Motor Lublin - Polonia Bydgoszcz 25 maja 2014 godz. 17:30

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Motor Lublin - Polonia Bydgoszcz 25 maja 2014 godz. 17:3

#276 Postautor: go! » 4 czerwca 2014, o 11:22

Od zawsze mowie, ze co dla jednego jest nieprzyzwoite lub obrazliwe, dla drugiego jest pieszczota dla uszu.
Gdzie sa okreslone ramy? Od do? Nikt tego nie opisal, poza tym slownik ewoluuje i juz przed dobranocka mozna oficjalnie w TV byc "zajebistym", choc ja wiem od jakiego slowa owo pochodzi. Takze opowiadanie o paragrafach nie ma tu zadnego zastosowania. Mnie od slow tzw. wulgarnych duzo bardziej razi ludzka glupota, robienie bledow czy chore ambicje aby wiecznie poprawiac innych. A nikt tego nie zakazuje, ani za to nie karze.
Na szczescie to prywatne forum i mozna sobie do niego zaprosic kogo sie chce. Kogo sie chce mozna z niego tez usunac, wiec nie dorabiajmy tu ideologii o " ogolnie przyjetych, wzajemnych zasadach kulturalnego forowania"

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Polonia Bydgoszcz 25 maja 2014 godz. 17:3

#277 Postautor: Czarek » 4 czerwca 2014, o 11:24

grzesieck pisze:
Czarek pisze:Zero banów to najlepsza opcja. W przeciwnym razie chcę wiedzieć kogo mogę zbluzgać, a kogo nie.


zacznij bluzgac uzytkownikow, to sie przekonasz :)


Nie odważę się. Raz zwróciłem się do jednego użytkownika za pomocą jego nicku. Pech chciał, że to był Twój ulubieniec i dostałem bana. Bardzo ostrożny się po tym zrobiłem.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Polonia Bydgoszcz 25 maja 2014 godz. 17:3

#278 Postautor: istred » 4 czerwca 2014, o 11:50

Mnie od slow tzw. wulgarnych duzo bardziej razi ludzka glupota, robienie bledow czy chore ambicje aby wiecznie poprawiac innych. A nikt tego nie zakazuje, ani za to nie karze.
Bez urazy, ale akurat to co Ciebie razi bardziej lub mniej naprawdę nie ma tu najmniejszego znaczenia.
d zawsze mowie, ze co dla jednego jest nieprzyzwoite lub obrazliwe, dla drugiego jest pieszczota dla uszu. Gdzie sa okreslone ramy? Od do? Nikt tego nie opisal, poza tym slownik ewoluuje i (...)
Ramy masz wcześniej przytoczone, a o tym co jest bardziej, a co mniej obraźliwe decydują admini.
Wiesz, takie rzeczy jak umiejętność kulturalnego dyskutowania czy w ogóle zachowania, to gdzie można bluzgać, a gdzie to nie wypada wynosi się z domu i nie da się tego ubrać w sztywne ramy. Jeśli akurat Ty masz problem z rozróżnieniem co można, a co nie, to właśnie od tego są administratorzy, żeby Ci w tym pomóc ;)

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Motor Lublin - Polonia Bydgoszcz 25 maja 2014 godz. 17:3

#279 Postautor: go! » 4 czerwca 2014, o 12:10

Problem jest taki, ze mi nikt ram nie musi okreslac.
Jestem wolny i nie potrzebuje pastucha, ani ogrodzenia zeby sie nie zgubic.
Ale zdaje sobie sprawe, ze czasem to moze upraszczac wybory i wskazywac jedyna sluszna droge.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin - Polonia Bydgoszcz 25 maja 2014 godz. 17:3

#280 Postautor: grzesieck » 4 czerwca 2014, o 13:25

Czarek pisze:
grzesieck pisze:
Czarek pisze:Zero banów to najlepsza opcja. W przeciwnym razie chcę wiedzieć kogo mogę zbluzgać, a kogo nie.


zacznij bluzgac uzytkownikow, to sie przekonasz :)


Nie odważę się. Raz zwróciłem się do jednego użytkownika za pomocą jego nicku. Pech chciał, że to był Twój ulubieniec i dostałem bana. Bardzo ostrożny się po tym zrobiłem.


nigdy ode mnie bana nie dostales, jedynie ostrzezonko w 2011 roku, pozdrawiam serdecznie :)
METHANOL ADVENTURE TEAM

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Polonia Bydgoszcz 25 maja 2014 godz. 17:3

#281 Postautor: Czarek » 4 czerwca 2014, o 14:01

grzesieck pisze:nigdy ode mnie bana nie dostales, jedynie ostrzezonko w 2011 roku, pozdrawiam serdecznie :)


To zwracam honor. Ktoś inny jest tym nadpobudliwcem.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Polonia Bydgoszcz 25 maja 2014 godz. 17:3

#282 Postautor: mikas » 4 czerwca 2014, o 14:45

Czarek, ale typową zagrywkę ala Macierewicz znów zrobiłeś.
Puszcze w eter oskarżenie mimo braków dowodów, a głupek niech sie broni i udowadnia swoją niewinność, albo niech przynajmniej sie tłumaczy... :?
Nie tędy droga ;)
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Polonia Bydgoszcz 25 maja 2014 godz. 17:3

#283 Postautor: Czarek » 4 czerwca 2014, o 15:01

mikas pisze:Czarek, ale typową zagrywkę ala Macierewicz znów zrobiłeś.
Puszcze w eter oskarżenie mimo braków dowodów, a głupek niech sie broni i udowadnia swoją niewinność, albo niech przynajmniej sie tłumaczy... :?
Nie tędy droga ;)


Minąłeś się z logiką. Wszystko miało miejsce jak w opisie. Dowody masz w archiwum, a ja jestem świadkiem. Kwestia, który admin banował jest drugorzędna. Rozmywasz sprawę jak Macierewicz lustrację.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.