Nowy klub w Lublinie?

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy klub w Lublinie?

#76 Postautor: $korzen$ » 23 grudnia 2013, o 14:14

Dlatego tez pisalem powyzej o "Einsteinie" :)

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy klub w Lublinie?

#77 Postautor: jerry78 » 23 grudnia 2013, o 14:37

meesha pisze:Myślisz, że Grupa Azoty będzie chciała dźwigać dwa ekstraligowe kluby? Jakoś mi w to trudno uwierzyć...


Zawsze ta nowa grupa osób może przekonać Azoty, żeby to właśnie postawili na nasz zespół i nasze miasto. To nic, że siedziba jest w Tarnowie. A może żadne Azoty im nie będą potrzebne? Ciekawa a zarazem szalona inicjatywa się rodzi. Powodzenia i Wesołych Świąt.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5602
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Nowy klub w Lublinie?

#78 Postautor: niespokojny » 23 grudnia 2013, o 14:44

Chyba wiadomo, że trzeba uderzać konkretnie do Karpińskiego? Zresztą jego obecność na meczu Polska-Mistrzowie Świata z pewnością nie była przypadkowa. Wojciechowski najwidoczniej stracił sojuszników bo coraz gorzej władze postrzegają ten klub, sądząc po dotacjach. W zasadzie na mecze też już przestali przychodzić.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1236
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Nowy klub w Lublinie?

#79 Postautor: Kshyhu » 23 grudnia 2013, o 15:05

To teraz może ja włożę trochę kij w mrowisko, ale nikt nie wypowiadał się w tej dyskusji od tej strony. Dla mnie ten klub (obecnie działający), jaki by nie był, jak by nie działał, kto nie byłby prezesem itd., to w pewnym sensie kontynuator żużlowych tradycji w tym mieście. Jest przywiązanie do barw, do nazwy (która niby oficjalną nie jest, ale...), wspominamy czasy lepsze i gorsze, nawet na tym forum. Czym miałby być nowy klub? Czymś nowym, nową jakością, bez historii, bez niczego? Bez lepszych i gorszych chwil? Jakie barwy? Zielono-pomarańczowe, a może fioletowo-szare? W logo koziołek, a może coś innego? A nazwa? Motor? Jakim prawem? TŻ/LKŻ/KMŻ/?? Naprawdę by Was to porwało? Bo ja bym się jakoś nie odnalazł... nawet z najlepszym zarządzaniem.
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy klub w Lublinie?

#80 Postautor: _piotrusss » 23 grudnia 2013, o 15:27

Jeśli ten klub w jakikolwiek sposób jest łączony z tradycjami Motoru to jedynie dzięki kibicom, dla których nie ma wiekszego znaczenia kto siedzi na stołku dyrektora i jak finezyjną nazwę nadał stowarzyszeniu.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Nowy klub w Lublinie?

#81 Postautor: Rudy » 25 grudnia 2013, o 14:10

Harry czytam to forum na bieżąco,ale pisze czasami. Byłoby super jakby temat ten wypalił i podejrzewam,że to sprawka Kępy ,Cugowskiego i dalej nie mam typu .... Część ludzi na tym forum niby mądrzy i jak napisałeś można kogoś nie lubieć ,ale inteligencji szybko sie nie traci ,tylko mam wrażenie ,że nie wiadomo skąd pojawia się u nich straszna drwina lub zazdrość ,ale nie wiem czego ? Nie pisz nic więcej ,czas pokaże ,ale miło wiedzieć że przynajmniej coś się za plecami dzieje. Co jak co chodzę na żużel bo lubię ten sport,adrenalinkę i teraz jako 40latek "skubię słonecznika" ,idę dla relaksu a nie na popis.Ma młodzież siłę niech wariują na stadionie,ale chyba od 30lat nie było takiego smrodu ze względu na prezesa. Harry trzymam kciuki za nowy twór i szkoda Twojego czasu żeby komuś coś udowadniać i tłumaczyć .
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Nowy klub w Lublinie?

#82 Postautor: Czarek » 25 grudnia 2013, o 19:37

Rudy pisze:(...)ale chyba od 30lat nie było takiego smrodu ze względu na prezesa.


Co było 30 lat temu? Pamięta jeszcze ktoś co tu się działo po sezonie 1995?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

meesha
Trener
Posty: 7579
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowy klub w Lublinie?

#83 Postautor: meesha » 26 grudnia 2013, o 00:07

To było ledwie 19 lat temu. A pamięta ktoś co było w '83? Pewnie ze czteru...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy klub w Lublinie?

#84 Postautor: Maxx » 26 grudnia 2013, o 00:50


meesha
Trener
Posty: 7579
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowy klub w Lublinie?

#85 Postautor: meesha » 26 grudnia 2013, o 00:59

Dzieki za linka. Nie znalem dotychczas "erlacha" ;)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy klub w Lublinie?

#86 Postautor: Maxx » 26 grudnia 2013, o 01:07

Nie ma za co :D Ja tam go też nie znam do dzisiaj ale garść wyników zapodał konkretnie 8) Warto zwrócić uwagę na Motor II Lublin...

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowy klub w Lublinie?

#87 Postautor: Koper » 26 grudnia 2013, o 01:26

Mi wystarczyłby jeden Motor w lidze.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy klub w Lublinie?

#88 Postautor: Maxx » 26 grudnia 2013, o 03:18

Mi też Koperku ale póki co oficjalnie nie mamy nawet tego jednego.

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowy klub w Lublinie?

#89 Postautor: Koper » 7 lutego 2014, o 00:51

harry pisze:Spotkanie robocze ma się odbyć w styczniu. Jeżeli będę coś wiedział więcej i będę mógł to dam znać.
No i odbyło się ?

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Nowy klub w Lublinie?

#90 Postautor: harry » 7 lutego 2014, o 08:53

Odbyło.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy klub w Lublinie?

#91 Postautor: Łoptymista » 7 lutego 2014, o 09:01

A strony uzgodniły jakiś komunikat dla opinii publicznej?

:D

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Nowy klub w Lublinie?

#92 Postautor: harry » 7 lutego 2014, o 09:09

Nie. Przeczytaj dokładnie cytat Kopera.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy klub w Lublinie?

#93 Postautor: Łoptymista » 7 lutego 2014, o 10:07

Czytałem, ale sytuacja w lubelskim żużlu osiągnęła poziom dynamiki równej tej jaką osiąga koleś lecący na ryj, w stronę dna kanionu Colorado, wiec miałem nadzieję, że ktoś coś może powiedzieć/napisać.

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Nowy klub w Lublinie?

#94 Postautor: Czarek » 7 lutego 2014, o 18:10

Łoptymista pisze:A strony uzgodniły jakiś komunikat dla opinii publicznej?

:D


Rezygnację Bogdanki z żużlowego sponsoringu uznano za znakomity fundament do budowy trwałych struktur nowego klubu. Przeszłość odkreślono grubą linią. Sprawkę Dariusza uznano na persona non grata, bo za jego rządów zabrano wszystkie graty szkółki z parkingu. Wybrano nazwę nowego klubu MKŻ - Marzycielski Klub Żużlowy. :D
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

LublinM
Posty: 105
Rejestracja: 4 października 2013, o 19:00

Re: Nowy klub w Lublinie?

#95 Postautor: LublinM » 9 lutego 2014, o 13:55

Jedno jest pewne, że w obecnej sytuacji nowa grupa ludzi ma pole do popisu. Jeśli w tych okolicznościach nic nie wskóra, będzie to oznaczało, że są kompletnymi NIEUDACZNIKAMI, większymi niż obecni, bo tak co po niektórzy uważają o zarządzie KMŻ. Jeżeli nowi ludzie spoczną na laurach, będzie to oznaczało z ich strony, tak naprawdę brak funduszy, brak poważnych planów na przyszłość, strach przed odpowiedzialnością za rozwój dyscypliny w mieście. Prawdopodobnie tylko z możliwościami startów jedynie w najniższej klasie rozgrywkowej. Niedługo się to okaże, czy prowadzenie zespołu w zaściankowym mieście wojewódzkim bez istotnych sponsorów posiadających swoje władze poza Lublinem jest proste czy też jednak nie. Wiadomo, że duże firmy na naszym podwórku nie są już lubelskie tylko obce. Poczekamy, zobaczymy.

logitech
Posty: 41
Rejestracja: 18 grudnia 2013, o 07:38
Lokalizacja: Felin

Re: Nowy klub w Lublinie?

#96 Postautor: logitech » 9 lutego 2014, o 14:15

A na co nam już trzydziesty nowy klub? Swoisty rekord polski ! Sprawka po tym szambie co narobił odejdzie tak czy siak. Jego kadencja dobiega końca!

LublinM
Posty: 105
Rejestracja: 4 października 2013, o 19:00

Re: Nowy klub w Lublinie?

#97 Postautor: LublinM » 9 lutego 2014, o 14:38

Nie zmienia to faktu, że nowi jak nic nie pokarzą będą nieudacznikami, bez pomysłu na coś lepszego. Nowy zespół ludzi to informacja od Harrego, sprzed wielu dni.

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Nowy klub w Lublinie?

#98 Postautor: mustafa » 9 lutego 2014, o 15:34

To i ja coś dodam od siebie. Chociaż teraz to nie wiadomo czy pisać, bo jeszcze według "kryteriów forum" okażę się obrońcą Sprawki i będę musiał brać odpowiedzialność za zaistniałą sytuację oraz będę musiał pomagać mu gasić światło :lol: (śmiałem się chyba pół dnia z tego). Wszak to przez nasze pisanie na forum nie wystartujemy tym sezonie ;)

Obecna sytuacja tylko utwierdziła i umocniła moje przekonanie, że Lublin na ekstraligę nie ma szans...
Po odejściu Tarasa, żużel tak jak i inne dyscypliny stały się "kulą u nogi" Bogdanki. Rok temu zrezygnowała z crossa i innych, było tylko kwestią czasu kiedy odejdzie od żużla. Zresztą chyba każdy zdawał sobie sprawę że prędzej czy później tak się stanie. Sprawka albo był mocno zaślepiony i funkcjonował w sennej rzeczywistości - a teraz się obudził, albo wiedział, że Bogdanką różnie może być i może dlatego skład mamy taki jaki mamy.
Nawiasem mówiąc Bogdanka to nie był klub "na awans". To nie taka Marta Półtorak, która jak powie, że ma być awans to awans będzie (za wszelką cenę). To nawet nie jest taki Skrzydlewski, który jak miał kaprys kupić sobie Lindbaecka to sobie go kupił. Brakuje nam w Lublinie sponsorów którzy żyją żużlem i na prawdę chcą tego awansu.

Mnie twierdzenie, że "trzeba było awansować w 2012 to by Bogdanka została" w ogóle nie przekonuje, bo by nie została... Kwota 600 tyś (a jak awansujecie to dostaniecie kolejne 500 tyś) to nie jest kwota na awans.

Sprawka nawet jak teraz dokooptuje te 600 - 700 tyś i jakoś pojedziemy to i tak jest już spalony. Nikt mu nie zaufa. Potrzeba nam sponsorów którzy żyją tym sportem i wiedzą po co w nim są. Do takich albo trzeba mieć szczęście - fuksa, albo trzeba umieć ich sprowadzić.

Dlatego czekam na "nową grupę", 15 lat nie udało się zrobić dobrego żużla to w końcu musi się udać. Rozumiem, że to są jacyś "koledzy" Harrego? Życzę nowej grupie, aby właśnie takich sponsorów o jakich pisałem udało im się zachęcić do lubelskiego żużla.

Będę im kibicował... przynajmniej do czasu aż sami amatorki nie zaczną robić ;)

meesha
Trener
Posty: 7579
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowy klub w Lublinie?

#99 Postautor: meesha » 9 lutego 2014, o 15:40

będę musiał pomagać mu gasić światło
Nie martw się, przepuszczę Cię w kolejce do wyłącznika :)
Chociaż tu to chyba wszyscy będą chcieli być na końcu, bo w końcu przy gaszeniu światła najważniejszy jest ten ostatni 8)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Nowy klub w Lublinie?

#100 Postautor: mustafa » 9 lutego 2014, o 15:45

spoko, dzięki, swoje odstoję :)
Sprawka logował się, czytał nasze wypociny, przez to wyszło jak wyszło, to teraz musimy wziąć to na klatę 8)