Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#76 Postautor: $korzen$ » 26 kwietnia 2015, o 18:26

A moze w koncu wypowiedziec sie ktos, kto widzial to na zywo? Lahti faktycznie padlina, jestem w sporym szoku, ale jestem tez wiecej niz pewien, ze to tylko kwestia dogrania sprzetu. Dajcie chlopakowi czas, niech przyjedzie ten matador Masters na trening i dawajcie ich pod tasme razem z Jamrozym. Bo czytanie, ze Masters za Lahtiego bez treningu troche mnie smieszy. Mowie wam o Fina sie nie martwie, powiezie Mastersa na treningu a pozniej stuknie dwocyfrowki na Pile i Krosnie i Kangur moze wracac na jakies podwiejskie tory na wyspach. Sto razy bardziej martwi mnie postawa Malitowskiego i Bobera. Jakby mi ktos powiedzial, ze Pulczas bedzie po 1 kolejce najlepszym z Polakow to bym chyba zrobil pod siebie ze smiechu. Szkoda tez Drymla, podobno ta 1 w pierwszym starcie straszny niefart na I luku a 40pkt to bylby juz niezly wynik. Lahti sie ogarnie i bedzie niezle, ale cos trzeba zrobic z tym Malitowskim bo z taka dziura w skladzie wygramy tylko w Rawiczu.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#77 Postautor: Gelo » 26 kwietnia 2015, o 18:32

Przecież sie wypowiedziałem:)lahti jest solidny ale raczej na przedział 6-9.na błysk geniuszu bym nie liczył i nie jest to kwestia sprzętu.to facet z kraju niezuzlowego

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#78 Postautor: $korzen$ » 26 kwietnia 2015, o 18:46

POwiedz lepiej cos wiecej o naszych Polaczynach :)

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#79 Postautor: Gelo » 26 kwietnia 2015, o 18:59

Malita nędznie.nie miał startów jak w Grudziądzu popełniał szkolne błędy.generalnie on i juniorzy jakby w ogóle nie kumali geometrii.wynosiło ich pod płot podczas gdy trzeba było jechać po malej. Pulczas bardzo ambitnie.ale dwa upadki jak szkółkowicz. Ale za ambicję wielki szacunek.Malita pojechał tak jak jego kevlar - Malo męsko. Tu trzeba było zimnej głowy i wyrachowania.widac ze to pierwszy sezon seniorski.juniorów przemilczę bo jako lublinianin jestem przyzwyczajony do jednego punktu z urzędu niezależnie kto jedzie

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#80 Postautor: Gecko » 26 kwietnia 2015, o 20:17

Moran pisze:ze zerujący Jeleń ma tam pewny plac.


Polecam obejrzeć mecz GKMu z Gorzowem to przekonasz się dlaczego Jeleń ma tam "pewny plac"

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#81 Postautor: Gelo » 27 kwietnia 2015, o 00:23

Bo Pavlic jest jeszcze gorszy? Kiepski argument

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#82 Postautor: Cooper » 27 kwietnia 2015, o 09:13

$korzen$ pisze: Lahti faktycznie padlina, jestem w sporym szoku, ale jestem tez wiecej niz pewien, ze to tylko kwestia dogrania sprzetu. Dajcie chlopakowi czas


Czas? Zostaly nam 3 wyjazdy ;] To, ze u nas sie zakreci kolo 10 to nie bedzie zadne zaskoczenie (choc i nie taki pewnik teraz), niestety, jadac z juniorem dal dupy po calosci w Gdansku.

Malita najwiekszym rozczarowaniem fakt, ale podobnie jak Gelo uwazam, ze mozna bylo sie zakrecic kolo remisu.

BTW Malita 1 punkt, a Dolny komplet :)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#83 Postautor: $korzen$ » 27 kwietnia 2015, o 09:26

Mamy teraz mecze u siebie z Pila i Krosnem, rozjezdzi sie chlopak, spasuje sprzet i bedzie gitara na wyjazdy. Martwcie sie o Malite i Jamrozego, bo tutaj mamy DUZY problem. Nie bede sie rozpisywal bo meczy w Gdansku nie widzialem, ale po tym co pisze Gelo i po tym co uslyszalem jeszcze od 1 osoby to podobno Patryk jechal jak paralityk. Nie oczekiwalem od niego super wynikow o czym pisalem, ale myslalem ze te 5-7 bedzie stukal w miare spokojnie. 0,1,0 mimo przejscia w wiek seniora to totalna porazka.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#84 Postautor: Cooper » 27 kwietnia 2015, o 09:47

$korzen$ pisze:Mamy teraz mecze u siebie z Pila i Krosnem, rozjezdzi sie chlopak, spasuje sprzet


Spasowac to sie mogl po 1-szym nieudanym biegu - tak jak zrobili to Dryml i T-blom.

Martwcie sie o Malite i Jamrozego, bo tutaj mamy DUZY problem.


Nie mamy, pod warunkiem, ze gosc jadacy w parze z juniorem bedzie robil kolo "10" - wtedy mecze mamy do przodu, zakladajac oczywiscie, ze Malite stac na te 4-5 punktow jednak, a nie na 1. A nawet jesli nie, to moze nastepnym razem Pulczas i Dryml pogubia mniej. Juniorka tez statystycznie powinna czasem zrobic wiecej niz 1.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#85 Postautor: Kargolo » 27 kwietnia 2015, o 09:50

$korzen$ pisze:Nie oczekiwalem od niego super wynikow o czym pisalem, ale myslalem ze te 5-7 bedzie stukal w miare spokojnie.

Ja właśnie miałem podobne oczekiwania. 5-6 na wyjeździe, 6-8 u siebie i może ze 2 mecze w sezonie z 10pkt u siebie.
Cooper pisze:BTW Malita 1 punkt, a Dolny komplet :)

Też zwróciłem na to wczoraj uwagę. Tyle, że Dolny u siebie i na strasznych ogórkach tego kotleta zrobił :P

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#86 Postautor: Gelo » 27 kwietnia 2015, o 09:55

Ale Dolny potrafił w dobrej stawce wygrywać biegi w złotym kasku e Grudziądzu.a Patryk najlepiej wypadł... na pierwszym treningu w Lublinie jak jeździli w pojedynkę.Generalnie chęć jest optymizm jest ale mecz spieprzony po całości.Ja oczekiwałem że Patryk będzie jeździł na poziomie Dolnego właśnie.a schodząc dwie ligi niżej i robić jeden punkt spadając z motocykla na każdym luku - to prostu wstyd.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#87 Postautor: Kargolo » 27 kwietnia 2015, o 09:58

No ja też uważałem, że to zawodnicy na bardzo podobnym poziomie. Cieszyłem się z kontraktu Mality, ale jak się chłopak nie ogarnie to nie wróżę mu żadnych rewelacji. Chyba nawet Ronek zrobiłby ze 3 punkty w Gdańsku :P

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5601
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#88 Postautor: niespokojny » 27 kwietnia 2015, o 10:08

Niestety, chyba trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Z taką postawą Polaków sezon jest raczej stracony. Jeżeli Malitowski i Jamroży jadą padakę, to stawiałbym na tego drugiego, bo on przynajmniej kiedyś dobrze jeździł. Kadrowo wyglądamy blado, Dryml i długo długo nic, a Polacy to dramat.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#89 Postautor: $korzen$ » 27 kwietnia 2015, o 10:18

Jechalismy z teoretycznych faworytem ligi, przespalismy poczatek spotkania + pech Drymla. Dlatego tez ja akurat nie chce juz z miejsca nikogo przekreslac. Jedyne co mozna zrobic to odbyc z chlopakami meska rozmowe i porzadnie potrenowac. Dawac pod tasme Malitowskiego-Jamrozego-Mastersa-Lahtiego i jazda. Innego wyjscia nie ma. Mamy teraz u siebie Pile oraz Krosno, pozniej wyjazd do Rawicza gdzie wygrac po prostu trzeba! wiec trzeba czas do 30 maja przepracowac bardzo intensywnie i efektywnie. Intensywnie czyli wiecej niz 1 przedmeczowy trening.

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#90 Postautor: Sledzio » 27 kwietnia 2015, o 13:43

Haaa. Po jednym meczu na trudnym terenie, gdzie Gdańsk również ma ochotę awansować. Wieszacie psy na polakach :lol: :lol: Rozumiem gdyby to była połowa sezonu, ale ludzie to pierwszy mecz :) Wynik przyzwoity do odrobienia w Lublinie i tyle. Po meczu z Piłą inaczej będziecie śpiewać :)

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#91 Postautor: Cooper » 27 kwietnia 2015, o 14:04

Kuzwa, nagle sami optymisci na forum 8)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#92 Postautor: Scibi » 27 kwietnia 2015, o 20:20

Żal, że tak mało z tych optymistów miałem przyjemność zobaczyć w Gdańsku. Tak dla porównania piłkarski 3/ligowy Motor na wyjazdy wybiera się średnio w 300 osób, a u nas z Lublina wybrało się do Gdańska tylko 30/tu fanatyków. Przykro się robi, bo wiem, że jakby chociaż 1/4 z Was zamiast pisać pierdoły, pojechała za drużyną w Polskę, to stanowilibyśmy potęgę.
My to sobie gadu/gadu, a klub od dłuższego czasu się prosi o pomoc do kibiców w roznoszeniu reklam.Niby tu tylu wiernych, tylko oprócz nielicznej grupki z Speedway Euphoria robić nie ma komu.
Następna wycieczka 31 maja do Rawicza. Jeśli się ogarniecie i ten czas, który poświęcacie na pisanie tutaj, zamienicie na zbieranie puszek w parku, to wielu z Was zdąży na niego zarobić. Bez odbioru i mam nadzieję, do zobaczenia.
Przestańcie narzekać i zacznijcie pomagać!!!
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2015, o 20:54 przez Scibi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#93 Postautor: grzesieck » 27 kwietnia 2015, o 20:47

a co jest najdalszym wyjazdem pilkarskiego Motoru w tym sezonie? Krosno? :lol:
METHANOL ADVENTURE TEAM

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#94 Postautor: jerry78 » 27 kwietnia 2015, o 20:51

Nie podważam całej idei posta, aczkolwiek kibice piłkarski jeżdżą po woj. lubelskim i podkarpackim. A to jednak spora różnica w porównaniu do Gdańska czy Rawicza :) Do Krosna wybierze się pewnie dużo większa grupa kibiców żużla.

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#95 Postautor: Scibi » 27 kwietnia 2015, o 20:57

grzesieck pisze:a co jest najdalszym wyjazdem pilkarskiego Motoru w tym sezonie? Krosno? :lol:

Dokładnie, Krosno, ale jeśli myślisz, że gdzieś dalej w Polskę wybrałoby się ich dużo mniej, to jesteś w błędzie i wiem z doświadczenia ;).
jerry78 nas do Krosna na 2 ligę nie wybierze się więcej jak 100 osób. Ich pojechało tam ponad 300. Ten sam dystans. Z resztą w czerwcu jak wyślę listę do ich klubu, to podam dokładną liczbę, ale już teraz jestem w stanie się założyć, że więcej nas tam nie będzie jak 1/3 Motorowców.
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2015, o 21:50 przez Scibi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#96 Postautor: grzesieck » 27 kwietnia 2015, o 21:48

Panie Scibi, oprocz meczu Motoru w Lecznej, nie bylem nigdy na ich zadnym wyjazdowym meczu i nie czuje sie przez to gorszy, wiec mam nadzieje, ze nie bedziesz mi zaraz zarzucal 'niekumatowosci', ani wysylal na najblizszy mecz wyjazdowy kopaczy :)

Doskonale zdaje sobie sprawe z tego ile mniej wiecej osob pojedzie do Krosna, bo bylem tam kilka razy na wyjezdzie, znam dobrze realia zuzlowe i w miare kojarze pilkarskie, wiec wiem, ze bez sensu jest porownywanie liczb, a juz szczegolnie naszego wyjazdu do Gdanska i pilkarzy do miast i miasteczek oddalonych kilkadziesiat kilometrow od Lublina

I tak, wiem, ze gdyby Motor gral z Lechia w Gdansku to pojechaloby ich tam z 500 jak nic
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#97 Postautor: Scibi » 27 kwietnia 2015, o 21:54

500 to przesada, ale ta stówka, to myślę, że na spokojnie (w tej lidze), a my mieliśmy problem, żeby na ten wyjazd uzbierać 18 osób. Wiem, że w Krośnie byłeś nie raz i masz orientacje. Ja też nie zawitam tam pierwszy raz. Na wyjazdy jeżdżę od małego i nie tylko na te żużlowe, ale skoro wiesz lepiej ode mnie, to ok :)
Ze względu na to, że mamy wspólnych znajomych, których bardzo szanuję, zakończę tą dyskusję na tym etapie ;).
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2015, o 02:23 przez Scibi, łącznie zmieniany 1 raz.

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#98 Postautor: Talmai » 28 kwietnia 2015, o 01:11

Scibi pisze:Przykro się robi, bo wiem, że jakby chociaż 1/4 z Was zamiast pisać pierdoły, pojechała za drużyną w Polskę, to stanowilibyśmy potęgę.
(...) Przestańcie narzekać i zacznijcie pomagać!!!

Gdyby 1/4 lubelskich fanów żużla pojechał w Polskę to Zdunek by się bardzo ucieszył, nie wspominając o prezesie Rawicza. Dlaczego mamy pomagać Zdunkowi wyjść z długów ? Nie wiem gdzie ta potęga, potęga to by była gdyby 4,5 tys przyszło u nas na Rawicz. Zrobi Ci się lepiej gdy zobaczysz wyjazdowe fotki na syfach w większej grupie ? Jeszcze chyba nie było na tym forum zarzutu o zbyt małe wsparcie z biletów dla innych klubów :lol:
niespokojny pisze:Niestety, chyba trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Z taką postawą Polaków sezon jest raczej stracony.

Z taką postawą Lampart 100% IMP. Już gasimy światło ? Pulczyński spisał się dobrze, Jamroży jeszcze nie zdążył nic zawalić. Gdańszczanie byli u siebie, trudno oczekiwać by przegrywali z Malitowskim. Przed meczem -14 wziąłbym w ciemno. Taśma plus błąd Głogowskiego, mogliśmy mieć nawet 42. Zdarza się że sprzęgło ciągnie, żal mam do trenera, rozumiem że gdy np. Jabłoński zdobywa 1 a Protasiewicz 0 to można zmienić tego który zdobył 1, nie wiem co Głogowski miał tu na myśli. Zresztą wie że zawalił, bo się tłumaczy że nie żałuje "bo wycofanie pozytywnie zadziałało", jasne, akurat w 9/10 przypadkach wycofanie zawodnika to już jest "umarł w butach" i po przerwie dopiero są pogubieni. Na szczęście Szwed wygrał bieg i pojechał dalej.
Gelo pisze:Ja oczekiwałem że Patryk będzie jeździł na poziomie Dolnego właśnie.a schodząc dwie ligi niżej i robić jeden punkt spadając z motocykla na każdym luku - to prostu wstyd.

Tyle że Dolny jechał z Rawiczem u siebie a Malitowski z Gdańskiem na wyjeździe. To największa z możliwych różnic. Niewykluczone że Dolny w Gdańsku też zakręci koło olimpiady.
Zresztą i Dolny i Malitowski to już najniższy sort żużlowców, którzy przez całą karierę juniorską, mimo nakładów, nie dali się zapamiętać chyba z żadnego meczu w SE. w PLŻ2 jeszcze przez co najmniej sezon powinny się uchować, w końcu mieli kontakt z elitą, przede wszystkim technologiczny, bo ścigać to się nie ścigali.
Przypominam opinię Barona o zawodniku Malitowskim, który twierdzi, że gość się nie rozwinął u nich bo "brakuje mu odwagi" , "Ma problem z wejściem w łuk. Zdarza mu się przymykanie gazu".
Niemniej ma dobre starty i w 2 lidze na słabiej dosprzętowionych przeciwników to wystarczy.
Patrząc na skład Gdańska zakładałem że może u niech wygrać z Szymką. Wygrał z Beśko, dobre i to.
Cooper pisze:Czas? Zostaly nam 3 wyjazdy ;] To, ze u nas sie zakreci kolo 10 to nie bedzie zadne zaskoczenie (choc i nie taki pewnik teraz), niestety, jadac z juniorem dal dupy po calosci w Gdansku.

Lahti w Ostrowie robił od 10 w górę, niestety on jeździł tylko na zatkanych rurach w tych udanych sezonach w Polsce, to musi się dopasować. Niech przyjeżdża do Lublina i się pasuje.
Jakoś specjalnie się o niego nie boję bo to zawodnik który mocno stawia na swoją karierę i chce trzepać kasę, a do tego musi regularnie jeździć. No i mamy więcej obco, Sam, Josh przede wszystkim.
Tylko niech nikt nie pisze, że Masters wskakuje za Lahtiego, najpierw trzeba pokazać co ma się między nogami, jeśli to woodwardo-podobny osioł to szkoda szkoda go dobijać na meczu.
Jeden lubi kangurów, drugi jest związany z zawodnikiem, a ktoś inny może chcieć Tabakę bo lubi sobie wciągnąć, mamy kilka meczów na krzyż w sezonie, nie można wstawiać na zasadzie teraz spróbujemy tego bo tamten już był.
Gelo pisze:na błysk geniuszu bym nie liczył i nie jest to kwestia sprzętu.to facet z kraju niezuzlowego

W tym "sporcie" zawsze jest kwestia sprzętu. Kraj nie ma nic do rzeczy, a jeśli już to najbardziej obciąża Anglia. Z tego samego nieżużlowego kraju był ktoś u nas 10 lat temu i jeździł tak bajecznie technicznie i skutecznie jak nikt z krajów żużlowych. Nie ma reguły, dużo drewniaków pochodzi ze Szwecji czy Danii.
mustafa pisze:Ależ ten chłopak poczynił postępy, na trasie robi takiego Batchelora czy Ułamka jak dzieci.

O kimkolwiek byś nie napisał, to wymieniłeś akurat drewnianego połamańca który sam się przewraca i pasywnego emeryta, który nawet nie wywiezie gdy się go objeżdża, więc zrobienie ich na trasie nie jest aktualnie jakimś wyczynem. :)

Awatar użytkownika
Scibi
Senior
Posty: 641
Wiek: 42
Rejestracja: 19 marca 2012, o 13:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#99 Postautor: Scibi » 28 kwietnia 2015, o 01:47

Talmai pisze:
Scibi pisze:Przykro się robi, bo wiem, że jakby chociaż 1/4 z Was zamiast pisać pierdoły, pojechała za drużyną w Polskę, to stanowilibyśmy potęgę.
(...) Przestańcie narzekać i zacznijcie pomagać!!!

Gdyby 1/4 lubelskich fanów żużla pojechał w Polskę to Zdunek by się bardzo ucieszył, nie wspominając o prezesie Rawicza. Dlaczego mamy pomagać Zdunkowi wyjść z długów ? Nie wiem gdzie ta potęga, potęga to by była gdyby 4,5 tys przyszło u nas na Rawicz. Zrobi Ci się lepiej gdy zobaczysz wyjazdowe fotki na syfach w większej grupie ? Jeszcze chyba nie było na tym forum zarzutu o zbyt małe wsparcie z biletów dla innych klubów :lol:

1/4 lubelskich kibiców, to nie to samo, co 1/4 żuzel info. Czytaj ze zrozumieniem.
Zrobi mi się lepiej jak zaczniemy wspierać drużynę nie tylko wtedy, gdy wygrywa i jest u siebie, ale też na trudnym terenie.
Wiele w Gdańsku nie daliśmy im zarobić, bo wszyscy kibice Motoru, którzy pojechali i wpisali się na listę wyjazdową weszli na stadion, na bilecie ulgowym.
W Rawiczu postaram się załatwić bezpłatne wejście i jak przestaniesz brać, to może weźmiemy Cię ze sobą ;).

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin 26.04.2015 godz: 13:00

#100 Postautor: Talmai » 28 kwietnia 2015, o 02:28

Chciałeś trzystu a nawet 50 to już jest jakaś pomoc, sam piszesz że trudno znaleźć chętnych do plakatów, to z tylu biletów Wybrzeże może pokryć obklejanie Gdańska przez cały sezon heh
Scibi pisze:W Rawiczu postaram się załatwić darmowe i jak przestaniesz brać, to może weźmiemy Cię ze sobą

Jeśli nie będziecie krzyczeć Motor i wywieszać takich transparentów to może się zgodzę. :lol:
Nie szalej, do Rawicza nie pojechałbym nawet za kilometrówkę od PZM.
Gdańsk to jedyny wyjazd który mogę zaliczać bez innej okazji. Po dziurach nie jeżdżę bo jak mawia klasyk psy tam dupami szczekają.
Scibi pisze:Zrobi mi się lepiej jak zaczniemy wspierać drużynę nie tylko wtedy, gdy wygrywa i jest u siebie, ale też na trudnym terenie.

Żużlowiec Cię nie słyszy i nie interesuje go czy sobie pokrzyczysz czy nie. Twoje wsparcie - wybacz - ma takie znaczenie dla zawodnika jak morska bryza, może doleci a może nie, na pewno nie wpłynie na postawę w meczu. Prawdziwe wsparcie żużlowiec otrzymuje po meczu. Na konto. Wcześniej odrobi pańszczyznę zrobi obchód i klepnie "wspierających". Oczywiście jak najbardziej doceniam realne wsparcie dla lubelskiego klubu, choćby drobną pomoc, ale nie ma mowy o wspieraniu drużyny poza Lublinem. Chyba że im olej i opony zawieziesz, albo sprawisz że miejscowi przyjadą na mecz do nas i kupią bilety