezerwę.

Nie nie i jeszcze raz nie!!!!!!!! Po co ściągać Łukasza Dadosa (już seniora) skoro mamy na miejscu Mordela i Trumińskiego? Skórnicki odkąd zasmakował Anglii niezbyt poważnie traktuje polską ligę, Tomasz Rempała - bez komentarza. Jeżeli mielibyśmy braćdo zespołu zawodników z tej półki to uważam, że to nie ma sensu.

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

#1054 Postautor: Lublin_Fan » 20 stycznia 2004, o 11:27

Zostaje Andrzej Zieja. No i może Mariusz Franków....

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#1055 Postautor: Talib » 20 stycznia 2004, o 11:30

No to trzeba odpalić te 100 tysiączków Rusce za Roberta Dadosa, ewentualnie podkupić Wrockowi Gapińskiego z Miśkowiakiem :lol: . Przecież zawodnicy z tej wyższej półki podpisali juz kontrakty z ... innymi klubami. Jeśli się mylę proszę mnie sprostować. Ponadto zwracam uwagę, że Mordel będzie gotów do jazdy dopiero w maju.

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

#1056 Postautor: Lublin_Fan » 20 stycznia 2004, o 11:33

Talib pisze:No to trzeba odpalić te 100 tysiączków Rusce za Roberta Dadosa, ewentualnie podkupić Wrockowi Gapińskiego z Miśkowiakiem :lol: . Przecież zawodnicy z tej wyższej półki podpisali juz kontrakty z ... innymi klubami. Jeśli się mylę proszę mnie sprostować. Ponadto zwracam uwagę, że Mordel będzie gotów do jazdy dopiero w maju.

Daj spokój. 100 kafli za samo wypożyczenie??? Przecież to nonsens. Tylko znaczne obniżenie tej kwoty wchodzi w rachubę.

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

#1057 Postautor: max3 » 20 stycznia 2004, o 11:37

sadze ,ze klub dogada sie z Rusko i dobze bedzie dopiero odbyla sie pierwsza tura negocjaci,.

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#1058 Postautor: Talib » 20 stycznia 2004, o 11:39

Pewnie, że nonsens, ale naprawdę już nie za bardzo jest z czego wybierać. Zieja ma akurat ważny kontrakt z Gnieznem. No Franków rzeczywiście mógłby być, tylko że na liście był za 96 tysięcy. No to kto jeszcze zostaje? Może matadorzy z Gdańska - Cieślewicze (słaby pomysł, prawda)? No właśnie, a może mój ulubieniec Mariusz Fierlej :lol: , tylko nie mółbym sie napić piwa na meczu, bo bym mu jeszcze naubliżał.

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

#1059 Postautor: Lublin_Fan » 20 stycznia 2004, o 11:46

Talib pisze:No Franków rzeczywiście mógłby być, tylko że na liście był za 96 tysięcy. No to kto jeszcze zostaje?

No właśnie Franków bo kilka dni temu doszło do spotkania prawie wszyskich pilskich zawodników z tamtejszym klubem i zapadła zgoda o znacznym obniżeniu kwot transferowych za tych żużlowców.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#1060 Postautor: Gelo » 20 stycznia 2004, o 11:56

Negocjacje to negocjacje - Rusko chce tyle i to jego prawo. Nasz klub widzi to zapewne inaczej i może wypośrodkowana kwota będzie do zaakceptowania przez obie strony. Tym bardziej że oba kluby stanęły "pod ścianą". My - bo już nikt nie został wartościowy (i możliwy) do zakontraktowania, a WTS pozbywa się Dadosa i w tej chwili tylko my jesteśmy nim zainteresowani. Lepiej zarobić mniej niż wcale. A nie sądzę żeby go trzymali w klubie i nic z tego nie mieli.

Awatar użytkownika
Radzio
Senior
Posty: 937
Rejestracja: 26 grudnia 2002, o 13:09
Lokalizacja: Lublin

#1061 Postautor: Radzio » 20 stycznia 2004, o 11:58

kurcze:( dadi teraz jest najbardziej wartościowym zawodnikiem który został na rynku. Zdaje m isie ze powinnismywalczyc oniego. i zrobić wszystko abypodpsiał kontrakt z tżecikiem:)

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#1062 Postautor: Sprawiedliwy » 20 stycznia 2004, o 12:14

100 kawałków za Dadosa to trzeba być samobójcą żeby taką kase wywalić za wyporzyczenie. Zamiast wywalać na niego taką kase lepiej zainwestowac ja w szkółke.
A nawet nasz skład bez Dadosa aż tak wcale źle niewyglada i jeśli by nas kontuzje omijały to mogli byśmy z takim składze więcej zdziałać niż w zeszłym roku. Niema co dramatyzować. W zespole niema tylko Lee, który został zastąpiony Karlssonem, odszedł J.Stachyra, który nas nierozpieszczał swoją jazdą i tego patałacha Andersena,który pomógł wygrać mecz w Rzeszowie, a tak to pozostali zostali, czyli prawie taki sam skład jak w 2003r. a wtedy niebyło unas Dadosa i jakoś sobie rade dawaliśmy.

1.Śledź
2.Staszek
3.Piszcz
4.Knapp
5.P.Karlsson
6.Jeleniewski
7.D.Stachyra
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#1064 Postautor: Talib » 20 stycznia 2004, o 12:24

Przepraszam bardzo, ale Staszek nie ma podpisanego kontraktu z TŻ Lublin, więc w jego miejscu jest dziura w składzie, której w zeszłym sezonie nie było bo miał jeździć Andersen, a jak nas olał to byli jeszcze na rezerwie J.Stachyra i Mordel. A teraz Stachyra już nie jeździ, a Mordel wróci do składu w maju, więc zostają w odwodzie Bałabuch, Wrona i Kosiński. I właśnie tę dziurę trzeba zapełnić! Ponadto wolę nie mysleć co będzie jak się trafi komuś kontuzja.

We wczorajszej GW jest artykuł o rozmowach na temat Dadosa i dyrektor Siwek wypowiada sie na ten temat tak:

"- Robert Dados? W piątek dowiedziałem się, że istnieje możliwość wypożyczenie go z WTS-u - mówi z kolei Jarosław Siwek, dyrektor TŻ Sipma Lublin. - Skontaktowaliśmy się więc z wrocławskimi działaczami. Jednak kwota wypożyczenia, jaką zażądał za Roberta WTS jest dla nas nie do przyjęcia (prawdopodobnie 100 tys. zł - red.). Będziemy jeszcze rozmawiać o jej obniżeniu, ale przyznaje, że rozbieżności są duże. Za takie pieniądze możemy mieć w Lublinie dwóch solidnych żużlowców z kartami na ręku. Poza tym, sam pan wie, że sprowadzenie Roberta wiąże się z dużym ryzykiem."

Nie chciałbym być posądzony o czepianie sie słówek, ale o jakich "dwóch solidnych żużlowców z kartami na ręku" chodzi, bo ja takich nie widzę.

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#1065 Postautor: Sprawiedliwy » 20 stycznia 2004, o 12:45

Staszek to oczywiscie moja propozycja. Niechciało mi sie tego dopisywać.
Po drugie:
Talib pisze:więc w jego miejscu jest dziura w składzie, której w zeszłym sezonie nie było bo miał jeździć Andersen

Niestety kolego musi powiedzieć że jesteś w błędzie. W tamtym sezonie mogło w 1 meczu jechać 2 obcych, a w 2004r. tylko jeden czyli i tak by była dziura. Specjalnie dla ciebie przypominam ze rezerwowym obcym jest A.Stefani.
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#1067 Postautor: Talib » 20 stycznia 2004, o 12:52

Zgadza się Sprawiedliwy, ale skoro w zeszłym sezonie mogło jeździć 2 obcych, a w tym tylko jeden, to logiczne, że w składzie powinien być jeden senior więcej. Liczyć to ja jeszcze umiem, a skoro Staszek to jedynie propozycja, która na dodatek rozmawia właśnie z Grudziądzem to jest dziura, o której pisałem i której Stefani nie zapełni. Prawda?[/b]
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2004, o 12:56 przez Talib, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#1068 Postautor: Gelo » 20 stycznia 2004, o 12:55

Gawrzyk pisze:Teraz do rozstrzygniecia jest tylko kwestia czy Rusko spusci z ceny.
A rozbieznosci sa duuuze, bo realnie patrzac wartość rynkowa Dadosa to 0 PLN. Rusko chce zwrotu kasy, jaka wlozył w Roberta, my patrzac realnie bierzemy "kota w worku".

Co do nastepnych zawodnikow, to jest kilku kandydatów na rezerwowego.
Wybór padnie na tego ktory będzie najtańszy, bo klasą są oni porównywalni.

Dla mnie sprawa jest jasna - dyrektor nie wyłoży 100 tysięcy na Dadiego -i bardzo słusznie. Paradoksalnie, "trudny charakter" Roberta może się dla nas okazać korzystny. Nikt przecież za niepewnego zawodnika nie wyłoży takiej kasy. Rusko o tym wie, a sądzę, że ta kwota jaką sobie zażyczył to tylko "badanie".

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#1069 Postautor: Sprawiedliwy » 20 stycznia 2004, o 13:49

A czy ja gdzieś pisałem ze niemamy dziury w składzie??
Tylko niezgodze sie z tobą że dziura powstała dlatego ze zabrano 1 miejsce obcemu, gdyz wg. Panów z GKSŻ miało to miejsce zostać przyznane seniorowi, który był w meczu pod numerem 8(który został zlikwidowany) w sezonie 2003, co ma przynieść oszczędności :?:.
Nietwierdze też że Stefani mógł by tą dziure załatać bo to jest niemożliwe przecież jest obcym.
Chodzi mi oto że jakbyśmy w 2003r. z jednym obcym mielibysmy takie same luki.

PS. a co do Grudziądza to nie tylko znim rozmawiają. Oni mają 3-4 kandydatów

A co do Dadosa to jestem ciekawe czy sam się przygotowuje do sezonu czy może obija dupsko??
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2004, o 13:55 przez Sprawiedliwy, łącznie zmieniany 1 raz.
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

#1070 Postautor: Lublin_Fan » 20 stycznia 2004, o 13:52

Wrocłam ma już prawie dogadane kontrakty z Miśkowiakiem i Gapińskim zatem Dadosa nam puszczą. A te 100 tyś to jak słusznie Gelo zauważył tylko luźno rzucona kwota. Rusko powinien naszego dyrektora po butach całować, że w ogóle wyrażamy zainteresowanie zawodnikiem, który targał się na swoje życie i olewał klub. El prezesso WTSu to człowiek, który ma już wyrobione w biznesie zachowania i po prostu nie wypada mu powiedzieć z płaczem do gazet "zabierajcie Roberta !!!". Zgrywa twardego negocjatora a i tak za kulisami już się obie strony dogadają. Tak ja myśle :)

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#1071 Postautor: Talib » 20 stycznia 2004, o 14:08

Dobra Sprawiedliwy nie ma co prowadzic jałowych sporów, chyba trochę źle mnie zrozumiałeś, ale nic nie szkodzi. Chodziło mi o coś takiego:

2003 -> 2004

Śledź -> Śledź
Andersen/Stefani/J.Stachyra/Mordel -> NO WŁAŚNIE KTO ?!
Piszcz -> Piszcz
Knapp -> Knapp
Richardson -> Karlsson
Jeleniewski -> Jeleniewski
D.Stachyra (rezerwa) -> D.Stachyra (rezerwa)
J.Stachyra (rezerwa) -> 8 nie startuje

I jeszcze tylko małe zapytanko. harry skąd ta wiadomość o kontrakcie Dyma w Ostrowie?

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

#1072 Postautor: harry » 20 stycznia 2004, o 15:28

Z super dobrze poinformowanego źródła. Niestety na 100% pewna.

Awatar użytkownika
Radzio
Senior
Posty: 937
Rejestracja: 26 grudnia 2002, o 13:09
Lokalizacja: Lublin

#1073 Postautor: Radzio » 20 stycznia 2004, o 15:29

I jeszcze tylko małe zapytanko. harry skąd ta wiadomość o kontrakcie Dyma w Ostrowie?

Harry wie wszystko :D

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 111
Rejestracja: 31 marca 2003, o 16:59
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

#1074 Postautor: fcb » 20 stycznia 2004, o 15:31

wiem ,że może to jest trochę głupie ale ale np.Ślączka z Krosna był lee richardssonem 3 ligi. To nie to co dadi ale wg mni lepiej sprowadzić dwóch dobrych niż jednego zazjebiście nie wiadomo jakiego.
Poza tym trochę boje się o postawę Knappa. Jak ma formę to jest ok ale jeśli jej nie ma to jeździ jak Wrona. :wink: :wink:
Ronaldinho do TÅ»-u !!!!