Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#251 Postautor: Cz@rek » 4 sierpnia 2014, o 15:35

Prawda jest tak że Żuk to jest najlepsza postać jaka sie przydarzyła lubelskiemu żużlowi na przestrzeni dziejów,Ci którzy tego nie widzą chyba krótko interesują sie sportem a żużlem w szczególnosci.
Tak prosportowego prezydenta jeszcze Lublin nie miał,i g..mnie obchodzi czy to z sympati czy kalkulacji,fakt jest faktem
a czyny to potwierdzają,także slawetna inwestycja w stadion,Żuk wyraźnie mówi tez o planach centrum motorowego na
naszym obiekcie ale tu potrzeba partnerów czyli konkretnych działaczy.
A co do nowego stadionu,jak bardzo krótkowzroczne jest mówienie "budujemy stadion dla IV ligowca"...to miejski stadion
o wielofunkcyjnym profilu,a w dodatku to była ostatnia perspektywa unijna z ktorej mozna było jeszcze uzyskać jakies dofinansowanie na taki obiekt... trzeba rozwijać to miasto w wielu dziedzinach i wykorzystywać szanse jakie sie pojawiają,
zbyt wiele mamy zapóźnień zeby ciągle czekać na lepsze czasy...

kibicgkm
Posty: 6
Rejestracja: 22 czerwca 2014, o 23:41

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#252 Postautor: kibicgkm » 4 sierpnia 2014, o 15:37

Mam nadzieję, ze nie spadniecie. Zycze wam by Rzeszow wygral w Rybniku. Wy pokonacie Daugavpils i to Rybnik leci do 2 ligi.
Zreszta kto wie co bedzie w Gnieznie, wedlug mnie nie jestescie bez szans tam. ;)

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7511
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#253 Postautor: Cooper » 4 sierpnia 2014, o 15:38

jerry78 pisze:
Cooper pisze:Ja jestem przeciwnikiem finansowania klubu przez miasto. Kazdego.


No to podejrzewam, że miasto, a właściwie Żuk będą mieli niezły orzech do zgryzienia.
Spodziewam się, że klub wystąpi z prośbą do miasta o pokrycie dziury budżetowej. Od tej decyzji może zależeć próba podjęcia walki o utrzymanie, a nawet los klubu.
Niby to wywalanie kasy w błoto, ale tak przed wyborami pogrążyć klub żużlowy? Nie zazdroszczę decyzji.


Wiadomo, standardowa sytuacja w KMZ, zawsze te 0,5 mln za malo 8) Wbrew zapewnieniom Sprawki KMZ jest bardzo mocno zainfekowany wirusem patologii polskiego zuzla. Skoro nie stac na I lige, to po co w niej startowac?
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Sober
Senior
Posty: 655
Rejestracja: 4 kwietnia 2004, o 12:03
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#254 Postautor: Sober » 4 sierpnia 2014, o 15:52

Wszytkim teskniacym za DS pragne przypomniec, ze tegoroczny sklad lubelskiego klubu jest rowniez dzielem Sprawki.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7511
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#255 Postautor: Cooper » 4 sierpnia 2014, o 15:54

I nalezy odjac z tego Miskowiaka, na ktorego warunki zgody nie bylo i dopiero sponsor pomogl :) (nie to, zeby teraz jakos szczegolnie Misiek pomagal w wygrywaniu).
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Masi
Senior
Posty: 780
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, o 20:26
Lokalizacja: Lublin (Dziesiąta)

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#256 Postautor: Masi » 4 sierpnia 2014, o 16:14

http://www.sportekspres.pl/zuzel/kibice-lublina-dac-ofiare/

Ciekawe czy dotrzyma słowa i rzeczywiście będzie chciał wygrac z Daugavpils. Na moje oko, mimo wszystkich teorii spiskowych, wygra. Doyle, Korniszon, Puzon i Jamróg, a do tego odnawiający się Lindback u siebie musieliby się naprawdę położyć żeby przegrać z Loko.
-Jurek Mordel zadowolony...
- No tak...
- Żona w domu także... :D

Awatar użytkownika
Piocze
Senior
Posty: 607
Rejestracja: 30 stycznia 2010, o 12:37

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#257 Postautor: Piocze » 4 sierpnia 2014, o 16:14

A ja, abstrahując od samego "widowiska" sportowego, powtórzę apel jednego z użytkowników (nie pamiętam dokładnie kto o tym pisał - Ermen?) - czy naprawdę nie można czegoś zrobić z tymi wiecznie pijanymi typami w strefie rodzinnej? Moment, w którym wczoraj jeden z tych genialnych "wodzirejów" zabrał mikrofon od osób prowadzących tam zabawy z dziećmi to była tragedia.
" Miasto zamiast dać nam pieniądze, wydaje je na ludzi przebranych za marchewki."

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#258 Postautor: Cz@rek » 4 sierpnia 2014, o 16:27

^^^Nie wiem co robi tam ochrona, bo przed zawodami bardzo skrupulatnie wyprasza normalnych kibiców którzy są bez dzieci,
a potem widzę że faktycznie wchodzi kto chce i robi co chce :(

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4469
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#259 Postautor: Kargolo » 4 sierpnia 2014, o 17:14

Siedząc po drugiej stronie tego nie widać. A już myślałem, że ta strefa kibica to w końcu coś co ten klub zrobił dobrze. Niestety nawet to go przerosło...

Awatar użytkownika
Misionis
Junior
Posty: 407
Rejestracja: 20 września 2004, o 12:36
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#260 Postautor: Misionis » 4 sierpnia 2014, o 17:21

Ten skład nie jest najgorszy, co udowodnił w Grudziądzu. Problemem jest raczej pusta kasa. Gdyby nie była pusta, to pewnie i treningi by inaczej wyglądały i postawa zawodników. Mniej kasy od miasta, odejście Bogdanki i frekwencja. Nie oszukujmy się, zawodnicy nie dostają kasy (to jest moje subiektywne zdanie, nie mam na ten temat wiedzy).

ermen
Zawodowiec
Posty: 1257
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#261 Postautor: ermen » 4 sierpnia 2014, o 17:36

Wnioskuję, że strefa nadal "specjalnej troski" z wodzirejem-przygłupem (którego z resztą bez problemów rozpoznałem nawet z drugiej strony stadionu). Tak trzymać. Frekwencja wysoka więc cytując byłego prezesa: nie ma znaczenia ile kibiców przyjdzie na mecz. Byłem z dzieckiem raz przez pół spotkania i już więcej nie zagoszczę, dopóki nie zostanie to normalnie zorganizowane. Ale pal licho mnie, starego żużlozjeba. Problem w tym, że zaprosiłem wtedy na mecz znajomych z dziećmi. Znajomych, którzy mogliby klubowi się przydać...
Każdemu jego Everest...

Czarek
Trener
Posty: 5291
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#262 Postautor: Czarek » 4 sierpnia 2014, o 18:14

Cz@rek pisze:Prawda jest tak że Żuk to jest najlepsza postać jaka sie przydarzyła lubelskiemu żużlowi na przestrzeni dziejów,Ci którzy tego nie widzą chyba krótko interesują sie sportem a żużlem w szczególnosci.
Tak prosportowego prezydenta jeszcze Lublin nie miał,i g..mnie obchodzi czy to z sympati czy kalkulacji,fakt jest faktem
a czyny to potwierdzają,także slawetna inwestycja w stadion,Żuk wyraźnie mówi tez o planach centrum motorowego na
naszym obiekcie ale tu potrzeba partnerów czyli konkretnych działaczy.
A co do nowego stadionu,jak bardzo krótkowzroczne jest mówienie "budujemy stadion dla IV ligowca"...to miejski stadion
o wielofunkcyjnym profilu,a w dodatku to była ostatnia perspektywa unijna z ktorej mozna było jeszcze uzyskać jakies dofinansowanie na taki obiekt... trzeba rozwijać to miasto w wielu dziedzinach i wykorzystywać szanse jakie sie pojawiają,
zbyt wiele mamy zapóźnień zeby ciągle czekać na lepsze czasy...


O mało się nie zrzygałem ze śmiechu. Chyba żaden z lubelskich włodarzy nie poniżył tak kibiców żużla jak Żuk. Kibice piłkarscy dostali nowy stadion, ręczna i koszykówka mają w miarę nowoczesną halę, kibice lekkiej atletyki dostaną nowe trybuny, podobnie jak kibice pływania (2100 miejsc na budowanym basenie!) I tu nie chodzi o prywatne kluby, choć można także zarzucić Żukowi, że wszedł w spółki z niesamowicie zadłużonymi SPR-em i Motorem, ale o to, że te WSZYSTKIE obiekty są miejskie, a więc miasto decyduje, którym kibicom wykonać infrastrukturę. My kibice żużla nie chcemy nowego toru tylko trybun na stadionie zarządzanym przez MOSiR, a tymczasem nagrodzono kibiców piłki nożnej (Motor i Lublinianka), koszykówki, piłki ręcznej oraz niezliczoną rzeszę fanatyków pływania i lekkiej atletyki. PREZYDENT SPORTOWY, ALE NIESPRAWIEDLIWY. Jeśli nie znalazł wśród działaczy żużlowych fachowców to kogo znalazł wśród działaczy piłkarskich Motoru?

drylu pisze:Twoim zdaniem Lublin jest kosmicznie galaktyczny, jest pępkiem świata a przegrywa przez to, że wszyscy się sprzysięgli przeciwko wielkiemu klubowi z Lublina. Fiałkowski, Skrzydlewski, komisarze torów, sędziowie (...)
Osobiście życzę Lublinowi utrzymania i mam nadzieję, że Orzeł wygra z Loko za 3 a Lublin pociśnie Gniezno. Pozdrawiam.


Jestem przekonany, że gdyby Lublin miał możliwość przygotowywania toru regulaminowego, ale takiego jaki chce to już teraz byłby pewny utrzymania. Jest to jawny skandal, bo w tym samym czasie pozwolono Łodzi na rozgrywanie spotkań na nawierzchni wybitnie nieregulaminowej, a Bydgoszczy i Rzeszowowi słusznie pozwolono robić tor przyczepny. Co więcej w Lublinie w każdym przypadku gdy komisarz ubijał tor nawierzchnia już od 1 biegu była nieregulaminowa tzn. po każdej próbie toru tworzyła się twarda ścieżka przy kredzie i masa piachu do samej bandy.
Jeżeli tak ma wyglądać ściganie na lubelskim torze to moim szczerym pragnieniem jest zakończenie w tym roku historii lubelskiego żużla. Ten sport pod taką postacią nie ma sensu. Jest nudny, brudny, a kibice i zawodnicy nie czerpią z niego przyjemności. Nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale znienawidziłem żużel w ligowym, lubelskim wydaniu (ćwierćfinał IMP był naprawdę dobry) i nie jestem osamotniony. Dość powiedzieć, że z kilkunastoosobowej grupki moich znajomych kibiców na spotkania chodzi już tylko jedna osoba.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#263 Postautor: Mad » 4 sierpnia 2014, o 18:44

Tor regulaminowy jak by chciał KMŻ ? A co to jakiś pieprzony koncert życzeń? Jak nasz to wporzo a jak nie nasz to już nie! Krosno i Opole tam również mają fajne pobocza! Janosik ustawiony jakie miacho pierwsze?

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#264 Postautor: GIGI » 4 sierpnia 2014, o 19:04

Mad pisze:Oddanie Jelenia błąd numer jeden tego czegoś na wzór zarządu. Grudziądz się cieszy bo chłopak jedzie tak jak stać go na to. Nam brakuje pkt. właśnie Daniela.


Oddanie Jelenia?? Chyba coś mnie ominęło. Przecież on bardzo szybko polazł do Grudziądza i jako jeden z pierwszych podpisał kontrakt na starty w 2014. Z niewolnika nie ma pracownika. Mi tam go wcale nie brakuje.

Żuk na siłę załatwia sponsorów pseudokopaczom. Przecież ktoś na tym stadionie musi grać. Na tym niestety traci żużel. Trzeba się pogodzić z faktem że jesteśmy praktycznie w drugiej lidze. Czy w niej wystartujemy w 2015 ? To już nie jest takie pewne.

Czarek
Trener
Posty: 5291
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#265 Postautor: Czarek » 4 sierpnia 2014, o 19:06

Mad pisze:Tor regulaminowy jak by chciał KMŻ ? A co to jakiś pieprzony koncert życzeń?


Tor w Lublinie! Jaki chcemy pod warunkiem, że zrobimy regulaminowy. Tymczasem od regulaminu najbardziej odbiega tor robiony przez komisarzy.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

LublinM
Posty: 105
Rejestracja: 4 października 2013, o 19:00

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#266 Postautor: LublinM » 4 sierpnia 2014, o 19:41

Tor może być przyczepny, aby tylko było to na całej szerokości i długości. To przecież tor regulaminowy.

asoibar
Posty: 72
Rejestracja: 22 kwietnia 2014, o 11:17

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#267 Postautor: asoibar » 4 sierpnia 2014, o 19:57

Masi pisze:http://www.sportekspres.pl/zuzel/kibice-lublina-dac-ofiare/

Ciekawe czy dotrzyma słowa i rzeczywiście będzie chciał wygrac z Daugavpils. Na moje oko, mimo wszystkich teorii spiskowych, wygra. Doyle, Korniszon, Puzon i Jamróg, a do tego odnawiający się Lindback u siebie musieliby się naprawdę położyć żeby przegrać z Loko.


Wyniki Lokomotivu już nas kompletnie nie interesują , 13 pkt mają pewnych , my możemy mieć jedynie 12 pkt.
Nas interesuje tylko postawa Rybnika , jeśli tylko Rzeszów wygra to można na 99% stwierdzić że jedziemy w barażu.

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1264
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#268 Postautor: truskawa » 4 sierpnia 2014, o 20:05

Masi pisze:http://www.sportekspres.pl/zuzel/kibice-lublina-dac-ofiare/

Ciekawe czy dotrzyma słowa i rzeczywiście będzie chciał wygrac z Daugavpils. Na moje oko, mimo wszystkich teorii spiskowych, wygra. Doyle, Korniszon, Puzon i Jamróg, a do tego odnawiający się Lindback u siebie musieliby się naprawdę położyć żeby przegrać z Loko.


Lol Skrzydlewski albo dziennikarz myślą że Adamczewski wypromował się w Łodzi
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
losiu
Junior
Posty: 455
Rejestracja: 5 kwietnia 2009, o 21:15

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#269 Postautor: losiu » 4 sierpnia 2014, o 20:16

Czarek pisze:
Cz@rek pisze:Prawda jest tak że Żuk to jest najlepsza postać jaka sie przydarzyła lubelskiemu żużlowi na przestrzeni dziejów,Ci którzy tego nie widzą chyba krótko interesują sie sportem a żużlem w szczególnosci.
Tak prosportowego prezydenta jeszcze Lublin nie miał,i g..mnie obchodzi czy to z sympati czy kalkulacji,fakt jest faktem
a czyny to potwierdzają,także slawetna inwestycja w stadion,Żuk wyraźnie mówi tez o planach centrum motorowego na
naszym obiekcie ale tu potrzeba partnerów czyli konkretnych działaczy.
A co do nowego stadionu,jak bardzo krótkowzroczne jest mówienie "budujemy stadion dla IV ligowca"...to miejski stadion
o wielofunkcyjnym profilu,a w dodatku to była ostatnia perspektywa unijna z ktorej mozna było jeszcze uzyskać jakies dofinansowanie na taki obiekt... trzeba rozwijać to miasto w wielu dziedzinach i wykorzystywać szanse jakie sie pojawiają,
zbyt wiele mamy zapóźnień zeby ciągle czekać na lepsze czasy...


O mało się nie zrzygałem ze śmiechu. Chyba żaden z lubelskich włodarzy nie poniżył tak kibiców żużla jak Żuk. Kibice piłkarscy dostali nowy stadion, ręczna i koszykówka mają w miarę nowoczesną halę, kibice lekkiej atletyki dostaną nowe trybuny, podobnie jak kibice pływania (2100 miejsc na budowanym basenie!) I tu nie chodzi o prywatne kluby, choć można także zarzucić Żukowi, że wszedł w spółki z niesamowicie zadłużonymi SPR-em i Motorem, ale o to, że te WSZYSTKIE obiekty są miejskie, a więc miasto decyduje, którym kibicom wykonać infrastrukturę. My kibice żużla nie chcemy nowego toru tylko trybun na stadionie zarządzanym przez MOSiR, a tymczasem nagrodzono kibiców piłki nożnej (Motor i Lublinianka), koszykówki, piłki ręcznej oraz niezliczoną rzeszę fanatyków pływania i lekkiej atletyki. PREZYDENT SPORTOWY, ALE NIESPRAWIEDLIWY. Jeśli nie znalazł wśród działaczy żużlowych fachowców to kogo znalazł wśród działaczy piłkarskich Motoru?

drylu pisze:Twoim zdaniem Lublin jest kosmicznie galaktyczny, jest pępkiem świata a przegrywa przez to, że wszyscy się sprzysięgli przeciwko wielkiemu klubowi z Lublina. Fiałkowski, Skrzydlewski, komisarze torów, sędziowie (...)
Osobiście życzę Lublinowi utrzymania i mam nadzieję, że Orzeł wygra z Loko za 3 a Lublin pociśnie Gniezno. Pozdrawiam.


Jestem przekonany, że gdyby Lublin miał możliwość przygotowywania toru regulaminowego, ale takiego jaki chce to już teraz byłby pewny utrzymania. Jest to jawny skandal, bo w tym samym czasie pozwolono Łodzi na rozgrywanie spotkań na nawierzchni wybitnie nieregulaminowej, a Bydgoszczy i Rzeszowowi słusznie pozwolono robić tor przyczepny. Co więcej w Lublinie w każdym przypadku gdy komisarz ubijał tor nawierzchnia już od 1 biegu była nieregulaminowa tzn. po każdej próbie toru tworzyła się twarda ścieżka przy kredzie i masa piachu do samej bandy.
Jeżeli tak ma wyglądać ściganie na lubelskim torze to moim szczerym pragnieniem jest zakończenie w tym roku historii lubelskiego żużla. Ten sport pod taką postacią nie ma sensu. Jest nudny, brudny, a kibice i zawodnicy nie czerpią z niego przyjemności. Nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale znienawidziłem żużel w ligowym, lubelskim wydaniu (ćwierćfinał IMP był naprawdę dobry) i nie jestem osamotniony. Dość powiedzieć, że z kilkunastoosobowej grupki moich znajomych kibiców na spotkania chodzi już tylko jedna osoba.


Często i gęsto Czarek pieprzy głupoty ale tym razem jestem w stanie podpisać się pod tym co napisał... Jesteśmy dymani na lewo i prawo przez wszystkich :/
Karol Baran Karol!

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2965
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#270 Postautor: Maxx » 4 sierpnia 2014, o 20:55

Stare i mądre powiedzenie głosi, że jeśli umiesz liczyć - licz na siebie. Teraz będziemy się oglądać na jakieś Orły, Długopisy i Rybniki. Żal. Można było to normalnie wygrać na torze, ale po co? Klub ogląda się na miasto i włodarze klubowi biadolą jaka to bieda bo miasto zamiast bańki dało lub ma dać 400 tys zł w tym roku. Całą zimę przespali zamiast szukać sponsorów a jak obudzili się z ręką w nocniku na wiosnę to winne jest miasto... Tyle czasu było, żeby stworzyć spółkę akcyjną, tyle, że nikomu się nie chciało bo kasa zapewne nie przelewałaby się na lewo i prawo. Ten, który tyle obiecał grzeje stołek w Elizówce czy gdzieś tam na jakiejś giełdzie i ma na to wszystko co związane z żużlem wywalone. Dzisiaj kibice szukają przyczyn porażki a ta nie zrodziła się wczoraj tylko dużo wcześniej. Klimat się popsuł po ubiegłorocznej RF, kiedy to Sprawka poszedł na wojnę z ówczesnymi zawodnikami. Przyczyn naprawdę jest wiele i nie chodzi o tor, pustą dzisiaj kasę klubową czy inne tematy organizacyjne. Sznurki zamiast juniorów, brak treningów i wypada tylko zacytować klasyka: "Sorry, taki mamy klimat"...

klops
Junior
Posty: 310
Rejestracja: 4 maja 2012, o 22:17

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#271 Postautor: klops » 4 sierpnia 2014, o 21:07

Jesteśmy dymani na lewo i prawo przez wszystkich :/


No nie!

Sorry Panowie ale czuję się jakbym ostrowskie forum albo syfy czytał po upadku Kudriaszowa.

Wszyscy nas dymają, oszukują, spiskują, Żuk jest do bani bo stadionu nie wybudował. Jaki biedny nasz Kaemżecik, jaki biedny lubelski żużelek. Siąść i płakać, a zaraz potem wytykać tych złośliwców co nam kłody pod nogi rzucają.

Ku*wa, litości!

Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy to wina tylko i wyłącznie nieudolności, niechciejstwa i niekompetencji osób zarządzających klubem. Teraz i w przeszłości. Wina również nasza - kibiców, którzy zadowolili się przeciętniactwem i spokojnie obserwowali (i nadal to czynimy) jak klub marnuje kolejne szanse, m.in. miejskie fundusze czy sponsora jakiego prędko nie będziemy mieli. Gdybyśmy byli w połowie tak zorganizowani i tak skuteczni jak garstka kibiców piłkarskiego Motoru to śmiem twierdzić, że zarówno klub jak i miasto znacznie uważniej wsłuchiwaliby się w nasz głos.

A tak nie mamy ani marketingu, wizerunku,sponsorów (tfu - darczyńców!), pieniędzy, juniorów, szkolenia, a za chwilę pewnie nie będziemy mieli ani drużyny ani klubu. Przez te kilka lat nie potrafiono nawet założyć jakiejkolwiek spółki, czy to S.A. czy choćby Z O.O. żeby stworzyć choć pozory profesjonalizmu. W 2012 wszyscy biliśmy brawo naszym zawodnikom zwyciężającym na torze, który jak się okazało w późniejszych latach, stanowił przynajmniej 50% wartości drużyny i na którego widok przeciwnik wywieszał białą flagę. Jedyny wyszkolony junior zaraz po egzaminie uciekł gdzie pieprz rośnie. W 2013 z rundy finałowej zrobiliśmy jej parodię i "doszczętnie się kurwa skompromitowaliśmy". A za chwilę dowiemy się, że mamy niecałą bańkę długu i Zając pójdzie po prośbie do Żuka żebyśmy nie zostali kompletnym pośmiewiskiem po raz kolejny i nie byli wymieniani jednym tchem z KMO, RKM czy Częstochową i Gdańskiem.

To jest doprawdy niedorzeczne, że obwiniacie wszystkich dookoła, zamiast skupić się na tym co najważniejsze, na tym na co mamy lub moglibyśmy mieć wpływ jako kibice. Z takim podejściem nigdy nie będzie lepiej, bo jakim prawem ma być lepiej skoro nie szukamy błędów u siebie?
a czego wypociny wytłumacz mi czego.

Czarek
Trener
Posty: 5291
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#272 Postautor: Czarek » 4 sierpnia 2014, o 21:24

Lubelskie środowisko żużlowe jest dymane także dlatego, że daje się dymać, ale relacje z Ratuszem to bardziej skomplikowana sprawa. Beznadziejna sytuacja finansowa SPR-u i Motoru wskazuje, że poziom tamtych działaczy jest jeszcze niższy, a jednak spijają miód z miejskiego dzbana.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2965
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#273 Postautor: Maxx » 4 sierpnia 2014, o 21:29

Miasto daje ile może dać. Żużel nie jest oczkiem w głowie miasta, natomiast powinien nim być dla działaczy klubowych, którzy przepierdzieli zimę w stołki a teraz szukają dziury w d...pie. Taka jest prawda.

Czarek
Trener
Posty: 5291
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#274 Postautor: Czarek » 4 sierpnia 2014, o 21:54

Maxx pisze:Miasto daje ile może dać. Żużel nie jest oczkiem w głowie miasta, natomiast powinien nim być dla działaczy klubowych, którzy przepierdzieli zimę w stołki a teraz szukają dziury w d...pie. Taka jest prawda.


A niby dlaczego kibice żużlowi nie są oczkiem w głowie miasta?! Przy swojej liczbie, w tym sporym procencie kobiet i dzieci, zaangażowaniu, kulturze. Przecież nam nie chodzi o infrastrukturę dla zawodników, bo ta jest w postaci toru i parkingu. Chcemy TRYBUN Z ZADASZENIEM, bo skoro takie dostają od miasta kibice piłki, lekkiej atletyki czy pływania (razem ok. 20 tys. miejsc siedzących na nowych obiektach) to mamy prawo domagać kilku tysięcy miejsc na nowych trybunach miejskiego stadionu! Przestańcie rozumować jak żebracy. Miasto ma budżet na sport, a środowisko żużlowe Lublina ma ogromny potencjał. Tymczasem nawet rowerzyści dostali tor za kilka milionów, a z milion pójdzie dla golfistów. Jeśli im się należało to co z nami?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

meesha
Trener
Posty: 7586
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Orzeł Łódź 03.08.2014 g. 14:00

#275 Postautor: meesha » 4 sierpnia 2014, o 22:02

Przepraszam, ale nie wytrzymałem - na ostatnim meczu było z 700 osób więc skończmy z tym pieprzeniem o potędze kibiców (???) żużla bo jest ich tyle co i nic. Jakby dać ogłoszenie w prasie, że będą kiełbę dawać za darmo i ćwiartkę wódki do tego to by się tych "kibiców" nazłaziło. Ale bądźmy poważni. Naprawdę oddanych fanów mamy może z pięciuset więc nie róbmy se jaj.
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...