ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#176 Postautor: jerry78 » 15 czerwca 2014, o 21:08

Tym meczem mogliśmy sobie zapewnić spokój i pełen luz. Niestety emocje będą dalej.
To był dziwny mecz. Druga seria wygrana 8pkt po czym, trzecia seria przegrana 8pkt. Zawiedli tak naprawdę Australijczycy i Andriej. Juniorzy już przyzwyczaili do statystowania. Brawo dla Miśka, a szczególnie Inawery za świetną inwestycję w nowy silnik.

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#177 Postautor: Cz@rek » 15 czerwca 2014, o 21:18

Rybnik jest niedoszacowany,to dobra drużyna, a Woryna juz robił w lidze u siebie po kilkanascie punktów.
Ja w typerze na chłodno postawiłem 50:40 dla gospodarzy i gdyby Szumina jechał do końca to mogło tak byc albo jeszcze gorzej dla nas (brak bonusa),a wiec przynajmniej ja nie czuje sie zaskoczony i w sumie wyjazd na mały plus (bonus) 8)

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1264
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#178 Postautor: truskawa » 16 czerwca 2014, o 00:30

Zwycięstwo z Grudziądzem u siebie lub bonus w Bydzi daje nam utrzymanie jeśli na innych torach nie będzie niespodzianek. Te dwa warunki spełnione razem dają szansę na play off. Wygrana z Łodzią i bonus z Bydzią może nie wystarczyć na play off. Za to wygrana z Grudziądzem i Łodzią załatwia wszystko. Wygranie wszystkiego u siebie i bonus z Bydzią może nam dać 3, a nawet 2 miejsce, jeśli Gniezno zacznie słabnąć. A przecież dochodzą jeszcze 3 mecze wyjazdowe i ewentualna opcja na bonusa z Łodzią...
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#179 Postautor: harry » 16 czerwca 2014, o 00:58

Jak ktoś oglada wszystkie mecze ( ja ) to zaczyna pewien obraz się wyłaniać. Rzeszów leje wszystkich u siebie niesamowicie. Dlaczego?? Jadą na więcej niż przyczepnej plastelinie. Na takim torze zlali potężnie i Grudziądz i Łódź i Gniezno. Bydgoszcz na bardzo przyczepnym zlała Daugę, Gniezno i Łódź i walczyła koło remisu z Rzeszowem.
Grudziądz na wyjeżdzi wygrał na betonie w Daudze i Rybniku, przemłócił na kopie z Rzeszowem i jak mu na tor napadało przegrał z nami.
Wnioski wyciągają się same ale czy osoby odpowiedzialne je wyciągną?
Daniel zmienił tunera i od razu różnica. Ostrzegam, trzeba mocno potrenować na odpowiednim torze bo będzie przykra niespodzianka.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz.

#180 Postautor: Cooper » 16 czerwca 2014, o 10:02

Aaa, zapomnialem sie pochwalic, ze trafilem wynik, niestety... 8)

Cooper 11 czerwca pisze:Fakty sa takie, ze Szczepaniak, Bridger i Woryna pojada raczej lepiej u siebie niz u nas. Do tego Szumina za Stachyre, no i mamy sytuacje taka, ze wynik jest na pewno kolo remisu, jak nie w plecy. Do tego jeszcze dochodzi pytanie, czy Lampart, Kudriaszov, Cam i Misiek pojada tak jak u nas...? Obstawiam niestety slabszy mecz Andrieja, w Grudziadzu mielismy troche zaciemniony obraz jego formy wyjazdowej (znal tor). 13 punktow Miska (w 5) tez bedzie dla mnie mega wynikiem.
Generalnie, jak sobie tak patrze to mi wychodzi 48:42 dla Rybola :)


Podobnie jak slaba forme Kudriaszowa. Za to Misiek - jako sie rzeklo - mega wynik :D
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1264
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#181 Postautor: truskawa » 16 czerwca 2014, o 10:09

Gratulacje. Co do Kudriaszowa to też wiedziałem, że tym razem sie obesra.
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#182 Postautor: Czarek » 16 czerwca 2014, o 10:28

harry pisze:Jak ktoś oglada wszystkie mecze ( ja ) to zaczyna pewien obraz się wyłaniać. Rzeszów leje wszystkich u siebie niesamowicie. Dlaczego?? Jadą na więcej niż przyczepnej plastelinie. Na takim torze zlali potężnie i Grudziądz i Łódź i Gniezno. Bydgoszcz na bardzo przyczepnym zlała Daugę, Gniezno i Łódź i walczyła koło remisu z Rzeszowem.
Grudziądz na wyjeżdzi wygrał na betonie w Daudze i Rybniku, przemłócił na kopie z Rzeszowem i jak mu na tor napadało przegrał z nami.
Wnioski wyciągają się same ale czy osoby odpowiedzialne je wyciągną?


A czy mógłby to ktoś przekazać osobom odpowiedzialnym? Niestety jak widać nie czytają one wpisów na forum.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#183 Postautor: $korzen$ » 16 czerwca 2014, o 12:05

harry pisze:Jak ktoś oglada wszystkie mecze ( ja ) to zaczyna pewien obraz się wyłaniać. Rzeszów leje wszystkich u siebie niesamowicie. Dlaczego?? Jadą na więcej niż przyczepnej plastelinie. Na takim torze zlali potężnie i Grudziądz i Łódź i Gniezno. Bydgoszcz na bardzo przyczepnym zlała Daugę, Gniezno i Łódź i walczyła koło remisu z Rzeszowem.
Grudziądz na wyjeżdzi wygrał na betonie w Daudze i Rybniku, przemłócił na kopie z Rzeszowem i jak mu na tor napadało przegrał z nami.
Wnioski wyciągają się same ale czy osoby odpowiedzialne je wyciągną?
Daniel zmienił tunera i od razu różnica. Ostrzegam, trzeba mocno potrenować na odpowiednim torze bo będzie przykra niespodzianka.



Dlaczego inni moga a Lublin to frajer?

Nie rozumiem juz kompletnie tego klubu, tego zespolu i tych zawodnikow. Pierwszy raz od lat idac/jadac/ogladajac mecz Motoru nigdy nie wiem, czego sie spodziewac. Pokonujemy u siebie Bydzie, remisujemy z Rzeszowem, gonimy away Grudziadz zeby przerznac z Lodzia bez Doyle'a i Madsa (ta porazka nadaje sie do top10 najwiekszych wtop Motoru tak jak kiedys 22:68 w Gnieznie czy pamietny baraz z Dauga) i wczoraj w Rybniku bez Szuminy. Wczoraj pojechal Misiek, to dupy dal Watt. Wczesniej jechal Kudriaszov, to teraz on dal ciala i pojechal Lampart. K***A! czy chociaz raz ten zlepek nie moze stanac na wysokosci zadania wtedy kiedy na prawde trzeba i pojechac tak jak w Grudziadzu od A do Z!? Jak nie Miskowiak przegrywa z juniorami, to Watt wycienczony, a jak nie Watt wycienczony to Marian zapomina o taktycznej. A jak nie to to Lampart kontruje motor po wyjsciu z luku i z 5:1 robi sie 1:5... Boze drogi moglismy miec z 4-5 pkt wiecej i bic sie o "awans" z Jozefami a tak jak zwykle po lubelsku, mordercza walka o utrzymanie :? Przed meczem mowilem, ze biore bonus w ciemno i to jest nadal dobry wynik. Ale niestety, zmienila sie troche sytuacja i okolicznosci w ktorych go zdobylismy.

klops
Junior
Posty: 310
Rejestracja: 4 maja 2012, o 22:17

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#184 Postautor: klops » 16 czerwca 2014, o 12:52

Dziwny był ten mecz nieprzeciętnie.

Pierwsza seria, zgodnie z przewidywaniami, lekko w papę. Na drugą wszyscy już spasowani, jadą Rybnik jak chcą. Potem nagle sędzia z komisarzem wysyłają na drugi łuk traktory, które de facto przez 30 minut jeżdżą po całym torze. Od tej chwili wszystko w plecy, wszyscy prócz Miśka przegrywają z juniorami Rybnika, Bridger niełapany, Harris (Hariss ;) ) tak samo.

Czary jakieś.

Ja generalnie mam wrażenie, że myśmy tam jechali po bonus i po nic więcej. Nie daj Bóg byśmy wygrali, a pierwsza czwórka stałaby się realna. Myślę, że w tym roku jesteśmy trochę jak Łódź w ubiegłych latach, chcemy się utrzymać i nic więcej.

W tym kontekście raczej nie spodziewam się walki z Grudziądzem "na noże". Nie spodziewam się gościa. Pojedziemy tym co mamy i jak nie wyjdzie to trudno. Wygrać musimy z Loko i z Łodzią, na fajerwerki nas nie stać.
a czego wypociny wytłumacz mi czego.

BR
Senior
Posty: 958
Rejestracja: 18 kwietnia 2005, o 16:04

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#185 Postautor: BR » 16 czerwca 2014, o 14:06

W tym roku nie ma rundy finałowej, jest faza play-off, więc tylko dwumecz i ewentualnie finał o 1 miejsce. Dużo mniejsze koszta niż w poprzednich latach gdy każdy z każdym jeździł dwa razy. Więc chyba warto bić się o pierwszą czwórkę.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#186 Postautor: Cooper » 16 czerwca 2014, o 14:06

$korzen$ pisze:
harry pisze:Jak ktoś oglada wszystkie mecze ( ja ) to zaczyna pewien obraz się wyłaniać. Rzeszów leje wszystkich u siebie niesamowicie. Dlaczego?? Jadą na więcej niż przyczepnej plastelinie. Na takim torze zlali potężnie i Grudziądz i Łódź i Gniezno. Bydgoszcz na bardzo przyczepnym zlała Daugę, Gniezno i Łódź i walczyła koło remisu z Rzeszowem.
Grudziądz na wyjeżdzi wygrał na betonie w Daudze i Rybniku, przemłócił na kopie z Rzeszowem i jak mu na tor napadało przegrał z nami.
Wnioski wyciągają się same ale czy osoby odpowiedzialne je wyciągną?
Daniel zmienił tunera i od razu różnica. Ostrzegam, trzeba mocno potrenować na odpowiednim torze bo będzie przykra niespodzianka.



Dlaczego inni moga a Lublin to frajer?

Nie rozumiem juz kompletnie tego klubu, tego zespolu i tych zawodnikow. Pierwszy raz od lat idac/jadac/ogladajac mecz Motoru nigdy nie wiem, czego sie spodziewac. Pokonujemy u siebie Bydzie, remisujemy z Rzeszowem, gonimy away Grudziadz zeby przerznac z Lodzia bez Doyle'a i Madsa (ta porazka nadaje sie do top10 najwiekszych wtop Motoru tak jak kiedys 22:68 w Gnieznie czy pamietny baraz z Dauga) i wczoraj w Rybniku bez Szuminy. Wczoraj pojechal Misiek, to dupy dal Watt. Wczesniej jechal Kudriaszov, to teraz on dal ciala i pojechal Lampart. K***A! czy chociaz raz ten zlepek nie moze stanac na wysokosci zadania wtedy kiedy na prawde trzeba i pojechac tak jak w Grudziadzu od A do Z!? Jak nie Miskowiak przegrywa z juniorami, to Watt wycienczony, a jak nie Watt wycienczony to Marian zapomina o taktycznej. A jak nie to to Lampart kontruje motor po wyjsciu z luku i z 5:1 robi sie 1:5... Boze drogi moglismy miec z 4-5 pkt wiecej i bic sie o "awans" z Jozefami a tak jak zwykle po lubelsku, mordercza walka o utrzymanie :? Przed meczem mowilem, ze biore bonus w ciemno i to jest nadal dobry wynik. Ale niestety, zmienila sie troche sytuacja i okolicznosci w ktorych go zdobylismy.


Moze dlatego, ze jednak jest to wciaz SPORT? I nie ma pewniakow, tak jak w kazdym sporcie? I moze dlatego, ze liga jest wyrownana? I pelna niespodzianek, sposrod ktorych my sprawilismy dwie - remis z Rzeszowem i wygrana z GKM.

Uwazam, ze stwierdzenie "inni moga, Lublin frajer" za niesprawiedliwe. Co ma powiedziec Grudziadz, ktory dostal w pape u siebie z nami i z Gnieznem na inauguracje? Co ma powiedziec Rzeszow, ktory remisuje w Lublinie, mimo, ze ma zawodnikow tego toru? Co ma powiedziec Lodz, ktora ma 3 zajebistych zawodnikow, a nie potrafia wygrac w Rybolu, dostaja w plecy w Dauga, bo Anton zapomnial kevlaru czy dostaja wielkie baty w Bydzi? Co ma powiedziec Bydzia, ktora przegrywala wszystko jak leci i gdyby nie Wozniak, to juz mogliby planowac wyjazd do Rawicza 2015?

Ten "zlepek" jak nazywasz nasza druzyne, jedzie w tym sezonie...zaskakujaco dobrze, wlasciwie to tylko porazke u siebie z Gnieznem mozna uznac za 'niespodzianke", choc kto wtedy z Gnieznem nie przegrywal? Mamy bardzo wyrownany sklad seniorski, kazdy ma srednia ~2.0, to ze Andriej czasem przycieniuje na wyjezdzie, to nie powinno dziwic, wazne ze wygral na mecz w Grudziadzu. Juniorzy? Biedny klub, to i bieda z juniorami, zreszta, niby kto? Tylko prosze mnie nie rozsmieszac Adamczewskim czy Koza.

Czytac sie tych ciągłych żali, sraczkowania i szukania dziury w całym (najczesciej w torze) po prostu nie da. Od rozczarowujacej (owszem) porazki z Lodzia, zdobylismy w 4-ech kolejkach 7 punktow (i tow wcale nie musi byc koniec), a na forum pomyje leca tak samo jak w dzien po porazce z Lodzia.

Ludzie, wylewajcie swoje frustracje gdzies indziej, ok?

$korzen$ pisze:Boze drogi moglismy miec z 4-5 pkt wiecej i bic sie o "awans" z Jozefami .


Boze drogi, gdyby Stachyry nie wynosilo na szeroka w 2004, to bysmy mieli teraz Ekstralige w Lublinie od 10 lat :) No wystarzczylo trzymac kraweznik 8) Co tu teraz przezywac i rozpamietywac? Moze skarge napiszmy do Nice, ze to niesprawiedliwe wszystko? :) Przypomnij sobie Korzen jakie miales nastawienie przed sezonem? Na co liczyles? Obstawiam, ze goraczkowales sie jeszcze bardziej, niz teraz przezd kazdym meczem, wieszczac upadek, srom i hanbe :) Choc moze nie tak jak Czarek 8)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#187 Postautor: $korzen$ » 16 czerwca 2014, o 15:25

Cooper, jak sie chce, to sie na wszystko znajdzie wytlumaczenie. Nawet na frajerstwo i dziadostwo.Twoj wpis to kolejny dowod. Kazdy ma na obecny sezon i nasze wystepy okreslony poglad. Ja juz mam dosyc tego lubelskiego dziadostwa i meczy przegrywanych frajersko tak, ze echo slychac prawie w Zamosciu. Mielismy i Lodz i Rybnik na widelcu. Niemalze jak 6 w lotka biorac pod uwage poziom i wyrownanie ligi. To tak jakby oni jechali z nami w momencie gdy my nie mamy Miskowiaka. Co zrobila by z nami Lodz czy Rybol? Obaj wiemy doskonale. Oczywiscie zaraz napiszesz, ze to gdybanie itp itd ale obaj wiemy, jakby to sie skonczylo. I tutaj jest wlasnie ta wspaniala, subtelna roznica pomiedzy kozakami a frajerami. My juz moglismy miec "po sezonie" i latac dziure budzetowa w inny sposob 8) skupiajac sie przy tym na budowie budzetu itp.... a tak bedziemy mieli mordercza walke o utrzymanie, dlugi i w zimie 70% czasu ogorkowego spedzimy na dywagacjach jakie to srodki dostaniemy od miasta i czy wystartujemy.... o ile sie utrzymamy.


A co do mojego wpisu, czy to sa zale? Po czesci pewnie i tak, ale widzisz, mi nadal bardzo ciezko przelyka sie takie porazki jak ta w Lodzi czy Rybniku. Majac w skladze Miska, Watta, Cama + Marian takie rzeczy nie powinny miec miejsca. No a maja. Czy kiedys nadejdzie sezon, kiedy nie bediemy musieli sie spogladac na innych? Czy te lubelskie wynalazki nie moga pojechac i wygrac tych meczy ktore wygrac po prostu trzeba? Czy chociaz raz ten klub nie mogl wygrac w Lodzi i Rybniku i narobic najwiekszych jaj w calej lidze?

No ale fakt, w zimie nastawialem sie na cale nic wiec wobec tego teraz powinienem siedziec cicho i piac z zachwytu gdy przegralismy jak skonczona frajernia kolejny mecz, ktory mogl nam ustawic caly sezon?

Juz w zeszlym roku mielismy fure a nawet dwie szczescia. Teraz znowu zaczynamy zabawiac sie z gilotyna a szczescie nie trwa wiecznie.

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#188 Postautor: dobek » 16 czerwca 2014, o 15:51

Wiecie co nie którzy są poj...ani :( Przed sezonem pisaliście,że klub i zawodnicy to chujnia,że nie mamy czego szukać itd.... A teraz jesteśmy na 3 miejscu i wieszacie psy :evil: K...wa. I co z tego,że Watt i Kurdiaszow miał gorszy dzień :shock: tak się stało-trudno! Zobaczcie co się dzieje w E-lidze... Powiem tak DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE!!! Cooper masz racje w 100% a co do "niewiernych" taki wynik przed sezonem brali by w ciemno a teraz srają w swoje gniazdo... ech...

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#189 Postautor: $korzen$ » 16 czerwca 2014, o 15:53

Z poj****i i niewiernymi prosze udac sie do czlonkow najblizszej rodziny, ja sobie kolego od Ciebie nie zycze takich tekstow. Przy okazji zapamietaj takie fajne, stare i prawdziwe przyslowie. Prawdziwych facetow poznaje sie po tym jak koncza, a nie po tym jak zaczynaja. Przed nami najciezsze boje, ktore juz dzisiaj mogly by byc dla nas spacerkiem do odjechania.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#190 Postautor: Cooper » 16 czerwca 2014, o 16:00

$korzen$ pisze:Prawdziwych facetow poznaje sie po tym jak koncza, a nie po tym jak zaczynaja. Przed nami najciezsze boje,


No wlasnie, przed nami, a tu lamenty jakbysmy dawno spadli. I to w sytuacji, gdy jestesmy na 3. miejscu i jedziemy lepiej niz ktokolwiek przed sezonem zakladal 8) Troche to nie fair wobec zawodnikow.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#191 Postautor: dobek » 16 czerwca 2014, o 16:33

$korzen$ pisze:Z poj****i i niewiernymi prosze udac sie do czlonkow najblizszej rodziny, ja sobie kolego od Ciebie nie zycze takich tekstow. Przy okazji zapamietaj takie fajne, stare i prawdziwe przyslowie. Prawdziwych facetow poznaje sie po tym jak koncza, a nie po tym jak zaczynaja. Przed nami najciezsze boje, ktore juz dzisiaj mogly by byc dla nas spacerkiem do odjechania.

Uderz w stół a nożyce się same odezwą... :) Spokojnie to chodziło ogólnie nic nie było pod twoim adresem. A tak na marginesie jestem teraz nad morzem i powiem wam szczerze byłem w Gdańsku na stadionie i rozmawiałem z ludzmi na temat żużla i przed sezonem nas skazywali na porażkę(wiadomo jakie info szło w Polskę-brak sponsora itd.) a teraz są bardzo pozytywnie zdziwieni i gratulują w przeciwieństwie do nich samych(Gdańsk) jak i Grudziądz(podobno kupe kasy wyłożyli a wynik dupa chodzi o Grudziądz) Na prawdę zobaczcie jaki "syf" mają Gdańsk,Częstochowa,Wrocław nie mówiąc o naszej lidze(wiadomo długi i spłata i etc.) Więc jak śpiewa "Kopana": Lublinie nic się nie stało,Lublinie nic się nie stało... :D . Co nie uwłacza,że Watt z Korniszonem dali po prostu dupy!
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2014, o 16:45 przez dobek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#192 Postautor: $korzen$ » 16 czerwca 2014, o 17:23

Cooper pisze:
$korzen$ pisze:Prawdziwych facetow poznaje sie po tym jak koncza, a nie po tym jak zaczynaja. Przed nami najciezsze boje,


No wlasnie, przed nami, a tu lamenty jakbysmy dawno spadli. I to w sytuacji, gdy jestesmy na 3. miejscu i jedziemy lepiej niz ktokolwiek przed sezonem zakladal 8) Troche to nie fair wobec zawodnikow.


Wygrana w Grudziadzu wielu osobom na tym forum przeslonila rzeczywistosc. Porazka z GKM-em i Lodzia i jestesmy znowu w czarnej dziurze. A jakbysmy wygrali w Lodzi i Rybolu to mieli bysmy to daleko w.... 8) Wystarczylo by Dauge pogonic u siebie i spokojnie utrzymujemy sie w I lidze. Wilk syty, owca cala a ile lamentow i nerwow oszczedzonych. Ale takie historie niestety nie w Lublinie. Dziwny sie zrobil ten zuzel, nie rozumiem jak mozna bylo wygrac w Grudziadzu i przerznac tak a nie inaczej w Lodzi i Rybniku.

MotorABG
Posty: 49
Rejestracja: 14 lipca 2012, o 12:30
Lokalizacja: Lublin

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#193 Postautor: MotorABG » 16 czerwca 2014, o 17:46

Do utrzymania już teraz wystarczą nam 3 punkty z Loko. Mamy wtedy 12 punktów i nijak nie widzę możliwości żeby wyprzedził nas Rybnik. W optymistycznej wersji zdobywają 3 na Łotyszach, 2 na Gnieźnie i niech będzie, że 2 na Rzeszowie (mocno wątpliwe). To daje również 12 punktów. A wtedy i tak jesteśmy nad nimi.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#194 Postautor: Cooper » 16 czerwca 2014, o 19:25

Dokładnie. Moim zdaniem utrzymanie też już powinniśmy sobie zapewnić. Choć pewnie Czarek uważa inaczej;) Natomiast widzę że wszyscy zapominają w jak trudnej sytuacji jest klub, walczymy o przetrwanie i chyba niewiele się w tej kwestii zmieni w tym sezonie. Playoffy mogą być dla nas zabójcze. Tak wiem, nikt nie lubi takich gadek, ale warto chyba znów o tym przypomnieć.

Choć mi wychodzi, że skoro juz wygramy w Gnieźnie i Rzeszowie, to nie ma niestety innej opcji jak ta pierwsza czwórka. No trudno 8)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#195 Postautor: harry » 16 czerwca 2014, o 20:28

Jak mamy tak dywagować, to na stan obecny w II lidze jest już Dauga.
Realne punkty do zdobycia to na Bydzi i to bez bonusa.
No chyba że Strat im odpuści ale i to może im nie wystarczyć.
I z tego co wiem to oni już o tym wiedzą i maja wielką ciepłotę. I nikogo do wzięcia
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1264
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#196 Postautor: truskawa » 16 czerwca 2014, o 21:18

Miśkowiak i Kudriaszow będą fruwać w Gnieźnie. Tam jest szansa nasza na pkt
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#197 Postautor: ermen » 16 czerwca 2014, o 22:00

$korzen$ pisze:
Wygrana w Grudziadzu wielu osobom na tym forum przeslonila rzeczywistosc. Porazka z GKM-em i Lodzia i jestesmy znowu w czarnej dziurze. A jakbysmy wygrali w Lodzi i Rybolu to mieli bysmy to daleko w.... 8) Wystarczylo by Dauge pogonic u siebie i spokojnie utrzymujemy sie w I lidze.


Zamiast się gorączkować spójrz na terminarz i spokojnie przelicz punkty. Do utrzymania wcale nie potrzebujemy wygranych ani z Grudziądzem, ani z Łodzią. Wystarczy, jak sam piszesz, wygrać z Daugavpils choćby punktem i z dużym prawdopodobieństwem mamy utrzymanie.
Każdemu jego Everest...

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#198 Postautor: harry » 17 czerwca 2014, o 19:25

Właśnie się dowiedziałem, że o rownanie i ubijanie toru po 7 biegu poprosiła ekipa lubelska, bo jak stwierdziła było bardzo niebezpiecznie.
No już bardzo dawno tak szczęka i rece mi nie opadły. No miszcze.
Podobno na Grudziądz szykowany jest beton bo w Grudziadzu na betonie wygrali... :D
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 971
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#199 Postautor: mundzio » 17 czerwca 2014, o 19:32

harry pisze:Właśnie się dowiedziałem, że o rownanie i ubijanie toru po 7 biegu poprosiła ekipa lubelska, bo jak stwierdziła było bardzo niebezpiecznie.
No już bardzo dawno tak szczęka i rece mi nie opadły. No miszcze.
Podobno na Grudziądz szykowany jest beton bo w Grudziadzu na betonie wygrali... :D


:lol:

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: ROW Rybnik-MOTOR Lublin 15.06.2014 godz. 17.00

#200 Postautor: Czarek » 17 czerwca 2014, o 19:38

harry pisze:Właśnie się dowiedziałem, że o rownanie i ubijanie toru po 7 biegu poprosiła ekipa lubelska, bo jak stwierdziła było bardzo niebezpiecznie.
No już bardzo dawno tak szczęka i rece mi nie opadły. No miszcze.


Wiedziałem! Samobójcze tendencje dot. nawierzchni torów to nasza specjalność.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.