Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#176 Postautor: Gelo » 21 czerwca 2015, o 23:22

Czarek pisze:Historyczny mecz. Taśmowy thriller z happy endem, dmuchawiec przy bramie od Bystrzycy, który chyba w końcu trafi w jakiegoś zawodnika, "świeca" na starcie i powtórka w 4, Tipsy Train, którzy wreszcie nagrali dobry utwór (szkoda, ze to cover, ale niech tam) i całkiem profesjonalna, mimo pewnych niedociągnięć, para spikerów. Mnie się podobało.

Dzieki za ten "wreszcie dobry utwór"
https://www.facebook.com/gelott/videos/ ... nref=story

Awatar użytkownika
Moran
Junior
Posty: 348
Rejestracja: 20 czerwca 2011, o 00:23

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#177 Postautor: Moran » 22 czerwca 2015, o 02:18

Ja bym pochwalił Pulczyńskiego. Jedzie na maksa, mądrze, nie robi błędów.
Od obco wymagamy by ciągnęli zespół i to robią.
Krystian pokazał co znaczą ekstraligowe fury, kiedyś Emil miał takie.
Komu Dolny zajumał silniki z półki górnej ? Odrobił to co stracili Duńczycy. :shock:
Gelo pisze:Timo też wielki szacun za wyprzedanki.zawodowo

Jedna taśma i od razu sprzedał :lol:
Janusz Stachyra: Kto na nas trafi, bedzie miał problem i dalej będzie jeździć w drugiej lidze

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#178 Postautor: Gelo » 22 czerwca 2015, o 06:46

Zjadłem "z".Tak to jest jak się pisze z telefonu, który podpowiada słówka nieznające się na żużlu. Ale dobre - uśmiałem się :lol:
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2015, o 08:29 przez Gelo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#179 Postautor: lombard » 22 czerwca 2015, o 08:11

Mecz fajny- to tak podsumowując ogólnie. Natomiast w szczegółach- nie mogę zrozumieć co tam może się psuć w maszynie startowej. Jeżeli elektronika ok i sprężyna odbija to tylko mogę powiedzieć jedno: więcej WD-40 Panowie :lol:
Horror ale było warto bo było na co popatrzeć. Klub i zawodnicy i trener się starają na ile mogą. Dobrze, że na wieści, że jednak jedziemy dotarło więcej kibiców bo po tym co zobaczyli możliwe że chętniej przybędą na Gdańsk. Co do decyzji sędziego (sędzia to sędzia- car i władca) ale każdy sędzia "starej szkoły" podjąłby decyzję wykluczenia Jensena za świecę i tyle. Lahti był bardzo spięty i dlatego kiepsko zaczął. Widać jednak że bardzo chce i ma potencjał a to dobrze wróży na przyszłość. Drymla bym się nie czepiał. Swoje robi, a że ma najlepsze lata za sobą to cóż...jak start nie wyjdzie to każdemu jest ciężko. 8) Krystian pokazał klasę i należą się gratulację jemu i ojcu Jackowi. Liczę, że Bober zrobiłby tyle samo o ile kontuzja mu nie przeszkodziłaby. Wieczorek przypomina Madeja z początku kariery. Trzeba dać chłopakowi szansę bo i tak alternatywy nie mamy. Szkoda Emila bo ewidentnie nie miał czym gonić. Tutaj pozostaje wierzyć, iż z Gdańskiem pojedzie i odpali Edek Mazur. Temat Mality i Jamrożego jest dla mnie zamknięty, choć wolałbym się mylić. Nic do nich nie mam, ale do postawy sportowej szczególnie pierwszemu wiele brakuje. Ja wiem że Wrocek to duże piękne miasto ale tu nie dają punktów za fajny image. :lol: I na koniec powiem wam tak: dobrze jest wygrać mecz 60:30 i być spokojnym o bonus, ale wolę bez bonusa a oglądać to co wczoraj było bo takiego ścigania to u nas dawno nie było! :lol:

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#180 Postautor: Cooper » 22 czerwca 2015, o 08:51

Kurcze, fajny mecz 8) Duzo emocji (troche na wlasne zyczenie), sporo fajnej walki, troche pecha i piekna koncowka. Gdy zobaczylem jak dziadek Swist chodzi po szerokiej, wiedzialem juz, ze bedzie sciganie. Tor fajnie trzyma, wieksza ilosc wody mu w ogole nie szkodzi, moze czasy troche na tym ucierpialy, ale na pewno nie widowiskowosc. I tak jak mowi Gelo - nie bedzie to az takim naszym atutem jak bywalo kiedys - ale ja wole takie mecze jak wczoraj niz ogladac jak przyjezdni kalecza wejscia w luki.

Lahti i Masters swietne zawody, dalej nierozstrzygniety jest ten wirtualny pojedynek na lidera. Niesamowity sprzet, szczegolnie Lahtiego.

Dryml troche slabiej, mozna by rozwazyc, zeby nie jezdzil z juniorem. Zwlaszcza, ze nie zawsze bedzie mial w parze Krystiana.

Kolejny raz bardzo dobre zawody jedzie Kamil Pulczynski. Dobre rozegrania po starcie i jak zwykle niezawodny w nominowanych. Brawo.

Szkoda troche wtopy z tasma i pecha Edka ale trzeba przyznac, ze klub zrobil sporo aby mecz byl dobry - mocny sklad, bardzo solidny gosc, nawet muzyka dobra.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4462
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#181 Postautor: Kargolo » 22 czerwca 2015, o 09:21

Super. Jestem bardzo zadowolony po meczu. Atmosferę nieco naruszyły tylko problemy z taśmą (całe szczęście że naprawione) i ta decyzja że po świecy jedziemy w czwórkę. Było minęło. Dużo ścigania i emocji - w końcu zobaczyliśmy zajebisty żużel ligowy na naszym torze :)
Masters z Lahtim niech dalej walczą o to kto ma być liderem, drużyna tylko na tym zyska! :D Ales trochę słabiej, ale swoje zrobił. Zresztą zawsze będzie robił swoje. Nie miałbym odwagi go odstawić na rzecz Mata. Więc na Gdańsk mamy trzech pewnych i mocnych stranieri.
Co do Emila to chciałbym nadmienić że wszedł do akcji z marszu, na czczo, nawet rąk nie umył. Tak serio to chłopak nie brał chyba pod uwagę, że gdzieś może w tym roku jeździć, bo ani sprzętu ani siły. Ze startu jakoś czasem wychodził i bronił się ile mógł techniką, ale osiołki ma jeszcze słabsze niż Ronek więc bez kasy na sprzęt nic z niego nie będzie. Kamil elegancko. Nasz jedyny pewny polski senior, po raz kolejny nie zawiódł.
Wieczorek - chorągiewka. Cieńszy niż Madej. Krystian super. Zrobił nam mecz pod nieobecność Oskara.

Fajnie jakby Edek i Oskar wrócili na Gdańsk. Jeśli chcemy ten mecz wygrać potrzebujemy też drugiego punktującego juniora i nie mówię tu o jednym punkcie na Arkadiuszu Pawlaku. Nie orientuję się jak sytuacja z gośćmi, ale najłatwiej chyba wyciągnąć Damiana albo Madeja z Tarnowa. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale chłopaki przynajmniej fury mają lepsze niż Wieczorek, więc rokują lepiej.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#182 Postautor: jerry78 » 22 czerwca 2015, o 09:38

lombard pisze:Natomiast w szczegółach- nie mogę zrozumieć co tam może się psuć w maszynie startowej. Jeżeli elektronika ok i sprężyna odbija to tylko mogę powiedzieć jedno: więcej WD-40 Panowie :lol:


Tutaj chodziło o prawidłowe wypionowanie słupka od strony trybun. Wystarczyło tylko tak naprawdę to poprawić i wszystko działało jak należy.
Ale myślę, że należy cisnąć MOSiR i Żuka, żeby w końcu wymienić tą najbardziej archaiczną maszynę startową w Polsce na coś nowego i porządnego. Gdyby taka akcja zdarzyła się na sierpniowych IMŚJ to byłaby kicha na cały świat.

Awatar użytkownika
KosaRKS
Zawodowiec
Posty: 1107
Rejestracja: 17 lipca 2008, o 12:35

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#183 Postautor: KosaRKS » 22 czerwca 2015, o 10:19

akcje z maszyną startową zdarzały się na imprezach ważniejszych niż IMŚJ :D
Naczelny obrońca Karola Barana.

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#184 Postautor: go! » 22 czerwca 2015, o 10:57

Az dziw, ze w dobie hudrauliki, czy pneumatyki uzywa sie jakichs sprezyn z 19 wieku, ale nie wazne :)
Najlepszy naglowek na SF odnosnie naszego meczu. Z pamieci, wiec cos moge przekrecic: " W Lublinie jak na Narodowym"
I moja pierwsza mysl: ku*wa - 50 tys ludzi przyszlo? ;)

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#185 Postautor: go! » 22 czerwca 2015, o 11:21

Robson pisze:A czym chu* swista tak ci zalazl za skore? ;)

barazem w zielonej
gdzie z rozmyslem wyeliminowal Truminskiego, ktorego tak nienawidzicie i ktory jako jedyny z nim wygrywal
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2015, o 12:44 przez go!, łącznie zmieniany 1 raz.

Sober
Senior
Posty: 655
Rejestracja: 4 kwietnia 2004, o 12:03
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#186 Postautor: Sober » 22 czerwca 2015, o 12:00

Najbardziej pozytywnym aspektem wczorajszych zawodow jest dla mnie powrot fajnego scigania w Lublinie. Nie wiem na ile to efekt opadow, ale po raz pierwszy od bardzo dawna duza pod zegarem zaczela chodzic. Poprosze taki tor na niedziele, tylko niech nasi sie porzadnie popasuja i powinny byc swietne i ciekawe zawody.
Na wyroznienie w naszej ekipie zasluguja oczywiscie Masters, Lahti, Rempala i czesciowo Pulczas. Jednak mnie najbardziej urzekla jazda Mastersa - gosc fruwa po torze, ma swietna technike, zakontraktowanie kangura to strzal w "10" naszych dzialaczy. W jednym z biegow, gdy wypuscil sie na zewnetrzna i odjechal rywalom na kilkanascie metrow az przypomnial mi sie Lee.
Wynik jest jednak slaby i nie oszukujmy sie - gdybysmy jechali wczoraj z Gdanskiem, to zebralibysmy tegie baty. Dziadek Swist robi dwucyfrowke, a Dolny bawi sie na naszym torze. Tak nie powinno byc i jest sporo do poprawy przed niedziela. Dryml musi ogarnac sprzet, bo z taka jazda z seniorami Gdanska nie ma szans. Do tego Dabrowski, Pulczas, w miare mozliwosci Edek i Bober na trening, i pasowac sie porzadnie.

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#187 Postautor: go! » 22 czerwca 2015, o 12:47

dobry tekst Sober
Jeszcze raz apeluje do tworcow forum o mozliwosc thumbs up or down - wtedy moj wpis bylby zbedny

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#188 Postautor: lombard » 22 czerwca 2015, o 13:09

Ci co uważają, że mecz był bez znaczenia bo i tak decydują play-offy niech żałują że nie byli! 8)

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#189 Postautor: jerry78 » 22 czerwca 2015, o 13:20

Jakże inne, odmienne nastroje po wygranej z Krosnem i z Piłą, a wynik zbliżony :) Ale o to chodzi, żeby ludzie wychodzili ze stadionu z poczuciem, że obejrzeli fajne widowisko. Myślę, że za tydzień szykuje nam się jeszcze lepsze ściganie.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#190 Postautor: Zaratustra » 22 czerwca 2015, o 13:43

Mecz, pomimo awarii taśmowej przeprowadzony sprawnie i szybko, kilka ciekawych wyścigów z "mijankami", sporo emocji, obco "pływający" po torze i na koniec - zwycięstwo. Jak na II ligę jest "ok" przez duże "O" :)

Słowa uznania dla Mastersa. Ludzie siedzący obok mnie zaczęli nawet dyskutować o kilkuletnim kontrakcie dla Australijczyka, jednym słowem gość przypadł kibicom do gustu.

Poza Emilem i Wieczorkiem, wszystkim należą się brawa za występ, a to co zrobił Kamil Pulczyński w biegu 14 załatwiając Lahtiemu (i sobie)wyjście na pierwszą pozycję - miód malina 8)

Tylko, żeby ta pogoda bardziej się letnia zrobiła - to już bym na nic nie marudził, a i kibiców z pewnością przyszłoby więcej na stadion. ;-)

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#191 Postautor: Fantys » 22 czerwca 2015, o 14:01

Panowie mimo wszystko brawa i dla Emila chłop nie jeździ kasy brak osiołki słabe a mimo wszystko podjął rękawice i w meczu pojechał(bo tak by było po lubelsku brak zawodnika),mimo że zero punktów CHŁOPIE SZACUNEK . Powtarzam mój apel Wolę oglądać zera Nowińskiego jak bez talencie Wieczorka !!!! On na motorze wygląda gorzej jak Madej , ale Arek miał przebłyski w ważnych meczach u Wieczorka na to liczyć jednak nie możemy .

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5602
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#192 Postautor: niespokojny » 22 czerwca 2015, o 14:41

Fajny mecz, na styku ale ja wielkich powodów do zadowolenia to nie wiedzę. Mamy 3 zawodników i długo długo nic. Jednego Pulczyńskiego pominę, bo tu nic pisać nie trzeba. Ale Kamil mimo przyzwoitego wyniku się nie popisał. Objechali go chyba ze 4 razy na trasie, na domowym torze. Żadnych wniosków nie wyciągał. Masters raz wypuścił się szeroko na pierwszym łuku, zauważył że przeciwnik się zbliża to od razu zrobił korektę i pierwszy łuk w kolejnych okrążeniach jechał środkiem. Ja nie wiem dlaczego Pulczyńskiego tak wywoziło na zewnętrzną z uporem maniaka i trzeba było drżeć czy dowiezie punkty. Momentami wyglądało jakby nie miał siły trzymać krawężnika, ale przy tak twardym torze aż nie chce mi się wierzyć... Do poprawki, winy trochę odkupił ostatnim biegiem.

Nie wiem skąd tutaj tak duża dawka optymizmu. Gdańsk to drużyna o poziom wyżej od Piły. Nie mamy dobrych Polaków. Pulczyński wozi przyzwoite zdobycze, ale jest problem z drugim Polakiem. Aby myśleć o awansie potrzebny jest drugi Polak co będzie robił ok. 9-11 pkt w meczu. A takiego na rynku już nie ma. Wątpię, żeby Mazur wywiązał się z tego zadania. Szkoda bo naprawdę może nam zabraknąć niewiele. Masters, Lahti, Dryml to bardzo solidne podstawy. Brakuje niewielkiego spoiwa.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#193 Postautor: Zaratustra » 22 czerwca 2015, o 15:04

Mogę pisać tylko w swoim imieniu, więc.. :) Optymizmem napawa fakt, że zobaczyliśmy trochę ścigania na naszym torze pierwszy raz od dłuższego czasu. Poza tym taki zawodnik, jak Kamil Pulczyński miał być tylko rezerwowym, tymczasem robi ważne punkty i przyjemnie się patrzy na jego waleczność. Oczywiście będzie popełniał błędy, będzie prawdopodobnie dalej zbyt szeroko wchodził w pierwszy wiraż i czasami zgubi przez to punkty, ale nie zmienia to faktu, że z gościa, dla którego mógłby to być ostatni sezon w karierze, wyrasta na zawodnika "akuratnego" na II ligę. Pewnego pułapu przecież nie przeskoczy.

A może różnica polega na tym, że ja nie nastawiam się na awans, a na to, że zobaczę trochę prawdziwego ścigania na naszym torze, wychowanka w składzie i pierwsze efekty szkolenia. Można awansować i zostać w II lidze, a można przegrać rywalizację o awans i jeździć w I lidze :) Najważniejsze, by była walka o ten awans, a na taką się na razie zanosi :)

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#194 Postautor: go! » 22 czerwca 2015, o 15:50

niespokojny pisze:Fajny mecz,

a reszta opisu - narzekanie.
PS. Daleki jestem od krytykowania kogokolwiek na forum, ale ...
z tego co pisza inni, bylo ok, nawet szeroka chodzila, wiec ocokaman?

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5602
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#195 Postautor: niespokojny » 22 czerwca 2015, o 16:17

go! pisze:z tego co pisza inni, bylo ok, nawet szeroka chodzila, wiec ocokaman?


Proponuję przeczytać ze zrozumieniem, to będziesz wiedział o co kaman. Tam wszystko jest wyjaśnione.

Jak bym chciał narzekać to bym wspomniał o maszynie startowej, odpadającej bandzie od strony wyjazdu dla polewaczki, o kierowniku zawodów chodzącym po torze gdy zawodnicy mieli już odkręcone manetki, albo o jednej Pani w kasie przy głównej bramie, która bez pośpiechu sprzedawała bilety co pozwoliło połowie widowni obejrzeć mecz od 4 biegu. Jak widzisz nic o organizacji nie wspomniałem a jedynie o problemie z Polakami w naszym składzie, z punktu widzenia czysto sportowego.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#196 Postautor: Czarek » 22 czerwca 2015, o 18:28

Gelo pisze:
Czarek pisze:Historyczny mecz. Taśmowy thriller z happy endem, dmuchawiec przy bramie od Bystrzycy, który chyba w końcu trafi w jakiegoś zawodnika, "świeca" na starcie i powtórka w 4, Tipsy Train, którzy wreszcie nagrali dobry utwór (szkoda, ze to cover, ale niech tam) i całkiem profesjonalna, mimo pewnych niedociągnięć, para spikerów. Mnie się podobało.

Dzieki za ten "wreszcie dobry utwór"
https://www.facebook.com/gelott/videos/ ... nref=story


Proszę bardzo. Pozdrawiam.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#197 Postautor: dobek » 22 czerwca 2015, o 21:15

niespokojny pisze:Fajny mecz, na styku ale ja wielkich powodów do zadowolenia to nie wiedzę. Mamy 3 zawodników i długo długo nic. Jednego Pulczyńskiego pominę, bo tu nic pisać nie trzeba. Ale Kamil mimo przyzwoitego wyniku się nie popisał. Objechali go chyba ze 4 razy na trasie, na domowym torze. Żadnych wniosków nie wyciągał. Masters raz wypuścił się szeroko na pierwszym łuku, zauważył że przeciwnik się zbliża to od razu zrobił korektę i pierwszy łuk w kolejnych okrążeniach jechał środkiem. Ja nie wiem dlaczego Pulczyńskiego tak wywoziło na zewnętrzną z uporem maniaka i trzeba było drżeć czy dowiezie punkty. Momentami wyglądało jakby nie miał siły trzymać krawężnika, ale przy tak twardym torze aż nie chce mi się wierzyć... Do poprawki, winy trochę odkupił ostatnim biegiem.

Nie wiem skąd tutaj tak duża dawka optymizmu. Gdańsk to drużyna o poziom wyżej od Piły. Nie mamy dobrych Polaków. Pulczyński wozi przyzwoite zdobycze, ale jest problem z drugim Polakiem. Aby myśleć o awansie potrzebny jest drugi Polak co będzie robił ok. 9-11 pkt w meczu. A takiego na rynku już nie ma. Wątpię, żeby Mazur wywiązał się z tego zadania. Szkoda bo naprawdę może nam zabraknąć niewiele. Masters, Lahti, Dryml to bardzo solidne podstawy. Brakuje niewielkiego spoiwa.

Nic dodać nic ująć.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#198 Postautor: Gelo » 23 czerwca 2015, o 00:26

Niespokojny trochę w swojej opinii jesteś zbyt niespokojny.Pulczas jest naszym największym zaskoczeniem jak do tej pory.Wystarczy spojrzeć na jego wyniki z zeszłego roku i zestawić je z obecnymi.Wygryzł ze składu i Malitę i Jamrożego czyli dwóch krajowców kreowanych na liderów drużyny.Może nie jedzie wybitnie ale z Krosnem u nas uratował nam dupę bo był najlepszym Polakiem, w Krośnie i z Piłą uratował wyniki w nominowanym, w Rawiczu dobrą postawą w pierwszym swoim biegu ustawił mecz. Chłopak jedzie swoje i chwała mu za to.Nie wiesz skąd optymizm?Wystarczy spojrzeć na tabele oraz fakt że księgowa nie przepłaca za punkty. A Gdańsk...mają dwóch zawodników.Zorro i Gafurow to może być problem ale reszta nie powinna budzić u nas kompleksów. Trzeba pamiętać że w Krośnie gość junior z Krakowa pyknął na nich 13 punktów.My nie mamy Polaków a oni mają? Szymko Sówka Brzózka to nie są zawodnicy poza zasięgiem Pulczasa czy Edzia.Nie przesadzajmy. W Gdańsku od połowy meczu byliśmy drużyną lepszą i gdyby nie Malita można było zakręcić się około remisu

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#199 Postautor: lombard » 23 czerwca 2015, o 10:41

Też uważam że Pulczas swoje robi i w tym meczu zrobił. Chodził po zewnętrznej bo zewnętrzna nosiła i się napędził. Dawno nie mieliśmy takiego toru. Podziękujmy sędziemu. Chciał nam zaszkodzić i nakazał ponowny wyjazd polewaczki :lol:
A co do optymizmu to jest uzasadniony. Nawet jak Gdańsk nas wystuka z awansu, zanosi się na jesieni ciekawy baraż o I ligę ze Startem Gniezno. Pachnie awansem, aby kaska była. Sezon nie taki wcale nudny jak się zanosiło 8)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5602
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - Polonia Piła 21.06.2015 godz. 17.00

#200 Postautor: niespokojny » 23 czerwca 2015, o 11:14

Oby ten optymizm się u Was długo trzymał, najlepiej do samego końca. U mnie jest umiarkowany po szczęśliwym zwycięstwie z Krosnem i męczarniach z Piłą. Takie wyniki w PO oznaczają prawdopodobnie koniec złudzeń.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych