Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
sting126
Senior
Posty: 929
Rejestracja: 3 września 2009, o 21:41

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#76 Postautor: sting126 » 18 maja 2015, o 08:30

Przed Piłą pare wniosków: z dwójki Jamrozy/Malitowski - jeden na lawe. W zasadzie bedac szczerym nie wiem, którego powinni odstawić od składu. Wniosek nr 2 - na Piłę trzeba chyba zrobić beton. Nasi seniorzy na takim torze jak wczoraj znów będzie kiepsko... Choć po cichu mam nadzieję, że to opady tak negatywnie wpłynęły na nawierzchnie, że nasi zawodnicy czuli się na niej jak na wyjeździe.
Czas na zmiany :]

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#77 Postautor: Cooper » 18 maja 2015, o 09:15

Moze ktos wie, jaki mecz ma Masters w najblizsza niedziele?

Co do meczu - T-Blom wygladal najpewniej na motocyklu i ja bym go nie odstawial.

Obroncy Mality chyba juz zweryfikowali sytuacje, na chwile obecna nie byloby tematu, gdyby Jamrozy mial cokolwiek pod tylkiem. Niestety nie ma i zagwozdka jest.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#78 Postautor: $korzen$ » 18 maja 2015, o 09:25

Ja natomiast jestem ciekaw, czy na mecz z Pila przyjdzie chociaz z 1 tys. osob. i czy wogole dojedziemy do konca sezonu. No i nadal zastanawiam sie, czy kilku uzytkownikow(celowo nie rzucam nickami 8) ), ktorzy po mnie jechali jak pisalem, ze bilety za drogie a liga mega gowniana nadal jest przekonanych, ze ceny biletow sa ok a kibice w Lublinie przyjda zawsze aby tylko druzyna wygrywala 8) Ciekawe czy Ci uzytownicy nadal tez twierdza, ze II liga wcale nie jest taka zla :lol: Takich pustek na trybunach na inauguracje ligi nie przypominam sobie od czasow LKZ-u. Chociaz chyba nawet wtedy bylo lepiej.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#79 Postautor: Łoptymista » 18 maja 2015, o 09:47

Dochodzę do siebie po wczorajszym widowisku... jest już chyba lepiej, bo planuję przyjść na kolejny mecz :p Mam jednak nadzieję, że dzisiaj w klubie zaczną działać i przygotowywać operację Piła.
Nie wyobrażam sobie, że pojedziemy ten mecz przynajmniej bez dwóch mega solidnych treningów u nas, na których pojawią się wszyscy zawodnicy.
Kolejna sprawa to roszady w składzie... ale w "tem temacie " jest jakiś dramat. Zawodników mamy od metra, a nie wiadomo kto ma jechać. Dilger? Grajczonek? Lahti?
Co do frekwencji na meczu z Piłą to optymistycznie mam nadzieję, że jeśli klub dobrze przepracuje PR-owsko najbliższe dni, weźmie się ostro do roboty i co ważne dopisze pogoda to ze 2 tysiące przyjdą :)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5597
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#80 Postautor: niespokojny » 18 maja 2015, o 10:14

Korzeń nie narób w gacie, taka sama frekwencja była na pierwszą ligę. W Pile i Gdańsku frekwencję mają bardzo dobrą, mimo że bilety w tej samej cenie. Gdzieś jest problem i powinni się w klubie nad tym mocno zastanowić.

Z drugiej strony jak się widzi:
1.Malitowski
2.Pulczyński
3.Thoernblom
4. Jamroży

To nikt się wielkiego widowiska nie spodziewa. Myślę, że ludzi trochę przeleczyło od żużla po zeszłorocznej padace, GP na Narodowym, a dodając ten skład węgla i papy z tego roku, artykuł że nie realizujemy postanowień licencji warunkowej, brak perspektyw na coś lepszego, słabą pogodę, przedłużające się zawody, to ludziom odechciewa się dalej w tym babrać.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#81 Postautor: Gelo » 18 maja 2015, o 10:14

Nie widzę żeby w niedzielę Masters miał mecz - z pewnością nie ligowy Monarchów. Może jedzie jako gość w innej drużynie - ale to chyba nie jest problem i kara mu nie grozi. Ma mecz w poniedziałek - ale to też chyba nie jest problem. Ale co tam - cała ekipa dojechała z Tampere na ligę, Bjarne z Francji dojechał do Krakowa chociaż mecz miał 13.45 a u nas Lahti nie mógł bo...? Musimy się jakoś ratować, bo wygląda to naprawdę kiepsko. Konieczne są solidne treningi - a nie wyjazdy na dwa starty (na marginesie - dlaczego jak trener puszcza zawodników trójkami to jeżdzą dwa razy a nie trzy - kazdy z innego toru?). Efekt jest taki, że w meczu wychodzi coś czego na treningu nie widać - że niektórym naszym chłopakom otwierają się łapki po drugim kółku.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#82 Postautor: $korzen$ » 18 maja 2015, o 10:34

niespokojny pisze:Korzeń nie narób w gacie, taka sama frekwencja była na pierwszą ligę. W Pile i Gdańsku frekwencję mają bardzo dobrą, mimo że bilety w tej samej cenie. Gdzieś jest problem i powinni się w klubie nad tym mocno zastanowić.

Z drugiej strony jak się widzi:
1.Malitowski
2.Pulczyński
3.Thoernblom
4. Jamroży

To nikt się wielkiego widowiska nie spodziewa. Myślę, że ludzi trochę przeleczyło od żużla po zeszłorocznej padace, GP na Narodowym, a dodając ten skład węgla i papy z tego roku, artykuł że nie realizujemy postanowień licencji warunkowej, brak perspektyw na coś lepszego, słabą pogodę, przedłużające się zawody, to ludziom odechciewa się dalej w tym babrać.


A ja Ci powiem krotko, nikt o zdrowych zmyslach, nie liczac wlasnie zuzlozjebow nie chce placic 20zl za to gowno. Oprocz tego ludzie w Lublinie maja dosyc marazmu - chca sportu na poziomie. Mam nadzieje, ze nadejdzie w twoim zyciu dzien w ktorym to w koncu zrozumiesz. Nie tylko Ty z reszta. Ta liga nie ma zadnego poziomu, mowilem o tym w zimie, a wy sie jaraliscie tak, ze w pewnym momencie odnioslem wrazenie, ze cieszycie sie ze spadku. No a teraz placze, ze trzeba meczyc oczy Malitowskim czy innym Wieczorkiem :lol: Przyzwyczajaj sie. Troche w tej lidze posiedzimy.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5597
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#83 Postautor: niespokojny » 18 maja 2015, o 11:11

Ja się nikim nie jarałem, na pewno nie tymi półamatorami których mamy w składzie. Jak już się czymś jarałem to twoimi śmiesznymi wypowiedziami i targowaniem biletu o 2 zł. Rzeczywiście, wczoraj połowa widowni nie przyszła bo bilet był za drogi o 2 zł :lol: . Jesteś pewien, że na pewno o to chodziło?
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#84 Postautor: grzesieck » 18 maja 2015, o 11:33

Gelo pisze:Nie widzę żeby w niedzielę Masters miał mecz - z pewnością nie ligowy Monarchów. Może jedzie jako gość w innej drużynie - ale to chyba nie jest problem i kara mu nie grozi. Ma mecz w poniedziałek - ale to też chyba nie jest problem. Ale co tam - cała ekipa dojechała z Tampere na ligę, Bjarne z Francji dojechał do Krakowa chociaż mecz miał 13.45 a u nas Lahti nie mógł bo...? Musimy się jakoś ratować, bo wygląda to naprawdę kiepsko. Konieczne są solidne treningi - a nie wyjazdy na dwa starty (na marginesie - dlaczego jak trener puszcza zawodników trójkami to jeżdzą dwa razy a nie trzy - kazdy z innego toru?). Efekt jest taki, że w meczu wychodzi coś czego na treningu nie widać - że niektórym naszym chłopakom otwierają się łapki po drugim kółku.


Kolega z Pily pisal w innym temacie, ze w poniedzialek Masters ma eliminacje do GP, a w niedziele oficjalny trening przed zawodami
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#85 Postautor: $korzen$ » 18 maja 2015, o 11:54

niespokojny pisze:Ja się nikim nie jarałem, na pewno nie tymi półamatorami których mamy w składzie. Jak już się czymś jarałem to twoimi śmiesznymi wypowiedziami i targowaniem biletu o 2 zł. Rzeczywiście, wczoraj połowa widowni nie przyszła bo bilet był za drogi o 2 zł :lol: . Jesteś pewien, że na pewno o to chodziło?


Niestety ale byles i nadal jestes zbyt malo inteligentny by zrozumiec sens tamtych i obecnych postulatow. Wyjasnie Ci cos, bo widze, ze na prawde tego nie rozumiesz. Po tym, co zafundowano nam w sezonie 2013 i 2014 i po tym jak ogloszono sklad kibicow powinni wpuszczac za pol darmo. Dlatego, zeby odbudowac w mentalnosci kibicow i mieszkancow cos co nazywalo sie "lubelski zuzel" .... z kazdym kolejnym spotkaniem ludzie coraz bardziej odwracaja sie od tego klubu i tej dyscypliny. Oczywiscie mozesz tego nie widziec - to juz twoj problem i tego klubu. W chwili obecnej potencjal sportowy i frekwencyjny tego klubu jest na tak samo zenujaco niskim poziomie jak i pilkarskiego Motoru. Oni jednak przynajmniej maja SA i miasto jako glownego udzialowca. A co ma KMZ? A to, ze Sprawka narobil dlugow to mnie jako kibica srednio obchodzi. I ja sie o nic targowac nie musze, jak bedzie mi sie chcialo to za bilet zaplace i 50zl. Z bardzo prostej przyczyny - bo mnie na to stac. Ale czy stac kazdego potencjalnego kibica w Lublinie? mam jednak watpliwosci. Np w najblizsza niedziele postawilem zlac ta amatorszczyzne i jade do Leszna na mecz Unii z Toruniem. Wiec daruj sobie te docinki, dodzwoniles sie pod zly numer. Jezeli chciales mi dogryzc to odrazu Ci mowie, ze poprawiles mi tylko humor. Patrzac wczoraj na tor i na trybuny tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ze zarowno w zimie jak i teraz mam racje.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#86 Postautor: istred » 18 maja 2015, o 12:20

Korzen, zarzekałeś się, że na żużel w tym sezonie będziesz jeździł do Rzeszowa. Wczoraj w Rzeszowie były zawody. Co zatem robiłeś na Zygmuntowskich?
Może choć raz zachowaj się jak facet i zamiast mazgaić się na forum bądź konsekwentny.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#87 Postautor: $korzen$ » 18 maja 2015, o 12:28

Wpadlem zobaczyc czy jest na co popatrzec. Mysle, ze wiesz jakie wyciagnalem wnioski. Ale nei martw sie, w nastepny weekend bedzie mi dane zobaczyc prawdziwy zuzel.

A co do
Może choć raz zachowaj się jak facet


.... porozmawiaj na ten temat ze swoja Kobieta :) ze sportowym pozdrowieniem Istred.

GLORIAN
Posty: 18
Rejestracja: 18 września 2014, o 13:33

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#88 Postautor: GLORIAN » 18 maja 2015, o 12:38

Chodzą słuchy ze w niedziele jedziemy trzema juniorami{BOBER,NOWINSKI,DABROWSKI} oraz Malita,Pulczasem,Drymlem i Matiasem :lol: ......no cóż czas na pierwsza porazke u siebie ....niestety

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 967
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#89 Postautor: mundzio » 18 maja 2015, o 14:15

GLORIAN pisze:Chodzą słuchy ze w niedziele jedziemy trzema juniorami{BOBER,NOWINSKI,DABROWSKI} oraz Malita,Pulczasem,Drymlem i Matiasem :lol: ......no cóż czas na pierwsza porazke u siebie ....niestety


będzie miazga :D

co do jednego musze sie zgodzic, poza faktem ze poziom 2 ligi kazdy chyba powinien znac, nie nastawiajmy sie na awans bo to widac ze nikt go nie chce, a mecze takie jak ten wczorajszy to my juz przeciez doskonale znamy.

Jan
Posty: 16
Rejestracja: 12 grudnia 2014, o 22:33

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#90 Postautor: Jan » 18 maja 2015, o 14:19

Jeżeli chodzi o bilety, to na taką amatorszczyznę powinny kosztować: normalny 10, ulgowy 6, program złotówkę.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#91 Postautor: Gelo » 18 maja 2015, o 14:27

GLORIAN pisze:Chodzą słuchy ze w niedziele jedziemy trzema juniorami{BOBER,NOWINSKI,DABROWSKI} oraz Malita,Pulczasem,Drymlem i Matiasem :lol: ......no cóż czas na pierwsza porazke u siebie ....niestety

EEEE - to aż tak grubo? Czemu to ma służyć?

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#92 Postautor: Fantys » 18 maja 2015, o 14:33

Brakiem forsy w kasie ? Czy reszta się po prostu nie nadaje? Zastanawiam się co Malita robi w składzie,bo z ręką na sercu jego ten sport męczy i stwarza zagrożenie dla uczestników meczu jak i dla samego siebie.

Pirat

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#93 Postautor: Pirat » 18 maja 2015, o 14:35

Gelo pisze:
GLORIAN pisze:Chodzą słuchy ze w niedziele jedziemy trzema juniorami{BOBER,NOWINSKI,DABROWSKI} oraz Malita,Pulczasem,Drymlem i Matiasem :lol: ......no cóż czas na pierwsza porazke u siebie ....niestety



skąd masz takie bzdurne info ?!

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5597
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#94 Postautor: niespokojny » 18 maja 2015, o 14:37

$korzen$ pisze:
niespokojny pisze:Ja się nikim nie jarałem, na pewno nie tymi półamatorami których mamy w składzie. Jak już się czymś jarałem to twoimi śmiesznymi wypowiedziami i targowaniem biletu o 2 zł. Rzeczywiście, wczoraj połowa widowni nie przyszła bo bilet był za drogi o 2 zł :lol: . Jesteś pewien, że na pewno o to chodziło?


Niestety ale byles i nadal jestes zbyt malo inteligentny by zrozumiec sens tamtych i obecnych postulatow. Wyjasnie Ci cos, bo widze, ze na prawde tego nie rozumiesz. Po tym, co zafundowano nam w sezonie 2013 i 2014 i po tym jak ogloszono sklad kibicow powinni wpuszczac za pol darmo. Dlatego, zeby odbudowac w mentalnosci kibicow i mieszkancow cos co nazywalo sie "lubelski zuzel" .... z kazdym kolejnym spotkaniem ludzie coraz bardziej odwracaja sie od tego klubu i tej dyscypliny. Oczywiscie mozesz tego nie widziec - to juz twoj problem i tego klubu. W chwili obecnej potencjal sportowy i frekwencyjny tego klubu jest na tak samo zenujaco niskim poziomie jak i pilkarskiego Motoru. Oni jednak przynajmniej maja SA i miasto jako glownego udzialowca. A co ma KMZ? A to, ze Sprawka narobil dlugow to mnie jako kibica srednio obchodzi. I ja sie o nic targowac nie musze, jak bedzie mi sie chcialo to za bilet zaplace i 50zl. Z bardzo prostej przyczyny - bo mnie na to stac. Ale czy stac kazdego potencjalnego kibica w Lublinie? mam jednak watpliwosci. Np w najblizsza niedziele postawilem zlac ta amatorszczyzne i jade do Leszna na mecz Unii z Toruniem. Wiec daruj sobie te docinki, dodzwoniles sie pod zly numer. Jezeli chciales mi dogryzc to odrazu Ci mowie, ze poprawiles mi tylko humor. Patrzac wczoraj na tor i na trybuny tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ze zarowno w zimie jak i teraz mam racje.


Dobrze, że mamy takich "inteligentów" jak ty. Dzięki wam może nie będzie lepiej, ale przynajmniej jest śmieszniej.


Twoje "postulaty" co ciekawe wypisane na forum, były tak absurdalne że oprócz lawiny śmiechu, nie wywołały żadnej refleksji. Najlepiej je opatentuj, bo chyba żaden klub nie wpadł jeszcze na pomysł, żeby wpuszczać ludzi za półdarmo.

Patrzac wczoraj na tor i na trybuny tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ze zarowno w zimie jak i teraz mam racje


Na ostatnie zawody juniorów bilety były za darmo. I jaką miałeś frekwencję? 200 osób łącznie?
Patrząc na frekwencję w Pile na meczu z Rawiczem, na której było 5 tyś osób, bilety po 20 zł normalne po 15 zł. Można? Można. A przecież od meczu z Rawiczem w II lidze, w którego skladzie są takie armaty jak Kostro, Łopaczewski i Lisiecki, większego gó***, jak lubisz pisać, być chyba nie może? Jak widzisz automatycznie cała ta twoja histeria na temat ceny biletów też jest gó*** warta.
Problem w Lublinie jest inny. Jak człowiek bombardowany jest coraz to nowymi negatywnymi informacjami na temat klubu - strata sponsorów, nie wywiązywanie się z licencji nadzorowanej, do tego dochodzi mizeria kadrowa i brak realnych szans na walkę o wynik to ludzie wolą oglądać ekstraligę w tv, albo gdzieś pojechać. I nawet jakby te bilety były tańsze o 2 zł, o które tak szalenie walczyłeś, to frekwencja wczoraj byłaby taka sama. Jeżeli w tym klubie nie nauczą się sprawnego przeprowadzania zawodów, to nigdy nie utrzymają widza na dłużej.

Na koniec "inteligencie", poradzę ci, żebyś czasami czytał swoje posty. Do dzisiaj brandzlujesz się nad Kildemandem przy każdej możliwej okazji, mimo że nie byłeś pierwszym który o nim wspomniał. Lamparta wyśmiewałeś, Doyla tak samo. Ale to dziwnym trafem przemilczasz. Pytano się ciebie o przesłanki, dla których Lahti miałby być kozakiem. Co odpowiedziałeś? Żeby ci zaufać? Że zobaczymy? Doprawdy mocne i inteligenckie przesłanki :lol: . Jak nie udajesz eksperta i łowcy talentów, to beczysz, że bilet jest o 2 zł za drogi. Grozisz, że będziesz jeździł do Rzeszowa albo Leszna, jak gdyby to kogokolwiek obchodziło i zależało od tego istnienie lubelskiego żużla. Jednym słowem robisz z siebie pajaca większego niż Flint. Tylko, że tamten to przynajmniej robi dla sportu.


Jezeli chciales mi dogryzc to odrazu Ci mowie, ze poprawiles mi tylko humor.

"Mądry zro­zumie w lot, głup­co­wi pot­rzeb­ny młot."
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Sober
Senior
Posty: 655
Rejestracja: 4 kwietnia 2004, o 12:03
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#95 Postautor: Sober » 18 maja 2015, o 14:44

Wczorajsze zawody to niezły koszmar, chociaż w zasadzie momentami wygladalo to jak kiepska komedia. Co sie stalo z Malitowskim? Pamietam jak przyjezdzal do nas kilka razy jako gosc pare sezonow temu. I Patryk albo totalnie zatrzymal sie w sportowym rozwoju, albo sie uwstecznil. Gosc jechal niepewnie, robil bezsensowne ruchy na torze, cos niesamowitego... Aha - moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego nasi raz po raz wyjezdzali na zewnetrzna na 1-szym luku dajac sie objezdzac krosnianom przy kredzie? Brak pary w lapach...? Pozytywnie mozna spojrzec jedynie na wystepy Pulczynskiego i Bobera. Ten pierwszy chyba zdaje sobie sprawe, ze to jest ostatni zryw w perspektywie jego kariery zuzlowej i daje z siebie wszystko. Oskar jechal solidnie, sprawial wrazenie dobrze przygotowanego i nie mozna miec do niego pretensji. Dryml nie ma prawa przyjezdzac 2 razy na koncu stawki w meczu u siebie w 2 lidze i tyle. Jedyna nadzieja w Lahtim, Mastersie i Dilgerze - trzeba jak najszybciej cala trojke sciagnac do Lublina i zrobic porzadna sesje treningowa.
Ile biegow odbylo sie bez powtorki? 2? Fatalnie to wygladalo, juz abstrahujac od jazdy naszych flegmatyczny spiker nie ogarniajacy tematu, zimno i wietrznie jak cholera, do tego puste trybuny...

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#96 Postautor: meesha » 18 maja 2015, o 14:54

Ile biegow odbylo sie bez powtorki? 2?

Wbrew pozorom aż 8 :D
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

GLORIAN
Posty: 18
Rejestracja: 18 września 2014, o 13:33

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#97 Postautor: GLORIAN » 18 maja 2015, o 15:43

Pirat pisze:
Gelo pisze:
GLORIAN pisze:Chodzą słuchy ze w niedziele jedziemy trzema juniorami{BOBER,NOWINSKI,DABROWSKI} oraz Malita,Pulczasem,Drymlem i Matiasem :lol: ......no cóż czas na pierwsza porazke u siebie ....niestety



skąd masz takie bzdurne info ?!

Napisałem tylko ze krąży takie info,a nie ze wiem,Nawiasem mówiac jezeli jest to bzdura to trzeba sie tylko cieszyc.Porazka na własnym torze nie przyniesie klubowi pieniazków ,a sam wiesz jak jest ich mało.Moim zdaniem trzeba zrobic wszystko zeby mecz wygrać ,bo kibice sa zdegustowani poziomem wczorajszego meczu i juz co niektórzy moga nie przyjsc nastepnym razem,a meczy i tak jak na lekarstwo.Takze luzik.Tez chciałbym aby pojechali lepsi zawodnicy którzy zagwarantuja nam emocje i wynik.Pytanie tylko czy maja wolny termin,????Moze Bartosh cos wiecej powie? pozdro

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#98 Postautor: $korzen$ » 18 maja 2015, o 17:06

niespokojny pisze:
$korzen$ pisze:
niespokojny pisze:Ja się nikim nie jarałem, na pewno nie tymi półamatorami których mamy w składzie. Jak już się czymś jarałem to twoimi śmiesznymi wypowiedziami i targowaniem biletu o 2 zł. Rzeczywiście, wczoraj połowa widowni nie przyszła bo bilet był za drogi o 2 zł :lol: . Jesteś pewien, że na pewno o to chodziło?


Niestety ale byles i nadal jestes zbyt malo inteligentny by zrozumiec sens tamtych i obecnych postulatow. Wyjasnie Ci cos, bo widze, ze na prawde tego nie rozumiesz. Po tym, co zafundowano nam w sezonie 2013 i 2014 i po tym jak ogloszono sklad kibicow powinni wpuszczac za pol darmo. Dlatego, zeby odbudowac w mentalnosci kibicow i mieszkancow cos co nazywalo sie "lubelski zuzel" .... z kazdym kolejnym spotkaniem ludzie coraz bardziej odwracaja sie od tego klubu i tej dyscypliny. Oczywiscie mozesz tego nie widziec - to juz twoj problem i tego klubu. W chwili obecnej potencjal sportowy i frekwencyjny tego klubu jest na tak samo zenujaco niskim poziomie jak i pilkarskiego Motoru. Oni jednak przynajmniej maja SA i miasto jako glownego udzialowca. A co ma KMZ? A to, ze Sprawka narobil dlugow to mnie jako kibica srednio obchodzi. I ja sie o nic targowac nie musze, jak bedzie mi sie chcialo to za bilet zaplace i 50zl. Z bardzo prostej przyczyny - bo mnie na to stac. Ale czy stac kazdego potencjalnego kibica w Lublinie? mam jednak watpliwosci. Np w najblizsza niedziele postawilem zlac ta amatorszczyzne i jade do Leszna na mecz Unii z Toruniem. Wiec daruj sobie te docinki, dodzwoniles sie pod zly numer. Jezeli chciales mi dogryzc to odrazu Ci mowie, ze poprawiles mi tylko humor. Patrzac wczoraj na tor i na trybuny tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ze zarowno w zimie jak i teraz mam racje.


Dobrze, że mamy takich "inteligentów" jak ty. Dzięki wam może nie będzie lepiej, ale przynajmniej jest śmieszniej.


Twoje "postulaty" co ciekawe wypisane na forum, były tak absurdalne że oprócz lawiny śmiechu, nie wywołały żadnej refleksji. Najlepiej je opatentuj, bo chyba żaden klub nie wpadł jeszcze na pomysł, żeby wpuszczać ludzi za półdarmo.

Patrzac wczoraj na tor i na trybuny tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ze zarowno w zimie jak i teraz mam racje


Na ostatnie zawody juniorów bilety były za darmo. I jaką miałeś frekwencję? 200 osób łącznie?
Patrząc na frekwencję w Pile na meczu z Rawiczem, na której było 5 tyś osób, bilety po 20 zł normalne po 15 zł. Można? Można. A przecież od meczu z Rawiczem w II lidze, w którego skladzie są takie armaty jak Kostro, Łopaczewski i Lisiecki, większego gó***, jak lubisz pisać, być chyba nie może? Jak widzisz automatycznie cała ta twoja histeria na temat ceny biletów też jest gó*** warta.
Problem w Lublinie jest inny. Jak człowiek bombardowany jest coraz to nowymi negatywnymi informacjami na temat klubu - strata sponsorów, nie wywiązywanie się z licencji nadzorowanej, do tego dochodzi mizeria kadrowa i brak realnych szans na walkę o wynik to ludzie wolą oglądać ekstraligę w tv, albo gdzieś pojechać. I nawet jakby te bilety były tańsze o 2 zł, o które tak szalenie walczyłeś, to frekwencja wczoraj byłaby taka sama. Jeżeli w tym klubie nie nauczą się sprawnego przeprowadzania zawodów, to nigdy nie utrzymają widza na dłużej.

Na koniec "inteligencie", poradzę ci, żebyś czasami czytał swoje posty. Do dzisiaj brandzlujesz się nad Kildemandem przy każdej możliwej okazji, mimo że nie byłeś pierwszym który o nim wspomniał. Lamparta wyśmiewałeś, Doyla tak samo. Ale to dziwnym trafem przemilczasz. Pytano się ciebie o przesłanki, dla których Lahti miałby być kozakiem. Co odpowiedziałeś? Żeby ci zaufać? Że zobaczymy? Doprawdy mocne i inteligenckie przesłanki :lol: . Jak nie udajesz eksperta i łowcy talentów, to beczysz, że bilet jest o 2 zł za drogi. Grozisz, że będziesz jeździł do Rzeszowa albo Leszna, jak gdyby to kogokolwiek obchodziło i zależało od tego istnienie lubelskiego żużla. Jednym słowem robisz z siebie pajaca większego niż Flint. Tylko, że tamten to przynajmniej robi dla sportu.


Jezeli chciales mi dogryzc to odrazu Ci mowie, ze poprawiles mi tylko humor.

"Mądry zro­zumie w lot, głup­co­wi pot­rzeb­ny młot."


Oprocz lawiny smiechow byly glosy poparcia, to jednak pokazuje, ze sa na tym forum ludzie, ktorzy w porownaniu do Ciebie potrafia myslec dlugofalowo. Prawda jest taka, ze Twoje czy Istredowe teorie typu "zbudujmy lubelski zuzel od nowa" - "2 liga nie jest zla" - "ludzie przyjda i na 2 lige aby byly zwyciestwa" legly w gruzach juz na samym poczatku sezonu. Pisalem w zimie, ze po czyms takim co serwowano nam przez ostatnie ponad 2 lata ustalanie cen biletow w wysokosci 20zl to absolutne samobojstwo. Mam Ci te wypowiedzi przytoczyc? Mowilem, ze poza garstka psycholi nikt na to nie przyjdzie bo ludzie w Lublinie tez ida do przodu na kazdej plaszczyznie i nikomu juz nie chce sie jarac ani wydawac hajsu na 2-go ligowe odpady majac Leczna, Warszawe czy Rzeszow w poblizu. Skup sie i zrozum, jezeli chcesz przyjsc na ta kupe gowna z zona czy tez dziecmi to musisz zostawic w kasie 30-40zl. Warto? oczywiscie, ze nie warto. I kazdy logicznie myslacy czlowiek, poza zuzlozjebami doskonale o tym wie. Z reszta co ja Ci bede mowil, byles wczoraj to zapewne widziales ile bylo ludzi. To jest odpowiedz na wszelki twoje spiny i lawiny smiechu. Mozesz przytaczac miliony wyimaginowanych historii ale odpowiedz jest jedna = trybuny. Te w Lublinie swieca z kazdym meczem coraz wiekszymi pustkami. Probujesz mi teraz wmowic, ze biale jest czarne a niestety nie jest i nie bedzie. To co moglo przejsc jeszcze 15 lat temu dzisiaj juz nie przejdzie. Na Pile ludzi przyjdzie jeszcze mniej. Nie bede odnosil sie do tego co dzieje sie w Pile, nie znam miasta, nie znam realiow - znam za to Lublin i wiedzialem jak to sie wszystko skonczy. Ty wobec braku argumentow przytaczasz mi Pile... a co mnie obchodzi Pila, mnie obchodzi Lublin. Nie wiem tez ile chodzisz na zuzel, ale porownywanie juniorskich zawodow na tygodniu zrobionych o godzinie 16 do meczu ligowego w niedziele to gruba jazda po bandzie i brak znajomosci tematu. I Ty mnie nazywasz Pajacem? Dla mnie Pajac to gosc, ktorzy przekresla po 1 wystepie na torze faworyta ligi zawodnika, ktory 2 lata wstecz krecil srednia 2,0 w lidze. Ignorujac przy tym fakt, ze mamy nowe tlumiki i poczatek sezonu. Idac twoim tokiem rozumowania Hampel powinnien w tym roku jezdzic w I lidze a Kasprzak grzac lawe do konca sezonu. Jak Lahti pojedzie z Pila to bedziesz mial pole do popisu, na razie mozesz szukac zaczepki ale wartosci Lahtiego nadal jednak nie znamy. Jezeli chodzi o Kildemanda - owszem bylem pierwszy i juz to raz na tym forum udowodnilem, mam to zrobic poraz kolejny? - zerknij sobie do archiwum. Lamparta przeprosilem na tym forum - bo jednak za alfe i omege sie nie uwazam, uwazam jednak, ze cos o tym sporcie wiem. Dzieki temu wyczulem Kildemanda (podkreslalem, ze mam informacje z jego bliskiego otoczenia), rok temu pisalem zeby olac Woodwarda i Kudriaszova a brac Larsena i wyciagac z Czewy mlodego Jabola, zobacz tez co robi na wyspach w tym roku Nick Morris z ktorego sie tak smialiscie. A temat Lahtiego to dla mnie nadal kwestia otwarta. A czasow Steada, z ktorego robiono lidera jak z Mality juz nawet nie wspominam. Wpadki rowniez mi sie zdarzaly, ale nie myli sie tylko ten ktory nic nie robi. Jakby wszystko zsumowac mysle, ze wiecej bylo typow celnych niz niecelnych. NIe wiem tylko co to ma do tematu glownego od ktorego uciekasz. I na koniec, ja nikogo nie strasze, ale w ostatnich latach troche po Polsce za zuzlem pojezdzilem i gdzie nie pojade widac lubelskie blachy. To mowi wszystko. Ja bedac pasjonatem zuzla zrozumialem, ze predzej zostane astronauta niz doczekam sie eligi i kozackiego zuzla w Lublinie i nie ludzie sie, ze nagle w II lidze odbudujemy potege Lublina. Prawda boli Panie Niespokojny i jestes tego najlepszym przykladem. Sam piszesz, ze wszystko co zuzlowe w Lublinie kojarzy sie obecnie totalnie negatywnie a jednoczesnie probujesz polemizowac z pustymi trybunami. Takiej pustki na Zygmuntowskich jezeli chodzi o inauguracje nie widzialem od czasow LKZ-u a to batdzo zly znak. Jak sie ma taka sytuacje jak w Lublinie, to sie robi wszystko zeby sciagnac widza, my jednak nie mamy ani skladu, ani kasy, ani widowiska i za drogie bilety. Ale Niespokojny wie lepiej :) jezeli ja jestem polka Flinta to Ty jestes polka Jatamana. Taka kolej rzeczy niestety :)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5597
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#99 Postautor: niespokojny » 18 maja 2015, o 18:49

To jeździj po tej Polsce na ekstraligę i skończ truć dupę. Jak nie rozumiesz, że cena biletów nie uratuje frekwencji, a tym bardziej obniżka z 20 na 18 jak chciałeś, to pozostaje ulga że opuszczasz nasze bagienko przynajmniej na jakiś czas. Historia z biletami to przykład że sam prezentujesz ekonomię wg Jatamana, z kolei twoja wiedza o zawodnikach to hybryda janka i Flinta :lol: . Jak nie wiesz jak jest w Pile to przypomnij sobie, jak było w Lublinie z "tą kupą gówna" kiedyś. Jaka była w Łodzi ekipa wyjazdowa? W Lublinie powinni się udać do Fiała na korepetycje z marketingu. Nawet jak się nie chce awansować, to trzeba trąbić że się chce awansować za wszelką cenę. To napędza ludzi i przyciąga na stadion. Jak Wojciechowski darł się na stadionie, że liczy się tylko I liga to na stadionie było 3-4,5 tyś kibiców. I ta "kupa gówna" im nie przeszkadzała mimo, że normalny kosztował 22 zł.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Motor Lublin - KSM Krosno 17.05.2015 16:00

#100 Postautor: kilar » 18 maja 2015, o 19:25

W jednym z korzeniuem trzeba sie zgodzic, bo sam to zauwazylem. Na inauguracje, to nawet na LKZ to lepiej wygladalo, a wiadomo jakie to byly czasy.

Z biegiem wczorajszego meczu, nie wiedzialem co ja tutaj ogladam. To co wyprawiali zawodnicy na torze... no ale mijanek duzo, jak Grudziadz-Gorzow (Gollob, Kasprzak i Zagar).

Na Pile przyjdzie pewnie ludzi podobnie co na Krosno, bo ja mam chyba juz nawet bilet z numerem 1400 cos tam.